Top of the Top Sopot Festiwal 2018

15 i 16 sierpnia

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: Frytka »

Jednak jubileusz Edyty w Sopocie to było cos. Wraz z upływem czasu coraz bardziej doceniam.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: rav33 »

Frytka pisze:Jednak jubileusz Edyty w Sopocie to było cos. Wraz z upływem czasu coraz bardziej doceniam.
siedziałem w pierwszym rzędzie... to była masakra... lepszego popisu od wtedy nie było... wokalnie i repertuarowo... potem bylo juz tylko gorzej...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: KrzysiekF »

To tylko dowód na to ile Maja mogła, jaką miała siłę przekonując Edytę do wykonania Litanii, mixu z płyty EG Jubileusz był doskonały , o repertuarze którego już Edyta nigdy nie powtórzyła na żadnym koncercie nie wspomnę.

Było minęło i nie wróci.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: karen »

Beata zdarte gardło na maksa, krzyczy nie spiewa,ale pieknie o bracie powiedziała...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: Bob »

Bez chórku byłoby karykaturalnie..Ale i tak jest Wielka!
Mam przesyt tymi samymi w większości twarzami od Agustina, wszędzie się wciska podobnie jak Pączuś i Małgonia, choreografie epileptyczne !
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: Flux »

Latka lecą nieubłaganie. Jeśli porównać jubileusz XX-lecia z Sopotu z pyjama party z Opola w pięć lat później, to niestety dramat. Podobnie z A Natural Woman - wiele osób nie mogło się nachwalić Edyty i feelingu z gali Miss Polonia 2012. Tutaj tego wyczucia już nie ma, zastąpiło je darcie. I niestety jest tak, że Edyta wciąż wznosi modły do niebios, żeby dotrwać do końca piosenki, po wykonaniu rysuje się ulga że te 3 minuty dobiegły końca. Nie ma komfortu słuchania, skoro samej wykonawczyni brakuje zapasu w głosie i pewności, że podoła wyzwaniu. Z To nie ja miała zrezygnować kilka lat temu, twierdząc że spełniła swoje zadanie. Publiczność jednak wciąż domaga się takich emocji, jak widać po reakcji. Trochę współczuję Edycie, bo dziś zdecydowanie łatwiej jej się mierzyć z cudzymi przebojami niż z samą sobą.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: rav33 »

Flux pisze:Latka lecą nieubłaganie. Jeśli porównać jubileusz XX-lecia z Sopotu z pyjama party z Opola w pięć lat później, to niestety dramat. Podobnie z A Natural Woman - wiele osób nie mogło się nachwalić Edyty i feelingu z gali Miss Polonia 2012. Tutaj tego wyczucia już nie ma, zastąpiło je darcie. I niestety jest tak, że Edyta wciąż wznosi modły do niebios, żeby dotrwać do końca piosenki, po wykonaniu rysuje się ulga że te 3 minuty dobiegły końca. Nie ma komfortu słuchania, skoro samej wykonawczyni brakuje zapasu w głosie i pewności, że podoła wyzwaniu. Z To nie ja miała zrezygnować kilka lat temu, twierdząc że spełniła swoje zadanie. Publiczność jednak wciąż domaga się takich emocji, jak widać po reakcji. Trochę współczuję Edycie, bo dziś zdecydowanie łatwiej jej się mierzyć z cudzymi przebojami niż z samą sobą.
Myślę, że ona wciąz myśli, że ma genialny głos... I nie przyjmuje do wiadomości, że to, co było magią jeszcze 15 lat temu, zniknęlo, zaprzepaściła. Może powróci? Na to wciąz czekam. Tym razem tego nie było. Szkoda, że 10-15 lat temu nie brała się za światowy repertuar, kiedy były ku temu warunki, aktualnie jest ciężko...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: Bob »

max28 pisze:
rav33 pisze:Ech...
widać, że się Edzi przytyło... luźna suknia sadełka niestety nie zakryje. Ale cyc dostała :)
Tego akurat może być inna przyczyna, Edyta obecnie ma tak powiększone piersi, jak kobiety w pierwszym trymestrze ciąży, na twarzy również zmieniona i to nie przez ostrzykiwanie. Oczywiście mogę się mylić :)
Mam takie samo wrażenie, a jeśli się mylę to to życzę Edycie akurat w tym momencie stanu błogosławionego , chłopak wygląda na odpowiedzialnego i kulturalnego , dobre geny ;)
Było tych ciąż spożywczych swego czasu , może akurat teraz będzie inaczej..
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: rav33 »

Bob pisze:
max28 pisze:
Tego akurat może być inna przyczyna, Edyta obecnie ma tak powiększone piersi, jak kobiety w pierwszym trymestrze ciąży, na twarzy również zmieniona i to nie przez ostrzykiwanie. Oczywiście mogę się mylić :)
Mam takie samo wrażenie, a jeśli się mylę to to życzę Edycie akurat w tym momencie stanu błogosławionego , chłopak wygląda na odpowiedzialnego i kulturalnego , dobre geny ;)
bo przystojny? żenujące.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: Kopaneek »

Flux, Rav - tego się nie da czytać.
Jakie darcie się? Drze sie Aguilera i Sylwia Grzeszczak.
Momentami brzmiała wręcz podejrzane imponująco. Byly momenty, w których wyglądałem tak :shock: .

Naprawdę dobrze zaśpiewała. Nie były to Top Trendy 2007 ale trudno powtórzyć coś tak genialnego. Dajcie już spokój.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: rav33 »

Kopaneek pisze:Flux, Rav - tego się nie da czytać.
Jakie darcie się? Drze sie Aguilera i Sylwia Grzeszczak.

Naprawdę dobrze zaśpiewała. Nie były to Top Trendy 2007 ale trudno powtórzyć coś tak genialnego. Dajcie już spokój.
cos ci się stało z uszami...
polecam to:
https://www.youtube.com/watch?v=CstjwTnbkfw&t=3s
https://www.youtube.com/watch?v=W36b2Shv8Kg
4 lata temu. Lekko, cudnie, pieknie...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: niuto »

4 lata temu to opublikowano ten film. Edyta wzięła udział w Tak to leciało w 2011 roku.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: rav33 »

niuto pisze:4 lata temu to opublikowano ten film. Edyta wzięła udział w Tak to leciało w 2011 roku.
tak, czy siak wokal słabnie...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: niuto »

No tak, ale to naturalna kolej rzeczy. Edyta już nigdy nie zaśpiewa jak 10 lat temu.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Top of the Top Sopot Festiwal 2018

Post autor: karen »

Koniec festiwalu-zaprosili na następny rok, czyli Edzia sie pojawi-bo Perzyna jednak ją szanuje i zaprasza-zwłaszcza po dzisiejszym to pewne.
ODPOWIEDZ