Top of the Top Sopot Festival 2019

13-16 sierpnia 2019 TVN

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: Gosia1423 »

tomek7 pisze:No poużywajcie sobie :d
Uważasz, że krytyka jej się nie należy?

:edi: doskonale wie, że zawaliła na całej linii. One and one przez to też jej nie poszło.
Fanka4
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 03 sty 2019, 15:45
Ulubiona piosenka: Król
Lokalizacja: Poznań

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: Fanka4 »

:edi: mega spięta. Stres zawsze robi swoje i tu też namieszał
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: ChristopherP »

Cały występ naprawdę na plus w porównaniu z wieloma wymęczonymi festiwalowymi wykonaniami z ostatnich lat, ale serio - znów nie nauczyła się tekstu i zapomniała go w OBU zwrotkach? Szkoda, że nie potrafi w takiej sytuacji poradzić sobie tak sprawnie, jak wymyślając na poczekaniu te brednie w wywiadach dla Faktu, Pudelka i innych "mediów".
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: Nuklodem »

Sweet Dreams zaśpiewne w punkt, dla mnie mogła by się powydzierać trochę, ale dla tych którzy mówią, że za bardzo kombinuję to wykonanie było świetne. Miała mega flow, brzmiała pięknie wręcz idealnie.

Po przesłuchaniu singla mam jedno wrażenie, chce jeszcze raz, a ta pomyłka dla mnie to nic, ja widzę co Edi przeżywa gdy przedstawia nowy utwór. Taka już jest, za to ją kocham, widać również, że jej się ten utwór bardzo podoba.

Remiks One And One, jest rzeczywiście oszczędny, ot taki sobie, mogłoby to być bardziej kolorowe.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: Marrcino »

Coz można napisać. Znowu to samo....

Utwór nie jest zły... ale to chyba poniżej jej poziomu. Zobaczymy jak brzmi w wersji studyjnej.

One&One zapowiadało się dobrze ale później kiepściutko.....
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: Gosia1423 »

Fanka4 pisze::edi: mega spięta. Stres zawsze robi swoje i tu też namieszał
Stresować się może Roksana Węgiel, a nie osoba z takim doświadczeniem scenicznym... Sama się nakręciła, że zapomni, że się stresuje... Nie potrzebnie.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: ANETA »

Szkoda, że zapomniała tekstu i nawet tego nie ukrywała. Stres odbiera jej pamięć. Czekam na wersje studyjną bo póki co nie porwało. Czy Edyta ma zamiar nagrać z Gromeem płytę ??? :shock: Nowy producent ? Boże, uchowaj ! Do konca zycia bedzie nagrywała takie dyskotekowe ecie pecie ?
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: tomek7 »

Gosia1423 pisze:Uważasz, że krytyka jej się nie należy?

:edi: doskonale wie, że zawaliła na całej linii. One and one przez to też jej nie poszło.
Mi po prostu jest przykro, ze 2 razy się potknęła przy premierze tego utworu ale jestem w stanie zrozumieć jej stres. Szkoda bo Ci co jej nie lubią będą teraz to wałkować tygodniami. A sama piosenka ma potencjał dlatego poczekam na wersje studyjna.

Początek występu super.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: channel »

dobrze, że zaśpiewała 3 utwory bo przynajmniej jedno wykonanie zostanie mi w pamięci... Sweet Dreams dla mnie było bombowo... po takim wykonaniu spodziewałem się kolejnych petard a było lichutko :(
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: michal.p »

Singiel bardzo przyjemny, ja rozumiem jej stres przy pierwszym wykonaniu, więc te zapomniane wersy jakoś mnie nie rażą. Czekam bardzo na premierę radiową, w wersji studyjnej mogła bardziej popłynąć :)
One&One hm… mam mały niedosyt, zabrakło tu energii :/
Sweet Dreams czad! Ogień był, tylko troszkę mało się darła :P To jedyne ,,Ale'' :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: IgaAga »

Pierwsza piosenka super, wyglądała świetnie , premiera nie do końca udana, ale utwór lekki, łatwy i przyjemny, natomiast one^one ciężkie, trudne do słuchania. Faktycznie przykro, że nie można zapamiętać tekstu. Ogólnie wrażenie na plus. Perfekcjonizm kuleje bańka mydlana prze za bardzo nadmuchana. ;-)
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: casica »

"Sweet dreams" to piosenka Annie Lennox i w żadnym innym wykonaniu nie brzmi dobrze.
O "Królu" ciężko w tym momencie coś powiedzieć. Premiera na żywo jest dość ryzykowna. Na tę chwilę nie pamiętam, jak to zanucić, bo dzisiejsza wtopa trochę mnie rozproszyła.
Wokalnie "one&one" super, lubię te cygańskie zawodzenie, całkiem w tempie, ale aranżacja - rzeczywiście, zajechana.
Dzisiejszym królem jest dla mnie one&one.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: Grzegorz »

Jeśli chodzi o mnie - Sweet Dreams ok, zbytnio nie przepadam za tym utworem, ale z wokalem Edyty przełknę. Król - jak dla mnie bardzo dobry kawałek, lepszy od Andromedy. Chcę wreszcie jakiś klip do singla. Niech to będzie profesjonalne a nie jakieś śmieszne lyric video...To zapominanie tekstu x raz z rzędu już się robi nudne i zaczyna naprawdę drażnić. Uważam ze to specjalnie, zachowanie pod publiczkę żeby jutro mieli o czym pisać: Górniak znowu zapomniała tekstu... Ileż można? W końcu to profesjonalistka, na takim etapie nie można sobie tak lecieć w jajo, niczym Zorro. Edyto, naucz się tekstu albo premierowo "śpiewaj" z playbacku. szkoda tak psuć premierę utworu. Przecież to istny strzał w stopę...

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
A co do One & One. To żaden remix, tylko jakieś Update version. Ale ok, niw narzekam bo było fajnie. Lepiej to niż znów Your High czy Teraz Tu...
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: Nuklodem »

Widzieliście Edi, jej twarz, może i jestem naiwny, ale ona tekst według mnie zna od A-Z, jednak tak na nią działa stres, emocje. Może sobie gadać o "njuu bejbi", ale jak przychodzi do śpiewania to jest EDYTA, ta która ma to coś w środku, to co często uszlachetnia, jednak czasami daje też takie bączki, przez które zapomina tekstu.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Top of the Top Sopot Festival 2019

Post autor: IgaAga »

Znacie inną artystkę która prawie zawsze zapomina tekstu na premierze? Od Edyty wymagam więcej sorry :mama:

Dodano po 36 sekundach:
a że stres to fakt
ODPOWIEDZ