Sunrise Festival 2019

Kołobrzeg, niedziela 21 lipca

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: ray »

Mnie też Edyta nie uwiodła tym występem. Tylko Sweet dreams mi się podobało.
Było króciutko, były same covery, a jeśli chodzi o stylizację i okrzyk "Everybody dance now!", w pełni zgadzam się z przedmówcą - to wszystko już było i to nie raz.
Ale... i tak dobrze, że Edyta tam wystąpiła. Była to jakaś przygoda w jej artystycznym życiu, coś nowego. Skoro za rok również ma tam zaśpiewać, to może ten następny występ będzie już bardziej dopracowany...
Edyta i Szpak zebrali hejt, bo po prostu niektórzy fani muzyki uważają mainstreamowe, popowe gwiazdy za coś gorszego, zresztą po części ten sam mechanizm zadziałał też w przypadku Dody, kiedy supportowała Guns N' Roses. To smutne, że ludzie tak łatwo kategoryzują gwiazdy: "Wy macie swoje telewizyjne festiwale, swoją publiczność, więc śpiewajcie dla nich, my Was tu nie chcemy!". :roll:
Dla wielu Edyta nie jest pełnym pasji muzykiem, tylko przebrzmiałą gwiazdą, panią z Pudelka i telewizyjnych talent show, mamą Allana, infantylną celebrytką, stąd też teraz takie reakcje...
Zgadzam się, że dobrze, że Gromee zaprosił Edytę do współpracy. Nie przepadam za jego muzyką, ale kto wie, może To co najlepsze w nowej wersji zyska jakąś tam popularność? Byłoby fajnie, gdyby na koncercie #iDance na festiwalu w Sopocie Edyta zaśpiewała właśnie TCN w wersji odświeżonej przez Gromee'ego i ten nowy singiel, który nagrała w Nashville. :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Flux »

michal.p pisze:Bo Edi niestety lubi przekombinować i ponieść się chwili... po cholerę właziła temu Krisowi na scenę, jak tam jeszcze Szpak był...
Nuklodem pisze:brnie w to co kocha, poczuła zew wbić mu na scenę i to zrobiła, jest bardzo odważna, a dzięki temu nie raz powstawały mistrzowskie wykonania.
Tak mnie zastanawia, jakby odwrócić sytuację i to Michał wparował na scenę podczas jej występu. Czy Edyta nie poczułaby się spięta i zagubiona? Czy odnalazłaby się w sytuacji, czy Szpak już całkiem byłby na spalonym przez takie wtargnięcie podczas jej show? Chwalimy ją za odwagę, spontaniczność, radość z występu ale odnoszę wrażenie, że cały luz i dystans od razu by wyparował. Takie coś zapewne znacząco naruszyłoby jej strefę komfortu. No, ale Edyta ma przywileje wynikające z jej pozycji rynkowej :D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Steffie »

Mowa o tym występie, gdy Szpak wtargnął na scenę podczas seta DJ Krisa?
http://pikio.pl/michal-szpak-2407192-koncert/amp/

W takim razie on sam naruszył strefę komfortu kogoś innego i nie powinien czuć się urażony. Jak widać staż w branży raczej nie ma tutaj znaczenia, skoro Michał też zrobił taką akcję.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Flux »

To Szpak też wtargnął na scenę? :lol3: I pomyśleć, że tyle zamieszania o temat bezpieczeństwa w Czarnkowie było. W Kołobrzegu ochrona powinna bardziej pilnować artystów :ha:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Steffie »

Przecież ta są gwiazdy biegnące do mikrofonów, żeby zaśpiewać, nikt z ochrony przy zdrowych zmysłach nie zatrzyma ich w połowie drogi. :edi:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Margaret »

Czy ma może ktoś zgrany cały występ Edyty i mógłby podesłać link lub plik aby przesłuchać?
Szukałam na YT ale są tylko fragmenty :(
ODPOWIEDZ