Bal TVN

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Bal TVN

Post autor: IgaAga »

Dla mnie to ona się mota na parkiecie, a nie rusza jak kocica. Przykre bardzo dziennikarz i Wieczorek z nią na balu, mizdrząca się Rozenek i facet którego wskazała palcem proszący ją do tańca. Sama samiutka bez fajnych ludzi wokół :beczy: :beczy: :beczy:
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bal TVN

Post autor: tomek7 »

IgaAga pisze:Dla mnie to ona się mota na parkiecie, a nie rusza jak kocica. Przykre bardzo dziennikarz i Wieczorek z nią na balu, mizdrząca się Rozenek i facet którego wskazała palcem proszący ją do tańca. Sama samiutka bez fajnych ludzi wokół :beczy: :beczy: :beczy:
Proponuje zapoznać się z różnymi filmikami dostępnymi w necie by nie pisac głupot o samej, samiutenkiej i nie fajnych ludziach ....
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Bal TVN

Post autor: Steffie »

Mnie sie wlasnie podoba ten fragment, gdy tanczy, bo mozna zobaczyc ja jak zwyklego czlowieka na imprezie, a nie tylko gwiazde. Fajnie, ze umiala sie odnalezc wsrod tylu znanych ludzi wokol siebie, ze oni przyjeli ja pozytywnie, pewnie sie kojarza z roznych imprez, ale na pewno ludzie z branzy odbieraja ja raczej cieplo, a nie jako naburmuszona diwe. ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Bal TVN

Post autor: ray »

tomek7 pisze:Proponuje zapoznać się z różnymi filmikami dostępnymi w necie by nie pisac głupot o samej, samiutenkiej i nie fajnych ludziach ....
Ale przecież IgaAga nie napisała głupot, tylko prawdę. :)
Edyta jest sama samiuteńka - zresztą sama mówiła o tym pół roku temu w programie Magdy Mołek (że nie ma nawet z kim zjeść rosołu). :edi: ma przy sobie swój dreamteam, ale czy to są fajni ludzie? Dla mnie Wieczorek zdecydowanie nie jest fajny. :PP
Edyta ma przy sobie klakierów, nie ma natomiast ani partnera, ani mądrych ludzi, którzy ciągnęliby ją w górę, dzięki którym zaczęłaby stawiać muzykę wyżej niż show-biznes.

Fajnie, że :edi: wystąpiła na balu TVN, że pięknie zaśpiewała, może teraz I'll never love again pojawi się na trasie akustycznej...
Bardzo mi się podobała suknia Edyty, ale makijaż - nie (zbyt jasny podkład).

Bal, jak sama nazwa wskazuje, jest po to, by balować, by się bawić, więc super, że Edyta dobrze się bawiła, ale... po co było to mizdrzenie się na InstaStory? Czy już bez tego nie można się dobrze bawić? Dla mnie to była pokazówka. :roll:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Bal TVN

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Fragment „I’ll never live again” z próby przed balem. Jest moc :edi:
-> https://youtu.be/ZPnxlLeemxE
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Bal TVN

Post autor: Steffie »

Love2Love 1990-2016 pisze:Fragment „I’ll never live again” z próby przed balem. Jest moc :edi:
-> https://youtu.be/ZPnxlLeemxE
Ladnie, a nawet bardzo ladnie, podoba mi sie. Licze, ze wkrotce uslysze to na zywo. :smile:
Ona wybrala ten cover chyba glownie z powodu tekstu piosenki.
ODPOWIEDZ