Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: ray »

Dzisiaj Edyta nagrywa kolędy dla TVN.
Koncert "Najpiękniejsze kolędy" to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lubinie. Widzowie TVN będą mogli usłyszeć najbardziej znane kolędy takie jak "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Gdy się Chrystus rodzi", "Lulajże Jezuniu" czy "Wśród nocnej ciszy". W koncercie wystąpią Edyta Górniak, Golec uOrkiestra, Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Kayah, Michał Szpak, Joanna Jakubas, Sławek Uniatowski i Aleksandra Gintrowska. Artystom będzie towarzyszyła Narodowa Orkiestra Dęta pod batutą Mariusza Dziubka. Uroczystość poprowadzi Olivier Janiak.
Nie można było kupić biletów, wstęp jest tylko z zaproszeniami. Zazdroszczę tym, którzy je mają - rzadko się zdarza, by Kayah, Justyna i Edyta występowały na jednym koncercie.

Emisja w Wigilię o 17.40.
Powtórka w pierwszy dzień Świąt o 7.20.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Piter »

Może wszystkie trzy złapią się za ręce w ramach odkupienia win :)
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: miłek »

Justyna też kolęduje w Polsacie
https://www.youtube.com/watch?v=QalTxMDsDG8
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Angie29 »

Edyta powinna zaśpiewać zarówno z Justyną, Kayah i Michałem Szpakiem bo go też traktuje z góry od lat a sama ma tą sama skalę głosu co on. Do tego dodałbym Cleo i Dodę może w końcu Diva by pokazała jaka jest milosierna i religijna i lubi wybaczać haha. Dla mnie to śmieszne wciskaja ja wszędzie i przez to ona nie ma szacunku do innych czując się najwyżej. Chętnie obejrzę relacje z tego koncertu oglądając Michała lub Justyne na Edyte wyłącze gdyż drażni mnie kłamstwo i wyższość.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: betka »

Uwielbiam Edytę w kolędach! Wracam częściej do tych w jej koncertowym wydaniu właśnie. (Jeśli chodzi o płytę sprzed kilku lat, to "Mizerna Cicha" jest w moją ulubioną :) ) Liczę zatem na kolejną perełkę do playlisty.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: ray »

LUBIN. Bracia Golec, Steczkowska, Górniak i wiele innych gwiazd w Lubinie:
https://www.youtube.com/watch?v=IxmT5MsULSc

Widać tutaj, jaką stylizację miała Edyta.
I widać też, że ona jako jedyna spośród wszystkich wykonawców nie wyszła do grupowego występu na finał. :(
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

ray pisze:LUBIN. Bracia Golec, Steczkowska, Górniak i wiele innych gwiazd w Lubinie:
https://www.youtube.com/watch?v=IxmT5MsULSc

Widać tutaj, jaką stylizację miała Edyta.
I widać też, że ona jako jedyna spośród wszystkich wykonawców nie wyszła do grupowego wykonania na finał. :(
A wyobrażasz ją sobie na scenie obok Jusi, Kayah i Michała?Bo ja nie :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: ray »

Wyobrażam sobie.
Widziałem wcześniej na Insta, że wszyscy wykonawcy z wyjątkiem Edyty śpiewali razem Bóg się rodzi.
Nawet jeżeli :edi: wciąż czuje niechęć do Justyny, Kayah czy Michała, to jako katoliczka mogła już schować te animozje do kieszeni, stanąć na scenie obok innych gwiazd i wspólnie z nimi wychwalać śpiewem narodzenie Pana. Wystarczyło tylko chcieć. A tak znów Edyta wyszła na bufona i pseudokatoliczkę. :(
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: mpjp »

To jest masakra ze nie wyszla...
Wciąż się łudzę, że ta osoba pierwsza z lewej na zdjęciach z finału to jednak Edyta...
kuba5959
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: kuba5959 »

A skąd niechęć do Kayah? Coś mnie chyba ominęło
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Sebuch »

Niechęć do Kayah? Wspólne fotki na Instagramie z Hit, Hit, Hura potem wspólny występ w finale Hit, Hit, Hura, wspólne fotki zza kulis festiwalu WODECKI twist, buziaczki po tańcu przy występie Reni Jusis na Fryderykach, podczas gdy obie wbiegły na scenę...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Flux »

Niechęć do Kayah ma znacznie dłuższą historię. Właśnie w czasie Hit, hit Edyta wyskoczyła z wielką akcją pojednawczą, wyraźnie sugerując że Kasia Szczot nareszcie otworzyła serce i oczyściła emocje. No gdzieżby tam zła dotychczasowa relacja była w najmniejszej mierze winą diwy :P Kayah była nieco zmieszana jak Edyta zamieściła wpis na fejsie, wychwalała urodę koleżanki etc., co wyraziła w wywiadach po pamiętnym geście. Więc ten hurraoptymizm to raczej jednostronny, a i tak wszystko do czasu :PP
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Steffie »

I tak wlasnie powstaja bajki tworzone albo przez fanow, ktorzy cos wypisuja w necie, albo przez tabloidy, ze ktos kogos nie lubi, itp.
Szkoda gadac.
Ciesze sie, ze Edyta dostala takie zaproszenie i z niego skorzystala oraz ze bedzie to emitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Flux »

Steffie, a kiedy Edyta stwierdziła w wywiadzie, że Kayah nie lubi kobiet, to jak to nazwiesz? Kto w tym momencie tworzy bajki, sam podsuwa je tabloidom na srebrnej tacy? Teraz ich relacja uległa poprawie, ale dalej da się wyczuć, że nie do końca im ze sobą po drodze. W moim odczuciu Kasia poczuła się skonfundowana przez Edytę tym publicznym gestem. I spoko, nie wszyscy muszą się lubić, można zachowywać poprawne, neutralne stosunki. Szanować się. Na przykład Dodzie oberwało się od fanów Górniak za oficjalne wyciągnięcie ręki i zaproszenie do koncertu, bo w jakiej sytuacji postawiło to diwę, wywołało do tablicy i takie tam. Tylko Aniołek może czynić takie gesty :PP

Czekam na kolędy. Muzyka łagodzi obyczaje :edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Najpiękniejsze kolędy - Lubin - 17.12.2019

Post autor: Steffie »

Dziwnym trafem tutaj wciaz nie zalagodzila, bo - co ciekawe - na forum o Edycie najwieksze bajki o niej tworza fani Justyny - na jej temat oraz innych wokalistek, wciaz podgrzewaja stare plotki oraz jakies wyrwane z kontekstu zdania z wywiadow ... A po co? To jak ta muzyka lagodzi te obyczaje? :edi:
ODPOWIEDZ