Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: Robik »

Piękne zakończenie wakacji :aww: .
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: Arek86 »

Teraz na spokojnie słuchałem i muszę przyznać bardzo pozytywny występ. Król bardzo dobrze Lime na bis super. Edi wyglądała mega świeżo coraz młodziej nawet moja żona i rodzina nie lubią naszej Divy ale przyznali mi rację że w tym wieku wygląda obłędnie i pierwszy raz słyszeli Króla i odziwo im się podobało
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: Michael »

O co w ogóle chodzi z tym Zenkiem Martyniukiem? Ona tak serio, czy cały czas bekę kręci?
Niech się kumpluje z kim chce, ale przysięgam, że jeśli nagra z Zenkiem jakąkolwiek piosenkę w duecie, to oddam do recyklingu wszystkie jej płyty, które posiadam.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: Robik »

Ciekawe czemu Edyta nie zaśpiewia "Króla" podczas koncertu "Od Opola do Opola" :shock: .
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: Nuklodem »

Słyszeliście to "dziękiiiiiii" po bisie Lime, wydaje mi się, że Edyta trzasnęła coś w okolicach A5 :shock:
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: aśka »

Bardzo dobre wykonania. Świetna forma wokalna. Jednak od jakiegoś czasu jakoś nie jaram się nowymi poczynaniami Edyty. Jej beznadziejne podejście do promocji swojej muzyki, coraz bardziej mnie do niej zniechęca. ;(
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: endeven »

KrzysiekF pisze:Powinna jeszcze podziękować Kurskiemu za „prawdę” w TVP .
no było blisko :lol3:

i ja mam dysonans jakiś. Edyta mówiła szczerze, autentycznie przejęta i wzruszona, że przytula nas ludzi od 30 lat swoim śpiewem, że zasypia myśląc o nas w tych czasach etc, ale jakoś sama z siebie, sama od siebie nie wykorzysta swojego you tube do tego, by rzeczywiście dla swojej publiczności okazac troskę i serce, o którym tak mówi. tyle miesięcy pandemicznych do wykorzystania, by nagrac jakis live ze studia, ba nawet walnąc mini recital przy oszczędnym akompaniamencie i nic. Więc te podziękowania dla tvp, ż e wkońcu za pieniądze mogła dla nas zaśpiewac.. przepraszam, ale serce mówi jedno, rozum drugie. To takie troche na zasadzie takich znajomosci, co to ktoś Ci pisze, że Cię uwielbia, tęskni, musimy sie spotkać koniecznie, ale zapału starcza tylko na te słowa, bo do spotkania nie dochodzi, bo ten ktoś ma po prostu ciekawsze zajęcia, niż poświęcenie nam chwili.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: Flux »

Jeszcze jakby jakoś strasznie ją ta pandemia dotknęła. Sama niedawno mówiła, że nie odczuła jej jak inni artyści ponieważ i tak nie miała zaplanowanych występów. Nawijała o tym jak jest przemęczona i musi ładować baterie po "trwającej dwa lata trasie akustycznej". W sezonie letnim to ze trzy plenery, ze dwa festiwale z jedną piosenką w tv. A tutaj nagle krokodyle łzy tęsknoty za publicznością, którą tak chciała podnieść na duchu. Tak, jak zauważył Endi, Edyta święcie wierzy w to co mówi. Do tego stopnia, że wzrusza się już chyba sama sobą i tym, jaka jest empatyczna, ale to proforma. Zupełnie jak autowcisk powtarzany jak mantra, że na planie Wojsa pracuje "kilkadziesiąt" tygodni po 15 i więcej godzin dziennie. Dość niewiarygodne są też jej opowieści o tworzeniu barier i dzieleniu, kiedy dopiero co wspomniała że ma listę osób, z którymi nie chce pracować i "zawsze tak robi" zanim przyjmie ofertę. Ta życzliwość wobec ludzi jest jednak bardzo warunkowa u diwy. Ogromny rozdźwięk nawet między poszczególnymi wypowiedziami a deklaracjami, o czynach nie wspominając. Wielu to zraża, ale taka już Edyta jest, to się nie zmieni.
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Wakacyjna Trasa Dwójki - Świnoujscie 30.08.2020

Post autor: Stukus »

Edyta podczas swojej przemowy była wzruszona do łez a ja czułem lekkie zażenowanie i konsternację podczas Jej wywodów.Występ wokalny całkiem spoko, ale nie czułem kompletnie tego co mówiła. ,,Chciałam powiedzieć, że jestem prawdziwie wdzięczna telewizji publicznej..." :beczy: :lol3:
Zastanawia mnie czy Edi jest tak oderwana od rzeczywistości czy może jest tak wyrachowaną ignorantką dla której własna wygoda jest ważniejsza od przyzwoitości. W sytuacji gdy pozycja tvp jest delikatnie mówiąc w opłakanym stanie, kiedy artyści nie zgadzaja się na występy w tymże medium, bo nie odpowiadają im standardy które są przez nie serwowane nasza :edi: ze łzami w oczach pokusiła się na takie wynurzenia. Smutne to trochę. Czekam na płytę, bo to co gada kompletnie do mnie nie trafia.
ODPOWIEDZ