Solidarni z Ukrainą

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Umówmy się, że Edyta nie jest wierząca i takie stwierdzenia to nadużycie. Wiara w Boga to coś innego poza manifestowaniem modlitw i kultu. Edyta po prostu lubi takie barokowe masywne teatrzyki pokazujące, że jest "kimś". Raz chrześcijanką a raz buddystką a raz gada, że jest 8ką numerologiczną. Co nie zmienia faktu, że lepiej tak dawać ludziom nadzieję niż jakimiś gadkami motywacyjnymi z #CIACH#. Bóg to tylko forma przenośna dawania ludziom "siły" - wiara jest po to, aby mieć motywację, aby w swojej głowie czuć, że "ktoś tam jest" bez Boga nie byłoby nic co nie oznacza, że on istnieje. I tak musi być, bo bez tego nie byloby nic.
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sławek_ »

Pawel pisze:jako niewierzący
Skąd wiesz, że jestem niewierzący? Kolejny jasnowidz na tym forum? No jakaś plaga po prostu!
Nie mam nic przeciwko ludziom głęboko wierzącym. To ich sprawa. Mam natomiast awersję do osobników, którzy narzucają swój światopogląd innym, a Edyta robi to na każdym kroku. Udaje osobę, która pozjadała wszystkie rozumy i tylko ona jest ta mądra. Z przekonaniem, że jej misją jest nawrócenie świata. No rzeczywiście - chowaniem głowy w piasek i modlitwą sprawi się, że wojna się zakończy. No normalnie powala mnie jej geniusz!
Najzabawniejsze jest w tym wszystkim to, że poucza wszystkich, jak żyć, a jednocześnie nie potrafi zbudować jednej rzeczywiście trwałej relacji. Jakoś jej teorie się nie sprawdzają. Albo ich nie stosuje, tylko mąci w głowach innym.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: IgaAga »

Jedyną gratką było to że Edyta zaśpiewała w końcu. Natomiast średni występ, stylizacja okropna, no i oczywiście dorabianie ideologii jak to szybko i ciężko musiała zapitalać do Wawy. Na pewno słono zapłacili. Makijaż bardzo ładny, fryzura ok. Niestety w porównaniu do Justyny wszystko wypadło marnie. Justyna jak zwykle profesjonalna, fenomenalna wygląd milion dolarów. Naprawdę Edyta powinna uczyć się pasji do muzyki od Justyny. A u Edyty jak zwykle buzia pełna frazesów i nic się za tym nie kryje. Ciekawa jestem kiedy to nawrócone miłosierne serce otworzy dla chorej matki :( :( :( :( :!: :?:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sebuch »

Wyglądała świetnie. Bardzo fajny występ. Dobrze dobrany repertuar. Plus za to, że swoje piosenki.
Fajnie wpasował się tekst "Nie zapomnij" do sytuacji na Ukrainie.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Pawel »

Słąwek pisze:
Pawel pisze:jako niewierzący
Skąd wiesz, że jestem niewierzący? Kolejny jasnowidz na tym forum? No jakaś plaga po prostu!
Nie mam nic przeciwko ludziom głęboko wierzącym. To ich sprawa. Mam natomiast awersję do osobników, którzy narzucają swój światopogląd innym, a Edyta robi to na każdym kroku.
Nie wiem, ale płoniesz jak diabeł polany wodą święconą :P
Każdy ma prawo do manifestowania swoich poglądów czy się z nimi zgadzasz czy nie. Inaczej byłby zakaż jakichkolwiek protestów bo każdy może poczuć się dotknięty. Edyta nic nie narzuca, a jak Cie to tak do tyka to zmień kanał. Nie słuchaj, proste.
A rób co chcesz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Lol. Nagle każdy może swoje poglądy manifestować, a krzyżujecie każdego ciągle na tym forum. On też wyraża swój pogląd (o kogoś poglądzie xd). I nie ma prawa nikt protestować, każdy protest trzeba wcześniej zgłosić do urzędu - to nie jest tak, że se idziesz prostestować, bo jak nie masz pozwolenia to cię zgarniają bo nie wolno się gromadzić publicznie tak o sobie
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Pawel »

wodawodnista pisze:Lol. Nagle każdy może swoje poglądy manifestować, a krzyżujecie każdego ciągle na tym forum. On też wyraża swój pogląd (o kogoś poglądzie xd). I nie ma prawa nikt protestować, każdy protest trzeba wcześniej zgłosić do urzędu - to nie jest tak, że se idziesz prostestować, bo jak nie masz pozwolenia to cię zgarniają bo nie wolno się gromadzić publicznie tak o sobie
Lol. Nie prawda. Są zgromadzenia spontaniczne :PP i one nie wymagają zgłoszenia. Poczytaj zanim się zaczniesz wymądrzać :lol3:
Krzyżowana i krytykowana to jest tu ciągle Edyta. No ale to w końcu forum o niej. A jak sama :edi: mówi, ile osób tyle opinii. Nie zgodzę się, ze Edyta coś komuś narzuca i tyle.
Niestety wszyscy się tu nigdy ze sobą nie zgodzą. Ale to forum dyskusyjne.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

To nie jest forum Edyty. To jest forum antyfanów Edyty. Ta spontaniczne dopóki pały nie podjadą, super :edi: Dupowirus pokazał, że to, że jest takie zjawisko jak zgromadzenie spontaniczne nie oznacza, że wolno je robić skoro oddychać nie wolno :lol3: weź człowieku, żyjesz w Polsce. Jedyne prawo jakie tu masz to prawo do nowego podatku xd
Awatar użytkownika
edgeoftomorrow
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:14
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: edgeoftomorrow »

Nie cierpię playbacku na scenie.

Rozumiem, gdy są szczególne niesprzyjające okoliczności- trudności w zakresie technicznym.

Ale jeśli można śpiewać live, ale wokalista idzie na łatwiznę - zamiast śpiewać woli udawać, że śpiewa- to moim zdaniem brak szacunku do odbiorców i swoich fanów.

To już któryś raz. Niestety Edyta dostaje ode mnie kolejną żółtą kartkę.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Piter »

Pozytywnie odebrałem ten występ. Oba wykonania. Chociaż z playbacku.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: audarya »

TV publiczna nie jest miescem modlitwy. Mozna mowic o pokoju na swiecie w normalny, niesekciarski sposob. Niestety to wymaga empatii i niezapatrzenia w siebie, dojrzalosci emocjonalnej.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Kopaneek »

Playback czy nie, jest najlepszą żyjącą polską wokalistką.
I nie musi już nic nikomu udowadniać.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: addar »

Modlitwa jest uniwersalną rozmową z siła wyższą, do jakich my czasów dozylismy by nazywać słowa edyty sekciarstwem WTF !!! Woke lgbt i inne literki alfabetu wypaliły ludziom chyba mózgi i powodują odciecie od własnej kultury :shock:
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: AS »

addar pisze:własnej kultury
kultury czy antykultury?
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Kopaneek pisze:I nie musi już nic nikomu udowadniać.
Wlasnie to jej klakierzy wmawiaja od wielu lat, a ona tak w to uwierzyla, ze uznala, ze skoro tak fani mowia to musi byc prawda wiec po co tworzyc. Bravo.
''Najwieksza'', ''najlepsza'', i dodaj Kopanku, ze nabardziej 'nieplodna artystycznie' na polskiej scenie muzycznej.
ODPOWIEDZ