Solidarni z Ukrainą

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: SLAVEK »

[quote="Słąwek"]Edyta dopiero co nawoływała, by nie mówić i myśleć o wojnie, lecz o pokoju. A tu proszę - pognała na koncert, w którym mówiło się tylko o wojnie.

Wojna i Pokoj. Jest wojna wzywamy o pokoj. Jest pokoj, nie chcemy wiecej wojny. Na koncercie mowilo sie wiecej o pokoju niz o wojnie. Edyta mogla myslec w kategorii wojny swiatowej, ktora prawdopodobnie nastanie, jesli nie zatrzymamy tego szalenca.

A Lena7 pisze "Jako jedyna zaspiewala z playbacku".

Nie byla jedyna, byla Oleksandra i paru innych arytystow. Ale czy to ma jakies znaczenie w aspekcie tej niepotrzebnej wojny, rozlewu krwi i zamachu na niepodlegle panstwo? Lena7 mysli o playbacku, ja , Edyta Gorniak, i nasi rodacy myslimy o wojnie i wzywamy o POKOJ.

WSPIERAJMY UKRAINE. HEROYAM SLAVA!
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Wygląd taki se. Źle nie było, ale aby się zachwycać to bez przesady. Repertuar słaboszczak, no ale ta kobieta nie ma co śpiewać do wielu sytuacji. Wydaje mi się, że mogła pokombinować z "Obudźcie mnie" albo "Taflą", ale oczywiście musiała wybrać coś znanego, więc w sumie tylko to się nadawało...

Co do wojny światowej. Patrząc na to jacy ludzie są puści w dzisiejszych czasach, kiedy biedni nie mogą znaleźć bluzki w odpowiednim kolorze maliny w galerii handlowej to moze jakis reset jednak jest nam dany. Czas wrocic do tego co jest ważne. ;-) Kiedyś wojna i tak musi się zdarzyć. Plandemia pod publiczkę tylko odwracała uwagę od zbrojenia się wszystkich krajów, w Polsce też były masowe pobory przez ostatnie dwa sezony wakacyjne. Ale jak coś to zawijam kiecę i jadę do znajomego do Norwegii, może tam Putin nie dosięgnie. Zresztą ja już to obwieszczałem 2 lata temu :lol3:
Ostatnio zmieniony 27 lut 2022, 21:53 przez wodawodnista, łącznie zmieniany 1 raz.
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sławek_ »

SLAVEK pisze:
WSPIERAJMY UKRAINE. HEROYAM SLAVA!


Gdyby Edyta wspierała Ukrainę, wystąpiłaby charytatywnie. A tak była w pracy i zarabiała pieniądze. Jak się okazuje, to dobra okazja do zarobku i przypomnienia o sobie.
Jak to fani zawsze perfekcyjnie wiedzą, co miała na myśli ich idolka! No sami jasnowidze, gratuluję daru!

Na koncercie mówiło się cały czas, pokazując jej okrucieństwo. Nawoływano o pokój? Kogo? Polaków? Ukraińców? Było życzenie sobie pokoju, ale nie nawoływanie. Jak się wypiera słowo wojna, to się w takich wydarzeniach nie bierze udziału. No ale kasa musi się zgadzać.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Nie no jeśli Edzia odda charytatywnie kasiurkę to okej, ale i think there's no way

Ale jakby moim zdaniem ocenienie kogoś przez pryzmat kasy nie jest uczciwe. Każdy musi zarabiać. Skoro ktoś chciał jej dać gażę, dlaczego miałaby jej nie brać. Akurat myślę, że takie ocenienie nie jest fair. Każdy ma inny stosunek i ja jestem w stanie te stosunki rozumieć.

W tej całej wojnie wy nie rozumiecie nadal jednego. Tu nie do końca chodzi aby nagle rzucać kasą i dawać ją Ukrainie, tu chodzi o to, aby się zastanowić jacy jesteśmy w życiu. Jak widzę jakieś takie 'medialne problemy' i to nagłe rzucanie się ludzi na wstawienie flag czy serduszek to rzygać mi się chce. Każdy powinien zacząć od dobroci dla innych......... na codzień, bo nigdy nie wiadomo co może się stać. Ale oczywiście Ukrainie damy serduszko a na Panią w Żabce będziemy krzyczeć, że za wolno obsługuje. I tak samo z koronką, wystarczy trochę życzliwości i zrozumienia a nie jak jedna feministka walcząca o możliwość aborcji chciała wszystkich zaszczepić bez dyskusji w programie tv :lol3: Trzeba zacząć od własnego otoczenia, bo zazwyczaj Ci co najgłośniej krzyczą to najgorzej traktują własne środowisko. Podobnie do gejów, hetero tego nie zrozumieją, ale gej to najbardziej nietolerancyjna istota - dla innego geja a potem walczą o tolerancję ;-)


Ale dobra bo jakiś słodki klimat wjechał. Czy ktoś może mnie sprowokować, abym mogl mu pocisnac na forum? Nie wiem dajcie cos z siebie. :edi:
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: betka »

wodawodnista pisze:Czy ktoś może mnie sprowokować, abym mogl mu pocisnac na forum? Nie wiem dajcie cos z siebie.
To Tobie się wydaje że komuś tu pociskasz? :shock:

Jeśli chodzi o Edytę- piękne, przepiękne "Nie zapomnij".
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

betka pisze:
wodawodnista pisze:Czy ktoś może mnie sprowokować, abym mogl mu pocisnac na forum? Nie wiem dajcie cos z siebie.
To Tobie się wydaje że komuś tu pociskasz? :shock:

Jeśli chodzi o Edytę- piękne, przepiękne "Nie zapomnij".

Klasyczny przykład osoby, która nic nie rozumie. Więc macie co macie. Its so fun :edi:

Im out (for now)
Obrazek
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: SLAVEK »

wodawodnista pisze:Wygląd taki se. Źle nie było, ale aby się zachwycać to bez przesady. Repertuar słaboszczak, no ale ta kobieta nie ma co śpiewać do wielu sytuacji. Wydaje mi się, że mogła pokombinować z "Obudźcie mnie" albo "Taflą", ale oczywiście musiała wybrać coś znanego, więc w sumie tylko to się nadawało...

Co do wojny światowej. Patrząc na to jacy ludzie są puści w dzisiejszych czasach, kiedy biedni nie mogą znaleźć bluzki w odpowiednim kolorze maliny w galerii handlowej to moze jakis reset jednak jest nam dany. Czas wrocic do tego co jest ważne. ;-) Kiedyś wojna i tak musi się zdarzyć. Plandemia pod publiczkę tylko odwracała uwagę od zbrojenia się wszystkich krajów, w Polsce też były masowe pobory przez ostatnie dwa sezony wakacyjne. Ale jak coś to zawijam kiecę i jadę do znajomego do Norwegii, może tam Putin nie dosięgnie. Zresztą ja już to obwieszczałem 2 lata temu :lol3:
Co do wojny. Mam nadzieje, ze siedzisz sobie wygodnie w swoim foteliku i na swojej sofie i cieszysz sie z zycia. Kiedy inni siedziac w swoich miszkaniach albo sa bombardowani i musza uciekac do schronow, albo do innych krajow.
Co do plandemii. Zgadzam sie w 100 %. Pod publiczke. Nagle pandemii nie ma i jest wojna. Nagle nikt nie wymaga paszportow covidowych przy przekraczaniu granicy naszych sasiadow. Ponoc odprawa trwa 1.5 minuty. Testy juz nie sa wymagane, ani szczepienia, ani kwarantanny. Ciekawe?


A Slawek pisze
Gdyby Edyta wspierała Ukrainę, wystąpiłaby charytatywnie. A tak była w pracy i zarabiała pieniądze. Jak się okazuje, to dobra okazja do zarobku i przypomnienia o sobie.

Steczkowska musiala oznajmic calemu narodowi, ze zrzeka sie wynagrodzenia. Ale sa ludzie, ktorzy wspieraja charytatywniwnie anonimowo i nie szukaja poklasku. Nie Tobie to oceniac.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

A tam, to wszystko moja wina, znowu dałem Wam za trudny merytorycznie post i się sracie, ja mam problemy z pamięcią i dlatego tak robię bo przecież was znam :edi: Ale jakby moim jedynym celem na forum jest to, aby ktoś przypadkowy się na chwilę zatrzymał i pomyślał więc i tak robię stanowczo więcej niż inni. I ja nigdzie nie napisałem, że nie należy pomagać Ukrainie "dosłownie" tylko (tłumacząc po chłopsku) = zacznijcie od swojego podwórka, aby mieć bazę w razie kiedy Wam zacznie sypać się sufit. I tyle. Ale czego ja mogłem oczekiwać z Waszych odpowiedzi.

Eloeloelo


A tak nadmieniając. Putin zachowuje się jak Hitler na ostatku IIWŚ, czyli niereacjonalnie bo gdyby Hitler głupkowato nie zaatakował ZSRR to najprawdopodobniej bylibyśmy rasą aryjsko rosyjską xd Myślę, że Putin nie da rady zająć Ukrainy, pytanie tylko czy jak Chiny się nie dołączą niepozornie na Tajwan i USA to czy nie zamieni się to w IIIWŚ. Polska trudno to stwierdzić, co może nas czekać. Mam takie przeczucie, że tylko będziemy funkcjonować jako front i będziemy względnie bezpieczni.


A! Co do wystepu to "Dont Forget Us" pieknie! I to bylo live moim zdaniem. Duzo nieczystosci, ale to jej domena juz od dobrych kilku lat. I ask for nothing more nie znalezłem xd
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: audarya »

Wystep charytatywny czy nie, z playbackiem czy bez, to o niebo lepsze niz marudzenie o modlitwach w czasie, kiedy trzeba dzialac. Super, ze Edka wystapila i uzyla aparatu mowy w korzystny dla wszystkich sposob. :edi:
To oczywiste, ze paszporty kowidowe w obliczu wojny (w tym nuklearnej - oby nie) sa nieistotne.
Trzymajcie sie. Wszystkim zycze bezpieczenstwa i spokoju.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Kopaneek »

Słąwek pisze:Edyta dopiero co nawoływała, by nie mówić i myśleć o wojnie, lecz o pokoju. A tu proszę - pognała na koncert, w którym mówiło się tylko o wojnie. Pytanie - czy jest aż tak totalnie fałszywa, czy też tak pusta moralnie, że za kasę sprzeda wszystko, łącznie z twarzą? I jeszcze jedna uwaga. Do teraz, mimo wszystko, Pani Górniak kojarzyła mi się z kimś łączącym odmienności - zdania, wyznania, orientacji. Tym jednym występem zrzuciła mi klapki z oczu. Nawoływanie do modlitwy z tak wymownym cytatem pokazuje jasno - śpiewam dla katolików i tylko dla nich. No cóż, dobrze jest żyć w prawdzie. Nawet, jeśli niesie ona rozczarowanie idolką i decyzję, że nią właśnie przestała być. Jak wspomniałem, prawda jest najlepsza, a fałsz - jak widać, zawsze wypłynie na wierzch. Ciekawe tylko, co przyjdzie po fascynacji religią? Bo nie mam wątpliwości, że za jakiś czas Pani Górniak będzie głosić zupełnie sprzeczne z obecnymi mądrości życiowe. Żenujące, ale Edyta jest żenująca od dosyć dawna. Przynajmniej pięknie zaśpiewała Nie zapomnij, bo Nie proszę o więcej było nie do słuchania.
Zioniesz nienawiścią, która Cię zatruła.
Nie męczysz się sam ze sobą? Bo mnie zmęczyło czytanie powyższego wywodu frustrata, który ma problem z tym, że Edyta jest wierząca.

Bardzo piękne wykonania.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: SLAVEK »

[quote="Słąwek"]....................... Nawoływanie do modlitwy z tak wymownym cytatem pokazuje jasno - śpiewam dla katolików i tylko dla nich

Czlowieku, czy ty wiesz o czym ty piszesz? Gdybys mieszkal w Stanach za takie slowa zostalbys wywalony z pracy i mial sprawe w sadzie o odszkodowanie. Poza tym ja majac znajomych z roznych religii czy to z chrzescijanskich z uwzglewdnieniem Prawoslawnych czy Buddystow, Judaistow, czy Ismamistow, bardzo czesto pozdrawiamy sie : " z modlitwa" czy "Zostan z Bogiem".
Nie wiem ile masz lat i jakie masz doswiadczenia i nie obchodzi mnie to, ale twoje poglady sa dziwne, choc je szanuje i modle sie za Ciebie za oswiecienie, bez wzgledu jaka religie wyznajesz czy jestes ateista.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Wojtuś »

Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sławek_ »

SLAVEK pisze:Nie Tobie to oceniac
SLAVEK pisze:[
Nie Tobie to oceniac.
Piszesz, że nie mnie oceniać Edytę, a jednocześnie sam oceniłeś Justynę. No cóż, dwulicowa postawa w pełnej krasie!
Kopaneek pisze:problem z tym, że Edyta jest wierząca
Nie, nie mam problemu z tym, że Edyta czy ktokolwiek jest wierzący. Nie podoba mi się jedynie, że narzucą swą wiarę wszystkim oglądającym koncert.
SLAVEK pisze:modle sie za Ciebie za oswiecienie
Akurat w krajach, gdzie Kościół katolicki nie rządzi, nie dochodzi do narzucania swej wiary. Oczywiście w przeszłości problem z jedynie słuszną wiarą istniał nie tylko w Polsce, co w okrutny sposób było manifestowane. Ale obecnie, choćby w Stanach, nikt nikomu nie narzuca swej religii.

Nie módl się, proszę, o moje oświecenie. Właśnie dlatego, że nie jestem zaślepiony, nie daje się omamić i poddać naiwności. Tym samym jednak będę miał alergię na sytuacje, gdy ktoś - w tym przypadku Edyta, nakazuje innym praktyk swej wiary. Zadziwiające przy tym jest to, że Pani Górniak obecnie nawołuje do miłości, a całkiem niedawno głosiła, że miłość to bzdura i generalnie nie jest cokolwiek warta i w sumie jej nie ma. Stąd też moje przekonanie, że już zupełnie niedługo można się spodziewać zwrotu akcji i przekonywania swych fanów i całej Polski - bo przecież świat o niej nie mówi - jest lokalną gwiazdą - że religia to bzdura.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

No fajne te wykony, w sensie czuć emocje. Szkoda, że nie ma szans, aby w tej kobiecie odrodziła się pasja do sztuki..... Bo nadal ona działa bardziej niż ktokolwiek na emocje w Polsce. Nie proszę o więcej było przynajmniej we fragmentach z prerecorded. Teraz jest taka technologia, że ciężko rożróżnić czasami.

Justyna oczywiście wyskoczyła z Wracam Do Domu i pobiła Edzię z palcem w dupce, bo ta piosenka bije wszystko. W dodatku czysto śpiewała + 100% live :)

Dodano po 8 minutach 27 sekundach:
audarya pisze:Wystep charytatywny czy nie, z playbackiem czy bez, to o niebo lepsze niz marudzenie o modlitwach w czasie, kiedy trzeba dzialac. Super, ze Edka wystapila i uzyla aparatu mowy w korzystny dla wszystkich sposob. :edi:
To oczywiste, ze paszporty kowidowe w obliczu wojny (w tym nuklearnej - oby nie) sa nieistotne.
Trzymajcie sie. Wszystkim zycze bezpieczenstwa i spokoju.
u nas wojny nie ma a nadal system działa więc skoro nie ma sensu bo są wpuszczani ludzie w cytuję "1.5 minuty" przez granicę to po co te maseczki nadal? To wcale nie jest takie "nieistotne" w kontekście w jakim chciałaś to napisać. Probówałaś. Czas się pogodzić z tym, że świat was robił w konia 2 lata. Wystarczy okazać trochę skruchy. Zwłaszcza, że od miesiąca (wojny nie było teoretycznie) trwa polityka w całej Europie na zasadzie "wycofujemy się z obostrzeń, to początek końca" pomimo, że procent zaszczepionych jest mimo wszystko mały a szczepienia i tak nie pomagały. Oczywiście teraz stworzono gadkę, że Omikron to naturalna szczepionka xD :lol3: Ale nie martw się, ja wiem jacy są ludzie. Nawet jakby jutro Morawiecki powiedział wprost, że to była bujda to inni by utrzymywali, że został przekupiony przez foliarzy. Tak się baliście wirusika, że teraz wszyscy ludzie z granicy co wymacali siebie nawzajem po 50 razy beda łazić po waszym kraju i wszystko macać, oczywiście teraz zakażeń nagle nie będzie :lol3:

Sami sobie krzywdę robicie ciągle.

Tak samo będzie działać będzie propaganda wojenna. Już wszyscy idioci pobiegli do bankomatów. Ja tam mam swoje wszystkie oszczędności w dolarach, więc mogą mi naskoczyć.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2022, 11:58 przez wodawodnista, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Pawel »

Słąwek pisze: Nawoływanie do modlitwy z tak wymownym cytatem pokazuje jasno - śpiewam dla katolików i tylko dla nich.
Gorszych bzdur dawno nie czytałem. :lol3:
Słąwek pisze:Nie, nie mam problemu z tym, że Edyta czy ktokolwiek jest wierzący. Nie podoba mi się jedynie, że narzucą swą wiarę wszystkim oglądającym koncert.
Nie masz problemu ale masz problem :roll: :lol3: Nie chcesz to się nie módl. Nie oglądaj. Jak to musi boleć, normalnie nóź w plecy wbiła. Widać nic nie rozumiesz, nawołuje o dobroć i miłość do bliźniego a Ty plujesz jadem i masz jakieś żale.
A szczerze jako niewierzący powinieneś mieć głęboko gdzieś te nawoływania :roll:
Masz zdanie do własnych poglądów.
A jeśli nie zgadzasz z poglądem innych to po prostu się nie zgadzasz.
Zrozum, że swojego postrzegania świata też nie jesteś w stanie nikomu narzucić.
ODPOWIEDZ