Solidarni z Ukrainą

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Flux »

Kopaneek pisze: jest najlepszą żyjącą polską wokalistką
Tylko wśród żyjących? Chyba jej należycie nie doceniasz.

Występ z taśmy pewnie dlatego, że miała niewiele czasu na przygotowania. Może też w obawie o nieopanowanie tekstów. Sam występ mnie nie urzekł, bo choć nauczyła się zdecydowanie lepiej udawać na scenie, to niestety w tym nagraniu uczuć brak. Jest coś takiego w obróbce wokalu, że brzmi bardziej metalicznie w górnych partiach, mniej naturalnie. W kilku momentach też wyraźnie się rozjeżdża. Poruszyła mnie Justyna, Maryla (choć ostatnio bardzo niedomaga wokalnie) i chyba po raz pierwszy Natasza Urbańska. Stylizacja też średnio udana. W udzielonych wywiadach nie zabrakło niepokojącego bełkotu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Piter »

addar pisze:Modlitwa jest uniwersalną rozmową z siła wyższą, do jakich my czasów dozylismy by nazywać słowa edyty sekciarstwem WTF !!! Woke lgbt i inne literki alfabetu wypaliły ludziom chyba mózgi i powodują odciecie od własnej kultury :shock:
Moim zdaniem modlitwa jest paradoksalnie rozmową z sobą samym. Rodzajem medytacji, która pozwala złapać równowagę.

W przemowach Edyty przeszkadza mi zawsze ta napompowana forma. Jakby chciała być mądrzejsza od siebie samej.
Pokój nam wszystkim, a tymczasem sama dźga skorpionim żądłem, gdzie się da.

Dodano po 6 minutach 59 sekundach:
Flux pisze:
Kopaneek pisze: jest najlepszą żyjącą polską wokalistką
bo choć nauczyła się zdecydowanie lepiej udawać na scenie, to niestety w tym nagraniu uczuć brak.
A te łzy - "zanim zgasnie nasz świat"? Tez udawane?

Ja uwierzyłem tak samo jak Jusi. Gdy się wzruszyła i gdy mówiła o honorarium. Chociaż gdy wczoraj obsmarowała koleżanki "w obronie własnej", to już zwątpiłem w czystość jej intencji.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Flux »

Piter pisze:A te łzy - "zanim zgasnie nasz świat"? Tez udawane?
Edyta najbardziej wzrusza się sobą samą i własną wrażliwością. Takie chwilowe olśnienie jakie przychodzi wraz z kolejnymi uczestnikami The Voice i niemal natychmiast gaśnie. Coś bardzo złudnego, fasadowego. Na pewno dużo bardziej by to we mnie rezonowało, gdyby śpiewała na żywo. Bądź co bądź, doskonale interpretuje. Wtedy można jej przez te 3 minuty uwierzyć. Tutaj w patetycznych ruchach do uprzednio przygotowanej taśmy nie działa na mnie. Jeszcze dodać do tego jej wywody w wywiadach, że w każdy konflikt wchodzi z białą flagą, to już w ogóle traci na wiarygodności nasz gołąbek pokoju.
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sławek_ »

Pawel pisze:może poczuć się dotknięty
Za komuny opozycja walczyła o wolność wyznania. No i mamy tę wolność zagwarantowaną konstytucją. Tyle że w praktyce wygląda to tak, że ludzie spoza Kościoła katolickiego uważani są za drugi sort. Wolność wyrażania swych myśli i ich manifestowanie? Bzdura! Jeśli wyrażasz treści antykatolickie, od razu jesteś oskarżany o o obrazę uczuć religijnych. To jest ta wolność poglądów? Sam mi zabraniasz odmiennego myślenia, więc gdzie niby ta wolność?
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Pawel »

Ewidentnie masz ból #CIACH# i uwierają cIę katolicy. Nie będę dyskutował więcej. Przejrzyj swoje zgorzkniałe posty. Więcej uśmiechu i życzliwości :PP
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sławek_ »

Pawel pisze:Więcej uśmiechu i życzliwości
Tobie życzę wiecej tolerancji dla odmienności poglądów, bo ewidentnie masz z tym problem.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Umówmy się, że manifestowanie chrześcijaństwa u Edyty już jest nudne jak flaki z olejem :edi: Kiedy islam? Tam by się odnalazła, bo są surowe reguły :lol3:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak GROZI SĄDEM Justynie Steczkowskiej!

https://www.pudelek.pl/edyta-gorniak-gr ... 803692512a
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: kirin »

Justyna już jej na to odpowiedziała, że chętnie się spotka w sądzie :)

Edzia chyba spasuje... :) 22 tysie za playback :D ???
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Piter pisze:A te łzy - "zanim zgasnie nasz świat"? Tez udawane?
Zartujesz, prawda? Piszesz jakbys jej nie znal. To aktorka jakich malo. Niby lzy podczas wystepu, a 5 minut pozniej heheszki i kokietowanie w najlepszym humorze przed kamera jastrzebia i oglaszanie swiatu, ze kupi samochod synalkowi na 18ke.
Niektorym naprawde peka serce z powodu ludobojstwa tuz za nasza granice i wierze Justynie i absolutnie ja rozumiem.
Piter pisze:Chociaż gdy wczoraj obsmarowała koleżanki "w obronie własnej", to już zwątpiłem w czystość jej intencji.
Jak bys sie poczul gdybys nie wzial grosza z ''chatytatywnego'' koncertu, a inni cwaniacy zazadali by po 30 tys ''nie dla siebie - tylko za transport, ekipe i hotel''? Serio... charytatywnie wziela pewnie taksowke by przyjechac do stolicy z gor, wynajela pewnie pokoj all inclusive w Sheratonie, no i przeciez jeszcze fryzjer, stylista i makijazystka. Taka jest wrazliwa na dramat ludzi w Ukrainie i na granicy. Jest mi wstyd za nia. Wstyd ze mialam jej plakat w pokoju. Zaklamana i pazerna, plujaca jadem. Dobrze zrobila Justyna pokazujac po raz kolejny prawdziwa twarz Gorniak. Uduchowionej Edytki nawet perspektywa wojny nuklearnej nie rusza. Nawet w obliczu potencjalnej straszliwej smierci nie jest w stanie zmienic swego podlego charakteru.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Już nie przesadzajcie. Wam ktoś coś daje za darmo w życiu? Bo Pani z Biedronki bardzo chętnie mówi że "będę winna grosik, dobrze?" ale jakbym ja tego grosika bym nie miał to by mi nie sprzedała nic. Ironia? Nie, realia.

Edyta miała prawo do gaży. W stu procentach, jeśli jej to zaproponowano. Problem polega na tym, że zamienianie pojęcia 'gaża' na 'koszty' jest dnem i zerem.

Kłamczucha. Obłudnica. Hipokrytka.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Ja pierdziele, pod plaszczykiem dobroci poniza teraz Maryle. ''Potrzebujaca rehabilitacji, starsza kobieta po drugim rozwodzie''. Czy jest jeszcze ktos normalny kto chce bronic ta wredna kobiete bez skrupulow? mam wrazenie, ze Gorniak to pure evil.

Powinni przestac ja zapraszac gdziekolwiek, bo gdzie sie pojawi tam powoduje cyrk, afere lub jakies piekielko.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Piter »

Mnie się wydaje, że gdyby Edyta wzięła kasę za występ nawet z 2 piosenkami, to 22 tys by nie starczyły.

Justyna mogła się bronić przez S.expressem nie wykorzystując do tego koleżanek. One, Maryla, czy Edyta, jej nie atakowały. Myślę, że wykreowała tę wojenkę, a przy okazji w ostatnim poście, niby przypadkiem, wrzucila link do płyty na Spotify. Jaka żałość...
Kiedyś myślałem, że Edyta w sprawie Justyny przesadza. Teraz rozumiem, że to wredna sucz. Tez bym jej unikał.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: tomek7 »

lena7 pisze:Ja pierdziele, pod plaszczykiem dobroci poniza teraz Maryle. ''Potrzebujaca rehabilitacji, starsza kobieta po drugim rozwodzie''. Czy jest jeszcze ktos normalny kto chce bronic ta wredna kobiete bez skrupulow? mam wrazenie, ze Gorniak to pure evil.

Powinni przestac ja zapraszac gdziekolwiek, bo gdzie sie pojawi tam powoduje cyrk, afere lub jakies piekielko.

Jak już się coś cytuje i daje „” to warto zrobić kopiuj i wklej a nie przeinaczać. I Edyta nie poniża Maryli a raczej ja broni.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Kopaneek »

Piter pisze:Justyna mogła się bronić przez S.expressem nie wykorzystując do tego koleżanek. One, Maryla, czy Edyta, jej nie atakowały. Myślę, że wykreowała tę wojenkę, a przy okazji w ostatnim poście, niby przypadkiem, wrzucila link do płyty na Spotify. Jaka żałość...
Kiedyś myślałem, że Edyta w sprawie Justyny przesadza. Teraz rozumiem, że to wredna sucz. Tez bym jej unikał.
Bingo!
Wilk w oczej skórze. A ciemny i przygłupi, niezdolny do niezależności intelektualnej lud się nabrał.
ODPOWIEDZ