Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Pudelek...

Post autor: audarya »

optymista pisze:Jeśli ktoś ma się obawiać sądu to będzie to Górniak. Rafalala może ją bardzo łatwo pozwać za publiczną zniewagę, naruszenie godności i pogwałcenie tożsamości płciowej. Przypomnę, że pseudonim Rafalala to w rzeczywistości kobieta posługująca się dowodem osobistym na nazwisko Nina Kukawska. Jest kobietą nie tylko po korekcje płci, ale również w świetle państwa potwierdzoną przez urząd.

Odnośnie nagrywania już było wyjaśniane, że wolno rejestrować publiczne zgromadzenia ludzi, a w przypadku Górniak nawet samodzielnie na ulicy, ponieważ jest osobą publiczną. Na tej płaszczyźnie Górniak nic nie ugra i o nic nie zaskarży.

c.d afery z transfobią Górniak https://www.pudelek.pl/edyta-gorniak-wy ... 728795360a
Artysta nie jest osoba publiczna. Osoba publiczna to taka sprawujaca publiczna funkcje, np urzednik, polityk, nauczyciel (czyli urzednik). Absolutnie nie mozna osoby fizycznej jak Edka nagrywac bez jej zgody. Znajac Edke tomodpusci w ramach „wybaczania”, a powinna pozwac te laske. Zwrocila sie do niej w formie meskiej bo nie rozpoznala w niej kobiety - nikt nikomu w dowod nie zaglada - rodo jest. :ha:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

tym bardziej że ten człowiek wygląda raczej na draq queen , którzy identyfikują się jako mężczyżni. Tak wiec wasze teorie o jej wredności można schować :edi:
Gerogina48
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: Gerogina48 »

Pudelek.... jak dla mnie największy ściek, jaki moze być ever...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1669
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Na pudlu gorąco od afer w tym z Rafalalą :P Na szczęscie z Edytą ucichło.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak NIE WYSTĄPI na koncercie z okazji 30-lecia Polsatu. "Jest tam SPALONA od dawna"

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 579741248a
Gerogina48
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: Gerogina48 »

Pudelek jak zwykle "w formie " :/
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

TYLKO U NAS: Eurowizja 2023. TVP zgłosiła się do Edyty Górniak! Ujawniamy, co razem szykują

https://jastrzabpost.pl/exclusive/eurow ... 95672.html
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Pudelek...

Post autor: mpjp »

Wywiad z Edyta po preselekcjach Eurowizji 2023:
https://www.youtube.com/watch?v=9BLLNPVywfI
Miecia34
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:40
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Tafla
Lokalizacja: Bytom

Re: Pudelek...

Post autor: Miecia34 »

A ja tam nie wiem, jak można czerpać z takich stron informacje...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

https://www.youtube.com/watch?v=XffWe8lzMoY&t=1744s

fajny wywiad z Edytą. Z ciekawostek dla mnie szczególnie istotnych prócz snucia o świelistych tematach to fakt ze Edyta w 2019 nagrywała płyte w USA, jednkże pandemia uniemożliwiła jej dokończenie. Lime i too late są z tego materiału, jednak ostateczny mastering juz w polsce. Edyta przez swoje " konekszyn w ELEJ " miała możliwośc przedstawic swoja propozycje do Bonda i z tą mysla nagrywany był " Too late" no ale jak wiemy Covid zaprzepaścił mozlwiośc pokazania tego producentom. Prócz too late i lime jest jeszcze 10 utworów.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Pudelek...

Post autor: max28 »

addar pisze: 22 maja 2023, 22:22 https://www.youtube.com/watch?v=XffWe8lzMoY&t=1744s

fajny wywiad z Edytą. Z ciekawostek dla mnie szczególnie istotnych prócz snucia o świelistych tematach to fakt ze Edyta w 2019 nagrywała płyte w USA, jednkże pandemia uniemożliwiła jej dokończenie. Lime i too late są z tego materiału, jednak ostateczny mastering juz w polsce. Edyta przez swoje " konekszyn w ELEJ " miała możliwośc przedstawic swoja propozycje do Bonda i z tą mysla nagrywany był " Too late" no ale jak wiemy Covid zaprzepaścił mozlwiośc pokazania tego producentom. Prócz too late i lime jest jeszcze 10 utworów.
No teraz już może lecieć do USA i nagrywać, obostrzenia zniesione, nie musi się szczepić wg. scenariusza 😎

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art38 ... -obostrzen
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

Zapomniałeś dodać że eska se pozostawiła furtkę ..." Nawet jak będę mogła wrócić to nie wiem czy te piosenki będę mi się nadal podobać" xd
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Pudelek...

Post autor: lena7 »

Ten news o wielkich sekretach Eurowizyjnych, ktore ukaza swiatlo dzienne we wrzesniu zabrzmial troche jak zapowiedz ukazania sie w koncu zapowiadanej latami autobiografii. Na tym etapie jej zycia taka ksiazka bedzie brzmiala jak spisane teksty z Akademii Przebudzenia.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Pudelek...

Post autor: max28 »

addar pisze: 23 maja 2023, 19:26 Zapomniałeś dodać że eska se pozostawiła furtkę ..." Nawet jak będę mogła wrócić to nie wiem czy te piosenki będę mi się nadal podobać" xd
Tak, tak, to oczywiste, ale zawsze może nagrać nowe, które grają obecnie jej w świetlistym sercu - z jakością z USA :edi:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 564
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Pudelek...

Post autor: Margaret »

Obejrzałam wywiad. Media jednak sporo przekłamują. Wczoraj rzuciły mi się w oczy nagłówki typu "Edyta miała śpiewać dla Bonda", co jest nieprawdą, bo oglądając wywiad dowiadujemy się, że co prawda "Too late" powstawało z myślą o tej produkcji, to ta piosenka miała być dopiero zaproponowana.
Inna rzecz jest taką, że ambicje były ponad miarę. Po pierwsze Too Late mimo, że jest urocze, to zbyt słabe, aby pojawić się w tym filmie, a po drugie kto wziąłby no name zamiast wielkiej gwiazdy, która swoją piosenką pociągnie promocję filmu? To zbyt wielka machina promocyjna, by nieznana nikomu Edi z PL pojawiła się w światowej produkcji. Jak wiemy - największą uwagę przyciąga utwór przewodni, a nie kilkanaście sekund innego utworu wykorzystanego w trakcie filmu.

Edyta potwierdziła to co wtedy przeczuwałam - Diva chciała raz jeszcze sięgnąć międzynarodowej kariery (gdzie mocno bym jej kibicowała), a gdyby Too Late dostało się do Bonda, to byłoby fajną trampoliną promocyjną.

Ze słów naszej Idolki dowiadujemy się, że w/w singiel i Lime były jedynymi z dwunastu kompozycji, które były ukończone - reszta jest w fazie demo.

Niby nie chce międzynarodowej kariery, ale miała plany by wydać materiał z 2019 roku na świat...

Diva ma rację - przez te wszystkie skandale i brak płynnej kariery muzycznej - Edyta sama nie jest w stanie sprzedać koncertu na Stadionie Narodowym.

To wymyślenie Festiwalu sopockiego w Polsacie to grubym nićmi jest szyte - ona tylko rzuciła hasło, ale całą realizację zrobił kto inny.

Diva ma w sobie tyle cygańskiej mocy, tak wyostrzoną intuicję a często nie potrafi przewidzieć jak potoczy się sytuacja, gdy palnie jakąś głupotę na instagramie :D

wywiad oceniam na duży plus - było kilka smaczków, nie był monotonny i nie było oklepanych pytań i odpowiedzi, które słyszeliśmy 50 razy.
ODPOWIEDZ