Radio ZET - portal

Edyta o kosciele katolickim i duchowosci

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 424
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Radio ZET - portal

Post autor: audarya »

To moze w sumie niepotrzebnie sie tak o nia martwie skoro jest „ostrozna” w dobieraniu sobie „przyjaciol”… co do samego jej stosunku do kosciola - podziwiam, ze tak elegancko sie o nim wypowiada - bylabym bardziej dosadna - no wiec w sumie to klasa… :edi:

https://rozrywka.radiozet.pl/amp/full/3 ... ako-biznes
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 145
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Radio ZET - portal

Post autor: SLAVEK »

audarya pisze:To moze w sumie niepotrzebnie sie tak o nia martwie skoro jest „ostrozna” w dobieraniu sobie „przyjaciol”… co do samego jej stosunku do kosciola - podziwiam, ze tak elegancko sie o nim wypowiada - bylabym bardziej dosadna - no wiec w sumie to klasa… :edi:

https://rozrywka.radiozet.pl/amp/full/3 ... ako-biznes
Co Edyta za przeproszeniem „nie pierdnie” zaraz jest w mediach i na pudelku. Odpowiedzieli ci co chodzą do Kościoła…”Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem” Ile jest takich ludzi i z lewej i z prawej strony, którzy nie chodzą w Niedziele do Kościoła, a obnoszą się z wiara? Odbiegając od tematu wyżej. Edyta znowu mówi prawdę BARDZO GŁOŚNO! Kościół, zwłaszcza instytucja watykanska coraz mniej służy swoim wiernym na świecie. Watykan jest zdominowany przez masonów. Wystarczy spojrzeć na sylwetkę obecnego Papieża i jak został wybrany?… Poprzedni Papież, dalej żyje… Dlaczego nie może być dwóch żyjących Papieży? Jak świecenia papieskie maja się do tego? A może to szatan działa?
To są pytania, które zadaje sobie wielu katolików. Poza tym jak Watykan może mówić o obronie dziecka poczętego podczas gdy nowy drugi papież wspiera szczepionki, które są PRODUKOWANE na bazie abortowanych linii komórkowych? Tzn. Ze trzeba zabić bezbronne dzieci w łonie matki, aby ochronić innych?
Abstrahując od powyższego mam nadzieje, ze Górniak jeszcze nagra dobra płytę i wierze, ze najlepsze jest przed nami a najgorsze juz za!
ODPOWIEDZ