Edzia w Saloonie gier...

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: Magda M »

hehe ArO ty to wszytkie tajemnicy tvp znasz :D nie wiedziałam kiedy byl nagrywany ale wiem ze dopiero dzis puszczą :D

jestem ciekawa jakiej osoby szukają... [szukali] chieli kopie Tatiany czy moze jej zupelne przeciwienstwo????? mhhhhh
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: vanity »

no proszę, tvp wzięła przykład z Leppera :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: Aro »

Ale ja nie wiem dokładnie kiedy nagrywali. Wiem, że wtedy informowano już, że wokalistka Blue Cafe będzie z "Szansy". Na tej podstawie tak sądzę. W zwiastunach widziałem tą Paulę któa tak wzoruje sie na Edycie. Zaspiewa "Hunting High & Low".
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: Magda M »

ArO pisze:Paulę któa tak wzoruje sie na Edycie. Zaspiewa "Hunting High & Low".
ooooooo to moze byc ciekawe... :roll: Trudny kawałek sobie wybrała.... tylko chcialam zauwazyc ze troche głupio wybrała, bo nie dosc ze ma głos jak /edka to jeszcze jej kawałki bierze..... a gdzie tu jej osobowsc w tym wszystkim??? :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: vanity »

ArO pisze:Paulę któa tak wzoruje sie na Edycie
to "ta" Paula? widziałam w zapowiedziach i łagodnie mówiąc "bez rewelacji" to HHL było...
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: mancia »

vanity pisze:
ArO pisze:Paulę któa tak wzoruje sie na Edycie
to "ta" Paula? widziałam w zapowiedziach i łagodnie mówiąc "bez rewelacji" to HHL było...
Nio własnie się przypadkiem na Naą natchnęłąm.Powiem tyle nadal chyba chce być Edytą2 , juz trochę mniej ale nadal :D :D
A piosenkę, jejkuuuuu ale zaśpiewała, nie podobało mi się. MAm nadzieję ,że nie wygrała ,nie oglądam do końca :grin:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: ANETA »

Ma ktos nagrany wystep Pauli jak spiewa Hunting high&low ??? Chce sie posmiac z tego jak ta lalunia nasladuje Edyte. Boze, co za debilizm, wybierac piosenke wokalistki która sie na kazdym kroku nasladuje ?????? Ona wogóle nie mysli, juz niech spiewa cos Mariah czy Celine. No i przede wszystkim zero stylu, oryginalnosci. Wątpie zeby ją wzieli do Blue Cafe, to byłaby katastrofa bo odrazu by sie spaliła. Wszyscy ewidentnie zauwaza ze nasladuje Edytę. Strasznie jej nie lubie, jak spiewała w Idolu ,,Love is on the line" to ja odrzucili z oczyiwstych powódów i potem płakała w łazience, była zdziwiona?? Jedną Górniak juz mamy, teraz trzeba pokazac cos od siebie, mozna spiewac ballady, pokazywac skale ale nie nalsadowac perfidnie kogoś
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: Magda M »

tutaj zapraszamy do dyskusji na temat Blue Cafe - zeby off topow nie było ;) :)

http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=1144&start=30

pozdrówki ;)

zriobilam edita bo zapomnialam podac linka :lol: :oops:
Ostatnio zmieniony 03 sty 2006, 11:24 przez Magda M, łącznie zmieniany 1 raz.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: mancia »

... Jedną Górniak juz mamy, ........
No właśnie mamy, a z dwiema to już w ogóle nie wytrzymamy :D :D :P :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: Aro »

Wirtualna szopka nie przekonała widzów

"Saloon Gier - Szopka noworoczna" miał przeciętne wyniki oglądalności.


Pokazany w TVP 1 w sylwestrową noc "Saloon Gier - Szopka noworoczna" autorstwa satyryków Marcina Wolskiego i Marka Majewskiego, skrytykowany przez czołowe dzienniki, miał przeciętne wyniki oglądalności - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

Komputerową wersję "Szopki Noworocznej" obejrzało w "Jedynce" 3 145 083 widzów (udział w rynku 27,5 proc.).

Wynik ten jest słabszy niż w dwóch ostatnich latach. Rok temu program oglądało średnio 3 799 019 widzów (udział w rynku 34,4 proc.) a dwa lata temu 3 608 311 (udział w rynku 32,9 proc.).

Słabsze wyniki idą z lawiną krytyki jaka spadła na autorów programu.

Zdaniem "GW" tegoroczna szopka zaprezentował humor na poziomie prymitywnego dziennikarstwa brukowego, pokazując jednocześnie braci Kaczyńskich jako jedynych sprawiedliwych, uczciwych i mądrych.

- Ale cóż się dziwić - przecież satyryk Marcin Wolski był w honorowym komitecie wspierającym w wyborach Lecha K. I tak się teraz w swojej szopce zdobył na odwagę, bo tu bracia np. co jakiś czas kwaczą i mówi się o nich "kaczki". Szczyt nonkonformizmu. Może nawet odważniejszy był greps, gdy bracia K. siedzą sobie na kanapce, a Jarosław przypomina Lechowi, jak kiedyś wymknęło mu się "Spieprzaj, dziadku" - wtedy z góry spada obraz z Piłsudskim.
Wolski rozczulał już przed laty. Robił telewizyjne "Polskie zoo". Tam jedynym przewidującym i sprawiedliwym lwem był prezydent Lech Wałęsa. A bracia Kaczyńscy byli zaledwie parą dokuczliwych chomików, którzy wciąż knuli i wszystko psuli. Jak to się czasy zmieniają... - czytamy w "GW".
/Wirtualne Media/


Już chyba więcej Edzi nie zobaczymy. :(
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: ANETA »

I dobrze, zęby jej oblesne zrobili a przeciez ma takie ładne, bialutkie w rzeczywistosci
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: vanity »

ANETA pisze:bialutkie w rzeczywistosci
ależ bialutkie one były jak u każdego, tylko że je robili chyba po pijaku bo krzywe wyszły jak u szcerbatego....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: Aro »

vanity pisze:ależ bialutkie one były jak u każdego, tylko że je robili chyba po pijaku bo krzywe wyszły jak u szcerbatego....
Byłem na forum gdzie wypowiadają się ludzie którzy zajmują się grafiką komputerową i tam był ktoś z firmy która wykonywała ten projekt dla TVP. Pisał tam, że na zrobioenie odcinka dostali tydzień. Większość wypowiadających się mówiła, że mnóstwo tam błędów w tej grafice, ale zrobienie czegoś takiego w tydzień to i tak sukces.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edzia w Saloonie gier...

Post autor: vanity »

no to wszystko wyjaśnia...
ODPOWIEDZ