www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: FRYMIK »

Co tu się dzieje, niektórzy chyba zapominaja jaki cel ma to forum. Naprawde niektórym sie nudzi
Justa
The story so far
The story so far
Posty: 447
Rejestracja: 10 lut 2005, 10:41
Lokalizacja: Polska

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Justa »

Krystian pisze:podobno Ci co nie pija to donosza
wypraszam sobie te bzdurne insynuacje :evil:
ja nie pije a to nie oznacza że automatycznie donoszę :twisted:
chcecie zniechęcać ludzi do sibie to swietnie sobie radzicie w tym kierunku :twisted:
a potem tylko rzucacie kąsliwymi uwagami
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Mist »

Niepokojace rzeczy sie dzieja na tym forum. Kuluary kwitna. Jak widac niektorzy sa tu nie po to, zeby byc na biezaco z poczynaniami Edi, i przy okazji sobie o roznych ciekawych rzeczach podyskutowac.
Tylko, zeby mnozyc swoje uklady i ukladziki, albo rujnowac cudze.

Powinno sie takie osoby demaskowac i wirtualnie linczowac!!!!!!!!!

OSOBO ZYCZLIWA for you :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Aro »

Mist pisze:Powinno sie takie osoby demaskowac i wirtualnie linczowac!!!!!!!!!
A ja myślę, że nie. Anicie jest po prostu przykro, że ktoś jej coś takiego zrobił i chciała o tym napisać. Nie ma sensu wywlekać brudów. Z własnego doświadczenia wiem, że to się zawsze źle kończy.

Justa pisze:wypraszam sobie te bzdurne insynuacje Evil or Very Mad
ja nie pije a to nie oznacza że automatycznie donoszę Twisted Evil
chcecie zniechęcać ludzi do sibie to swietnie sobie radzicie w tym kierunku Twisted Evil
a potem tylko rzucacie kąsliwymi uwagami
Justa przecież to był żart, co Krystian podkreślił. Ja również nie piję, ale nie będę sie przejmował tym żarcikiem. ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Piter »

Titter pisze:Sprawa nie dotyczy strony ale Marka, wiec postanowilam napisac co mam do napisania wlasnie w tym watku. Dzisiaj dowiedzialam sie od Marka, ze PEWNA ZYCZLIWA OSOBA poinformowala go, ze ja obrazam jego na forum. ( Dla zainteresowanych – chodzi o temat „Poszukuje”.) Osoba ta ponoc nie mogla wytrzymac, ze ktos „tak chamsko” zachowuje sie wobec Marka i „doniosla” mu ( poniewaz Marek nie wchodzi na to forum ) co zostalo napisane w watku o plikach. Chce powiedziec tyle: Nie zycze sobie, zeby ktos interpretowal ( w dodatku blednie !!! ) za mnie moje slowa i podawal je dalej.
Chyba mam prawo sadzic, ze istnienie jednego forum jest wystarczajace. Nie padlo w mojej wypowiedzi zadne zdanie nt Marka, a juz na pewno nie obrazliwe. Jak widac ktos mial na celu sklocenie mnie z nim, „otwarcie oczu na to jaka jestem naprawde”. Udalo sie. Gratuluje pomyslu! Ponoc sa tu tacy, ktorzy „donosza” i „beda donosic” :) Ludzie, Wy chyba nie macie co robic !!!
Powiedz o kogo chodzi, bo takie pisanie o wszystkich i o nikim na niewiele się zda.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Titter »

Piter pisze:
Titter pisze:Sprawa nie dotyczy strony ale Marka, wiec postanowilam napisac co mam do napisania wlasnie w tym watku. Dzisiaj dowiedzialam sie od Marka, ze PEWNA ZYCZLIWA OSOBA poinformowala go, ze ja obrazam jego na forum. ( Dla zainteresowanych – chodzi o temat „Poszukuje”.) Osoba ta ponoc nie mogla wytrzymac, ze ktos „tak chamsko” zachowuje sie wobec Marka i „doniosla” mu ( poniewaz Marek nie wchodzi na to forum ) co zostalo napisane w watku o plikach. Chce powiedziec tyle: Nie zycze sobie, zeby ktos interpretowal ( w dodatku blednie !!! ) za mnie moje slowa i podawal je dalej.
Chyba mam prawo sadzic, ze istnienie jednego forum jest wystarczajace. Nie padlo w mojej wypowiedzi zadne zdanie nt Marka, a juz na pewno nie obrazliwe. Jak widac ktos mial na celu sklocenie mnie z nim, „otwarcie oczu na to jaka jestem naprawde”. Udalo sie. Gratuluje pomyslu! Ponoc sa tu tacy, ktorzy „donosza” i „beda donosic” :) Ludzie, Wy chyba nie macie co robic !!!
Powiedz o kogo chodzi, bo takie pisanie o wszystkich i o nikim na niewiele się zda.
Gdybym wiedziala o kogo chodzi, przekazalabym to tej osobie na pw.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Krystian »

ArO pisze:Justa przecież to był żart, co Krystian podkreślił.
dobrze ArO, ze odebrales to jako zart :) , szkoda ze nie wszyscy :twisted: . a swoja droga to powiedzenie jest cytatem z 1996 roku. Milczanowski tak powiedzial o Oleksym :)
Justa pisze:wypraszam sobie te bzdurne insynuacje Evil or Very Mad
mam prawo mowic co chce i kiedy chce i bede to robil, gwarantuje mi to art. 18 MPPOiP, art.9 EKPC, art.13 AKPC, art.18 PDPC i szereg innych dokumentow miedzynarodowych, ktorych Polska jest strona oraz nasza Konstytucja :) . Te slowa nie byly skierowane do Ciebie wiec nie bede przepraszal :twisted: , to byl zart . pozdrawiam
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Monika23 »

wypraszam sobie te bzdurne insynuacje
ja nie pije a to nie oznacza że automatycznie donoszę
chcecie zniechęcać ludzi do sibie to swietnie sobie radzicie w tym kierunku
a potem tylko rzucacie kąsliwymi uwagami
hahaha sie znaja niektorzy na zartach .. :lol: :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: B@r »

Ten tema nadaje sie do kosza, sama negatywna energia tutaj. :roll:
ODPOWIEDZ