www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Estratos »

lunek pisze:A teraz sie znowu na pare miesiecy zamykam, bo nic z gadania nie bedzie. I tak nie dotrze.
dzieki, zes zaszczycil nas swoja obecnoscia, o Panie. Nie zapomnimy tej wizyty nigdy. Wmurujemy tablice pamiatkowa.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: marlena »

dziewczyny :D zamknijcie ten temat bo chamstwo się szerzy na niesamowitą skale :D złotej strony nie ma więc nie ma o czym dyskutować:D!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Aro »

Popieram Marlenę. Ten temat niepotrzebnie wciąż powraca. :?
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: robosek »

Michal pisze:dzieki, zes zaszczycil nas swoja obecnoscia, o Panie. Nie zapomnimy tej wizyty nigdy. Wmurujemy tablice pamiatkowa.
Wytłumacz mi po co to napisałes , po co w taki sposób? Aż tak zdenerwował Cie wpis?
Własnie dlatego są kłótnie, bo walnie ktos coś zawsze ze ręce opadają i nie chodzi o ten wątek tylko ogólnie, wszystkie kłótnie są dlatego ze ktos napisze coś po chamsku aby dociąć aby odpyskować. Ciekawe czy niektórzy byliby tacy w realu czy odważni są tylko przed monitorkiem za szafą. I nie ingeruje tu w "wolnośc słowa" bo może zaraz ktos mi tak zarzucic, chodzi mi o kulture i umiejetność panowania nad emocjami.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Estratos »

Wytłumacz mi po co to napisałes , po co w taki sposób? Aż tak zdenerwował Cie wpis?
Własnie dlatego są kłótnie, bo walnie ktos coś zawsze ze ręce opadają i nie chodzi o ten wątek tylko ogólnie, wszystkie kłótnie są dlatego ze ktos napisze coś po chamsku aby dociąć aby odpyskować. Ciekawe czy niektórzy byliby tacy w realu czy odważni są tylko przed monitorkiem za szafą. I nie ingeruje tu w "wolnośc słowa" bo może zaraz ktos mi tak zarzucic, chodzi mi o kulture i umiejetność panowania nad emocjami.

Bo denerwuja mnie osoby, ktore przychodza na forum tylko po to, zeby siac zamet. Lunkowi sie zachcialo nagle o Trzypione rozmawiac, a w swoim pierwszym poscie na forum juz komus zarzuca klamstwa i matactwa. Mam prawo nie szanowac takich osob. I uwierz mi, ze ja panuje nad emocjami i gdy cos pisze to robie to z pelna premedytacja. Pewnie jestem chamem, trudno to Twoja opinia.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Titter »

A ja popieram Michala. Lunek wzial sie niewiadomo skad i zamiast o Edycie dyskutowac, wywleka W PIERWSZYM POSCIE sprawy, ktore juz dawno ucichly. Magda, moze zamkniesz temat?? Jesli strona wroci - zawsze bedzie go mozna otworzyc.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Magda M »

oki, początkowo zamknełam ten temat ale poprzez uwage jednego pana otwieram .... Mam tylko nadzieje ze nie dojdzie tu do zadnych wojen domowcyh :!: Tylko od razu mowie ze kazde kolejne posty ktore beda kontynujacja tego co widac wyzej beda kasowane... Prosilam przeciez wczesniej zebyscie przestali... A jak bedzie wojna to zamkniemy :sad:

pozdrówki
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Piter »

Wydaje mi się, że zamykanie tematu z powodu konfliktów jest bez sensu. Ja wiem, że admini dbają o to, żeby się ludziska nie pozabijały. Jednak Konfliktu nie da się tak po prostu zakończyć, a żale oraz pretensje i tak kiedyś powrócą.

W kwestii tego, co wyżej dziwnie często zgadzam się z Michałem.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Titter »

Ciesze sie, ze strona wrocila.. Choc stanowisko "pracy" jak widac stracilam.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Bob »

W obecnej sytuacji oficjalna strona powinna podwiesić sie pod stronke Marka, czego mu życzę.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Titter »

Sprawa nie dotyczy strony ale Marka, wiec postanowilam napisac co mam do napisania wlasnie w tym watku. Dzisiaj dowiedzialam sie od Marka, ze PEWNA ZYCZLIWA OSOBA poinformowala go, ze ja obrazam jego na forum. ( Dla zainteresowanych – chodzi o temat „Poszukuje”.) Osoba ta ponoc nie mogla wytrzymac, ze ktos „tak chamsko” zachowuje sie wobec Marka i „doniosla” mu ( poniewaz Marek nie wchodzi na to forum ) co zostalo napisane w watku o plikach. Chce powiedziec tyle: Nie zycze sobie, zeby ktos interpretowal ( w dodatku blednie !!! ) za mnie moje slowa i podawal je dalej.
Chyba mam prawo sadzic, ze istnienie jednego forum jest wystarczajace. Nie padlo w mojej wypowiedzi zadne zdanie nt Marka, a juz na pewno nie obrazliwe. Jak widac ktos mial na celu sklocenie mnie z nim, „otwarcie oczu na to jaka jestem naprawde”. Udalo sie. Gratuluje pomyslu! Ponoc sa tu tacy, ktorzy „donosza” i „beda donosic” :) Ludzie, Wy chyba nie macie co robic !!!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Aro »

Anitko zawsze znajdą się "życzliwi" :roll:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Marrcino »

Titter pisze:( poniewaz Marek nie wchodzi na to forum )
Buahahaha.Już uwierze ze nie wchodzi. Pewnie ma jakis inny nick i sobie czyta co Ci fani piszą??? ;) :P
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Krystian »

Titter pisze:Ponoc sa tu tacy, ktorzy „donosza” i „beda donosic”
podobno Ci co nie pija to donosza :) . Podobno Oleksy nie pije :lol: (taki polityczny zart) :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: www.edyta.za.pl ZLOTA STRONA !!!!!!

Post autor: Monika23 »

Titter pisze:Ludzie, Wy chyba nie macie co robic !!!
dokladnie!czytajac niektore wypowiedzi na tym forum mozna odniesc takie wrazenie jakby niekorym sie bardzo nudzilo i czyjes zycie bardziej ich zajmowalo niz wlasne !
ODPOWIEDZ