Onet, Interia, WP, Gazeta

Informacje o Edycie na portalach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

ray pisze:Gdyby były wywiady o muzyce, dyskutowalibyśmy o nich, no ale że są niemal wyłącznie takie, to pozostaje nam dyskutować o takich.
każdy ma wybór. Edyta ma wybór udzielać głupich wywiadów, Bor ma wybór by robić te wywiady, by mieć pieniążki, fani maja wybór, oglądać, albo nie. Ty wybrałeś, że będziesz to oglądał, ja już jakiś czas temu przestałem. Zachęcam innych, by wybrali my way.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

endeven pisze:Bor
Bar.
endeven pisze:Ty wybrałeś, że będziesz to oglądał, ja już jakiś czas temu przestałem.
Owszem, tak wybrałem. Trudno, bym się czuł winny, że oglądam wywiady z Edytą - w dodatku jedyne, jakich ona teraz udziela. Ale Ty, jak na osobę, która nie ogląda tych wywiadów, zaskakująco sporo postów im poświęcasz.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

ray pisze:Ale Ty, jak na osobę, która nie ogląda tych wywiadów, zaskakująco sporo postów im poświęcasz.
Będę nadal zachęcał innych, by równiez nie oglądali.
ray pisze:Owszem, tak wybrałem. Trudno, bym się czuł winny, że oglądam wywiady z Edytą - w dodatku jedyne, jakich ona teraz udziela.
Nie oceniam. Nie musisz sie tłumaczyć. Ani nie musisz też zasłaniać się tym, że skoro Edyta teraz takie wywiady serwuje to jesteś zmuszony je oglądać, bo gdyby udzielała innych, to byś te inne oglądał. To Twój wybór, że oglądasz właśnie te, wszystkie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

Tylko że to bez sensu, byś w kółko tutaj, na forum Edyty zachęcał innych do nieoglądania jedynych wywiadów z Edytą.
Poza tym na naszym forum spośród wszystkich 3690 tematów wciąż najobszerniejszy jest temat "Pudelek" - tak było jeszcze, zanim ja się tutaj pojawiłem, i nie sądzę, by się to miało zmienić.
I nigdzie nie napisałem, że jestem zmuszony oglądać jakieś wywiady Edyty. Skoro się pojawiają wywiady z nią, to je oglądam, tyle.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

ray pisze:Poza tym na naszym forum spośród wszystkich 3690 tematów wciąż najobszerniejszy jest temat "Pudelek" -
ray pisze:Skoro się pojawiają wywiady z nią, to je oglądam, tyle.
every moment is good to change everything
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

Oczywiście. Tylko że świat najlepiej jest zacząć zmieniać od siebie. Forum jest dla użytkowników, a skoro spośród tysięcy tematów użytkownicy najbardziej upodobali sobie właśnie temat "Pudelek", to dobrze by było to uszanować i nie zniechęcać forowiczów do udzielania się w tym czy też w pokrewnych topikach.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

ray pisze:to dobrze by było to uszanować
nikogo nie obrażam namawianiem, by nie oglądać takich wywiadów i nie czytac takich artykułów. a jesli mi tego zabraniasz to oznacza, ze cenzurujesz moją postawę.

to, że jest to chodliwy temat to nie oznacza, że nie można wyrazić wobec tego sprzeciwu, zwłaszcza jesli uważam, że aktywnośc na tym polu nie jest dobra. argument "większości" nie ma tu zastosowania. Jeśli większośc używa plastikowych torebek, to nalezy zostawić ten proceder w spokoju, czy zachęcać by przestali i przerzucili się na torby papierowe, albo zrobione z firanki (czytaj, są inne tematy, muzyczne, zachęcajmy do udzielania sie tam, zamiast wspierać stronę celebrycką)?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

endeven pisze:nikogo nie obrażam namawianiem, by nie oglądać takich wywiadów i nie czytac takich artykułów
Tak, tylko uwierz, wszyscy już zdążyli przeczytać z kilka razy te Twoje namawiania do nieoglądania wywiadów z Edytą dla portali plotkarskich. Już wyraziłeś swoje zdanie i wystarczy.
Od pewnego czasu Edyta mniej więcej raz na miesiąc, czasem trochę rzadziej, udziela wywiadów dla tych portali i bez sensu jest, byś za każdym razem zniechęcał forowiczów do komentowania tych wywiadów.

Forum jest dla wszystkich i jeśli użytkownicy chcą dyskutować o tego typu wywiadach i artykułach, a Ty ich będziesz do tego zniechęcał, to znaczy, że swoją postawą będziesz ograniczał ich wolność wypowiedzi. Pozwólmy ludziom pisać tutaj o tym, o czym chcą.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Kopaneek »

Kolejny raz moderator generuje off-top.
I kolejny raz jest bezkarny.

Plotek podpadł Edycie. Unicestwili niekorzystny artykuł.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

ray pisze:Pozwólmy ludziom pisać tutaj o tym, o czym chcą.
więc masz prawo ponownie pisać za miesiąc, że przesłuchałeś 15 nowych wywiadów, w których Edyta mówi dyrdymałki z któych absolutnie nic nie wynika, a ja Ci znów napisze, że niepotrzebnie zmarnowałeś czas i naklikałeś jej wyświetleń, by dojśc do tej samej konkluzji co zawsze.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Gosia1423 »

Endi tylko główni czytający tych mało wartościowych wywiadzików są na Insta, nie tutaj ;)

Te pochlebstwa, które udostępnia w relacji od dzieciaków młodszych od swojego syna... Komentarze od tych samych dzieciaczków pod jej zdjęciami... :513:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

Gosia1423 pisze:Endi tylko główni czytający tych mało wartościowych wywiadzików są na Insta, nie tutaj ;)
Gosia ja nawet insta Edyty nie śledzę :ha:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Gosia1423 »

endeven, no właśnie, tam to się dopiero dzieje... Wywiady w brukowcach, to nic :PP
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: spot_me »

Kopaneek pisze:Plotek podpadł Edycie. Unicestwili niekorzystny artykuł.
Ciagle jest i to na glownej stronie Onetu:
http://www.plotek.pl/plotek/7,111485,25 ... l#opinions

Dodano po 48 minutach 19 sekundach:
Gosia1423 pisze:Endi tylko główni czytający tych mało wartościowych wywiadzików są na Insta, nie tutaj ;)

Te pochlebstwa, które udostępnia w relacji od dzieciaków młodszych od swojego syna... Komentarze od tych samych dzieciaczków pod jej zdjęciami... :513:
A propos Instagrama, do dzis nieswiadomie mialem ten sam nick na Insta co tutaj i po ostatnich moich komentarzach na forum zostalem zablokowany przez Edyte. Tak ze tak... (jak to mowi pani diva).
Zdaje sie, ze Edytka czyta jednak nasze forum i sie oburza, ze sa tacy niewdzieczni fani, co nie doceniaja jej maratonow, zwlaszcza tych telewizyjnych.
Skoro czyta, to chyba trzeba byc jeszcze bardziej krytycznym, moze cos w koncu dotrze do naszej celebrytki,
King
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 22 maja 2019, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: Kraków

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: King »

Zawsze mnie dziwi, że gwiazdom chce się tracić czas na blokowanie. Zablokowana osoba i tak będzie mogła przeglądać profil, np. przez przeglądarkę (niezalogowana), a gdyby jej zależało na komentowaniu to założyłaby sobie nowe konto i po problemie.
Dobrze, że na Insta mam inną nazwę niż tu :PP
ODPOWIEDZ