Onet, Interia, WP, Gazeta

Informacje o Edycie na portalach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: B@r »

Nie trzeba być chłopakiem kogokolwiek, by mieć wywiad z Edytą... :PP
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: michal.p »

No popatrz, a Ty już nie masz :lol3:
Ciekawe dlaczego :roll: :P
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Gosia1423 »

B@r pisze:Nie trzeba być chłopakiem kogokolwiek, by mieć wywiad z Edytą... :PP
Totalnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi... :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: B@r »

michal.p pisze:No popatrz, a Ty już nie masz :lol3:
Ciekawe dlaczego :roll: :P
Żebyś nie musiał analizować moich wywiadów 8P

Ale jak tak tęsknisz to pójdę przy okazji nagrać coś o Allanku :lol3:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Gosia1423 »

B@r, dziecko to zostaw w spokoju :!: To nieetyczne i niemoralne. :mama:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

Gosiu, ale przecież Edyta, gdyby chciała, to nie mówiłaby nic w wywiadach o swoim dziecku, dokładnie tak samo jak np. Kasia Stankiewicz czy Sylwia Grzeszczak. Tak więc to nie jest wina dziennikarzy tabloidów i portali plotkarskich. Edyta robi to z własnej nieprzymuszonej woli. I opowiada o dziecku nie tylko w wywiadach dla tych portali, ale też w programach typu "W roli głównej" czy "Demakijaż", albo w "Vivie!" czy "Gali". Opowiada też o Allanie w każdym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" czy "Pytania na śniadanie", raz nawet go ze sobą przyprowadziła do "DDTVN". Teraz jeszcze Allan będzie występował w jej nowym reality show. :roll:
To sama Edyta uczyniła ze swojego syna przedmiot zainteresowania dziennikarzy. Kiedy piosenkarka Kasia Stankiewicz przychodzi na wywiad do "Dzień Dobry TVN", to Magda Mołek nigdy jej nie pyta, co słychać u jej 15-letniego syna, tylko pyta ją o muzykę, natomiast kiedy piosenkarka Edyta Górniak przychodzi na wywiad do "Dzień Dobry TVN", to Magda Mołek zawsze pyta ją, co słychać u jej 15-letniego syna, a rzadko kiedy pyta ją o muzykę. A kiedy już ją zapyta o muzykę, to Edyta i tak nakierowuje rozmowę na temat Allana. :lol3:
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: michal.p »

B@r pisze:
michal.p pisze:No popatrz, a Ty już nie masz :lol3:
Ciekawe dlaczego :roll: :P
Żebyś nie musiał analizować moich wywiadów 8P

Ale jak tak tęsknisz to pójdę przy okazji nagrać coś o Allanku :lol3:
Możesz też o artystach przeciw nienawiści, jeśli Cię Diva dopuści do siebie i odwagi Ci nie braknie :) Kiedyś miałeś jej dużo do powiedzenia o apn ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Piter »

ray pisze:Gosiu, ale przecież Edyta, gdyby chciała, to nie mówiłaby nic w wywiadach o swoim dziecku, dokładnie tak samo jak np. Kasia Stankiewicz czy Sylwia Grzeszczak. Tak więc to nie jest wina dziennikarzy tabloidów i portali plotkarskich. Edyta robi to z własnej nieprzymuszonej woli. I opowiada o dziecku nie tylko w wywiadach dla tych portali, ale też w programach typu "W roli głównej" czy "Demakijaż", albo w "Vivie!" czy "Gali". Opowiada też o Allanie w każdym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" czy "Pytania na śniadanie", raz nawet go ze sobą przyprowadziła do "DDTVN". Teraz jeszcze Allan będzie występował w jej nowym reality show. :roll:
To sama Edyta uczyniła ze swojego syna przedmiot zainteresowania dziennikarzy. Kiedy piosenkarka Kasia Stankiewicz przychodzi na wywiad do "Dzień Dobry TVN", to Magda Mołek nigdy jej nie pyta, co słychać u jej 15--letniego syna, tylko pyta ją o muzykę, natomiast kiedy piosenkarka Edyta Górniak przychodzi na wywiad do "Dzień Dobry TVN", to Magda Mołek zawsze pyta ją, co słychać u jej 15-letniego syna, a rzadko kiedy pyta ją o muzykę. A kiedy już ją zapyta o muzykę, to Edyta i tak nakierowuje rozmowę na temat Allana. :lol3:
To personalny wybór każdej wokalistki, ile chce opowiadać o swoim życiu prywatnym.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Gosia1423 »

Piter pisze:
ray pisze:Gosiu, ale przecież Edyta, gdyby chciała, to nie mówiłaby nic w wywiadach o swoim dziecku, dokładnie tak samo jak np. Kasia Stankiewicz czy Sylwia Grzeszczak. Tak więc to nie jest wina dziennikarzy tabloidów i portali plotkarskich. Edyta robi to z własnej nieprzymuszonej woli. I opowiada o dziecku nie tylko w wywiadach dla tych portali, ale też w programach typu "W roli głównej" czy "Demakijaż", albo w "Vivie!" czy "Gali". Opowiada też o Allanie w każdym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" czy "Pytania na śniadanie", raz nawet go ze sobą przyprowadziła do "DDTVN". Teraz jeszcze Allan będzie występował w jej nowym reality show. :roll:
To sama Edyta uczyniła ze swojego syna przedmiot zainteresowania dziennikarzy. Kiedy piosenkarka Kasia Stankiewicz przychodzi na wywiad do "Dzień Dobry TVN", to Magda Mołek nigdy jej nie pyta, co słychać u jej 15--letniego syna, tylko pyta ją o muzykę, natomiast kiedy piosenkarka Edyta Górniak przychodzi na wywiad do "Dzień Dobry TVN", to Magda Mołek zawsze pyta ją, co słychać u jej 15-letniego syna, a rzadko kiedy pyta ją o muzykę. A kiedy już ją zapyta o muzykę, to Edyta i tak nakierowuje rozmowę na temat Allana. :lol3:
To personalny wybór każdej wokalistki, ile chce opowiadać o swoim życiu prywatnym.
Dokładnie zgadzam się z Piterem.

To, że Edyta dużo mówi o Allanie, nie oznacza, że jakiś brukowiec ma prawo do szczucia na dziecko :!: Bo jak inaczej rozumieć słowa "to pójdę przy okazji nagrać coś o Allanku".
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ChristopherP »

Gosia1423 pisze:No właśnie dziennikarzem jest chłopak Wieczorka. Stąd tyle wywiadów...
Nie wydaje mi się, żeby chłopak Wieczorka miał jakiekolwiek chody z tytułu bycia jego chłopakiem. Jego wywiady nie różnią się długością, częstotliwością ani zawartością od tych przeprowadzanych przez tego umizgującego się sepleniącego chłopca z Faktu czy polującej na sensację przekupy z JastrząbPost.

Nie można też obwiniać Wieczorka o skłonność Edyty do zwierzeń na łamach mediów. :edi: parała się tym już w czasach gdy Wieczorek i reszta świty chodzili jeszcze do przedszkola. Zmieniły się tylko czasy i zamiast plotkarskich magazynów platformą uzewnętrzniania się stały się plotkarskie portale.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: B@r »

Gosia1423 pisze:
To, że Edyta dużo mówi o Allanie, nie oznacza, że jakiś brukowiec ma prawo do szczucia na dziecko :!: Bo jak inaczej rozumieć słowa "to pójdę przy okazji nagrać coś o Allanku".
Ty znasz znaczenie słowa szczucie? Chyba nie. Według słownika PWN szczuć «podburzać kogoś przeciw komuś»
A czy gdzieś napisałem, że będę podburzał Edytę przeciwko Allanowi? Albo kogokolwiek przeciwko niemu? Edyta chętnie odpowiada na pytania o Allanie, nie zauważyłaś? On też na Instagramie ustawił sobie status konta jako osoba publiczna i nie ma problemu z tym, że mama o nim opowiada, sam coraz bardziej się udziela, będzie w nowym programie mamy, tylko Ty widzę masz z tym problem. 8P Nikt nikomu nie każe odpowiadać na pytania, chociaż już widzę, że jest coś złego w tym, by np. podsumowała pracę Allana na planie swojego show, gdy zakończą się zdjęcia. :lol3: (oczywiście to ironia, że jest coś w tym złego, bo masz problem z jej odczytywaniem i wszędzie widzisz szczucie).
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

Rozumiem, że plotkarski pytacz jest nieskazitelny i może zadawać najgłupsze pytania, bo wie, że Edyta odpowie. Czyli jakby co to tylko Ona robi z siebie obiekt żartów i kpin, a plotkarski pytacz jest sponio?
No to wszystko jasne. Wiec mamy dziennikarzy, którzy znają sie na fachu i rzetelnej robocie i wiedzą o co pytać i mamy też takich, którzy tylko wzięli mikrofon do swych ust i próbują coś wyssać, nieważne co, może być byle co, byle g. i tak będą szczęśliwi i cnotliwi w swoim mniemaniu.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: B@r »

endeven pisze:Rozumiem, że plotkarski pytacz jest nieskazitelny i może zadawać najgłupsze pytania
Co rozumiesz przez "najgłupsze pytania"?

P.s Rozumiem więc, że np. Magda Mołek nie zna się na robocie i swoim fachu, bo w każdym wywiadzie rozmawiała z nią o życiu prywatnym na przeróżne tematy. :lol3: 8P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: endeven »

Można rozmawiać o życiu, a można pleść i pociskać bzdury o prywacie w kierunku sensacji. Dość przejrzysta różnica.

Czy ja dobrze zrozumiałem, że aspirujesz Bor do poziomu Magdy M.?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: ray »

Piter pisze:To personalny wybór każdej wokalistki, ile chce opowiadać o swoim życiu prywatnym.
Oczywiście, że tak, tylko:
- w porównaniu do innych wokalistek Edyta opowiada o swoim życiu prywatnym najwięcej
- Edyta mało pracuje jako artystka i od lat praktycznie w ogóle nie udziela wywiadów ani pismom z wyższej półki ("Twój Styl", "Pani", "Zwierciadło"), ani mediom muzycznym, tylko głównie właśnie tabloidom, portalom plotkarskim, śniadaniówkom i programom typu "W roli głównej" i "Demakijaż". Gdyby naprawdę solidnie pracowała jako artystka i gdyby sporo opowiadała również o swojej karierze, muzyce, inspiracjach, planach zawodowych, to jej ciągłe wynurzenia o Allanie i facetach może raziłyby trochę mniej.
- przed laty Edyta wielokrotnie skarżyła się w wywiadach na media brukowe, walczyła z nimi w sądzie, nawet ogłosiła, że przez "pie*dolone szczury, które mają na rękach krew" definitywnie kończy karierę, a teraz to właśnie tym mediom najczęściej udziela wywiadów. Hipokryzja.
Gosia1423 pisze:To, że Edyta dużo mówi o Allanie, nie oznacza, że jakiś brukowiec ma prawo do szczucia na dziecko :!: Bo jak inaczej rozumieć słowa "to pójdę przy okazji nagrać coś o Allanku".
Ja zrozumiałem te słowa jako: "to pójdę nagrać wywiad z Edytą, w którym ona znów nie będzie chciała mówić o muzyce, tylko znów będzie chciała mówić o Allanie" - to nie jest szczucie na dziecko.

Chłopak Wieczorka ma ułatwiony dostęp do Edyty, i - jak pisałem - pewnie wcześniej ustala z Nositorbą pytania, a Edyta przygotowuje sobie z grubsza, co ma powiedzieć, ale też nie jest tak, że to dlatego tych wywiadów jest aż tyle. Chłopak Wieczorka pracuje dla Pomponika, a przecież Edyta udziela wywiadów nie tylko Pomponikowi, ale również dla Wirtualnej Polski, dla "Faktu", dla "Super Expressu", dla przeAmbitnych i dla Jastrząb Post... Niestety. :(
endeven pisze:Można rozmawiać o życiu, a można pleść i pociskać bzdury o prywacie w kierunku sensacji. Dość przejrzysta różnica.

Czy ja dobrze zrozumiałem, że aspirujesz Bor do poziomu Magdy M.?
Tabloidy i portale plotkarskie były, są i będą. I z racji swojej natury zawsze będą żądne sensacji.
Edyta w przeciwieństwie do np. Kayah czy Justyny Steczkowskiej chce udzielać tym mediom wywiadów - to jest tylko i wyłącznie jej wybór.
A Magda M. podczas rozmów z Edytą prezentuje poziom może tylko minimalnie wyższy niż dziennikarze portali plotkarskich. W przypadku programu Mołek tak samo clickbaitowe tytuły robią swoje - vide:
-> Dlaczego syn Edyty Górniak nie ma pieniędzy na jedzenie? [W roli głównej]
Ten filmik ma ponad milion wyświetleń właśnie dzięki temu durnemu tytułowi. Ale Edycie takie tytuły chyba nie przeszkadzają. ;-)
ODPOWIEDZ