"Nie"

Recenzja "Sexuality"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

"Nie"

Post autor: Piter »

Bez ściemy - po warszawce krążą plotki, że rozbierana sesja Górniak dla "Playboya" motywowana jest brakiem szmalu. Jeśli tak, to szacunek dla Edyty jest taki jak dla pań prostytutek. Każdy orze, jak może. Tylko dlaczego kosztem sztuki. Do "Playboya" zakupionego w spożywczaku dokupić sobie można w sklepie muzycznym płytkę sławnej kiedys piosenkarki. Nie, nie z songami. Z muzyczką z syntyzatora autorstwa męża Górniak, poszytą jękami żony: Nieważne jak bardzo walczysz o chłopcze/ Będę kontrolować twój umysł/ o chłopcze to nie jest płacz/ Twoja seksualność... Do tego wideo z sesji dla "Playboya" od kuchni- kumputerowo wyretuszowana goła dupa Górniak w koralach i koronkach. To wszystko tak inspirujące jak odsysacze tłuszczu.
Iza Kosmala
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: "Nie"

Post autor: KrzysiekF »

TO Pani poleciała z grubej rury :)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie"

Post autor: Pawel »

Dla mnie "Nie" to straszna szmata a nie gazeta. Język dziennikarki jest okropny a artykul beznadziejny. Dziekuje za uwagę.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Nie"

Post autor: Piter »

Pawel pisze:Dla mnie "Nie" to straszna szmata a nie gazeta. Język dziennikarki jest okropny a artykul beznadziejny. Dziekuje za uwagę.
Dla mnie nie. Do stylistyki "Nie" należy podchodzić jak do redaktora naczelnego, Jerzego Urbana, z dystansem. Nie twierdzę, że zgadzam się z recenzją, ale to tylko opinia pani Kosmali, która to pani słynie z ciętego języka i totalnej bezkompromisowości. Napisałem zresztą do niej w sprawie tej recenzji, bo coś z lekka przekręciła. "Sexuality" nie tylko Darek skomponował...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: "Nie"

Post autor: Virtual Tom »

A pod "Sexuality" recenzja nowego si di Cerekwickiej 8)

Typowe dla Kosmali.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie"

Post autor: B@r »

"To nie placz"??? Raczej "to nie zbrodnia"!!!!!! Jak widac, pani nie odroznia "it's not a cry" od "it's not a crime". To mi wtsratczy, zeby jej "recenzja" byla dla mnie stracona. Szkoda jednak, ze w tak ciekawej gazecie taka bzdura sie znalazla.
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: "Nie"

Post autor: robosek »

Magda pisze: Szkoda jednak, ze w tak ciekawej gazecie taka bzdura sie znalazla.
Czy napewno chciałas to napisac czy się pomyliłaś? Bo co niby w tej gazecie jest ciekawego?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: "Nie"

Post autor: Estratos »

Najlatwiej sie pisze recenzje krytykujac. Wiem cos o tym :D

A Iza Kosmala ma ciety jezyk i ocenia wszystko na opak, bo w koncu takie jej zadanie.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Nie"

Post autor: Piter »

robosek pisze:
Magda pisze: Szkoda jednak, ze w tak ciekawej gazecie taka bzdura sie znalazla.
Czy napewno chciałas to napisac czy się pomyliłaś? Bo co niby w tej gazecie jest ciekawego?
Moim zdaniem to jeden z najciekawszych tygodników politycznych na rynku. O wiele wcześniej przed uznanymi w mediach pismami opisuje rozmaite afery. Poza tym tworzy dyskurs, bez owijania w bawełne, silenia się na kurtuazje... Owszem wielu osobom może się ta gazeta nie podobać, bo wzbudza skrajne emocje, jednak śmieszy mnie oburzenie jakie wywołuje opinia podobno do opinii Magdy wśród rozmaitych ludzi... Śmieszy mnie też nazywanie "Nie" obleśną, obrzydliwą, zdemoralizowaną szmatą. Zastanawiam się często, czy osoby krytykujące mialy choć raz tę gazetę w ręce.
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: "Nie"

Post autor: witold »

Jaki ten artykul by nie byl i czy sie on nam podoba czy nie, to jedno trzeba stwierdzic, ze Edyta sama dala dziennikarzom mozliwosc atakowania siebie wielokrotnie wypowiadajac sie, ze dla Playboya wiecej sie nie rozbierze. Poniewaz nie dotrzymala swego slowa, to teraz musi ponosic konsekwencje i znosic uszczypliwosci rodzaju: robienia sesji w Playboyu z „braku szmalu”

"Nie" znane jest z cietego jezyka, krytykowania samowoli elit politycznych w kraju i dobrze ze taka gazeta jest na polskim rynku.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: "Nie"

Post autor: Grzechu »

A czy ona napisala w tej recenzji cos co nie jest prawda? Nie rozumiem oburzenia... A co do jezyka, to trudno o inny w tej gazecie wiec dziwi mnie ze kogos to dziwi 8) Akurat ta recenzja mi sie spodobala. Czasami lubie przeczytac taka ostra i pikantna recenzje, no chyba ze nie ma ku temu zadnych powodow to wtedy jest to nie fair...
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: "Nie"

Post autor: magda s »

w obecnej sytuacji na rynku mediów dzięki KACZKOM(nie tylko dziennikarskim ;) )nie wróżę tej gazecie dłzuższego bytu w naszym kaczym kraju....
co do recenzji ....bywały gorsze :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Nie"

Post autor: Piter »

magda s pisze:w obecnej sytuacji na rynku mediów dzięki KACZKOM(nie tylko dziennikarskim ;) )nie wróżę tej gazecie dłzuższego bytu w naszym kaczym kraju....
co do recenzji ....bywały gorsze :P
Wydaje mi się, że kaczki Urbanowi nie zaszkodzą. Wręcz przeciwnie, on się staje silniejszy dzięki swoim przeciwnikom. Notabene, w ostatnim NIE bardzo podoba mi się rysunek Ku klux klan...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Nie"

Post autor: B@r »

robosek pisze:
Magda pisze: Szkoda jednak, ze w tak ciekawej gazecie taka bzdura sie znalazla.
Czy napewno chciałas to napisac czy się pomyliłaś? Bo co niby w tej gazecie jest ciekawego?
Piter wspaniale odpowiedzial za mnie.

[ Dodano: Pon Lut 27, 2006 3:25 pm ]
Grzechu pisze:A czy ona napisala w tej recenzji cos co nie jest prawda?
Slowa piosenki, o byku pisalam wyzej.


A co to Edyta nie mogla zmienic zdania co do Playboya?
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: "Nie"

Post autor: Krystian »

Piter pisze:Moim zdaniem to jeden z najciekawszych tygodników politycznych na rynku
tez tak uwazam
robosek pisze:Bo co niby w tej gazecie jest ciekawego?
dla mnie ciekwym byl fakt opisania historii zycia papieza JPII. "NIE" kilka lat temu podalo, ze JPII ma syna(facet chyba sie nazywal Karkoszko). Do dzisiaj za ten artykul Urban nie odpowiedzial przed sadem. Dlaczego? Moze to prawda! Natomiast odpowiedzial za to, ze nazwal JPII sliniacym sie starcem(dziwne bo napisal prawde). "NIE" ujawnilo wiel afer, ale jezeli ktos nie czyta tej gazety to chyba nie powinien zabierac zdania. 8)
ODPOWIEDZ