Przekroj

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Przekroj

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

uwazam, ze te artykuly bardzo dobrze mowia ze Edyta nie osiagnela sukcesu tylko i wylacznie wina wytworni, bo z siebie dala wszystko

teraz gdy ma wlasna wytwornie, sama kupuje sobie teksty , i moze w koncu decydowac o sobie ma duze szanse na powtorzenie sukcesu ''dotyku'' na swiecie , bo Polacy -PUSTACY :) moga nowej plyty niedocenic....
wiec Edyta pokaz im wszystkim....
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Przekroj

Post autor: magda s »

tak,ale dobrze tam zapendowska mówi,zę Edi potrzebuje dobrych tekstów-emocjonalnych...a jak widać teraz jest kiepsko :? :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przekroj

Post autor: B@r »

Z drugiej strony nie moze tylko rozczulac sie spiewajac. Nie mam nic przeciwko innym tekstom, pod warunkiem, ze maja sens.

Nie mialo tam byc trzeciego skanu. bo sa dwa takie same?
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Przekroj

Post autor: magda s »

jest 3,sa nawet 4,ten jeden pzez przypadek drugi raz ;)
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Przekroj

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

ja wiem czy tak zle , ta klubowo chilloutowa plyta bedzie bardzo dobrym swiezym oddechem, a nastepna czuje ze bedzie genialna....:) zobaczycie wierzcie mi na slowo jeszcze za kilka lat bedziecie cytowac moje slowa ''EDYTA Z WLASNOA WYTWORNIA ZAJDZIE DALEKO'' :)

a wydaje mi sie ze 2 plyta jaka ukaze sie w tym roku to beda wyczekiwane ''koledy'' i tu tez sprzedaz moze byc kolosalna , bo jesli by wydal to ja bym kupil z 20 sztuk i rozdal na prezenty swiateczne , koledy w wykonaniu edyty to jest to

wlasna wytwornia to dopbry pomysl, a nie realizowanie planu wytworni ktora w gruncie rzeczy ogranicza cie z kazdej strony...
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Przekroj

Post autor: magda s »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:wlasna wytwornia to dopbry pomysl,
oby cos z tego wyszło :!:
DYZIO_MARZYCIEL pisze:beda wyczekiwane ''koledy'' i tu tez sprzedaz moze byc kolosalna , bo jesli by wydal to ja bym kupil z 20 sztuk i rozdal na prezenty swiateczne , koledy w wykonaniu edyty to jest to
czy ja wiem :?: myslisz,ze ludzie (nie my-fani) będą chcieli je kupować :?:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Przekroj

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

dobrze , ale tych fanow liczac nieliczac jest ok 30.000 , plus jacys nowi , ktorzy dochodza , przeciez ktos kupowal te poprzednie plyty to i koledy kupia, zwlaszcza ze dlugo na to czekaja , wydaje mi sie ze ''koledy'' zeszlyby na pewno w conajmniej 20.000 nakladzie :p

[ Dodano: 2006-03-07, 22:51 ]
skoro singiel zszedl w nakladzie 2500 tys (lunatique'' a sexuality pewnie ze 2 razy wiecej albo i jeszcze wiecej to koledy na bank pojda dobrze,,, tylko niech je w koncu wyda :p
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Przekroj

Post autor: magda s »

ja tam się cieszę na ewentualność tych kolęd,co do singla,Edi tak mówi,że tyle "zeszło" :!:
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Przekroj

Post autor: aduja »

Po pierwsze, Leszczynski nigdy nie wypowiadal sie pozytywnie o plycie "Dotyk". A wrecz przeciwnie - od poczatku ja krytykowal, co bylo cytowane chocby w jednym z artykulow o Edycie w "Magazynie" Wyborczej z 97 roku, gdy startowala z plyta "EG".

Po drugie, wypowiedzi "nazwisk" z tego artykulu "Przekroju" wydaja mi sie naciagane.

Po trzecie, chce mi sie juz lekko wymiotowac, gdy czytam po raz n-ty o tym, jaka to Edyta poniosla porazke na swiecie.

A po czwarte, artykul jest tendencyjny i napisany przez kogos, kto nie cierpi Edyty! I to az wali po oczach, a przykladem jest zdanie o zlamaniu "zelaznej zasady".

Joanna Gorzelinska... Ciekawe, czym ta pani moze sie pochwalic?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przekroj

Post autor: B@r »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:dobrze , ale tych fanow liczac nieliczac jest ok 30.000
Chyba są jak ostatnia płyta...invisible... :wink:
DYZIO_MARZYCIEL pisze:skoro singiel zszedl w nakladzie 2500 tys (lunatique''
Cały naklad wykupiły sklepy.A ile z tego sie sprzedało?Miejscami sporo jeszcze zalega na półkach.No chyba ze dołozyli 8)
DYZIO_MARZYCIEL pisze:wlasna wytwornia to dobry pomysl, a nie realizowanie planu wytworni ktora w gruncie rzeczy ogranicza cie z kazdej strony...
Dobry jesli ma sie solidny kapitał i nie jest sie skłoconym z połowa swiata show biznesu
To tez ogranicza :wink: ale miejmy nadzieje ze jakos ruszy i sie doczekamy sukcesow
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Przekroj

Post autor: vanity »

dzięki za artykuł, nie znałam go :)

DYZIO_MARZYCIEL pisze:uwazam, ze te artykuly bardzo dobrze mowia ze Edyta nie osiagnela sukcesu tylko i wylacznie wina wytworni, bo z siebie dala wszystko
Edyta też wybierała utwory które chciała śpiewać, więc nie tylko wina wytwórni

magda s pisze:tak,ale dobrze tam zapendowska mówi,zę Edi potrzebuje dobrych tekstów-emocjonalnych...a jak widać teraz jest kiepsko
Edka takowe posiada (np No more drama) no ale to covery, i to dopiero co wydane generalnie

DYZIO_MARZYCIEL pisze:wlasna wytwornia to dopbry pomysl, a nie realizowanie planu wytworni ktora w gruncie rzeczy ogranicza cie z kazdej strony...
wytwórnia też i ogranicza, ale też bywa że pomaga jak dobrze marketingiem zakręcą

DYZIO_MARZYCIEL pisze:wydaje mi sie ze ''koledy'' zeszlyby na pewno w conajmniej 20.000 nakladzie
nie wydaje mi się. tyle płyt teraz jest ciężko sprzedać nawet z hitem równolegle na 1-szym miejscu Zetki Rmfki i Trójki, a co dopiero kolędy...

Dobry jesli ma sie solidny kapitał i nie jest sie skłoconym z połowa swiata show biznesu
To tez ogranicza Wink ale miejmy nadzieje ze jakos ruszy i sie doczekamy sukcesow
dokładnie :)

jest tam pewne zdanie. nie chce mi się teraz tego szukać, ale jakby autor(k)a sugerowała, że Edka zerwała menedżerowanie z Kubiakiem jakby go winiła za porażkę płyty EG w szczególności za O&O i Perfect Moment z wiadomych względów.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Przekroj

Post autor: Estratos »

W nowiutkim "Przekroju" jest artykul o Piotrze Rubiku:
To Rubik jest autorem piosenki "Dotyk", przeboju Edyty Górniak stworzonego, nawiasem mówiąc, z myślą o konkursie Eurowizji (ostatecznie Górniak pojechała na Eurowizję z utworem "To nie ja"). Dodatkowo komponował i dla Roberta Janowskiego, i dla Ady Biedrzyńskiej, i dla Kasi Skrzyneckiej - trzeba przyznać, że wybierał medialne nazwiska zwracające uwagę dziennikarzy. Ale nie miał szczęścia. Właściwie żadna płyta, do której powstania się przyczynił, nie odniosła dużego sukcesu komercyjnego.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Przekroj

Post autor: KrzysiekF »

Michal pisze: Właściwie żadna płyta, do której powstania się przyczynił, nie odniosła dużego sukcesu komercyjnego.
[/quote]

Fatycznie 700 tys DOTYKU to nic :lol: porównując wyniki sprzedaży w miesiącu premiery (np Klich 2 tys, Cerekwicka 5 tys ) to żaden sukces :d
ODPOWIEDZ