Na Żywo

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Na Żywo

Post autor: Meg »

Zobaczycie jaki z tego jeszcze będzie cyrk... :boshe:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Na Żywo

Post autor: theshape »

Jak ja uwielbiam te komenty na tym forum. Na zywo normalnie. :hellobaby:
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Na Żywo

Post autor: Fan25 »

szkoda, ale to są ich sprawy i nie interesuje mnie to
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Na Żywo

Post autor: blacktoxic666 »

Meg pisze:Zobaczycie jaki z tego jeszcze będzie cyrk... :boshe:
Czyli przewidywany czarny scenariusz jest na najlepszej drodze do sprawdzenia się. Szkoda, ale jak to już zostało wcześniej napisane - to ich prywatne sprawy, czy trzeba z takimi informacjami obnosić się publicznie? Znów złe rozłożenie akcentów na tematykę prywatną i zawodowa. Ja osobiście wstydzilabym się kolejnej porażki, nie obnosiłabym się z faktem, że 40-letnia kobieta wciąż nie jest zdolna do stworzenia dojrzalego, stabilnego związku. Za to na polu zawodowym kompletna katastrofa i brak aktywności pozostaje bez słowa wyjaśnienia. ;(
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Na Żywo

Post autor: Mist »

Dla mnie bylo jasne juz na TT ze miedzy nimi nie dzieje sie zbyt dobrze. W Zetce Edycie ciezko bylo sie wypowiadac na temat faceta wiec skupila sie na Allanie. Na szczescie w przypadku Piotra pewnie szkalowania w mediach nie bedzie. Edyta za bardzo bedzie sie obawiac ze ja pan mecenas pozwie!

Zaloze sie ze nastepny facet Edyty bedzie mial dwadziescia pare lat! :hellobaby:
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Na Żywo

Post autor: aftershave »

Jeden artykuł w zakłamanym brukowcu, a na forum wielkie poruszenie i tysiąc dopowiedzianych teorii... słabe to..
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Na Żywo

Post autor: Fan25 »

Ciąża uratuje związek.
;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Na Żywo

Post autor: Flux »

No tak, bo prawdomówna Edytka wcale nie współpracuje z tymi zakłamanymi brukowcami :gwizd: Prawda w świecie Edyty to relatywizm w postaci "ja mówię prawdę, nawet jeśli w kolejnym zdaniu sama sobie zaprzeczę, a reszta to zakłamane żmije".

Nie odkryłem Ameryki mówiąc, że we wszystkich związkach/relacjach Edyta powtarza ten sam schemat. Od miłości do nienawiści. Dlaczego z panem mecenasem miałoby być inaczej? Wystarczy, że raz przekroczy swoje kompetencje i wyrazi zdanie odmienne od wyobrażeń Edyty :lol: Edyta nie wybacza niesubordynacji! :hellobaby:
Julita199
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 22 mar 2009, 19:15

Re: Na Żywo

Post autor: Julita199 »

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Na Żywo

Post autor: vanity »

KrzysiekF pisze:Czy co Piotruś jest potrzebny tylko do walki w sądzie ?
Phealer33 pisze:Edyta zawiodła się na Piotrze, bo sąd odrzucił jego wniosek o podział majątku w sprawie wystosowanej przez Górniak.
Mecenas Piotr S. ekspert prawa międzynarodowego, uzupełnia wniosek partnerki w sprawie o podział majątku z byłym mężem. Z pewnością to dla niego pryszcz, ale.... Byłego męża oskarżała o totalitaryzm, obecny partner, choć nie został jeszcze tak zwyzywany, odnoszę wrażenie jest totalitarystą, ciągle gdzieś ją wozi, negocjuje kontrakty (funkcja manager), podejmuje się mediacji z byłym (mediator), pisze wnioski do sądu (mecenas) no i z nią sypia. Wnioskuję, że wystarczyło oddać Edycie dowód - oj Darek, to było takie proste! Gdyby nie ten głupi kawałek plastiku nadal byłaby z tobą!
lado pisze:Edyta musiałaby upaść na głowe, żeby zostawić lub pozwolić, żeby ją zostawił taki facet.
Nie jest łatwo żyć we dwoje, trzeba liczyć się z postawą życiową, potrzebami partnera, ograniczyć własny egoizm i własne potrzeby, to ciężka szkoła życia, nieustannych kompromisów. Edyta zawsze była trudna we współzyciu z innymi ludźmi, zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej.Dopóki nie pojmie, że "ja + ty = my" nigdy nie stworzy długoletniej lojalnej relacji. Jak pojawia się problem przestaje się odzywać i idzie się pożalić tabliodom.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Na Żywo

Post autor: blacktoxic666 »

Nasuwa mi się taka dość smutna refleksja, na jakich podstawach opierają się związki Edyty, skoro z taką łatwością z nich rezygnuje, unosi się z byle powodu. Może to tylko plotki, ale patrząc na zdjęcia tej pary nie widzę tam nic, poza demonstracyjnym trzymaniem się za ręce. A już buziaki z ostatniej serii zdjęć łudząco przypominają mi te publikowane bezpośrednio po rozprawie rozwodowej z Darkiem.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Na Żywo

Post autor: karen »

Ponoć w nowym numerze tego "interesującego" tygodnika ( lub dwutygodnika) wywiad z DIWĄ!!!!!

http://zyciegwiazd.onet.pl/352161,0,edy ... etail.html

i jak zwykle w przypadku Edyty "mocne" wyznanie;

"Chciałabym mieć jeszcze dwoje dzieci. Jedno swoje i jedno adoptowane."
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Na Żywo

Post autor: edikate »

tylko kiedy ??? po :shock: :roll: 50stce???
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Na Żywo

Post autor: Flux »

To wyznanie to też nie nowość. Edyta już mówiła, że chciałaby mieć jeszcze dzieci, ale najpierw zamierza nagrać ze 3 płyty, skoro jest taka płodna artystycznie :lol3: Więc pierwsze dziecko ludzkie najwcześniej za 15 lat :D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Na Żywo

Post autor: Mist »

Mysle ze to taka kokieteria Edyty watpie zeby zdecydowala sie na kolejne dziecko. Allan juz odchowany a do malucha trzeba wstawac w nocy pierwsze 2 lata ma sie rece pelne! Kiedy urodzil sie Allan Edyta miala Darka i cala rodzine do pomocy. Myslicie ze warszawski mecenas bedzie wstawac w nocy zeby przewijac i karmic :d Poza tym liczne podroze i wakacje odpadaja. Z malym dzieckiem nie da sie jezdzic na wakacje 15 razy w roku. Poza tym z Allanem Edyta jest matka na pol etatu 2 tygodnie w miesiacu. Ma wiec duzo czasu na zajmowanie sie soba
ODPOWIEDZ