Na Żywo

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Na Żywo

Post autor: loveedyta »

Kocham Edytkę pisze:"Edyta lubi opalać się topless" Booże, widzieli czy co?
kiedyś w Fakcie były zdjęcia, bodajże z Egiptu :P
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Na Żywo

Post autor: Madlen »

loveedyta pisze:kiedyś w Fakcie były zdjęcia, bodajże z Egiptu
wiem wiem 8P haha żałosny ten Fakt jest :?
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Na Żywo

Post autor: Mist »

Kocham Edytkę pisze:Smutne jest to co napisali na końcu, ale jakoś chwyciło mnie za serce:
" Pocałunki z Darkiem były tylko na pokaz. " ;( ;(

Niekoniecznie na pokaz. On zawsze bedzie ojcem jej syna i spedzili ze soba sporo czasu. Wzieli slub. Na pewno oboje bardzo chcieli, zeby im sie udalo. I tak dlugo wytrzymali. Mysle, ze ze strony Edyty to nigdy nie byla milosc romantyczna.
Jego ciezka choroba na pewno nie pomogla. Edyta w tym czasie przekonala sie, ze moze zyc bez Darka. Ze swiat bez niego ma wiele do zaoferowania. Sadze, ze ta milosc sie juz wypalila. Jemu wspolczuje, bo na pewno bedzie dlugo odchorowywal Edyte.
Edi to atrakcyjna kobieta pozbiera sie szybko i potraktuje cala historie jako "kolejny etap w zyciu" a nie tragedie. Po wielu latach sciela wlosy, wyrazny sygnal "chce zmian" "odcinam sie od tego co bylo" patrze w przyszlosc kto wie co mi sie jeszcze przydarzy.... Mysle, ze po 5 latach powaznego i duszacego zwiazku Edi szuka romansu, plomiennych i wstrzasajacych uczuc. Mysle, ze problemem wielu kobiet jest to, ze wychodza za maz albo za facetow z ktorymi sa bardziej przyjaciolmi albo za kochankow. Jedno i drugie po pewnym czasie przestaje wystarczac. Bez rownowagi we wszystkich sferach diamentowej rocznicy slubu nie bedzie... Wspojczuje kazdej nastepnej kobiecie z jaka Darek sie zwiaze, zawsze bedzie w jakis sposob w cieniu Edyty, chyba ze ma osobowosc i urode...ale czy taka bedzie chciala Darka??? On ma sporo ze soba do zrobienia, zostal starcony z duzej wysokosci a to boli. okay dosc tych "madrosci" :lol3:

[ Dodano: 02-07-2009, 13:50 ]
PS. O wiele bardziej niepokojace sa komentarze w stylu "Allan urodzil sie po to by mnie chronic" i ze to "bardzo stara dusza" itp. Wszystkie inne rzeczy sa do przyjecia. I tak na mozliwosci Edi cale to rozstanie jest bardzo stonowane.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Na Żywo

Post autor: vanity »

Kocham Edytkę pisze:ręce opadają "Edyta lubi opalać się topless"
oni tylko napisali, że lubi opalać się toples, a nie że się masturbuje.... wyzuluj.... większość zresztą kobiet woli się opalać "bez pasków i kratek" na ciele.

[ Dodano: 03-07-2009, 17:50 ]
Mist pisze:Jego ciezka choroba na pewno nie pomogla. Edyta w tym czasie przekonala sie, ze moze zyc bez Darka.
zamiast wspierać męża w chorobie to sobie uzmysławia, że lepiej poszukać kogoś zdrowego, bo zdrowy ma siły na zagrywki romantyczne?
Mist pisze:I tak dlugo wytrzymali
Długo? Nawet pierwszego kryzysu siódemki nie dotrwali. Choć jak na warunki showbusinessu to osiągnęłi złote gody....
Mist pisze:Mysle, ze problemem wielu kobiet jest to, ze wychodza za maz albo za facetow z ktorymi sa bardziej przyjaciolmi albo za kochankow.
Ktoś to kiedyś fajnie powiedział o małżeństwach, że są jak domy, wszyscy chcą budować, ale mało kto chce remontować, naprawiać, dbać......
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Na Żywo

Post autor: Michael »

vanity pisze:zamiast wspierać męża w chorobie to sobie uzmysławia, że lepiej poszukać kogoś zdrowego, bo zdrowy ma siły na zagrywki romantyczne?
Nie wiadomo, jak to było w ich przypadku. Z jednej strony mogła go zostawić, bo chciała żyć bez problemu, z drugiej zaś strony Darek mógł ją "dobić" swoim zachowaniem, co sprawiło, że odeszła.
Vania, nie zapominaj o tym, że ludzie w chorobie bardzo różnie się zachowują - jedni liczą na wsparcie ze strony najbliższych, inni nawet nie chcą o tym słyszeć, izolując się od otoczenia i wyładowując swój gniew na najbliższych.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Na Żywo

Post autor: loveedyta »

W dzisiejszym Na żywo: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska: Koniec przyjaźni?

Obrazek Obrazek

Niewolnica Isaura:
Obrazek

Ja was urządzę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Na Żywo

Post autor: Michael »

Co do przyjaźni Edyty i Justyny, to nie wierzę w to, że zerwały kontakt. Myślę, że Justyna wiedziała od dawna, że źle się dzieje w małżeństwie Edyty i Darka.

Na szczęscie Edyta nie jest już z panem i poczuła pierwszy powiew upragnionej niezależności. A konkretnie pierwsze poczuły go jej piersi, które uwolnione z jarzma stanika , wyrwały się na wolność i pojawiły na okładce pewnego dwutygodnika

Wymiękam! :lol3: :lol3: :lol3:


Nie piszemy na forum na czerwono podobnie jak nie piszemy wielkimi literami. Kolor czerwony zarezerwowany jest dla adminów.

Mati
z.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2009, 16:37 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Na Żywo

Post autor: vanity »

Bardzo dziękuję za scany.

Po pierwsze nie wierzę w ich wielką przyjaźń, owszem panie się lubią i zawsze były dla siebie serdeczne, ale wspólna herbata i zakulisowe pogawędki to trochę za mało jak na przyjaźń przynajmniej w moim rozumieniu.

W pierwszym scanie zauważyłam zdanie jakoby menedżerem Justyny był także Wiktor Kubiak. Prawda to? O Lipnickiej wiem, ale o Justynie pierwsze słyszę.
Michael pisze:Na szczęscie Edyta nie jest już z panem i poczuła pierwszy powiew upragnionej niezależności. A konkretnie pierwsze poczuły go jej piersi, które uwolnione z jarzma stanika , wyrwały się na wolność i pojawiły na okładce pewnego dwutygodnika

Wymiękam!
Świetny, zgryźliwy felieton. :lol3: Mnie najbardziej spodobał się tekst o gotowaniu. "Chciała nauczyć się gotować i nawet tego nie było jej wolno! gosposia była lepiej traktowana - mogła gotować co tylko chciała!" :lol3:
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Na Żywo

Post autor: loveedyta »

W dzisiejszym Na żywo:
Obrazek
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Na Żywo

Post autor: vanity »

dziękuję za scan :)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Na Żywo

Post autor: loveedyta »

W dzisiejszym Na żywo : Historia pewnej fascynacji
Piszą o Edycie i Pauli. Mieszkańcy jej rodzinnego miasta twierdzą, że Paulla już dawno ( jeszcze zanim rozpoczęła karierę) fascynowała się Edytą i próbowała ją naśladować.
Paulla jako nastolatka była wielką fanką Górniak. Pracownicy domu kultury, w którym uczyła się śpiewu, pamiętają, że gdy Edyta nagrała teledysk "Jestem kobietą", Paulla zmieniła się w krótko ostrzyżoną dziewczynkę w mini. Sąsiedzi dodają, że z okien jej domu słyszeli non stop piosenki Górniak i Paullę wzorującą się na gwieździe. Na wielu szkolnych imprezach śpiewała piosenki Edyty Górniak- wspominała w rozmowie z dziennikarzami Marta Pływaczyk, sekretarka liceum w którym uczyła się Paulla.
I tak jej zostało do dzisiaj 8P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Na Żywo

Post autor: Michael »

loveedyta pisze:I tak jej zostało do dzisiaj
Tyle, że dziś ten stan wymaga pomocy dobrego psychologa :P.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Na Żywo

Post autor: Marrcino »

Górniak znalazła nowego menedżera
Miejsce dotychczasowego menedżera Edyty Górniak, Dariusza Krupy, zajmie producent telewizyjny Rinke Rooyens.

"Do ostatniej chwili piosenkarka trzymała w niepewności Marcina Perzynę, dyrektora festiwalu TopTrendy" - mówi magazynowi osoba związana z Polsatem.
http://pomponik.pl/news/gorniak-znalazl ... ra,1365565

Szkoda, że Edyta nie wróci do współpracy z Perzyną :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na Żywo

Post autor: B@r »

O, dobre wieści! Edyta i Rinke bardzo się lubią, więc może z tego być dobra współpraca. :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Na Żywo

Post autor: Kopaneek »

Ooo tak, dobra wiadomość! :D Może Rinke zorganizuje jubileusz godny talentu Edyty? :hellobaby:

Oby tylko nie namówił Jej na udział w "Divach"... :?
ODPOWIEDZ