Na Żywo

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Na Żywo

Post autor: pijej1 »

caterina78 pisze:W tym przypadku, skoro do tego sie odniosla w oswiadczeniu Edi, to powinno by wedlug mnie usuniete, skoro postanowila wydac oswiadczenie, to az nawet pudel usunal artykul, do pozostalych publikacji sie nie odnosze, jednak tu wydaje mi sie uzasadnione.
A skąd wiesz czy to czasem Edyta nie kłamie?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Na Żywo

Post autor: Meg »

Co za bzdura :lol3: Proponuje zamknąć od razu całe forum bo przecież kochany aniołek nie może znaleźć żadnej negatywnej opinii o sobie...
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Na Żywo

Post autor: perła6 »

Meg pisze:Proponuje zamknąć od razu całe forum bo przecież kochany aniołek nie może znaleźć żadnej negatywnej opinii o sobie...
Leżę :lol3:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Na Żywo

Post autor: caterina78 »

Nie w tym rzecz, tylko chce zwroci uwage, ze tez ryzykujemy, poniewaz jako forum powielamy informacje, ktore wedlug Edi sa klamliwe, teraz wedle oswiadczenia bedzie postepowanie prawne, to nie lepiej dmuchac na zimne i wycofac sie akurat w tym przypadku?

Poza tym nie kwestionuje prawa do krytyki, opinii, wazne, bysmy pamietali, ze to forum nadal firmuje sie Jej wizerunkiem i wszystko mozna wyrazic,ale pamietajac o odpowiednim doborze slow.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Na Żywo

Post autor: Estratos »

caterina78 pisze:Nie w tym rzecz, tylko chce zwroci uwage, ze tez ryzykujemy, poniewaz jako forum powielamy informacje, ktore wedlug Edi sa klamliwe, teraz wedle oswiadczenia bedzie postepowanie prawne, to nie lepiej dmuchac na zimne i wycofac sie akurat w tym przypadku?

Poza tym nie kwestionuje prawa do krytyki, opinii, wazne, bysmy pamietali, ze to forum nadal firmuje sie Jej wizerunkiem i wszystko mozna wyrazic,ale pamietajac o odpowiednim doborze slow.
W imię swojego bezkrytycznego uwielbienia Edyty chcesz wprowadzić cenzurę na forum.
Ja mam ochotę przeczytać artykuł, który Edyta uznaje za kłamliwy, żeby móc sobie wyrobić własną opinię.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Na Żywo

Post autor: DAAMI »

perła6 pisze:
Meg pisze:Proponuje zamknąć od razu całe forum bo przecież kochany aniołek nie może znaleźć żadnej negatywnej opinii o sobie...
Leżę :lol3:
i kwiczę :lol3:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Na Żywo

Post autor: Kopaneek »

caterina78 pisze:to forum nadal firmuje sie Jej wizerunkiem
To forum FANÓW Edyty Górniak- nie forum Edyty Górniak. ;)

W związku z tym, co napisano powyżej, naszła mnie refleksja, że powinienem usunąć swój podbis, bowiem "odczłowiecza" Edytę i mogę tym samym odebrać Jej motywację do nagrywania. :lol:

"Co złego to nie ja, i... co złego to nie ja". :hahaha:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Na Żywo

Post autor: Mist »

Oh boshe :laugh: mozna pasc...

Edyta ma zero dystansu do siebie, jezeli czuje potrzebe zeby sie procesowac o takie bzdury! Jest po prostu przewrazliwiona na swoim punkcie :lol:
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Na Żywo

Post autor: tonya2 »

Mist pisze:Edyta ma zero dystansu do siebie, jezeli czuje potrzebe zeby sie procesowac o takie bzdury! Jest po prostu przewrazliwiona na swoim punkcie
Myślę, że nie. Zauważ czy o jakimś innym artyście piszą ciągle same bzdury i kłamstwa...NIE! Dlaczego Edi musi dostawać zawsze po dupie. Nie od dziś wiadomo, że Edyta jest niezwykle wrażliwą kobietą. W końcu musiało się tak stać. Trzymam za Nią mocno kciuki :-)
Julita199
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 22 mar 2009, 19:15

Re: Na Żywo

Post autor: Julita199 »

Nowe Na Żywo
(zdjęcie zrobione telefonem)

Obrazek
Awatar użytkownika
Antoni Kuczer
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2012, 20:40
Ulubiona piosenka: Kiedy tęsknie
Lokalizacja: Kijów

Re: Na Żywo

Post autor: Antoni Kuczer »

Chyba to problem, z włosami. Ważniejsze nie to, co chcą rodzice, ponieważ komfort dziecka to zawsze ważniej.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Na Żywo

Post autor: Phealer33 »

Edyta w nowym numerze aż na 2 duże strony. Mowa o "kryzysie" w związku Edyty i Piotra. Edyta zawiodła się na Piotrze, bo sąd odrzucił jego wniosek o podział majątku w sprawie wystosowanej przez Górniak.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Na Żywo

Post autor: KrzysiekF »

Phealer33 pisze:Edyta w nowym numerze aż na 2 duże strony. Mowa o "kryzysie" w związku Edyty i Piotra. Edyta zawiodła się na Piotrze, bo sąd odrzucił jego wniosek o podział majątku w sprawie wystosowanej przez Górniak.
Edyta już takie rzeczy wyciąga na wierzch ? LITOŚCI!!!

Czy co Piotruś jest potrzebny tylko do walki w sądzie ?
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Na Żywo

Post autor: Phealer33 »

Odrzucono wniosek o podziale majątku, bo Edyta nie była w stanie udowodnić ile kasy wpakowała w kupno/remont jej wspólnego domu z Darkiem w czasie ich małżeństwa. Rzecznik sądowy się wypowiedział w tej sprawie.

-- Dodano: 14 cze 2012, o 19:42 --

Dodatkowo wspomniano o wypadku Allana i ogólnych sporach Edyty z Darkiem. Czytając między wierszami można dojść do wniosku, że prywatne życie Edyty od lutego tego roku jest budowane na niepowodzeniach i się rozsypuje.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Na Żywo

Post autor: Flux »

Edyta powtarza schemat przy każdym kolejnym związku. To, że jeszcze nie pozowała z Piotrem w jakiejś intymnej sesji dla Vivy i innych szmatławców to zapewne "wina" pana mecenasa, który ma na tyle rozumu i godności żeby nie dać się w to wciągnąć. A koniec będzie jak zwykle w wypadku Edyty głośny i spektakularny. Ending on a high note.
ODPOWIEDZ