Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: spot_me »

Dla mnie to bylo wystarczajaco wprost. Sama dobroc i pokora az sie wylewa z niej. Czyli jednak te artykuly byly prawda. Kurde, musi byc przykro Justynie sluchac takich slow. Wplywowa jest Edytka, juz od wielu lat odbiera zrodlo dochodu co najmniej kilku kolezankom z branzy.

Ten program wymagal by sie przebrac za Amerykanke czy to taki typowy niewymuszony kicz Edytowy? Czasam ma genialne doczepy i az trudno uwierzyc, ze to nie jej wlosy, a innym razem tak jak tutaj bije peruka az po oczach :ha:
Awatar użytkownika
fashionman
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:51
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: gone
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fakt

Post autor: fashionman »

max28 pisze:Jest już o Voice, i o Justynie, choć nie wprost:

https://youtu.be/m9ai41UvE-0
To kolejny dowód Jej "nawrócenia". Miłosierdzie wobec bliźniego w najczystszej odsłonie :D :lol:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: spot_me »

Jesli rzeczywiscie Edyta zasiadzie w voice to bedzie znaczylo, ze Rinke jest gotow zrobic dla niej wszystko. Jesli zaprosi Maryske mimo tego, ze jej notowania mocno spadly po aferze z ojcem. Jesli wcisnie Justyne na miejsce Piaska do voice senior tylko dlatego, ze Gorniak woli Piaska u boku.
Edyta chce sie otaczac pochlebcami i tylko tymi kolegami, ktorzy traktuja ja jak godna najwiekszego podziwu dive. Justyna traktowala ja jak rowna sobie wiec dostala latke osoby ''bez szacunku''.

Nadal wydaje mi sie, ze Edyta wyladuje w voice Kids bo nie zechce byc w programie ze Szpakiem. Na tym nagraniu sugeruje, ze jesli w glownym voice to tylko ze sprawdzona ekipa.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Fakt

Post autor: Steffie »

Watpie, zeby sklad TVOP powtorzyl sie dokladnie jak ten sprzed paru lat, bo Edycie ktos tam odpowiadal, tylko bez jednej osoby, ktora zaszla jej za skore. Watpie tez, zeby Maria czy Piasek wrocili do tego programu. Zejdzmy na ziemie. :edi: A tak w ogole to latka leca, a Edyta dalej udziela wywiadow brukowcom o wszystkim i o niczym, tylko nie o tym, co trzeba, podsycajac kolejne aferki na swoj temat, tylko ci chlopcy jacys mlodsi. :P To juz wszystko bylo. Nie ma sie czym podniecac.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Edyta Górniak pisze:Faktycznie programy sezonowe to jest dla nas praca 4-5 miesięcy i to jest na tyle długi czas, że lepiej jest pracować w dobrej atmosferze, zwłaszcza, że te godziny są naprawdę wytężone i to nie pracuje się po 10 godzin, tylko czasami 18, czasami więcej, jest ogromnie mało snu, jest ogromna dyscyplina na planie zdjęciowym.
E tam. :roll:

W tym roku terminarz "The Voice of Poland" wygląda tak:
nagrania "Przesłuchań w ciemno" - 10-13.08.
nagrania "Bitew" - 14-16.09.
nagranie "Nokautu" - 17.09.
odcinki live - 14.11., 21.11., 28.11., 5.12.

Terminarz "The Voice Kids":
nagrania "Przesłuchań w ciemno" - 22-26.08.
nagrania "Bitew" i "Sing-offu" - 22-25.09.
nagranie finału - 11.11.
finał live - 27.02.2021

Terminarz "The Voice Senior":
nagrania "Przesłuchań w ciemno" - 16-18.08.
nagranie "Sing-offu" - 20.09.
nagranie finału - 18.11.
finał live - 6.02.2021

Tak więc nagrania programu w studiu to tylko 12 dni w przypadku edycji standardowej, 11 dni w przypadku edycji dla kinderków i 6 dni w przypadku edycji dla seniorów. Do tego oczywiście trzeba jeszcze doliczyć warsztaty wokalne z podopiecznymi, nagranie spotu promującego edycję i parę wizyt w "Pytaniu na śniadanie", ale to i tak nie jest jakoś strasznie dużo pracy.
Poza tym nagrania programu trwają ok. 10 godzin dziennie, a nie "czasami 18, czasami więcej". W 2015 bylem na "Przesłuchaniach w ciemno" i wcześniej dostałem mail, że nagrania trwają w sumie 10 godzin i że dobrze byłoby się zadeklarować, czy chce się uczestniczyć w nagraniach porannych, popołudniowych, czy w obu. Oczywiście zawsze coś się może przeciągnąć, ale nie z 10 godzin do ponad 18.

Piasek powiedział miesiąc temu w "Pytaniu na śniadanie", że ma nadzieję, że druga edycja "The Voice Senior" odbędzie się późną jesienią i że liczy, że znów pojawi się tam w roli trenera.
Sadowska jest teraz zajęta reżyserowaniem "Dziewczyn z Dubaju", więc nie sądzę, by chciała teraz wrócić do "Voice'a".
Prawdopodobnie w standardowej edycji znów będzie Szpak. I wielką ochotę na jurorski fotel ma Doda - nawet zachęcała dzisiaj na InstaStory, by głosować na nią w plebiscycie "Party", kto powinien zasiąść w jury kolejnej edycji. Czytałem też, że propozycję objęcia fotela trenera dostała również Wyszkoni.

Dzisiejszych przytyków Edyty w stronę Justyny nawet nie chce mi się komentować.
Napiszę tylko, że zgadzam się z Fashionmanem. Edyta - "nawrócona katoliczka" niespełna 2 tygodnie temu dogryzała na swoim Facebooku prof. Szumowskiemu, a wczoraj w wywiadach dla brukowców dogryzała kolejnej osobie publicznej...

Proponowałbym Rinkemu wziąć do jednej edycji jego byłą żonę i jeszcze Edzię, Jusię i Dosię, a na pewno byłoby co oglądać. :PP
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

Ile to lat minęło, odkąd Edyta zasiadała w fotelu trenerskim obok Justyny? 6? Jeszcze tego nie odchorowała? Sądząc po zachowaniu, musiała to być dla Górniak gorsza trauma niż dla Steczkowskiej zderzenie na lodzie z Rabczewską. Brak słów.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Fakt

Post autor: Angie29 »

Swoją drogą media piszą kto z kim i kiedy w tym The Voice a produkcja zrobi psikus i będzie... KUKULSKA, KAYAH, SZPAK I Budka Suflera haha. Ile można patrzeć na Baronów lub Edzie i Justyne. Czas na 4 nowych trenerów. Co do Edyty to razem ze Szpakiem stworzyliby piękny duet głosowy... Ale to już tylko marzenie niestety.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

Angie29 pisze:Co do Edyty to razem ze Szpakiem stworzyliby piękny duet głosowy
O fuuuuuj
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Fakt

Post autor: Steffie »

lordarek1 pisze:Jacek Cygan znów chce pisać piosenki dla Górniak: Tęsknię za Edytą!

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/jace ... ak/25pet5n
Ten artykul jest przynajmniej na tematy muzyczne.
Gdyby napisal dla niej jedna piosenke, to by sie nic nie stalo, w koncu najwieksze przeboje w karierze wyspiewala jego slowami, tylko kto napisze muzyke? I czy Edyta polknie haczyk? :edi:
To właśnie dla niej stworzył największe hity. Nic więc dziwnego, że gdy Jacek Cygan (70 l.) dowiedział się, że Edyta Górniak (48 l.) wydaje płytę, aż podskoczył z radości. I wyznał Faktowi, że wprost marzy o ponownej współpracy z piosenkarką.
– Chciałbym napisać piosenkę dla Edyty! Jeśli właśnie kończy płytę i brakuje jej piosenek po polsku, niech śmiało do mnie dzwoni! – mówi nam Jacek Cygan, który dla artystki ponad dwie dekady temu napisał m.in. kultowe utwory „To nie ja”, „Dotyk” i „Jestem kobietą”.

I choć wiele osób uważa, że Górniak bywa kapryśna, Cygan twierdzi, że współpraca z diwą to czysta przyjemność i artystyczna uczta. – To profesjonalna i pracowita artystka. Zawsze jest świetnie przygotowana do pracy w studiu. Dla niej liczy się jakość utworu i jest w stanie spędzić nad nim naprawdę dużo czasu, ciągle poprawiając szczegóły. Muzyka to jej pasja i za to ją uwielbiam – dodaje Jacek Cygan.

Edyta Górniak w ostatnich latach postawiła na klubowe brzmienia

W wakacje zeszłego roku Edyta Górniak zaprezentowała fanom taneczny singiel „Król”, który wyprodukował Gromee, jeden z najpopularniejszych twórców muzyki tanecznej w kraju. Singiel został ciepło odebrany zarówno przez krytyków, jak i fanów.

W grudniu natomiast wokalistka zaprezentowała fanom kolejny singiel zatytułowany „My Way” (również wyprodukowany przez Gromee'go), który można było usłyszeć w czołówce jej programu o tej samej nazwie. Póki co nie wiadomo, czy oba utwory trafią na nową płytę Edyty Górniak i kiedy dokładnie się ona ukaże. Dyskografię artystki na chwilę obecną zamyka album „My” wydany w 2012 roku. Już wkrótce na naszej stronie ukaże się nowy wywiad wideo z Edytą Górniak, w której zdradza ona szczegóły nowej płyty.
Trzymamy was za slowo, skoro nie ma innego zrodla. :o
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Edyta Górniak wraca z nową płytą! Kiedy premiera?:
https://www.youtube.com/watch?v=MY2T91lb4hM

Odpowiedź na pytanie postawione w tytule nie padła. :)
Edyta powiedziała, że utwory są rozgrzebane, że rozdaje je różnym producentom, i że ma nadzieję, że już za chwilkę wypuści nowy singiel. Czyli po staremu.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Fakt

Post autor: max28 »

I inny wywiad na ten sam temat, płyty, ewentualnych duetów:

https://youtu.be/2fcb8ovVPAk
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Fakt

Post autor: Angie29 »

Wspaniały wywiad... Duet z Miley Cyrus haha dobre sobie. Jednak najlepsze było na końcu... Czy ona da radę na planie od rana do wieczora gdy tam czekają na nią ptaki na dworze... Edzia nie lubi pracować niestety. Trzeba dobrze kasy nasmarować aby mogła wyjść z łóżka. Straszne to jest, że ludzie w tych czasach mogą być takimi leniami i mieć jeszcze takie wymagania z kim chce pracować a z kim nie.... Ona się chyba nigdy nie zmieni.
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Fakt

Post autor: wracamtuznów »

Angie29 pisze:Straszne to jest, że ludzie w tych czasach mogą być takimi leniami i mieć jeszcze takie wymagania z kim chce pracować a z kim nie.... Ona się chyba nigdy nie zmieni.
Bardzo dziwne podejście skoro nazywasz to czymś strasznym. Według mnie to wspaniałe i bardzo, w pozytywnym znaczeniu tego słowa, zazdroszczę
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Fakt

Post autor: Kopaneek »

Angie29 pisze:Wspaniały wywiad... Duet z Miley Cyrus haha dobre sobie. Jednak najlepsze było na końcu... Czy ona da radę na planie od rana do wieczora gdy tam czekają na nią ptaki na dworze... Edzia nie lubi pracować niestety. Trzeba dobrze kasy nasmarować aby mogła wyjść z łóżka. Straszne to jest, że ludzie w tych czasach mogą być takimi leniami i mieć jeszcze takie wymagania z kim chce pracować a z kim nie.... Ona się chyba nigdy nie zmieni.
A kto ma prawo być "leniem", jak nie ktoś ponadprzeciętnie utalentowany? I co wy znowu z tym kultem pracowitości? Nikt inteligentny ciężko nie pracuje.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

Podobnie z edukacja. Uczysz się bo chcesz dobrze zarabiać. Więc po co ci szkoła jak masz kasę bez niej. Po prostu uwielbiam ludzi którzy odwracają kota ogonem. Robią z pracy sens życia, z oszczędzania sztukę dla sztuki i krytykują innych którzy żyją bez ciągłego tyrania, bo przecież praca i wykształcenie to świętość i podstawa lol. Nie. Praca i edukacja to środki potrzebne do zarabiania. A nie na odwrót. Jeśli możesz mieć kasę bez tych niedogodności to jesteś szczęściarzem. Wygrałeś życie. Nic nie robić a zarobić to lifes goal. Edytka zasłużyła sobie.
ODPOWIEDZ