Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Podoba mi się sposób, w który Natalia rozprawia się z mediami - spokojnie, na swojej stronie, trochę ironicznie, trochę z przymrużeniem oka (np. o rusałce leśnej hehe).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Słabo są szkolenii Ci dziennikarze skoro robia tylę błędów, pozatym mogli by sie wyśilić i dowiedzieć się czegoś naprawde aktualnego a nie snuć przypuszczenia :wink:
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Fakt

Post autor: alicja »

Magda pisze:Podoba mi się sposób, w który Natalia rozprawia się z mediami - spokojnie, na swojej stronie, trochę ironicznie, trochę z przymrużeniem oka (np. o rusałce leśnej hehe).
Dokładnie! bardzo fajnie to napisała, no i ten cytacik z rejsu :wink:

Jak tak sobie przeglądałam strone Natalii to powiem Wam jakoś tak tęsknota mnie ogarnęła za oficjalną stroną Edyty... :? listami od Edi... i wogóle za tamtym klimatem...buuu...szkoda że tego już nie ma...ale może kiedyś powróci? :wink:

Może wystąpimy z apelem do Mariusza i Edyty? 8) To forum bardzo lubie, ale jednak oficjalna strona też jest potrzebna...
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Alka »

Fakt to moim zdaniem powinien juz przestac istniec wiele osob by na tym skorzystalo :grin:

A co do oficjalnej strony to moglaby byc, ale nie w wykonaniu Mariusza, znow stworzylby swoj prywatnyinteres, a z tego co pamietam wielu z nas mialo tego czesto dosyc. Moze kto inny kto potrafi sie zglosi :) fajnie by bylo
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Alka pisze:Fakt to moim zdaniem powinien juz przestac istniec wiele osob by na tym skorzystalo :grin:

A co do oficjalnej strony to moglaby byc, ale nie w wykonaniu Mariusza, znow stworzylby swoj prywatnyinteres, a z tego co pamietam wielu z nas mialo tego czesto dosyc. Moze kto inny kto potrafi sie zglosi :) fajnie by bylo
no ja mysle podobnie.Dobrze radzilismy sobie bez Niego,wiec po co Go angazowac,skoro On taki ponoc zapracowany itd.Zreszta duzo osob zauwazylo,ze czas na "naszym" forum spedza sie o wiele przyjemniej i bardziej rodzinnie.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Fakt

Post autor: alicja »

Aguss pisze:
Alka pisze:Fakt to moim zdaniem powinien juz przestac istniec wiele osob by na tym skorzystalo :grin:

A co do oficjalnej strony to moglaby byc, ale nie w wykonaniu Mariusza, znow stworzylby swoj prywatnyinteres, a z tego co pamietam wielu z nas mialo tego czesto dosyc. Moze kto inny kto potrafi sie zglosi :) fajnie by bylo
no ja mysle podobnie.Dobrze radzilismy sobie bez Niego,wiec po co Go angazowac,skoro On taki ponoc zapracowany itd.Zreszta duzo osob zauwazylo,ze czas na "naszym" forum spedza sie o wiele przyjemniej i bardziej rodzinnie.
A ja się do końca nie zgodze... osobiście do Mariusza nic nie mam, nie wiem czy jest zapracowany czy nie, czy chciałby taką stronę jeszcze prowadzić, ale jedno trzeba mu przyznać, że wkładał w prowadzenie strony Edyty dużo serca, mi się strona podobała, zawsze było info na bieżąco i to było dobre, nie wiem być może na tamtym forum był gorszy klimat, nie wiem, nie udzielałam się tam... chodzi mi głównie o stronę a nie o forum
Jeszcze jedno, tak co poniektórzy gadają na Mariusza że on jest taki czy inny, ale zwróćcie uwagę, że gdyby nie on to #CIACH# za przeproszeniem byśmy wiedzieli, że są jakieś koncerty i co więcej, że mamy możliwość być na nich :? w końcu wchodzi tu od czasu do czasu mimo wszystko i nas informuje z pierwszej ręki
Taka strona gdyby powstała równie dobrze mogłaby być bez forum, forum mogłoby pozostać "nieoficjalne"

Moderatorków przepraszam za lekkie odejście od tematu :roll: jak dostane upomnienie to przyjme z pokorą :wink: ale musiałam się wypowiedzieć....
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Fakt

Post autor: Estratos »

Jak ktos ma cos do Mariusza niech mu to powie wprost, a nie bedzie rozpisywal sie na forum. Ja nie mam mu nic do zarzucenia i bardzo go szanuje. Uwazam, ze Edyta nie mogla lepiej wybrac sobie wspolpracownika: jest lojalny i uczciwy. Nigdy sie na nim nie zawiodlem. Zostawcie go w spokoju:!:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Nie mam do Niego zarzutow.Napewno sie stara i wcale Go za nic nie obwiniam.Ale sam mowil ze jest zapracowany.Mialam na mysli to,ze po prostu nie zalezy mi jakos specjalnie na tym,zeby to koniecznie On zajmował sie stroną.NIe mialam zamiaru Go urazić.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2005, 20:38 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Fakt

Post autor: Piter »

Estratos pisze:Jak ktos ma cos do Mariusza niech mu to powie wprost, a nie bedzie rozpisywal sie na forum. Ja nie mam mu nic do zarzucenia i bardzo go szanuje. Uwazam, ze Edyta nie mogla lepiej wybrac sobie wspolpracownika: jest lojalny i uczciwy. Nigdy sie na nim nie zawiodlem. Zostawcie go w spokoju:!:
Pomiędzy mną i Mariuszem chyba nigdy nie było cukierkowo, ale sądzę, że ze swoich obowiązków wywiązywał się wyśmienicie. Zgadzam się z Estratosem.
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Alka »

Nie twierdze, że źle prowadził strone, bo chłopak ma talent, ale skoro wciąż powtarza, że jest zajęty to przecież nie ma ludzi nie zastąpionych. A co do forum, który było na jego stronie to nie jest tajemnicą, że istniało koło wzajemnej adoracji, a to nie wszystkim musi sie podobać i z tego co wiem wielu fanom się to nie podobało.

[ Dodano: 2005-01-13, 20:42 ]
Estratos pisze:Jak ktos ma cos do Mariusza niech mu to powie wprost, a nie bedzie rozpisywal sie na forum. Ja nie mam mu nic do zarzucenia i bardzo go szanuje. Uwazam, ze Edyta nie mogla lepiej wybrac sobie wspolpracownika: jest lojalny i uczciwy. Nigdy sie na nim nie zawiodlem. Zostawcie go w spokoju:!:
ale forum jest chyba między innymi po to by wyrażać swoje zdanie :)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Fakt

Post autor: Alita »

Estratos pisze:Jak ktos ma cos do Mariusza niech mu to powie wprost, a nie bedzie rozpisywal sie na forum. Ja nie mam mu nic do zarzucenia i bardzo go szanuje. Uwazam, ze Edyta nie mogla lepiej wybrac sobie wspolpracownika: jest lojalny i uczciwy. Nigdy sie na nim nie zawiodlem. Zostawcie go w spokoju:!:
święta prawda :wink:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

Mariusz z obowiazkow wobec strony mysle wywiazywal sie nalezycie. Nie wszyscy mieli z nim idealne stosunki, nie wszystkim sie wszystko podobalo itp. itd. i mieli do tego prawo. Ale zostawmy przeszlosc w przeszlosci. Jakby nie bylo, Mariusz daje nam znac o wydarzeniach zwiazanych z Edyta, mamy swoje forum, na ktorym chyba czujecie sie milo, wiec zostawmy ten temat.
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Bratnik »

Ja uważam że Mariusz bardzo dużo pracy wkładał w oficjalną stronke i mam nadzieje że kiedyś ona powróci. Dzieki niemu mamy sprawdzone i pewne informacje. I bardzo chciałbym mu za to podziękować. Ja byłbym bardzo zadowolony żeby stronka Mariusza znów wróciła.

Tak na marginesie to odbiegliśmy od tematu bo to dział o mediach. :grin:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fakt

Post autor: B@r »

OFF TOPIC. Skupmy sie na Fakcie lepiej hehe.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Fakt

Post autor: monia80 »

alicja pisze:
Magda pisze:Podoba mi się sposób, w który Natalia rozprawia się z mediami - spokojnie, na swojej stronie, trochę ironicznie, trochę z przymrużeniem oka (np. o rusałce leśnej hehe).
Dokładnie! bardzo fajnie to napisała, no i ten cytacik z rejsu :wink:

Jak tak sobie przeglądałam strone Natalii to powiem Wam jakoś tak tęsknota mnie ogarnęła za oficjalną stroną Edyty... :? listami od Edi... i wogóle za tamtym klimatem...buuu...szkoda że tego już nie ma...ale może kiedyś powróci? :wink:

Może wystąpimy z apelem do Mariusza i Edyty? 8) To forum bardzo lubie, ale jednak oficjalna strona też jest potrzebna...

wiesz ala , ze wlasnie o tym samych dzis pomyslalm , ze skoro Edyta wraca wszedzie jej juz pelno -to moze niech powroci tez oficjalna strona :idea: :)
ODPOWIEDZ