Fakt

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Fakt

Post autor: wracamtuznów »

https://youtu.be/sobbKTSnc3Y Edyta Górniak: ,,Tina Turner pożyczyła mi mikrofon"
Jak na Edytę i fakt to bardzo muzyczny wywiadzik
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Po koncercie w Białymstoku Edyta udzieliła wywiadu dla "Faktu".

Igły, bańki, lasery. Tak Edyta Górniak regeneruje się po pracowitym roku:
https://www.youtube.com/watch?v=7WMN6UBuu0o

:edi: po koncertach nie wychodzi do fanów na zdjęcia i autografy, bo podobno już nie ma siły, ale jakoś na wywiad dla brukowca "Fakt" znalazła siłę... Wywiad dla tabloidu, o którym w dodatku przed laty pisała, że pracują w nim "pie*dolone szczury, które mają na rękach krew", był dla niej ważniejszy niż fani, którzy pokupowali bilety za 90-200 zł, przykre...

Zaletą tego materiału jest to, że mamy tu dużo śpiewającej Edyty (na początku i na końcu). Ale sam wywiad to głównie mydlenie oczu, że ona miała niesamowicie pracowity rok.
Edyta Górniak pisze:Dwa, trzy razy w roku staram się mieć krótkie przerwy, żeby trochę odetchnąć, zmienić otoczenie. (...) Tak właściwie tych parę dni, które miałam zaraz po koncercie sylwestrowym, to jest dopiero początek tej regeneracji, która jest mi potrzebna.
Mhmmm, w styczniu zeszłego roku Edyta była w Stanach, na przełomie stycznia i lutego - z Allanem w Tatrach, później w lutym - w Tajlandii, na przełomie kwietnia i maja - w Stanach, w lipcu - znów w Stanach, a później jeszcze w Bukowinie Tatrzańskiej, na przełomie lipca i sierpnia - w Singapurze, w sierpniu - w Stanach, we wrześniu - na Mazurach i w Stanach, na przełomie września i października - w Grecji, na przełomie listopada i grudnia - w Stanach, i teraz, na początku stycznia - w Tajlandii. No nie wiem, czy to jest tylko "dwa, trzy razy do roku". ;-)
Edyta miała bardzo pracowitą jedynie końcówkę 2019, nie ma co udawać, że było inaczej.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Fakt

Post autor: Sebuch »

Tylko, że ona uważa, że w USA to pracuje, bo tam zasze niby zahacza o studio :D
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Fakt

Post autor: Angie29 »

No zgadzam się z Ray... Edyta dzięki dobrej kasie z TVN za ten marny program i za występ na Sylwestra zgarnela taka kasę, że stać ja na 5 takich wycieczek. Niestety smutne, że to nie jest z ciężkiej pracy, 200 koncertów rocznie jak Cleo, po wydaniu dobrej płyty. Szkoda, szkoda. Jej tak dobrze to i reszcie też. Fanów ma już połowę mniej niż 10 lat temu bo zajmuje się #CIACH# jak nastolatka a nie konkretami. A o wyjściu do fanów nie wspomnę bo to jest Diva tam nie ma szans na szacunek do słuchacza. Po co ma to robić skoro i tak przyjdzie głupi i kupi bilety na drogie koncerty. A ona myśli tylko o kasie i wciska kity o szacunku, miłości do Boga itp po co to pytam....
King
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 22 maja 2019, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: Kraków

Re: Fakt

Post autor: King »

Dziś zdaje się wyszedł nowy filmik z ostatniego wywiadu
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/edyt ... sk/1rghy74
Fakt pisze:Znajomość Edyty Górniak (48 l.) i amerykańskiej piosenkarki Miley Cyrus (28 l.) nabiera rumieńców. Okazuje się, że nasza gwiazda była dużym wsparciem dla koleżanki na planie jej teledysku. – Byłam na planie jej najnowszego projektu, który jeszcze się nie ukazał. W pewnym momencie zasugerowałam pewną zmianę artystyczną, trochę ryzykując, czy nikt mnie nie wyprosi. I ona mi podeszła podziękować, mówiąc, że dziękuje mi, że zwróciłam na to uwagę – mówi Faktowi ucieszona Górniak. Zobaczcie wyznanie Edyty w naszym materiale wideo.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: addar »

Znając szczęście edyty ten klip miley nie wyjdzie bo uznają ze nie spełnia jej wysokich wymogow :lol3:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Fakt

Post autor: ediva »

Zamiast sama nagrywać teledyski, podaje wodę na planie klipu Miley Cyrus i ekscytuje się tym, że Miley zabrania korzystać z telefonu. Pewnie Cyrus powiedziała do swojej ekipy "Słuchajcie, to jest Edyta, jest gwiazdą w Polsce i kiedyś jej płyta była nawet wydana w Japonii!". Wtedy :edi: zrozumiała, że na ten moment czekała całe swoje życie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Fakt

Post autor: Flux »

Ciekawe czy poza planem zdjęciowym pochwaliła się Miley swoim coverem When I look at you :D I na koniec osobista dedykacja: you appear just like a dream to meeee :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Fakt

Post autor: Piter »

Kolejna baśń z 1001 nocy
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Fakt

Post autor: michal.p »

https://www.youtube.com/watch?v=L9Fh-U8AZjw
Podoba mi się zakończenie, po 1. jest zapowiedź płyty.
Po 2. Edyta na pytanie ,,Mogę zapytać o historię, która spowodowała smutek?'' odpowiedziała, że nie jest to do publicznej dyskusji. Na wiele pytań powinna mieć takie odpowiedzi...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Fakt

Post autor: Piter »

Jaka plyta? Akustyczna, czy nowa autorska?
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Fakt

Post autor: michal.p »

Płyta akustyczna przepadła już dawno temu. Teraz jeśli Edyta wspomina o płycie, mówi o nowym materiale. Chciałbym w to wierzyć, dlatego pocieszające są takie zapowiedzi, już w drugim wywiadzie, niemniej w pełni uwierzę, gdy dotknę :hellobaby:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakt

Post autor: ray »

Teoretycznie płyta akustyczna wcale nie przepadła dawno temu. Przecież jeszcze w listopadzie Edyta powiedziała w live na Insta, że ma nadzieję, że w końcu uda się zgrać terminy z muzykami, studiem i realizatorem dźwięku, a teraz, w Kaliszu zwróciła się na scenie do swoich muzyków: "A my co, chłopaki? Nagrywamy płytę".
W praktyce jednak od dawna było widać, że Edyta kręci w kwestii tej płyty. Najpierw była mowa, że album powstanie na koniec trasy w 2018, potem - że kiedy "chłopcy odpoczną po trasie", później - że kiedy Edyta odzyska formę po chorobie, a jeszcze później - że muzycy cały czas są zbyt zajęci innymi projektami. I najpierw Edyta mówiła, że ma już mniej więcej zapięte ustalenia ze studiem nagraniowym, a potem - że może na nagranie zaprosi publiczność, jeśli znajdzie studio, które będzie się do tego nadawać.

Co do płyty z premierowym materiałem... To, że Edyta zapowiedziała taką płytę w "Fakcie", nic nie znaczy. Przecież ona już w kwietniu 2013 powiedziała w wywiadzie dla "Gali":
Edyta Górniak pisze:Moja kariera też wreszcie wróciła na normalny tor. Ostatnio nagrałam kolejny międzynarodowy duet, który będzie miał premierę chwilę po premierze jubileuszowego numeru „Gali”, DVD koncertowe, przygotowuję następną płytę. Chciałabym, żeby była pod każdym względem przełomowa i wyjątkowa, bo będzie to moja ósma płyta. A jako że jestem numerologiczną ósemką, chciałabym, żeby ten album zmieścił wszystko, czym dzisiaj jestem. Chciałabym mieć go w ręku już dziś, ale od miesięcy, skrupulatnie i powoli, zbieram repertuar. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie premiera i że to będzie płyta, która „dogoni czas” i przywróci bieg wydarzeń, który przerwałam kiedyś, kiedy zrezygnowałam z siebie.
I właściwie nic z tego nie wyszło. O wspomnianym tutaj "kolejnym międzynarodowym duecie", czyli All the way już mało kto pamięta, DVD koncertowe nie ukazało się do dzisiaj i nowa płyta też nie ukazała się do dzisiaj. Można się łudzić, że teraz coś się wreszcie zmieniło, ale... po prostu widać, że Edyta nie chce nagrać płyty. Skoro w noworocznym live na Insta powiedziała, że może w tym roku wróci do "Voice", i skoro w wywiadzie dla Jastrzębskiej wspomniała, że powinna wrócić do negocjowania dużych kontraktów (w domyśle reklamowych), które odkładała, to znaczy, że praca nad nową muzyką wciąż nie jest dla niej najważniejsza.
I jeśli się chce nagrać nową płytę, to przede wszystkim trzeba mieć w głowie jej zarys, wizję, i pod tym kątem dobrać sobie ekipę do pracy. Szkoda, że ten chłopak z "Faktu" nie zapytał Edyty, jaki ma pomysł na nowy album, ciekawe, co by odpowiedziała... Pewnie, że na razie musi odpocząć, zregenerować się po tym "niesamowicie wytężonym roku". ;-)

Tytuł artykułu "Faktu", który powstał na podstawie tego wywiadu, brzmi: "Edyta Górniak: Straciłam tłuszczyk i jest mi zimno!". :facepalm:
Odpowiedź Edyty, że historia, która spowodowała smutek, to nie jest temat do publicznej dyskusji, z jednej strony była dobra, dyplomatyczna, z drugiej - otwiera pole do dywagacji, co mogło się stać...

Jeszcze odnośnie do poprzedniej części wywiadu...
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że ta opowieść o znajomości z Miley Cyrus była mooocno podkoloryzowana. Zresztą sugeruje to mowa ciała Edyty (dotykanie szyi, drapanie się po twarzy).

Tutaj jeszcze jedna część:
Edyta Górniak już nigdy nie chce się zakochać. Co się stało?:
https://www.youtube.com/watch?v=MNNozf0I9qE

Nikt nie każe Edycie udzielać tych wywiadów. Gdyby tylko chciała, udzielałaby wywiadów dziennikarzom muzycznym (np. Marii Szabłowskiej, Gabi Drzewieckiej, Markowi Niedźwieckiemu, Markowi Sierockiemu, Pawłowi Sztompke, Marcinowi Wojciechowskiemu, Piotrowi Metzowi, Marcinowi Kusemu czy Arturowi Rawiczowi). Tylko że ona konsekwentnie od lat nie chce. Ona woli udzielać wywiadów "Faktowi" albo Jastrzębskiej - bo dzięki temu stale jest obecna na portalach plotkarskich i w prasie kolorowej. :(
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Fakt

Post autor: michal.p »

https://www.youtube.com/watch?v=auM9QXzM-Yw
:edi: o tym jak mało odpoczywa i że chce nagrać płytę w tym roku.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Fakt

Post autor: ChristopherP »

michal.p pisze: Po 2. Edyta na pytanie ,,Mogę zapytać o historię, która spowodowała smutek?'' odpowiedziała, że nie jest to do publicznej dyskusji. Na wiele pytań powinna mieć takie odpowiedzi...
Przecież to tylko zachęta do tego, żeby ktoś zaproponował jakiś płatny wywiad na ten temat. Co :edi: będzie za darmo grubsze skandale oddawać publiczności.
ODPOWIEDZ