Wysokie Obcasy

Dodatek do "Gazety Wyborczej"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: magda s »

magdamiecz pisze:Mi sie wydawało ze Edzia kiedys jakos inaczej o Madonnie mowila
ale za to wiem czemu Edi tak powiedziała...kiedyś nagrywały coś w stuido tym samym,tylko że na innych piętrach,no i Edi chciała dać Madonnie jakiś liścik,ale oczywiście M.odrzuciła en świstek,no i tka skończyło się uwielbienie Edi dla M. :!:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Piter »

magda s pisze:
scarlet pisze: Jej działalność artystyczna to wygadywanie głupot w mediach.
odpowiada tylko na pytania,a skoro ją pytają to nadal jest na topie-nieważne jak byle po nazwisku :!:
Nie jestem przekonany. Wywiady przeprowadza się z tymi, co są na topie i z tymi, co zwyczajnie byli kiedyś. Edyta jest kontrowersyjna, w taki beznadziejny sposób, ale jest. Nie wiem tylko czy to świadczy o tym, czy jest na topie.
Wydaje mi się, że z czasem te jej skandale ludziom się znudzą, o ile już się nie znudziły. Zresztą, proszę, niedawno opowiadała o gwałcie. Nawet koń z kulawą nogą nie zwrócił uwagi. Ludziom się przejadła ta medialna Edyta Górniak.

W większości zgadzam się z tym, co napisała scarlet.

[ Dodano: 2006-04-18, 20:24 ]
magda s pisze:
magdamiecz pisze:Mi sie wydawało ze Edzia kiedys jakos inaczej o Madonnie mowila
ale za to wiem czemu Edi tak powiedziała...kiedyś nagrywały coś w stuido tym samym,tylko że na innych piętrach,no i Edi chciała dać Madonnie jakiś liścik,ale oczywiście M.odrzuciła en świstek,no i tka skończyło się uwielbienie Edi dla M. :!:
I to powód, żeby nazywać Madonnę wulgarnym beztalenciem?
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Alek2 »

Aguss pisze:
B.I.R. pisze:Najśmieszniejsze w tym sporzed Madonna vs. Edyta jest to, że Edyta tak naprawde nie zrobiła nic aby osiągnąć to, co udało się jej osiągnąć. Miała szczęście z Metrem i Eurowizją a reszta potoczyła się sama.
Z tym sie nie zgadzam.Jak to nie zrobila nic?Metro i Eurowizja na tamte czasy to było cos niesamowitego tymbardziej dla biednej dziewczyny znikad.Nie ma co Jej porownywac do Madonny bo one sa z dwoch roznych swiatow.Gdzie Polsce do Ameryki?do tego Edyty poczatki przypadaja na burzliwe dla Polski lata.Musiala miec w sobie zajebiscie wielką determinację zeby dojsc do czegokolwiek..Nic to nie zrobila Kukulska ktora probowano 'wychodowac' na gwiazde.Wynik marny.Moze Ona nie jest tak kontrowersyjna jak Edyta i nie wzbudza takiego oburzenia ale tez nigdy tak nie zauroczy atmosfera na scenie jak Ona.Moim zdaniem tez nie ma co czepiac sie tego ze nie napisala sama tekstow czy muzyki bo przeciez nie musi byc dobra we wszystkim?zrobil to ktos lepszy w tym od Niej i efekt mielismy znakomity a co najwazniejsze niezapomniany.

No i tu zgodzę się z Witoldem - trzeba wiedzieć, o czym się pisze. Madonna też zaczynała karierę od zera - jak sama wspomina, kiedy po raz pierwszy wylądowała w Nowym Jorku miała kilkanaście dolców w kieszeni. I jeszcze jedno - Maddie też miała traumatyczne dzieciństwo - jej mama osierociła ją jako małe dziecko, macocha niespecjalnie za nią przepadała, ojciec miał rygorystyczne metody wychowawcze... Madonnie młode lata i brak w nich miłości odbijał się dość długo - właściwie aż do czasu aż urodziła swoje własne dziecko.
Co do jednego się w pełni zgodzę - Ameryka to nie Polska. W Ameryce karierę zrobić jest zdecydowanie trudniej :)
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: magda s »

Piter pisze: to powód, żeby nazywać Madonnę wulgarnym beztalenciem?
ja nie powiedziałam,że to powod :!: wręcz przeciwnie raczej prawda...to cała Edyta :!:

[ Dodano: 2006-04-18, 20:31 ]
p.s. wydaje mi się,że to zdjęcie jest z Opola,wtedy co dizeciaka trzymała jakiegoś na rękach(niedokładnie ten moment,ale to Opole) ;)
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: scarlet »

w kolejnym wywiadzie Edyta poskarży się na swoich niewdzięcznych fanów mimo iż tak naprawdę ma ich głęboko w d...
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: magda s »

Obrazek
a to super fotka,czy ktoś był w Balsamie(tam gdzie fotki byy robione?)same snobyi gówniarze siedzą,zresztą klub strasznie ukryty...w czeluściach...
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: scarlet »

czy ja wiem czy snoby? moim zdaniem to taki bardziej undergroundowy klub.a lokalizacja rzeczywiście specyficzna, ale niektórzy tak lubią ;)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Titter »

Frozen Madonny to piosenka, ktorej sluchal Kozyra jak nagrywal Edycie na sekretarce, ze ja kocha a kiedy Edyta odsluchiwala wiadomosc, na MTV lecial klip do Frozen. Tak mowili w jakims wywiadzie dla VIVY. Moze dlatego Edycie sie zle Madonna kojarzy :D :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:Edyta w porwónaniu do niej jest daleko za murzynai, wiec dla mnie jej "podsumowanie" Madonny to raczej wyraz... zazdrosci.....
oj oj oj, niedobrze tak mówić, bo zdaje się że Edka nie lubi zazdrosnych i zawistnych ludzi, a tu by wychodziło że sobie przeczy...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Marek »

ładna fotka
proszę jeszczę o skany fotek z gazety :)
pozdro
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Magda M »

vanity pisze:oj oj oj, niedobrze tak mówić, bo zdaje się że Edka nie lubi zazdrosnych i zawistnych ludzi, a tu by wychodziło że sobie przeczy...
ale ja bardzo chciałbym byc w błedzie.... ;) Tylko dalej nie rozumiem jak mozna nazwac Madonne beztalenciem :?: :idea: Przeciez Madonna nan scenie jest nie od dzis - kiedyś na prawde SPIEWALA :D :lol:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: B@r »

Alek2 pisze:No i tu zgodzę się z Witoldem - trzeba wiedzieć, o czym się pisze. Madonna też zaczynała karierę od zera - jak sama wspomina, kiedy po raz pierwszy wylądowała w Nowym Jorku miała kilkanaście dolców w kieszeni. I jeszcze jedno - Maddie też miała traumatyczne dzieciństwo - jej mama osierociła ją jako małe dziecko, macocha niespecjalnie za nią przepadała, ojciec miał rygorystyczne metody wychowawcze... Madonnie młode lata i brak w nich miłości odbijał się dość długo - właściwie aż do czasu aż urodziła swoje własne dziecko.
Co do jednego się w pełni zgodzę - Ameryka to nie Polska. W Ameryce karierę zrobić jest zdecydowanie trudniej
No przeciez nie mowie ze Madonna dostala wszystko podane na tacy.I nie podwazam Jej autorytetu ,zasługuje na duze uznanie mimo, ze mnie samej nie fascynuje.Mowie tylko ze to nieprawda, a przynajmniej ja tak sadze ze "Edyta nie zrobiła nic". I nadal sadze ze nie ma co porownywac tych artystek.

[ Dodano: 2006-04-18, 21:56 ]
p.s. tam po drodze w poprzednim poscie wkradł mi sie byk..przepraszam :oops:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: Mist »

vanity pisze:oj oj oj, niedobrze tak mówić, bo zdaje się że Edka nie lubi zazdrosnych i zawistnych ludzi, a tu by wychodziło że sobie przeczy...
to norma u Edyty. Ale moze jest na to wytlumaczenie: kiepska pamiec? :lol:
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: witold »

scarlet pisze:w kolejnym wywiadzie Edyta poskarży się na swoich niewdzięcznych fanów mimo iż tak naprawdę ma ich głęboko w d...
Dlaczego w nastepnym? W tym odpowiedziala na pytanie: "I tak powinni zachowywać się fani? Niech się zachowują, jak chcą." :shock: :shock: :oops:

Co interpretuje, ze mozemy robic co nam sie podoba, jej to nie interesuje. Dlaczego mialoby. Nie produkuje i nie sprzedaje plyt, ktore mielibysmy kupowac, wiec nie musi byc dla nas mila. Nieprawdaz? :cry: :D :D
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: WYSOKIE OBCASY 15.04.2006r.

Post autor: mancia »

Niech Edyta zapisze się do PiSu. Oni wszędzie widzą układy, tych złych.

A na antenie RM swietnie takich ludzi słuchają więc i Edyta może fuchę załapać, przez 3 godziny może mówić i mówić 8) 8) :razz:
ODPOWIEDZ