Magiel Towarzyski

Nowy program na TVN Style

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Magiel Towarzyski

Post autor: Madziorek888 »

W najbliższą niedzielę 30 kwietnia o 10:30 Magiel Towarzyski w TVN Style
w programie prowadzący Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin mają rozmawiać o Edycie. Zapowiedzieli temat "Górniak bez cenzury"

Ogólnie program trwa 30 min i powiedzą o Edzi pewnie niewiele, najważniejsze jest jednak to , że w swoich wypowiedziach prowadzący są bezstronni, bardzo skrupulatni przez co program jest bardzo pikantny. Ciekawe co powiedzą o Edycie... Warto obejrzeć... a moze ktoś nagra??
Magdzik
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 23 gru 2004, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Magdzik »

Madziorek888 pisze:a moze ktoś nagra??
Napewno będą powtórki. Ja nie obejrzę w niedzielę, bo jadę na wieś na długi weekend. Jak ktoś będzie oglądał, to proszę o komentarz, przeczytam sobie w czwartek. :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Magda M »

Magdzik pisze:ak ktoś będzie oglądał, to proszę o komentarz,
nie martw sie, komentarzy na pewno nie zabraknie :lol: :D


Dzieki za info Madziorek :) Ja nie oglądałam jeszcze tego programu, mam nadzieje ze to bedzie konkretny i sesnowny program :D
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: 1316gosiaczek »

Z tego co wiem to K.Korwin-Piotrowska nie jest zbyt przychylnie nastawiona do Edyty, wiec mozna sie spodziewac gorzkich slow na Jej temat :sad:
ciekawe czy Edyta bedzie ogladala ten program :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Aro »

Dzieki Magda za info. Dam znać Onyxowi. Może Nam nagra. :)

P.S. A czy ten temat niepowinien być w dziale News? Dobrze, ze go zauwazyłem tu bo do Mediów nie za często zaglądam. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: vanity »

1316gosiaczek pisze:Z tego co wiem to K.Korwin-Piotrowska nie jest zbyt przychylnie nastawiona do Edyty, wiec mozna sie spodziewac gorzkich slow na Jej temat
mnie Karolina kojarzy się z osobą, która mówi to co ma na myśli. a to że nie jest jej przychylna - wiele osób nie jest - żadna rewelacja, zważywszy, że Edyta ma talent do zrażania do siebie ludzi... w każdym razie nieprzychylność do osoby Edyty wogóle mnie nie dziwi, ani wśród dzienikarzy, ani wśród zwykłych ludzi...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Magda M »

a ja przed chwilą widzialam urywek tego programu - mowa była o sesji Jablczynskiej do jakies gazety... OMG, ale ta kobita po niej pojechala :shock: JAblczynskiej w studio nie było wiec z Edką bedzie pewnie inaczej wyglądał program.... no ale moze byc ostro.....

Przenosze temat do NEWSów ;)
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: 1316gosiaczek »

vanity pisze:mnie Karolina kojarzy się z osobą, która mówi to co ma na myśli. a to że nie jest jej przychylna - wiele osób nie jest - żadna rewelacja, zważywszy, że Edyta ma talent do zrażania do siebie ludzi...
chodzilo mi o to,ze taki program- w tym momencie kariery w ktorym Edyta sie obecnie znajduje- jest jedna z ostatnch rzeczy jakie sa teraz Jej potrzebne.
Poza tym zgadzam sie z Toba,ze jest szczera w swoich wypowiedziach -mozna powiedziec az do bolu. Ostatnio bardzo mi zainponowala tym,ze postatowila odejsc z miesiecznika "Sukces" nie godzac sie na cezure Pis-u w tej gazecie
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2006, 12:25 przez 1316gosiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Marrcino »

Madziorek888 pisze:Zapowiedzieli temat "Górniak bez cenzury"
No to beda niezle jaja. Korwin jest znana z cietego jezyka. Oj obsmaruja Edyte :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Marek »

oj będzie się działo :roll:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Estratos »

Juz u Kuby W. sie Korwin-Piotrkowska nasmiewala z Edyty mowiac o niej "Matka Polka". Milo na pewno nie bedzie :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: Piter »

A cóż to za autorytet ta Korwin-Piotrowska? Dała ciała w "Sukcesie" i była pośrednio odpowiedzialna za to, że wyrżnęli Gretkowską. Później z pełną klasą podziękowała za współpracę. Znalazła cieplą posadkę w TVN Style, gdzie jedzie po kimś z pełną odwagą, bo nie dostanie od nikogo w pysk, bo jak? Przez ekran telewizora? Strasznie fajnie jest po kimś jechać, ale może w ramach oryginalności zaprosić delikwenta i wygarnąć mu to prosto w oczęta?
No i towarzysz pani Karoliny z telewizji śniadaniowej w TVP2. Nie ma nawet na tyle ogłady, żeby zwracać się do dzwoniących telewidzów: "per pan/pani".
Naprawdę nawet jeśli pojadą po Edycie to nie ma się kim przejmować. To tak jakby fani Madonny przejmowali się tym, że jakaś Górniak ze swojego "węgierskiego" Bukaresztu jedzie po ich idolce...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: kinga »

Piter pisze:Znalazła cieplą posadkę w TVN Style, gdzie jedzie po kimś z pełną odwagą, bo nie dostanie od nikogo w pysk, bo jak? Przez ekran telewizora? Strasznie fajnie jest po kimś jechać, ale może w ramach oryginalności zaprosić delikwenta i wygarnąć mu to prosto w oczęta?
Piter... zgadzam się z Tobą.

Niemniej jednak szkoda, że taki program o Edce będzie, bo nie spodziewajmy się glaskania po glowie, a uważam że mogliby sobie darować to jeżdżenie po niej. Nie wystarczy, że już prawie wszyscy to robią? Chcą się też trochę powyżywać?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: KrzysiekF »

Nie ma się co przejmować.. Stacja TVN STYLE jest coraz bardziej popularna, ale oglądalność jest naprawdę mizerna...A niech Gadają :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Magiel Towarzyski

Post autor: ANETA »

Napewno nie bedziemy ogladali tego usmiechnięci. Na mojego skarba będa jechac pewnie równo. Edyta popełnia błędy ale powinni Jej dac spokój, nie kopie sie leżącego.
Nie bede miała możliwosci oglądania wiec prosze by ktos nagrał.
ODPOWIEDZ