ShowbizPL

Czyli blog o Warszaffce

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: ShowbizPL

Post autor: Estratos »

urazona duma, albo pusty portfel, bo mu ktos nie zaplacil :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: ShowbizPL

Post autor: Piter »

To przykre, że bidulka musi płacić, by o niej pozytywnie pisał. :(
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: ShowbizPL

Post autor: Mist »

No przeciez ten Pan moze sobie pisac co mu sie podoba, to jego blog. Kto nie chce niech nie czyta, i choc zlosliwie, to jednak pisze nie bez racji. :lol:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: ShowbizPL

Post autor: Marek »

Najgorsze są osoby takiego pokroju które kiedyś "lizały komuś d..." a teraz na tę osobę plują...
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: ShowbizPL

Post autor: Mist »

Marek pisze:Najgorsze są osoby takiego pokroju które kiedyś "lizały komuś d..." a teraz na tę osobę plują...
ja nie bronie tego faceta, ale Edyta sama jest specjalistka od oczerniania "bylych" w szerokim znaczeniu tego slowa. Detronizacja czy to w przyjazni, milosci, wspolpracy nastepuje u niej szybko i gwaltownie, wiec trudno sie dziwic, ze zrazony czlowiek sie msci troche.
Musiala go mocno ugrysc, ze on tak pluje jadem. Ale przeciez to wcale jej nie szkodzi, gdyby przeszkadzalo jej choc troche nagralaby plyte, kilka klipow i wyplynelaby na szerokie wody, gdzie zaden gnom z obslizglym ozorem nie moglby jej dosiegnac.
A tak... pileczka jest raczej po stronie gnoma...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: ShowbizPL

Post autor: Marek »

To są ich prywatne sprawy, które ze strony tego pana są w stylu "zemsty" eksponowane publicznie - wysyłane są sygnały że coś jest źle. Może być urażony, ukąszony i zły ale czy musi teraz mścić się jak dziecko z piaskownicy – nie dałaś mi cukierka, poskarżę się znajomym i naopowiadam im... W dobrym guście byłoby teraz gdyby w ogóle nie pisał o Edycie, ani dobrze, ani źle! Jeżeli ich relacje są teraz nienajlepsze, neutralność w tym przypadku jest jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ShowbizPL

Post autor: vanity »

Marek pisze:Może być urażony, ukąszony i zły ale czy musi teraz mścić się jak dziecko z piaskownicy
i tak nie pobije tego:
Mist pisze:ale Edyta sama jest specjalistka od oczerniania "bylych" w szerokim znaczeniu tego slowa.
może i złośliwe ale generalnie jest tam prawda, zamiast śpiewać to pieprzy głupoty i przejdzie do historii muzyki jako skandalistka a o tym że śpiewać potrafi .... no ewentualnie może ktoś wspomni.... za wiele to dowodów (cd) dla potomnych to nie zostanie...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: ShowbizPL

Post autor: kinga »

Piter pisze:To przykre, że bidulka musi płacić, by o niej pozytywnie pisał. :(
Przykre jest to, że ktoś pisze dobrze tylko dlatego, że mu placą.
Mist pisze:Detronizacja czy to w przyjazni, milosci, wspolpracy nastepuje u niej szybko i gwaltownie, wiec trudno sie dziwic, ze zrazony czlowiek sie msci troche.
A jakby tak to odwrócić? Może to u niego detronizacja w przyjaźni czy wspólpracy następuje szybko i gwaltownie? Tak naprawdę jak bylo wiedzą tylko oni.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: ShowbizPL

Post autor: Marrcino »

Cos o Panu Piotrze:
dynianin Piotr Ostrach, który porzucił togę sędziowską dla pracy w show-biznesie, zajmuje się ostatnio promowaniem młodych talentów, ale pracował też z Edytą Górniak

Piotr Ostrach jeszcze przed 30-tką został sędzią Sądu Okręgowego w Gdańsku. Pod koniec lat 90. zrezygnował z tej pracy. Dlaczego?

To był teatr
– Bo w tym teatrze grali kiepscy aktorzy, a ja nie znoszę nudnych spektakli – tłumaczy Ostrach. – Sąd to teatr, w którym wszyscy mają ściśle podzielone role. Prokuratorzy z marsowymi minami próbują przedstawić oskarżonego w jak najgorszym świetle. Po drugiej stronie są adwokaci, którzy często marginalizują dokonania klientów, wymyślają bezsensowne historię z nadzieją, że sąd będzie mało inteligentny i im uwierzy.
Pracę rzucił jednego dnia ze starszą koleżanką po fachu Hanną Staniszewską-Hecht, która była rzecznikiem sądu.

Modne śpiewanie
Z sali rozpraw trafił do jednej z warszawskich redakcji. To dziennikarze zaczęli wyciągać go na imprezy, gdzie bywały znane osoby. Tak zaczęła się przygoda z show-biznesem. Ostrach zamiast w sądowej sali siedzi teraz na koncertach, pokazach mody, bywa na rautach i bankietach.
– To moja praca. Nie bywam tam, żeby się zabawić. Chodzę na spotkania jak inni chodzą do pracy do swoich fabryk, redakcji, biur – tłumaczy Ostrach.
Były sędzia pracował dla Edyty Górniak, a także reżysera Grzegorza Jarzyny, Mariusza Trelińskiego, w ostatnim roku dla Ewy Minge, Przemysława Salety.

Motyle wśród nas
Aktualnie próbuje wykreować młodego piosenkarza Dawida Koczego. Jest odpowiedzialny za dobór muzyki i tekstów na płytę, jego wizerunek, za konkakty z mediami. Pomaga też fundacji Dziecięca Fantazja.
A jak pracuje mu się z ludźmi, którzy nie są odrzucani przez społeczeństwo, przeciwnie uwielbiani?
– Kiedyś Bogusław Kaczyński powiedział, że to motyle fruwające wśród nas. Żaden artysta nie może być taki jak nasz znajomy z sąsiedztwa. Kontakt z nimi jest trudny, są wyczuleni na swoim punkcie, ale jak mają pewność, że można zaufać, są świetnymi przyjaciółmi – dodaje Ostrach.
http://trojmiasto.echomiasta.pl/artykuly.php?czytaj=359 8P
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: ShowbizPL

Post autor: Titter »

U Ostracha sonda nt nowej fryzury Edyty.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: ShowbizPL

Post autor: Marrcino »

3 dni temu ,w wywiadzie dla serwisu z Gorzowa Wielkopolskiego, Edyta Górniak przedstawiła własną definicję prawdziwego Cygana:
"najprawdziwszy Cygan to ten, który lubi obdarowywać tym, co ma, który nie zabiera, tylko daje. Lubi chodzić boso, lubi ogień i żyje w z zgodzie z przyrodą. Do tego lubi żyć rodzinnie. Nie podkrada nikomu żony, a co najwyżej czasem ukradnie kurę."
Na pytanie o jedno słowo z którym kojarzą się jej Cyganie odpowiedziała:Tęcza.

Nam tęcza kojarzy się z logo SPOŁEM albo flagą gejowską:-)
http://showbizpl.blogspot.com/ 8P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ShowbizPL

Post autor: B@r »

albo flagą gejowską:-)
głodnemu chleb na mysli 8)
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: ShowbizPL

Post autor: Angel »

Gosc nadal podpiera sie w cv swoja wpolpraca z Edyta.

http://showbizpl.blogspot.com/ - news o niejakim Koczy -> Wraca "syn" Michała Wiśniewskiego
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: ShowbizPL

Post autor: Bob »

Angel pisze:Gosc nadal podpiera sie w cv swoja wpolpraca z Edyta.

http://showbizpl.blogspot.com/ - news o niejakim Koczy -> Wraca "syn" Michała Wiśniewskiego
Żałosne.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 16:28 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: ShowbizPL

Post autor: Marrcino »

W dzisiejszym numerze Gali jest krótki wywiad i długi artykuł oparty na rozmowie z artystką.( czyżby kłopoty z autoryzacją:)?)

Edyta zawsze potrafiła pięknie i emocjonalnie opowiadać o sobie ,życiu, może czasem cyganić;-), no,ale jej to wszystko można wybaczyć. Wiem coś o tym najlepiej.Przebywanie z nią w dwójkę na sushi czy w wielkim lincolnie to niezapomniane wrażenia.

Czas pokazać jej najnowszą twórczość i tekst do piosenki LIST:
"Mój świat umierał w snach,myśli wrogiem stały się,Moje serce lustrem jest i ciągle jeszcze szuka sił, by wybaczyć,Tyle nieotartych łez zanim los przytulił mnie,tyle pustych dni,nim uwolniłam się z tamtych chwil,...

Życzymy sukcesu na miarę wielkiego talentu, tylko prosimy o niepieszczenie się w reklamówkach Radia Zet.
http://showbizpl.blogspot.com/ :)
ODPOWIEDZ