COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: monia80 »

Sluchajcie jakie jaja tydzien temu napisalam do cooltury -polskiej , ze dawno oglosili konkurs na artyste jakiego chcemy ,zeby zaprosili i 3 miejsce zajela edytka i na tym sie skonczylo,wiec wkoncu postanowilam napisac do nich dlugi list i szok nie uwierzycie dzisiaj patrze w coolture moj list o edzi szok i jest tam o madzi z chicago hehe tzn. troszke nadmienilam, ze moi przyjacile z chicago mieli okazjie bawic sie cudownie na edzi koncercie a do nas to jej nie chcecie zaprosic.
w przed ostanim numerze jest caly wywiad z edytka i jej zdjecia w tym co byla w Reducie Kindzia to zdjecie co mi przyslas z edytka co ma w rozpuszczone wlosy i kapelusik.Strasznie bym wam to chciala pokazac ,ale nie mam skanera, wiec wysle zaraz w poniedzialek dwie gazety do madzi z chicago i ona wam to wydrukuje.
jezu wiecie ,ze dzwonilam tez pozniej do tej redaktorki i powiedziala, ze zrobia wszystko zeby zaprosic edytke do londynu huraaaaa.Mowilam ,ze Edzie tu sprowadze :D

Mist wez coolture dzisiejsza :!: :!: :idea: moze tym masz skaner-monika gruszowska to ja :D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: Estratos »

Fajnie Monia :D Dzialaj! :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: kinga »

Hehe, Monia, jesteś niesamowita :lol: :lol: :lol: Powodzenia! ;)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: monia80 »

zrobie wszystko ,zeby tu o Edzi tez uslyszeli nie tylko o maryli czy bog wie tam kim Jopcula byla ostanio caly tydzien-i doslownie mnie to juz zaczelo wkurzac ,ze wszystkich zapraszaja a edzi nie :sad:
wzielam sie w garsc maile powysylalam do redaktor naczelnej i dzwonilam do nich i naprawde kobita mila i powiedziala mi ,ze z jej strony zrobi wszystko to znaczy przekaze komu trzeba ,ze polacy tutaja bardzo czekaja na edzie heh to znaczy ja nie wiem jak inni a w liscie przeklamalam troche ,ze jest tu duzo jej fanow :razz: hehe.
w poniedzialek wyslylam do madzi paczke z gazetami takze do tygodnia powinno dojsc i madzia tu wam zeskanuje to zobaczycie moj piekny liscik. :P
musze miec tu edzie :D
jak tu wkoncu przyjedzie to przyjezdzajcie autentycznie ja mam pokoj duzy wolny to przenocuje kto tylko da rady przyjechac to na powaznie mowie bo samej tak dziko na koncert nikogo tu nie znam kto bylyby wlasciwe fanem edzi :razz: a tak to zrobimy transparent wspolnie i takie tam .

[ Dodano: 2006-05-06, 21:32 ]
kinga pisze:Hehe, Monia, jesteś niesamowita :lol: :lol: :lol: Powodzenia! ;)
Nie kinia tylko ,ze ja juz poprostu mam swira na punkcie edyty ja juz nie jestem jej fanka tylko fanatyczka.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2006, 21:35 przez monia80, łącznie zmieniany 1 raz.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: Monika23 »

Monia Ty to jestes agent :D:D trzymam kciuki za powodzenie akcji :) mam nadzieje, ze Edka wkoncu trafi do Ciebie :)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: monia80 »

Monika23 pisze:Monia Ty to jestes agent :D:D trzymam kciuki za powodzenie akcji :) mam nadzieje, ze Edka wkoncu trafi do Ciebie :)
Musi ,bo jak nie to sama po nia przyjade z cala ekipa redakcyjna cooltury :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: B@r »

Monia a dlugi jest ten artykuł?moze da rade go przepisac?Gratuluje :wink: i trzymam kciuki za Edi w Londynie:)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: Marek »

Monia, może się uda i znajdzie się organizator koncertu Edyty w Londynie :)
Oby, tego Ci życzę :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: vanity »

wow - no to nieźle namieszałaś kobito :D
no to teraz pilnuj tam tych redaktorków :d
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: witold »

monia80 pisze:ze zrobia wszystko zeby zaprosic edytke do londynu huraaaaa.Mowilam ,ze Edzie tu sprowadze
Nie chce zapeszac, ale mam nadzieje, ze Edyty przy obecnej aktywnosci artystycznej :razz: bedzie miala ochote na wystep w Londynie :?: No i kasa tez musi sie zgadzac. Artykul to nie wszystko :D
Lepiej zawczasu za bardzo sie nie cieszyc, aby pozniej rozczarowanie nie bylo za duze :?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: Aro »

Monia no prosze Ty to potrafisz Edyte nawet tam rozpromować. ;) Oczywiście życze koncertu w Londynie.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: B@r »

monia80 pisze:jest tam o madzi z chicago hehe tzn. troszke nadmienilam
:shock: No cos takiego. :D Monia niezle daje popalic! Super!!!!!! :D

[ Dodano: 2006-05-06, 23:23 ]
monia80 pisze:wysle zaraz w poniedzialek dwie gazety do madzi z chicago i ona wam to wydrukuje.
Zrobie foteczke i dam na forum na pewno. :)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: Mist »

MONIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale Ty dzialasz!!! :shock: :shock:

Niestety ja nie mam tej gazety i ngdy o niej nie slyszalam, bo ja mieszkam w srodkowej Anglii, jakies 200km od Londynu.

To by bylo bosko, gdyby rzeczywiscie przyjechala na koncert. Po prostu bosko. Trzymam kciuki.

Mysle, ze gdyby ja zaprosili to by nie odmowila, przeciez Edka kocha Londyn..
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: monia80 »

Aguss pisze:Monia a dlugi jest ten artykuł?moze da rade go przepisac?Gratuluje :wink: i trzymam kciuki za Edi w Londynie:)
Agusiu wlasnie jest bardzo duzy ten wywiad z Edytka -pamietasz w czym byla Edzia teraz w Reducie??w takiej zielonej bluzeczce i taki kubraczek na to i kapelusz to takie tam wlasnie zdjecie jest dane i dosc dlugi na dwie strony wywiad z Nia.a ten moj list ukazal sie teraz w coolturze jest dlugi to Madzi przesle obydwie cooltury i za tydzien bedzie juz gotowe :D
Agunia jak edzia bedzie w londynie to wiesz bierz Kindzie i smarujcie do mnie-mam troche miejsca.Z tego co mi ta redaktorka gadala przez telefon to mowi jak dotej pory co zapraszli gwiazdy zadna im nie odmowila takze mowi ,zeby byc dobrej nadzieji bo ona zrobi powiedzila wszystko ,zeby zaprosic tu do nas Edyte -takze jest duza szansa :D zreszta ja tu nie dam za wygrana bede ja nudzic az jej mi tu nie sprowadza!!!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: COOLTURA-polska gazeta wydawana w Londynie

Post autor: B@r »

monia80 pisze:
Aguss pisze:Monia a dlugi jest ten artykuł?moze da rade go przepisac?Gratuluje :wink: i trzymam kciuki za Edi w Londynie:)
Agusiu wlasnie jest bardzo duzy ten wywiad z Edytka -pamietasz w czym byla Edzia teraz w Reducie??w takiej zielonej bluzeczce i taki kubraczek na to i kapelusz to takie tam wlasnie zdjecie jest dane i dosc dlugi na dwie strony wywiad z Nia.a ten moj list ukazal sie teraz w coolturze jest dlugi to Madzi przesle obydwie cooltury i za tydzien bedzie juz gotowe :D
Agunia jak edzia bedzie w londynie to wiesz bierz Kindzie i smarujcie do mnie-mam troche miejsca.Z tego co mi ta redaktorka gadala przez telefon to mowi jak dotej pory co zapraszli gwiazdy zadna im nie odmowila takze mowi ,zeby byc dobrej nadzieji bo ona zrobi powiedzila wszystko ,zeby zaprosic tu do nas Edyte -takze jest duza szansa :D zreszta ja tu nie dam za wygrana bede ja nudzic az jej mi tu nie sprowadza!!!
hehe no chetnie:) myslalam o wyjezdzie do Londynu w wakacje wiec jakby sie pokrylo z koncertem to jest jakas szansa ze sie spotkamy :wink: mam nadzieje ze Ci sie uda
ODPOWIEDZ