Twój Styl

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Twój Styl

Post autor: blacktoxic666 »

theshape pisze: Swietnie, ze 2 rzeczy sie tu spodobaly.

Wsluchaj sie w te slowa, one wspaniale komentuja zaistniala sytuacje:
http://www.youtube.com/watch?v=jr0T5sUT5zI
Czyli według Ciebie, albo kochać Edytę bezwarunkowo i zachwycać się każdą jej wypowiedzią, albo milczeć?
Podobno "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" ;)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Twój Styl

Post autor: theshape »

blacktoxic666 pisze:Czyli według Ciebie, albo kochać Edytę bezwarunkowo i zachwycać się każdą jej wypowiedzią, albo milczeć?
Podobno "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" ;)
Nikt nie zabrania nikomu krytykowac, ale wszystko powinno byc z umiarem, bo nadmiar krytyki jeszcze bardziej szkodzi, zwlaszcza jesli krytyka przestaje byc krytyka, a staje sie jadem ubranym w slowa.
Wiadomo, ze nikt nie jest idealem, ale nalezy wazyc swe slowa, zwlaszcza jesli sa one pisane na forum publicznym, skad sa kopiowane do tabloidow, ktore robia dalsza krecia robote. Niektorzy nawet nie zdaja sobie sprawy, jak to moze wplynac na osoby bedace nieustannie na swieczniku. Polecam wywiady roznych artystow, nie tylko Edyty. Niektorzy potrafia zamilknac na wiele lat, gdy nie potrafia sobie poradzic miedzy innymi z takimi problemami. Warto byloby, zeby ludzie zastanowili sie, co pisza w sieci, zanim to zrobia.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Twój Styl

Post autor: blacktoxic666 »

theshape pisze:Nikt nie zabrania nikomu krytykowac, ale wszystko powinno byc z umiarem, bo nadmiar krytyki jeszcze bardziej szkodzi, zwlaszcza jesli krytyka przestaje byc krytyka, a staje sie jadem ubranym w slowa.
Tu się z Tobą całkowicie zgadzam. Też nie znoszę zjadliwych i złośliwych komentarzy, nie wspominając już o wulgarnych i obraźliwych. Zauważ jednak, jak wiele osób z tego forum potrafi pochwalić Edytę za dobry występ, udany wywiad czy chociażby udaną stylizację, ale też nie obawiają się wyrazić swojej opinii w momencie, kiedy im się coś nie podoba. To konstruktywne, pełne życzliwości ocenianie i nie powinno być traktowane jako atak na Edytę.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Twój Styl

Post autor: Piter »

Mam wrażenie, że mimo upływu lat Edyta niczego się nie nauczyła, nic się w niej nie zmieniło. Przykłada kalkę i odgrywa ten sam schemat. To, co teraz, jest super. To, co było - do d...
We mnie jednak zaczęło się chyba coś zmieniać, Edzia już nawet mnie nie złości. Staje się obojętna. Nieco żałosna, ale zwisa mi to zwiędłym kalafiorem. Niech jej los przychylny będzie.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Twój Styl

Post autor: theshape »

blacktoxic666 pisze:Tu się z Tobą całkowicie zgadzam. Też nie znoszę zjadliwych i złośliwych komentarzy, nie wspominając już o wulgarnych i obraźliwych. Zauważ jednak, jak wiele osób z tego forum potrafi pochwalić Edytę za dobry występ, udany wywiad czy chociażby udaną stylizację, ale też nie obawiają się wyrazić swojej opinii w momencie, kiedy im się coś nie podoba. To konstruktywne, pełne życzliwości ocenianie i nie powinno być traktowane jako atak na Edytę.
Mysle, ze osoby, o ktorych byly moje slowa, doskonale wiedza, ze to ich dotyczylo. Przyklady mozna by mnozyc, wystarczy sie rozejrzec wokol. :?
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Twój Styl

Post autor: Flux »

Pokaż mi zdolniejszą od Edyty polską wokalistkę. Podpowiem: nie ma takiej. Pokaż mi muzyczną gwiazdę w Polsce, która jak Edyta na skutek swoich działań z artystki stała się morderczynią sztuki? Też nie ma.

Sprawa jest banalnie prosta. Wszyscy tutaj wiedzą jak ogromne możliwości drzemią w Edycie. I jak sądzisz, w ilu procentach są one wykorzystywane? W 5? 10 może? Edyta jest besztana za to, że nie daje okazji obcować ze swoim talentem i nie wykorzystuje swojego potencjału. Powinna być królową estrady, tymczasem rządzi niepodzielnie w brukowcach. Taki stan nigdy nie powinien spotkać się z aprobatą.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Twój Styl

Post autor: theshape »

Tutaj jest odpowiedz dla uwaznie sluchajacych:

http://www.youtube.com/watch?v=Eb0CZx23BLo
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój Styl

Post autor: Blur »

lado pisze: w Polsce nie ma kompozytorow ani producentow ani autorow tekstow ani tez (sic!) menagerow (i tylko menadzerow, nie celebrity-wannabies jak Srablewska) zdolnych wykorzystac jej talent nie moge przebolec.
Oczywiście, że są zdolni ludzie, tak muzycy (najlepsze piosenki Edyty to te napisane przez Rubika, Cygana, Bartosiewicz) jak i managerowie (tych jest mało, ale są w PL profesjonalnie prowadzeni artyści), ale trudno o współpracę z takimi, jeśli jest się z każdym pokłóconym.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Twój Styl

Post autor: blacktoxic666 »

lado pisze:


Czekajmy wiec cierpliwie az nam Edytka dojdzie i dojrzeje
Żeby miała szansę dojrzeć, fani powinni przestać traktować ją jak dziecko i np przestać obdarowywać 40 letnią kobietę pluszakami i cukierkami :hellobaby:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój Styl

Post autor: Dobi »

lado znowu wracasz do argumentu, że cały świat jest przeciwko Edycie. Ona wierzy wszystkim bezgranicznie a te szczury (!) chcą się tylko wybić na jej nazwisku ją samą olewając.

Tak jak napisał Blur - są w Polsce osoby które znają się na swojej robocie, ale skoro nasza Diva uniosła się honorem i postanowiła spalić za sobą wszystkie mosty, nie dziwię się że nikt nie chce grać jej nowych piosenek a płytę kupiło może z 7-10 tysięcy ludzi.

Edyta zamiast profesjonalistów (którzy pamiętajmy chcą ją tylko wykorzystać ), woli mieć mieć wokół siebie "nositorbów" poprawiających jej kosmyki w ustawce dla "Faktu". Przykre i smutne zarazem ale to jej wybór.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Twój Styl

Post autor: theshape »

Caly czas uderzanie we wspolpracownikow Edyty, a Edyta sama sobie poprawia kosmyki, co widac na ponizszym wideo :

http://www.youtube.com/watch?v=_BUg8DpfBMs

Gdyby sie tak wsluchac w jej slowa, to mozna by wiele zrozumiec. Ale trzeba chciec. :roll:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twój Styl

Post autor: Dobi »

theshape trochę nieaktualne to video ;) Od 2009 roku wiele się zmieniło w podejściu Edyty do muzyki - wtedy jeszcze jej się chciało śpiewać teraz zostało już tylko celebryctwo z małymi przerwami na występy.
Podaj linka do wywiadu z 2011 lub 2012 roku a chętnie posłucham.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twój Styl

Post autor: endeven »

nie przesadzajmy, że nikt nie chce współpracowac?

Szajewski i Polywood z tego, jak gdzies czytałem, byli zadowoleni ze współpracy przy klipie "ON THE RUN" i dobrze wspominają. Efekt bardzo dobry, bo technicznie klip jest świetny przecież.

Klip Do "KOTKA" to już trzeci zrobiony przez Brożka dla Edyty. Czyli nadal razem chcą i coś z tego wychodzi.

na nowej płycie, takie nazwiska jak Kondracki, Kozak, Dąbrowska, Piszek - to są wartościowi twórcy i uznani (moze tylko Kasia Piszek ma mały staż, ale wszystko przed nią).
Owszem, remiksy nie mają polotu, mało oryginalne i mało szlachetne, a taki Oszibarack albo Kamp to byłoby coś. Ale może akurat w elektronicznym undergroundzie ktoś musiałby Edycie podpowiedzieć na następny raz.

Nawet sesja do Vivy i albumu to Marlena Bielińska - laska robi Edycie foty od niepamiętnych czasów?

to tylko kilka przykładów z ostatnich kilkunastu miesięcy.

Ja wiem, że lubimy popadać w skrajności. Ale czasem więcej obiektywizmu. Czasem Edyta podejmuje bardziej a czasem niej trafne decyzje. To wszystko.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Twój Styl

Post autor: Kopaneek »

theshape pisze:Caly czas uderzanie we wspolpracownikow Edyty
Jakoś podejrzanie Cię to boli. 8)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Twój Styl

Post autor: theshape »

Dobi pisze:theshape trochę nieaktualne to video ;) Od 2009 roku wiele się zmieniło w podejściu Edyty do muzyki - wtedy jeszcze jej się chciało śpiewać teraz zostało już tylko celebryctwo z małymi przerwami na występy.
Podaj linka do wywiadu z 2011 lub 2012 roku a chętnie posłucham.
Chodzilo o poprawianie kosmykow w ustawkach dla Faktu, o czym byla mowa.
A abstrahujac, to Edycie coraz lepiej idzie rozmawianie z fakciakami. Brawa dla niej. Na tego kolesia z faktu to juz nie mozna patrzec, nie mowiac o tym, by odpowiadac na jego pytania. :?


Kopanek, z toba nawet nie rozmawiam, z toba nie ma merytorycznej dyskusji.
ODPOWIEDZ