Współpraca Edyty z Adamem Sztabą

Sztaba mówi o współpracy z Edytą w "Angorze"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: vanity »

Gabra pisze:ja sie z Toba nie zgodze. facet ma talent , ale zeby sie rozwijac nie mozna siedziec w miejscu, tzreba szukac... on doszedl do wniosku, ze wspolpraca z Edyta dala mu duzo dobrego, dobre wspomnienia jak ktos pisze, ale chcial isc dalej, to poszedl. czy to od razu zle?
dokładnie, a pozatym co on niby miałby z Edytą robić? :lol3: pracować latami nad płytami które się nie ukazują? :lol3: czy też grać minirecitale w centrach handlowych? :lol3: gdyby trwał przy Edycie to od lat chyba nic by nie zrobił.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

vanity pisze:
Gabra pisze:ja sie z Toba nie zgodze. facet ma talent , ale zeby sie rozwijac nie mozna siedziec w miejscu, tzreba szukac... on doszedl do wniosku, ze wspolpraca z Edyta dala mu duzo dobrego, dobre wspomnienia jak ktos pisze, ale chcial isc dalej, to poszedl. czy to od razu zle?
dokładnie, a pozatym co on niby miałby z Edytą robić? :lol3: pracować latami nad płytami które się nie ukazują? :lol3: czy też grać minirecitale w centrach handlowych? :lol3: gdyby trwał przy Edycie to od lat chyba nic by nie zrobił.
NO wiec co chlopak zrobil? Wypial sie na Edyte. :hellobaby: Oj dziewczyny dziewczyny... Rozumiem ze udzielacie sie rowniez na jego forum? Lub ze co najmniej macie taki zamiar? 8P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: B@r »

Angel pisze:NO wiec co chlopak zrobil? Wypial sie na Edyte.
Byles tam, widziales? Nie zapominaj, ze Edyta sie wypiela na wiele osob w jej karierze.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

Ja was nie rozumiem. Niby jestescie fankami Edyty ale chyba nie do konca. :roll: Jak tylko nadarzy sie okazja to bronicie kogo sie da tylko nie Edyte... Chcialbym choc raz wiedziec ze znacie kulisy sprawy - mowa tu zwlaszcza o Vanity ktora zachowuje sie momentami jakby byla wyrocznia znajaca wszystkie sekrety swiata <bez urazy> :D
Nie rozumiem. Bronicie goscia ktory ewidentnie oparl sie na Edycie budujac swoja wlasna kariere usprawiedliwiajac jego chec robienia kariery. Ok ja to rozumiem, ale dlaczego zabraniacie mi stwierdzic tego jako faktu?

Chcialem zaznaczyc ze Sztaba stal sie popularny po tym jak zostal zaproszony do udzialu w Idolu gdzie wzial udzial jako OSOBA WSPOLPRACUJACA WCZESNIEJ Z "TA" <sic!> EDYTA GORNIAK!
CZy to nie jest budowanie kariery na Edycie?

ALe nie chce mi sie juz tego walkowac. Bo zdaje sie nie dojdziemy do porozumienia. Zycze milego popoludnia. 8P


----------------------------
UWAGA!!!

Jak zapewne widzicie, część postów zostala usunięta. Nie jesteśmy na tym forum od rozsiewania plotek!!! To, o czym pisal Michal bylo nie tylko niesmaczne, ale też nie powinno nikogo obchodzić. Zresztą, na ten post pojawily się skargi innych użytkowników. Michal otrzymuje na razie upomnienie i mamy nadzieję, że na tym się skończy :?

Prosimy także Magdę i Angel o niekontynuowanie tutaj "ping-ponga" :wink:

Wszystkie posty, które będą kontynuowaly usunięty wątek, będą również usuwane, a ich autorzy odpowiednio "nagradzani".

Dziękujemy za uwagę.

Administratorzy forum
Ostatnio zmieniony 12 paź 2006, 23:03 przez Angel, łącznie zmieniany 1 raz.
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: afrodytka »

Chill-out pisze:Mi też nie wydaje się,żeby Skrętkowska posuneła się do takiego kroku...
a ja wierze Edycie bo mam powody zeby twierdzic iz Pani Skrętkowska to przebiegła kanciara.Moj kolega -Sebastian Plewiński,ktory wielokrotnie wystepowal w Szansie mial do pewnego czasu dobre kontakty ze Skrętkowską i raz wygral poniewaz jest jej znajomym poleconym przez pewna osobe robiaca festiwal dla dzieci,tzw"Gama" na ktorej tez wielokrotnie wystepowal i znajdowal się w czołowce finalistow.Opowiadal mi wlasnie jakie przekrety robi Skrętkowska ...sama wybiera piosenki ,ktore są popularne i łatwo wpadaja w ucho,malo tego dobiera piosenki do wykonawcow i skali ich glosu,a pod koniec programu kiedy ma byc ogloszony werdykt podsuwa kartke z nazwiskiem osoby ktora ma zwycięzyc i robi to sama Skrętkowska a nie jacys tam Jej asystenci dlatego tez do programu trafiaja przewaznie osoby ktore juz wczesniej zostaly wybrane przez NIA na castingu,tak wiec mam powody by twierdzic ze jest przebiegla szuja ,ktora przykleja sobie sztuczny usmieszek i mami widzow.EDYTA NIE KLAMIE!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Aro »

A ja nie wierze w ploty. Juz dawno "Fakt" albo "SE" by się zainteresowal ta sprawa gdyby faktycznie tak było. Poza tym w "Szansie na sukces" występowali Maryla Rodowicz, Czesław Niemen którzy raczej by sobie nie pozwolili na wręczanie jakichkolwiek karteczek. W ogole uwazam, ze większość artystów prędzej przerwałaby nagranie niz zgodziła sie na takie coś. Poza tym jak można wybierać piosenki pod kogoś skoro to Mann losuje na oczach widzów numery, a tytuły piosenek mają w pudełkach jurorzy. Też na oczach telewidzów je otwierają i czytają, co jest w środku.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Pawel »

Nie wiem ile w tym prawdy...
Pamietam jak Edi w jednym z wywiadow mowila ze nie zgodzila sie ze Skretkowską co do werdyktu "Sansy na sukces", postawila na swoj typ wybierając Hanie Stach. Rezultat byl taki ze do finału w sali kongresowej nie zaproszono Ani Hani, ani Edyty.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Piter »

Równie dobrze, to Edyta nie mogła z jakichś powodów (może finansowych?) zjawić się w finale "Szansy" i musiała jakoś się "usprawiedliwić".
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: vanity »

Aro pisze:A ja nie wierze w ploty. Juz dawno "Fakt" albo "SE" by się zainteresowal ta sprawa gdyby faktycznie tak było. Poza tym w "Szansie na sukces" występowali Maryla Rodowicz, Czesław Niemen którzy raczej by sobie nie pozwolili na wręczanie jakichkolwiek karteczek. W ogole uwazam, ze większość artystów prędzej przerwałaby nagranie niz zgodziła sie na takie coś. Poza tym jak można wybierać piosenki pod kogoś skoro to Mann losuje na oczach widzów numery, a tytuły piosenek mają w pudełkach jurorzy. Też na oczach telewidzów je otwierają i czytają, co jest w środku.
niop. pozatym ten program ma już tyyyyyyyle lat. było już tyle okazji do przecieków, oskarżeń gwiazd że się nimi manipuluje, albo uczestników którzy poczuci się skrzywdzeni. pozatym nie wydaje mi się żeby Mann chciał się babrać w czymś takim, bo ma opinię szanowanego dziennikarza, a taka wtopa kosztowałaby go reputację.... a tak pozatym wygrana tak naprawdę niewiele daje. wygrana gwarantuje (jeśli gwiazda za dużo nie zaśpiewa :P) występ w Kongresowej i tam wybiera się przedstawiciela do Debiutów. wygrana nie gwarantuje kontraktu, a zdolny i zauważalny uczestnik dostanie kontrakt nawet jak zajmie 3 miejsce. ja tego nie oglądam, ale po tych kilku odcinkach co widziałam to mogę powiedzieć, że wszyscy uczestnicy to "cieniarze" którzy mają odwagę powygłupiać się przed publiką, a tych którzy są zdolni i rokujący nadzieje jak na lekarstwo.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Estratos »

skoro mozna bylo pisac o kozyrze, paulu, kordku, gembarowskim to czemu nie mozna pisac o Sztabie i innych facetach Edyty??
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Marcin A. »

Adam Sztaba wypowiada się na temat współpracy z Edytą na łamach najnowszego numeru "Boutique"...
Poza tym doszły mnie słuchy,że artysta nie wyklucza w przyszłości współpracy z Edytą...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Piter »

Michal pisze:skoro mozna bylo pisac o kozyrze, paulu, kordku, gembarowskim to czemu nie mozna pisac o Sztabie i innych facetach Edyty??
dlatego, że oficjalnie ze sobą nie byli?
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Marcin A. »

Uważam,że rozmowy na temat byłych partnerów życiowych Edyty sa trochę nie na miejscu.Po co rozdrapywac stare rany i zachowywac się jak prasa brukowa????Cieszmy się,że w końcu Edka znalazła prawdziwą miłość,ma kochającego męża i słodkiego Allanka...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Estratos »

Marcin A. pisze:Uważam,że rozmowy na temat byłych partnerów życiowych Edyty sa trochę nie na miejscu.Po co rozdrapywac stare rany i zachowywac się jak prasa brukowa????
pewnie, ze sa nie na miejscu. Dziwi mnie tylko to, ze obrzucanie blotem Kozyry na miejscu bylo.

Poza tym temat zwiazku Edyty ze Sztaba przywolalem w konkretnym celu co by ktos tam nie pisal, ze Sztaba zawdziecza wszystko Edycie.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

Wszystko nie. :D Tylko swa kariere. Zawdziecza ja miedzy innymi Edycie.






<signature>
Ktos tam. :d
ODPOWIEDZ