Współpraca Edyty z Adamem Sztabą

Sztaba mówi o współpracy z Edytą w "Angorze"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Estratos »

Zawdziecza to za duze slowo. Nabral doswiadczenia, ale z talentem musial sie urodzic i ciezko sie napracowal aby z niego cos wyluskac. Edycie co najwyzej mozna zawdzieczac nieprzespane noce i wrzody zoladka :P
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

A kto powiedzial ze on ma talent? :D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Monika23 »

Angel pisze:A kto powiedzial ze on ma talent?
albo mu zazdroscisz albo nie wiem co.Ktos kto mowi, ze Sztaba nie ma talentu i zawdziecza swoja obecna pozycje wylacznie Edycie, chce sie chyba wyleczyc z wlasnych kompleksow. Taka jest prawda.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Titter »

Monika23 pisze:
Angel pisze:A kto powiedzial ze on ma talent?
albo mu zazdroscisz albo nie wiem co.Ktos kto mowi, ze Sztaba nie ma talentu i zawdziecza swoja obecna pozycje wylacznie Edycie, chce sie chyba wyleczyc z wlasnych kompleksow. Taka jest prawda.
Zgadzam sie.

I wydaje mi sie, ze to Edyta skorzystala na wspolpracy ze Sztaba.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

Nie no wasze wnioski mnie rozwalaja. :D :D

CZy naprawde nie widzicie tego ile ten gosciu zawdziecza wspolpracy miedzy innymi z EDyta? Jest tysiace mlodych ludzi ktorzy maja takie kwalifikacje jak on, takie umiejetnosci i talenty, potrafi sklecic kilka funcji muzycznych na krzyz, konczy szkoly muzyczne itd ale tylko nielicznym udaje sie WYPROMOWAC <dzieki jakiemus znanemu nazwisku>.
I bynajmniej nie zazdroszcze mu ani tego ani czego innego. CO najwyzej moge mu czegos wspolczuc... :lol:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: vanity »

Marcin A. pisze:Uważam,że rozmowy na temat byłych partnerów życiowych Edyty sa trochę nie na miejscu.Po co rozdrapywac stare rany i zachowywac się jak prasa brukowa????Cieszmy się,że w końcu Edka znalazła prawdziwą miłość,ma kochającego męża i słodkiego Allanka...
wiesz, tylko że ona sama zrobiła z tych związków sprawę narodową. nie wiem czemu mielibyśmy nagle udawać że nie było przeszłości....
Angel pisze:Tylko swa kariere. Zawdziecza ja miedzy innymi Edycie.
wiesz Edyta też zawdzięcza karierę paru osobom, np gdyby Zapędowska nie dawała jej za friko lekcji, pewnie nie wkręciła by jej do Śpiewać każdy może
gdyby nie wystąpiła w Śpiewać.... to pewnie nie wystąpiła by w Opolu
gdyby nie wystąpiła w Opolu, pewnie z Metra by jej nie zauważyli
gdyby w tym czasie nie miała lekci śpiewu duża Edyta nie umiała by tak śpiewać jak śpiewa,
gdyby nie jacek Cygan to nie miałaby To nie ja (zresztą ANgel wiesz Edyta tu postąpiła bezczelnie bo Jacek pisze tylko dla przyjaciół np Rynkowskiego, a bezczelna Edytka nie będąć jego przyjaciółką wydarła mu piosenkę)
potem Kubiak, za którego forsę woziła się do Lądka Zdroju czyli Londynu gdzie nagrywała 2 płyty które nie ukazały się, zapewne chłop stracił na tym sporo forsy
to Kubiak ją namawiał na próby zagranicą
to Kubiak sprawił że trafiła pod skrzydła Neila
to inni Edycie piszą przeboje.....
myślisz Angel że Edyta taka ŚWIĘTA KROWA i do wszystkiego sama doszła? każdy komuś coś zawdzięcza.
Michal pisze:Nabral doswiadczenia, ale z talentem musial sie urodzic i ciezko sie napracowal aby z niego cos wyluskac
dokładnie.
oni oboje skorzystali na swojej współpracy - taka jest prawda.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

vanity pisze: wiesz Edyta też zawdzięcza karierę paru osobom, np gdyby Zapędowska nie dawała jej za friko lekcji, pewnie nie wkręciła by jej do Śpiewać każdy może
gdyby nie wystąpiła w Śpiewać.... to pewnie nie wystąpiła by w Opolu
gdyby nie wystąpiła w Opolu, pewnie z Metra by jej nie zauważyli
gdyby w tym czasie nie miała lekci śpiewu duża Edyta nie umiała by tak śpiewać jak śpiewa,
gdyby nie jacek Cygan to nie miałaby To nie ja (zresztą ANgel wiesz Edyta tu postąpiła bezczelnie bo Jacek pisze tylko dla przyjaciół np Rynkowskiego, a bezczelna Edytka nie będąć jego przyjaciółką wydarła mu piosenkę)
potem Kubiak, za którego forsę woziła się do Lądka Zdroju czyli Londynu gdzie nagrywała 2 płyty które nie ukazały się, zapewne chłop stracił na tym sporo forsy
to Kubiak ją namawiał na próby zagranicą
to Kubiak sprawił że trafiła pod skrzydła Neila
to inni Edycie piszą przeboje.....
myślisz Angel że Edyta taka ŚWIĘTA KROWA i do wszystkiego sama doszła? każdy komuś coś zawdzięcza.

Nie powiem ze nie widze powodu by sie z TOba nieco nie zgodzic. :roll: ;)

Jednak wciaz uwazam ze to SZtaba wiecej zawdziecza Edycie niz na odwrot. Bo to ona byla znana w chwili gdy on zaczynal...

Nudno sie robi w tym temacie. 8P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Piter »

Angel pisze:A kto powiedzial ze on ma talent? :D
Edyta - wybierając go do swojego zespołu.

[ Dodano: 2006-10-13, 23:33 ]
Angel pisze: Jednak wciaz uwazam ze to SZtaba wiecej zawdziecza Edycie niz na odwrot. Bo to ona byla znana w chwili gdy on zaczynal...
A Sztaba zaczął być na dobre znany dopiero za sprawą Idola i Tańca z trupami. Wcześniej to go znaliśmy głównie my, fani Edyty.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

Piter pisze:Edyta - wybierając go do swojego zespołu.

[ Dodano: 2006-10-13, 23:33 ]
Nie czarujmy sie, to jeszcze nie znaczy ze ma talent muzyczny. :D

Piter pisze:A Sztaba zaczął być na dobre znany dopiero za sprawą Idola i Tańca z trupami. Wcześniej to go znaliśmy głównie my, fani Edyty.
A do Idola zostal wybrany bo wspolpracowal w "gwiazdami" takimi jak Edyta, Maryla ...

8P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Piter »

Angel pisze:
Piter pisze:Edyta - wybierając go do swojego zespołu.

[ Dodano: 2006-10-13, 23:33 ]
Nie czarujmy sie, to jeszcze nie znaczy ze ma talent muzyczny. :D
Zawsze mi się wydawało, że Edyta starannie dobierała współpracowników. Podobno płaciła im krocie, więc niby za co? Za usługi erotyczne?

Angel pisze: A do Idola zostal wybrany bo wspolpracowal w "gwiazdami" takimi jak Edyta, Maryla
W "Idolu" znalazł się wskutek propozycji Zapendowskiej, a dlaczego Ela go zapronowała - wybacz - ale nie wiesz.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

Piter pisze:Zawsze mi się wydawało, że Edyta starannie dobierała współpracowników. Podobno płaciła im krocie, więc niby za co? Za usługi erotyczne?
TEgo to ja juz nie wiem. ALe ktos na forum na pewno wie. :D

Piter pisze:W "Idolu" znalazł się wskutek propozycji Zapendowskiej, a dlaczego Ela go zapronowała - wybacz - ale nie wiesz.
Idac twoim tokiem myslenia - czyzby za "uslugi erotyczne"? :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: vanity »

Angel pisze:Jednak wciaz uwazam ze to SZtaba wiecej zawdziecza Edycie niz na odwrot. Bo to ona byla znana w chwili gdy on zaczynal...
ale tak to już jest, że wokaliści są bardziej znani jak instrumentaliści. pozatym on zdaje się od Edyty kilka lat młodszy....
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Angel »

Nie kilka tylko ledwie 2 lata i 3 miechy. TOz to zadna roznica. :o
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: DeathlySilence »

Angel a oglądałeś Idola :?: Chyba nie. Był odcinek o Sztabie (zza kulis) - do Idola dostał się dzięki pani Eli Zapendowskiej - ona poinformował go o takiej możliwości i go poleciła - ale gdyby nie jego talent nie oglądalibyśmy go na ekranie Polsatu.

Stwierdzenie, że Sztaba nie ma talentu porównać można z internetowymi przytykami, że Edyta nie potrafi śpiewać - ten sam poziom ignorancji, podchodzący pod prowokacje.

I troche do pomyślunku - dlaczego tylko Sztaba odniósł sukces, przecież z Edytą współpracowało wielu muzyków i mogli pochwalić się tym w cv 8)

Talent, praca i rozwój muzyczny...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Współpraca Edyty a Adamem Sztabą

Post autor: Piter »

Angel pisze:
Piter pisze:W "Idolu" znalazł się wskutek propozycji Zapendowskiej, a dlaczego Ela go zapronowała - wybacz - ale nie wiesz.
Idac twoim tokiem myslenia - czyzby za "uslugi erotyczne"? :D
Ależ oczywiście! Takie beztalencie jak on ma jedynie sprawnego penisa.
ODPOWIEDZ