Fashion Magazine

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Fashion Magazine

Post autor: vanity »

Ółgarz pisze:Edyta stylizowana na kobietkę lekkich obyczjów
tia przy ostatnich jej videoskandalach to był "bardzo dobry pomysł".

a zrobienie sobie fotki z papierosem -hmmm gwiazdy chyba nie powinny tego robić tym bardziej że nie palą. podobnie zresztą mnie rozbraja reklama z Szycem i jego "zwijaniem asfaltu" w reklamie.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Fashion Magazine

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

sesja super, bardzo ''wystylizowana'' ale nie ma sie do czego przyczepic moim zdaniem, swoja droga w koncu wielkoformatowe zdjecia Edyty bez zbednyck napisow i w dobrej jakosci , czegoz chciec wiecej... ( to nie bylo pytanie :) )

[ Dodano: 2006-11-21, 14:21 ]
vanity pisze:
Ółgarz pisze:Edyta stylizowana na kobietkę lekkich obyczjów
tia przy ostatnich jej videoskandalach to był "bardzo dobry pomysł".
vanity to juz chyba przesada....
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Fashion Magazine

Post autor: dorota »

no więc tak,mi tez to podchodzi po Aguilere :PP
najbardziej mi siępodoba to czarno-białe,chyba pierwsze z całej sesji bo obok jest tekst o Divie
ma ktos wywiad?bo tam chyba cos jeszcze powinno być,doda miała w kazdym bądź razie
a sesja podoba mi się średnio,dla mnie edka nie za ładnie wychodzi z czerwonymi ustami itp.
bardzo wystilizowane,owszem...
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Fashion Magazine

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

a do wszystkich czepiajacych sie, wiem wiem ze moze jestem slepo zapatrzony ale skad wiecie ze to nie promocja i skad wiecie ze plyta w najblizszym czasie nie wyjdzie??? tak pytam bo z tego co pisalo pare osob w watku o ''Gali'' byla mwa ze sie ruszylo i ze bedzie w najblizszym czasie wiele wspanialych niespodzianek...
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Fashion Magazine

Post autor: homerowa »

No tak ile osob tyle opini, dla mnie sesja rewelacyjna.
dorota pisze:najbardziej mi się podoba to czarno-białe,chyba pierwsze z całej sesji bo obok jest tekst o Divie
Jestem jak najbardziej za, zdjecie jest fantastyczne, nic dodac nic ujac. Ale osobiscie podobaja mi sie wszystkie.
dorota pisze:ma ktos wywiad?bo tam chyba cos jeszcze powinno być,
Z czego widzialam w Spisie tresci to Edyta byla pod dzialem Moda, wiec pewnie nie ma wywiadu.

Swoja droga bardzo dziekuje temu kto sie odwazyl dac zdjecia. Naprawde to wspaniale ze jestescie tak dobroduszni. To nic ze to zdjecia ale pokazuja to co jest na zdjeciach. DLa osoby ktora nie ma mozliwosci obejrzec ani kupic to bardzo duzo. Wielkie dzieki.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Fashion Magazine

Post autor: Estratos »

ladna sesja, najbardziej podoba mi sie zdjecie w papierosem :P
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fashion Magazine

Post autor: Pawel »

bardzo ''wystylizowana'' to dobre okreslenie, dla mnie troche za bardzo, a okladka byla taka zachęcająca :hellobaby:
Nie robmy z niej Krychy, taka moda teraz 8P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fashion Magazine

Post autor: B@r »

No cóż mi również sesja sie nie podoba.Tzn niektore zdjęcia są ok,np to z papierosem.I to,że akurat Edyta nie pali w ogóle mi nie przeszkadza,to tylko stylizacja.Natomiast zdjęcia jako króliczek w ogóle mnie nie śmieszą,a to chyba właśnie miało nas rozbawić.Ale to pewnie dlatego,ze przyzwyczailiśmy się do Edyty skromnej i dziewczęcej.Nie możemy miec do Niej pretensji za to,że się zmienia,chociaż ja też bym wolała,żeby było jak dawniej.
A co do reszty zdjęc to uważam,że na takie sesje Edyta ma jeszcze czas.Teraz nie potrzebnie dodaje sobie wizualnie lat.Wolałabym Ją zobaczyć w subtelnych makijażach i zwiewnych,gładkich sukieneczkach.Póki jeszcze może.No ale cóż,to magazyn o modzie,więc może jacyś pasjonaci będą tym akurat zachwyceni. :wink:
Karolna
The story so far
The story so far
Posty: 585
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:03
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fashion Magazine

Post autor: Karolna »

No to i ja wstawiam swoj komentarz!!!Mnie osobiscie nie zachwicila ta sesja!Wole Edyte w sesjach bardziej wspolczesnych i mlozedzowych.Nie do twarzy Edycie w takim makijarzu i strojach,choc uwazam ze sa 4 ladne zdjecia.Bialo-czarne i w niebieskiej i fioletowej sukience.Edyta ma prawo eksperymentowac i robic sobie takie sesje :-) Mam nadzieje ze Edyta zachwyci nas innymi sesjami tak ze porwie Nasze serca.Ale i tak brawo Edytko za takie metamorfozy :-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fashion Magazine

Post autor: B@r »

XXI wiek, a kobiecie w skapych ciuszkach dalej przyszywa sie wiadomo jaka late. :?

Owszem, wypromowac jej to raczej nie wypromuje az tak bardzo biorac pod uwage naklad czasopisma, ale moze robi to tez dla wlasnej przyjemnosci?

Dla mnie ta stylizowana sesja jest zabawa, gra, a na zdjeciach to dla mnie nie tyle Edyta, co kreowana przez nia postac na potrzeby sesji. Najbardziej podoba mi sie zdjecie z papierosem - Eda wyglada jak gwiazdy starych filmow, ktore wlasnie tak bardzo czesto pozowaly. Nic tylko Cary Granta brakuje. :d

A Aguilera nie ma monopolu na styl retro, zwlaszcza ze sama nie byla pierwsza.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2006, 16:08 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Fashion Magazine

Post autor: Kasia »

uoohohoo :!: :shock:

Pzryznam że ejstem bardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo łądne fotki :) Tylko ta z papierosem 8P hehe :d

No naprawde. Podoba mi sie ta sesja. tylko chce ładniejsze zdjecia :d

[ Dodano: 2006-11-21, 16:07 ]
teraz w ogóle wszedzie sie wracado tych dawnych czasów 8) Ale ta sesja akurat mi sie podoba i sama jakbymmiała weicej kasy to bym to kupiła :!:

Co jest dla mnie troche przerazające bomyślałam ze sie wyleczyłam :d 8P
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Fashion Magazine

Post autor: homerowa »

Tak jak napisalam juz wczesniej ile ludzi tyle opini. Jednak widac takze ze pisma chyba wielu z Was nie kupilo. Rozumiem ze cena nie jest niska, a dla zdjec ktore sie nie podobaja nie warto nawet kupowac. Jednak chcialabym zauwazyc ze Edyta nie jest juz nastolatka a wiadomo ze przez cale zycie nie da sie grac mlodej, pieknej i dziewczecej. Dlatego ja sie ciesze ze Edyta ma takie propozycje. Jakkolwiek z sesji do Playboya nie jestem wogole zadowolona, dla mnie ona zostala wymazana z pamieci to jednak nawet tutaj nie przeszkadza mi ta okladka. Jest w pewnym sensie przeciwienstwem tego co znajduje sie w srodku. Jest takim pieprzykiem dla calej sesji, tutaj mozna zauwazyc nie dojrzala kobiete ale wlasnie dziewczynke, ukrywajaca sie pod ostrym makijazem i przebraniem a tak naprawde przestraszona istotke ubrana w seksowne laszki. No tak poniosla mnie wyobraznia ale naprawde tak to widze. Widze w tym zdjeciu urok, to futerko na ramionach, uszy krolika i ten ostry kontrastujacy z biela czerwony makijaz. Pieknie podkreslone oczy. No dobra dobra, moglabym pisac tak o kazdym zdjeciu bo naprawde bardzo podoba mi sie ta sesja, kazde zdjecie ma w sobie urok. Nie jestem fotografem ale na jego miejscu bylabym dumna z efektow osiagnietych. Edyta jest na tych fotkach kims, niekoniecznie soba i wcale nie musza byc one do promocji plyty. Aczkolwiek nie zdziwilabym sie gdyby zaskoczyla nas podobna sesja do okladki i ksiazeczki plyty. Jednak niech najpierw ta plyta sie ukaze.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Fashion Magazine

Post autor: Kasia »

no i nie wiem co wiecej powiedzieć bo mnie zatkało :d
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Fashion Magazine

Post autor: karol »

Mnie tez ta sesja sie nie podoba :wink2: Jedynie fotografie czarno-biale sa ok
Ps.Nie znosze u Edyty czerwonej szminki 8P 8P 8P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Fashion Magazine

Post autor: Bob »

Edyta nie jest juz od kilku co najmniej lat dziewczynką -nastolatka, czego większośc z was nie zauważa /chyba?/ i głupio wyglądałaby w kusych spódniczkach z odkrytym pępkiem i przepaska na sexownym biuscie . Ja jestem zachwycony, dostałem to co w takich sesjach lubie najbardziej.Kobieta totalna, tajemnicza, ekskluzywna!Sexi!
Może kiedyś nagra rowniez recital z hitami z epoki.... 8)
Gdzie tylko mozna kupic to pismo????????
ODPOWIEDZ