Angora

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Angora

Post autor: pijej1 »

disney pisze: Może ja znam więcej rzeczy o p.Edycie niż Ty.
primo: prawidłowo mówi się: wiem więcej o p.Edycie niż Ty :lol3:

secundo: jeśli ktoś staje się fanem (fanatykiem) talentu Edi po wysłuchaniu zaledwie kilku jej piosenek, to nie wiem czy ma prawo do wdawania się w pyskówkę z fanką, która słucha Edi od blisko 20 lat i podziwia jej talent od czasów sprzed Twoich narodzin... Myślę, że jednak orientujemy się lepiej w życiorysie Edi od Ciebie, bo wiele wydarzeń znamy z autopsji

[ Dodano: 28-05-2010, 23:34 ]
Mist pisze:
pijej1 pisze: Niektórzy, niestety nadal wystawiają ją na ołtarze...
tak ale to glownie 14 latki... Dla artystki z 20 letnim artystycznym dorobkiem to raczej porazka niz powod do dumy. :oops:
Dokładnie :PP Mniej więcej w takim wieku ma Fanów Doda :PP
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Angora

Post autor: Piter »

Mist pisze:Wreszcie... mysle ze to Darek przeszedl prawdziwa transformacje - z gitarzysty bez wyrazu do osobowosci, ktora ma swoje miejsce w shobiz swiecie.

Ma juz showbiznesowy wizerunek i kilka lat "katorgi" z gwiazda to prawie jak magisterka i kilkuletnia praktyka w zawodzie za soba. Zycze mu jak najlepiej. Dla tych ktorzy mysla, ze sie na Edycie "dorobil" taka refleksja: trudno, zeby wyrzucil 7 lat zycia (i to najlepszych lat) do kosza bo wielka gwiazda i swiatlo zycia go opuscila. Trudno zeby zalozyl worek pokutny i udal sie do klasztoru, zeby oplakiwac strate.
Pewnie, niech mu się wiedzie. Fajnie, że się w tym wszystkim odnalazł. Nie uważam go za dobrego menedżera, ale ma swoich klientów, interes się kręci. Życzę mu jak najlepiej. Nie rozumiem tylko czemu toczą się na tym forum wśród postronnych osób dyskusje obwiniające jedną lub drugą stronę. Darek miał prawo udzielić takiego wywiadu. Tak samo jak Edyta miała prawo odejść, nawet jeśli był świetnym, kochającym, opiekuńczym mężczyzną, o którym inne tylko marzą.
Mam wrażenie, że niektóre kobiety na forum, podobnie jak niektóre samice w życiu, z zazdrością mówią o konkurencji, co rzuca obiekt ich westchnień: "ta niewdzięczna suka". Tyle agresji i wrogości jest w niektórych komentarzach. Tyle zadziwiającej pewności w... cóż, jedynie domysłach i przypuszczeniach. Edyta to dobra dziewczynka do bicia. Nic dziwnego, że pielęgnuje swój syndrom ofiary.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Angora

Post autor: Mist »

Piter pisze:Mam wrażenie, że niektóre kobiety na forum, podobnie jak niektóre samice w życiu, z zazdrością mówią o konkurencji, co rzuca obiekt ich westchnień: "ta niewdzięczna suka". Tyle agresji i wrogości jest w niektórych komentarzach.
HELP zupelnie nie rozumiem Twojego toku myslenia.... ????
Piter pisze:Edyta to dobra dziewczynka do bicia. Nic dziwnego, że pielęgnuje swój syndrom ofiary.
Ja juz po prostu nie zamiatam pod dywan. Nie udaje, ze nie widze albo ze nie przyjmuje do wiadomosci. Upisalam sie tu, bo czulam taka potrzebe. Nie rozowo, nie sielankowo ale krytycznie. Ale widac tak nie mozna bez posadzania o sadystyczne sklonnosci.
Piter pisze:Tyle zadziwiającej pewności w... cóż, jedynie domysłach i przypuszczeniach.


w spekulacjach o tym czym zostalismy nakarmieni przez sama Edyte w licznych wywiadach.
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Angora

Post autor: Olive »

disney pisze:A może pomyśl inaczej. Może ja znam więcej rzeczy o p.Edycie niż Ty. Ciekawe czy tylko 14-latki. Jakoś więcej ludzi nie opluwa idola a Ty to chyba lubisz robić.To coś nie hallo.
Nie będę się męczyła z tobą. Zyczę spokojnej nocy i cudownych snów.
:shock: :?
Przyjdzie ktoś taki, a później wszystkich 14-latków wrzucają do jednego wora, uważając ich za idiotów. :?
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Angora

Post autor: pijej1 »

Olive pisze:
disney pisze:A może pomyśl inaczej. Może ja znam więcej rzeczy o p.Edycie niż Ty. Ciekawe czy tylko 14-latki. Jakoś więcej ludzi nie opluwa idola a Ty to chyba lubisz robić.To coś nie hallo.
Nie będę się męczyła z tobą. Zyczę spokojnej nocy i cudownych snów.
:shock: :?
Przyjdzie ktoś taki, a później wszystkich 14-latków wrzucają do jednego wora, uważając ich za idiotów. :?
Przykro mi Olive...
Ale dzięki Ci za twoją spostrzegawczość: sama zauważyłaś, że są na tym forum również 8P
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angora

Post autor: Martynkaa »

Olive pisze:Przyjdzie ktoś taki, a później wszystkich 14-latków wrzucają do jednego wora, uważając ich za idiotów.
Zgadzam się z Olive. Trochę to niesprawiedliwe... :?


A co do wywiadu z Darkiem to fajnie, że się jakoś pozbierał i ma nowych podopiecznych... :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Angora

Post autor: Matiz99 »

W obecnym numerze ,,Angory'' fotka i notka o jubileuszu.

Zrobiłem foty:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Angora

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Matiz99, dzięki . :)
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Angora

Post autor: Martynkaa »

Matiz99, dziękuję :)
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Angora

Post autor: witcher »

Matiz99 pisze:W obecnym numerze ,,Angory'' fotka i notka o jubileuszu.
Nie chcę znowu bronic Edyty, żeby nie wyszło, że wszelka krytyka jej osoby i jubileuszu jest dla mnie nie do przyjęcia. Ale w tym przypadku po prostu muszę. Wiąże się to z osobą pana Bohdana Gadomskiego, który ma na punkcie Edyty małą obsesję - ten, kto prenumeruje "Angorę" coś o tym wie (niemal każdego gościa pyta co sądzi o Edycie bądź w jakimś stopniu nawiązuje do jej osoby). Co do samego komentarza tego pana - nie ma chyba co brać go całkowicie na serio, bo zawsze ważniejsze od muzyki są dla niego stroje (w tym przypadku również) i strona wizualna występu. Trochę niesprawiedliwie napisał, że nie pokazała niczego odkrywczego - choćby aranżacja "Dotyku" jest najlepszym dowodem na to, że się po prostu myli.
Myślę, że powinien wrócić do zachwytów nad jego wielką pupilką Iwoną Węgrowską i w końcu zostawić Edytę w spokoju. Także dla własnego dobra, bo zaczyna się to robić trochę niezdrowe :P
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Angora

Post autor: dominik »

witcher pisze:Trochę niesprawiedliwie napisał, że nie pokazała niczego odkrywczego - choćby aranżacja "Dotyku" jest najlepszym dowodem na to, że się po prostu myli
Moim zdaniem równie dobrym (jak nie lepszym) dowodem jest aranżacja Jestem kobietą - mimo że za tą piosenką nie przepadałem (od pewnego czasu zaczęła mnie najzwyczajniej nudzić), to teraz należy do moich ulubionych wykonań Edyty.

Poza tym zgadzam się w kwestii wysokich dźwięków (nie wiem, czy dopiero teraz je odzyskała, jak napisał p. B. Gadomski, czy po prostu ich z różnych powodów nie słyszałem, ale na pewno wzbudziły mój zachwyt na Koncercie).
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Angora

Post autor: Auli »

Jak by ktoś chciał to zamieszczam link do Angory.
Można w całości przeczytać wywiad z Krupą.

http://rapidshare.com/files/390964440/1 ... N2210C.rar
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Angora

Post autor: Kamille.g »

Auli, Dziękuję Ci bardzo. Miło z Twojej strony.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Angora

Post autor: Kopaneek »

Auli pisze:Jak by ktoś chciał to zamieszczam link do Angory.
Można w całości przeczytać wywiad z Krupą.
Estratos wkleił cały wywiad -> 8 strona tematu. :wink:
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Angora

Post autor: Kamille.g »

Kopaneek pisze:Estratos wkleił cały wywiad -> 8 strona tematu. :wink:

To ja też chyba coś przegapiłam :wink2:
Będę musiała tematy poprzeglądać :PP
ODPOWIEDZ