"Pani"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: pani

Post autor: Marrcino »

A moze surowa=w stanie surowym, nieskonczona i wymagajaca dopracowania :?: :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: pani

Post autor: Piter »

Darius pisze:Wydaje mi się, że będzie oszczędna w przeszkadzajki, odwracacze uwagi, zbędne aranżacje i instrumenty. Że piosenki będą szyte głosem niczym piękną i zręczną ręką a nie jak ostatnio zwalistą maszyną do szycia dla mas. Chciałbym. Ale wiele bym chciał...
Przyłączam się. W JOŚ śpiewają zauwazyłem, że dziś dla Edyty najważniejsza jest interpretacja, dlatego mam ogromną nadzieję, że postawiła na emocje, a nie na wszelkiego rodzaju estetyczne kity, ozdobniki i inne takie sratytaty.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: pani

Post autor: Aro »

A moze surowa=w stanie surowym, nieskonczona i wymagajaca dopracowania
Pewnie wyda demo :lol3:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: pani

Post autor: Magda M »

Piter pisze:W JOŚ śpiewają zauwazyłem, że dziś dla Edyty najważniejsza jest interpretacja,
i dla mnie to też jest najważniejsze i nie wyobrazam sobie Edyty śpiewającej bez emocji.. To chyba wrecz niemożliwe :)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: pani

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Darius pisze:Wydaje mi się, że będzie oszczędna w przeszkadzajki, odwracacze uwagi, zbędne aranżacje i instrumenty. Że piosenki będą szyte głosem niczym piękną i zręczną ręką a nie jak ostatnio zwalistą maszyną do szycia dla mas.
A mnie się też tak zdaje. A może chcialabym?? Sama nie wiem ale na to wygląda że tak będzie :d
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: pani

Post autor: Marcin A. »

W moim miescie w żadnym kiosku nie było "Pani". Udało mi się ją dopiero kupić w Bydgoszczy. Naprawdę jestem pod wrażeniem....
uwielbiam czytać te Jej przemyslenia, są takie typowo Skorpiońskie. Widać, ze próbuje sprawić wrażenie skromnej dziewczyny, a prawda jest zupełnie inna....Cała nasza Edka . ;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: pani

Post autor: grzechoo »

Marcin A. pisze:Widać, ze próbuje sprawić wrażenie skromnej dziewczyny, a prawda jest zupełnie inna
To prawda, a może jako Skorpion wiesz to po sobie? 8P
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: pani

Post autor: Marcin A. »

Może tak, może niee. :PP :PP :PP
Wiem tylko, że moja wrodzona skromność, pokora i wstydliwość nie pozwalają mi odpowiedzieć na to pytanie. Poza tym nie chcę po raz kolejny zmierzać się ze światem, bo boję się, że tym razem mógłbym stracić tę normalność, którą tak w sobie pielegnuję, będąc zwykłym chłopakiem ze Świecia. :wink2:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: pani

Post autor: B@r »

Marcin A. pisze:uwielbiam czytać te Jej przemyslenia, są takie typowo Skorpiońskie. Widać, ze próbuje sprawić wrażenie skromnej dziewczyny, a prawda jest zupełnie inna....Cała nasza Edka .
Marcin A. pisze:Może tak, może niee.
Wiem tylko, że moja wrodzona skromność, pokora i wstydliwość nie pozwalają mi odpowiedzieć na to pytanie. Poza tym nie chcę po raz kolejny zmierzać się ze światem, bo boję się, że tym razem mógłbym stracić tę normalność, którą tak w sobie pielegnuję, będąc zwykłym chłopakiem ze Świecia.
Tzlko ze ewentualna nieskromnosc czy tez jak sugerujesz falszywa skromnosc Edki moglaby byc uzasadniona. Bo akurat Ona cos osiagnela. :-)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: pani

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Aguss pisze:Tzlko ze ewentualna nieskromnosc czy tez jak sugerujesz falszywa skromnosc Edki moglaby byc uzasadniona. Bo akurat Ona cos osiagnela.
O tak. Ona jest naprawde ciekawą, odważną a zarazem tajemniczą osobą i to jest fajne. I w dodatku ma talent i piękny głos i potrafi to wykorzystać. :smile:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: pani

Post autor: Titter »

GosiaczeQ_14 pisze: I w dodatku ma talent i piękny głos i potrafi to wykorzystać. :smile:
Polemizowalabym
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: pani

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Titter pisze:GosiaczeQ_14 napisał/a:
I w dodatku ma talent i piękny głos i potrafi to wykorzystać.


Polemizowalabym
No ale przecież zdobyla slawę. I nie tylko jak niektórzy sądzą skandalami ale wlaśnie talentem i glosem :)

[ Dodano: 2007-05-27, 20:05 ]
Wiecie co?? Jak tak patrzę na te zdjęcia z "pani" to moim zdaniem Edi wygląda jak profesjonalna modelka. Ale naprawdę... Na wszystkich prawie zdjęciach innych niż te z "pani" Edi wygląda pięknie ale na tych naprawdę świetnie. Jak modelka. :-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: pani

Post autor: vanity »

GosiaczeQ_14 pisze: a zarazem tajemniczą osobą
ja bym z tym polemizowała. dla mnie tajemnicza jest np Cielecka o której nic nie wiem, nawet tak głośnej rzeczy jak jej związek z Chyrą: są w końcu razem czy nie? :P a nie Edyta Górniak, która robi familijne zdjątka, upublicznia intymne listy do przyszłęgo męża, czy pokazuje stringi u Kuby Wojewódzkiego :P
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: pani

Post autor: Marcin A. »

Aguss pisze:
Marcin A. pisze:uwielbiam czytać te Jej przemyslenia, są takie typowo Skorpiońskie. Widać, ze próbuje sprawić wrażenie skromnej dziewczyny, a prawda jest zupełnie inna....Cała nasza Edka .
Marcin A. pisze:Może tak, może niee.
Wiem tylko, że moja wrodzona skromność, pokora i wstydliwość nie pozwalają mi odpowiedzieć na to pytanie. Poza tym nie chcę po raz kolejny zmierzać się ze światem, bo boję się, że tym razem mógłbym stracić tę normalność, którą tak w sobie pielegnuję, będąc zwykłym chłopakiem ze Świecia.
Tzlko ze ewentualna nieskromnosc czy tez jak sugerujesz falszywa skromnosc Edki moglaby byc uzasadniona. Bo akurat Ona cos osiagnela. :-)
Sugerujesz, że ja niczego nie osiagnąłem? Czy wg Ciebie sukces w showbusinessie daje Edycie większe prawo do fałszywej skromności, niż ludziom spoza branży?
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: pani

Post autor: GosiaczeQ_14 »

vanity pisze:ja bym z tym polemizowała. dla mnie tajemnicza jest np Cielecka o której nic nie wiem, nawet tak głośnej rzeczy jak jej związek z Chyrą: są w końcu razem czy nie? a nie Edyta Górniak, która robi familijne zdjątka, upublicznia intymne listy do przyszłęgo męża, czy pokazuje stringi u Kuby Wojewódzkiego
_________________
No ale nie chodziło mi o to akurat ;/ :?
chodzi o to że właśnie jest taka otwarta a zarazem ukryta. nie wiem jak to wytłumaczyć... PO prostu ma wlasne uczucia i nikt nigdy nie rozumie jej zachowania. Coś w tym stylu mi chodzi ale nie umiem aż tak dobrze tego wytlumaczyć. Tym bardziej przez neta :)
ODPOWIEDZ