"Pani"

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: pani

Post autor: B@r »

Marcin A. pisze:Sugerujesz, że ja niczego nie osiagnąłem? Czy wg Ciebie sukces w showbusinessie daje Edycie większe prawo do fałszywej skromności, niż ludziom spoza branży?
Sugeruję, że sukces w jakiejkolwiek dziedzinie daje prawo do bycia z siebie dumnym czy zadowolonym. I to, że trzeba miec w sobie troche wiecej pokory, jesli ocenia się szczerosc czy nieszczerosc osoby, ktorej nie zna sie osobiście.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: pani

Post autor: tomiks78 »

Wg mnie to jest temat o wywiadzie Edyty w Pani, a nie czy ktos jest tajemniczy czy nie i czy i co ktoś w zyciu osiągnął!!
Ludzie o czym Wy w ogóle dyskutujecie???
To jest strona o Edycie Górniak!!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: pani

Post autor: B@r »

tomiks78 pisze:Wg mnie to jest temat o wywiadzie Edyty w Pani, a nie czy ktos jest tajemniczy czy nie i czy i co ktoś w zyciu osiągnął!!
Ludzie o czym Wy w ogóle dyskutujecie???
o wywiadzie Edyty w Pani. Marcin odniosl sie do wypowiedzi Edyty w tym wlasnie wywiadzie i ja tez.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: pani

Post autor: tomiks78 »

Ja odniosłem wrażenie, że ten wątek zszedł juz dawno z tematu o wywiadzie w Pani :PP
Ale skoro admini jeszcze Was nie upomnieli to widocznie jesteście w temacie
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: pani

Post autor: GosiaczeQ_14 »

tomiks78 pisze:Ja odniosłem wrażenie, że ten wątek zszedł juz dawno z tematu o wywiadzie w Pani
Ale skoro admini jeszcze Was nie upomnieli to widocznie jesteście w temacie
Ja też odniosłam takie wrażęnie. Ale przecież jest to w jakimś stopniu o Edytce. No ja sama często schodzę z tematu. Bo nie da się tak gadać ciągle na jeden temat. Tematy się ze sobą wiążą.
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: pani

Post autor: surferman »

"Każde doświadczenie, każde rozczarowanie czy uniesienie kształtowało moją osobowość. W tym również tę artystyczną, a to wartość sama w sobie. Spokój i pokora to moja siła, a nie kruchość, jak sądzi wielu. Przeczekałam i wygrałam." - nawet ciekawie mowi

a korzystając z okazji, ze jest tu juz offtop pragne pozdrowic Dobrosława (Dobi'ego) czyli mojego brata.... :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: pani

Post autor: grzechoo »

surferman pisze:pragne pozdrowic Dobrosława (Dobi'ego)
Ale to chyba nie Dobi z forum?


----------------------------
:offtopic:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2007, 22:03 przez grzechoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: pani

Post autor: Marcin A. »

No naprawdę piekna ta sesja w Pani..... :P :P :P

P.S. Aguss- oczywiscie, że Edyta (jak kazdy) ma prawo do bycia z siebie dumnym i zadowolonym. Obawiam się,że nie do końca zrozumiałaś moją żartobliwą przecież wypowiedź nawiązujaca do pewnych (uwielbianych przeze mnie) skłonności charakterystycznych dla znaku Skorpiona. :) A jeżeli ma juz byc tak zupełnie poważnie, to odnosząc sie do tego, co napisałas-uważam, że Edytka równiez czasami pozwala sobie na dość ostre komentarze w stosunku do osób, których nie zna osobiscie.... :) Pozdrawiam i cieszę się, że po dłuższej przerwie możemy sobie podyskutować.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: pani

Post autor: Alita »

Doskonale rozumiem Marcina 8) Wywiad czytałam po 2 kieliszkach wina i trochę mi się płakac chciało, pomyślałam wtedy że prawdziwa Edyta to własnie ta z artykułu, cudowna, czuła, wrazliwa i tak podobna do mnie (tak pomyslałam! może bez tego cudowna :lol: ) ale gdy rano czytałam wywiad po raz drugi zmieniłam zdanie... mam już dośc ogladania JOŚ bo ciągłe załamki po wypowiedziach Edyty sprawiły że się zagubiłam jako fanka, nie wiem już w co mam wierzyc i 'jaka naprawde jestes nie wie nikt' pasuje tutaj doskonale, powiem tylko sesja jest P R Z E P I Ę K N A ! i uwielbiam Edytę taką jaka jest gdy nie ma fleszy... nie wiem czy kłamie ale wolę byc okłamwywana w tak cudowny sposób niż tracic wiare w miłośc która kiedyś była dla mnie wszystkim... :(

P.S Jesli płyta będzie rzeczywiście szczera do bólu to jestem pełna radości :-) i wiem że tym razem nie mam się czego obawiac, prawdziwa Edyta jest najlepsza w muzyce ...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: pani

Post autor: ANETA »

Sesja niebiańska, Edyta tak piękna, delikatna, naturalna i poprostu ,,edytkowa" że brak mi słów. Jak Jej nie wielbić???? Długo opierałam sie przed kupnem gazety bo wiedziałam ze skany i tak sie pojawią ale jak dostałam wypłate to nie wytrzymałam :D , ja poprostu uwielbiam na Nią patrzeć, to mnie uspokaja :wink: Bardzo sie ucieszyłam jak przeczytałam te kilka zdań o płycie, bardzo na nią czekam, chciałabym aby była taka jak ta sesja, poprostu nagrana z duszą, bez zbędnych ozdobników, z pięknym głosem Edytki na pierwszym planie
Michal pisze:Edyta kiedys powiedziala, ze na tej swojej nowej plycie na pierwszym planie ma byc jej glos. ?I na to licze wlasnie! Bo perla/invisible byla przeprodukowana i glos Edyty gubil sie w tych wszystkich dzwiekach...
Święta prawda :-)
Alita pisze:uwielbiam Edytę taką jaka jest gdy nie ma fleszy... nie wiem czy kłamie ale wolę byc okłamwywana w tak cudowny sposób niż tracic wiare w miłośc która kiedyś była dla mnie wszystkim... :(
Mam to samo zdanie, wole żyć w przekonaniu że moja miłość z dzieciństwa która napędza moje życie do dziś nie była tylko złudzeniem. Wole kochać Ją taką na jaką sie kreuje. Jeśli jest inaczej to nie chce poznać Jej innego oblicza.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: pani

Post autor: monia80 »

Piter pisze:To spojrzenie Edyty na ostatnim zdjęciu... Boże, przepiękne. Brak mi słów. Genialna sesja!!!
Dokladnie ja tez uwazam, ze ta sesja poprostu rewelacyjna-przecudowna w swojej normalnosci-Edytka taka dziewczeca taka swieza, taka naturalna na tych zdjeciach ,wciaz powtarzam, ze Edzi poprostu cudownie jest w bieli.
Moje ulubione zdjatko to z podpartymi rekami tylko taki maly zal ,ze jak na taka gruba gazete dali tak malo fotek.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: pani

Post autor: GosiaczeQ_14 »

monia80 pisze:tylko taki maly zal ,ze jak na taka gruba gazete dali tak malo fotek.
No właśnie też nad tym ubolewam :-) No ale jak wyda plytkę to może częściej będzie się pojawiała w gazetach. Ale mam na myśli te normalne artykuly a nie jakieś sensacyjne plotki... :-)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: pani

Post autor: Piter »

W styczniowej PANI podsumowanie roku 2007, a w nim Edyta z "E.K.G" - niestety wśród 7 klap. W uzasadnieniu napisano, że nie został wykorzystany potencjał wokalistki, i że dobry głos, ale lichy repertuar.

------------------------------------------

Posty dotyczące EKG przeniesione do wlasciwego tematu. m.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2007, 15:47 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ