Gala

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Gala

Post autor: Margaret »

Przed chwilą udało mi się kupić najnowszą Galę.
Z moją opinią wstrzymam się do oficjalnej premiery. Powiem tak - nic nowego, wszystko już wiemy, kilkoro z Was trafiło w punkt ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Gala

Post autor: Flux »

KrzysiekF pisze:Edyta udzieliła wywiadu Annie Ibisz m.in o tym jak odnalazła wewnętrzny spokój. 8)
Który to już raz Edyta odkryła wewnętrzny spokój? 10? Własna głębia wciąż musi ją zaskakiwać... Szkoda, że ten spokój nie emanuje na zewnątrz i nie prowadzi do wydania spokojnie i w terminie, nie nerwowo tworzonej zrywami płyty.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Gala

Post autor: dorota »

i co jest w tym wywiadzie bo mi szkoda kasy? :lol3:
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Gala

Post autor: Frytka »

dorota pisze:i co jest w tym wywiadzie bo mi szkoda kasy? :lol3:
Nic. Nic ciekawego. Wywiad stosunkowo krótki, chociaż dla mnie i tak za długi. 4 przeciętne zdjęcia, w tym dwa już były udostępnione wyżej. Mam tylko nieodparte wrażenie, że Edyta coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością. I wiem, że nie każdy musi być szablonowy i sztampowy, ale to zakrawa już o jakieś problemy natury psychicznej. Ona od zawsze była inna - Pewnie dlatego też wyróżniała się z tłumu, ale od wyprowadzki z Warszawy, albo jeszcze wcześniej - od rozstania z P.S. to już robi się powoli niepokojące. Aaa, no i w sumie mecenas też lekko oberwał, chociaż nie wprost :wink:

PS.1 W zasadzie wszystko, o czym był wywiad zgadliście - Allanek, mama, Bóg, wypadek D.K. O muzyce konkretnie 1 zdanie.

PS.2 Mój ulubiony fragment to "światło anioła" w oczach mamy.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gala

Post autor: ANETA »

A wiec jak zwykle zero konkretów tylko tradycyjnie wewnętrzny spokój i odnalezienie miejsca na ziemi które za pół roku zmieni. O MUZYCE COŚ JEST ?
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Gala

Post autor: Frytka »

ANETA pisze:A wiec jak zwykle zero konkretów tylko tradycyjnie wewnętrzny spokój i odnalezienie miejsca na ziemi które za pół roku zmieni. O MUZYCE COŚ JEST ?
Kilka razy takie ogólne gadanie, że w USA może się bardziej rozwijać etc., jedno zdanie o Festiwalu Filmowym w Krakowie podniesionym przez nią do rangi niemalże Oscarów i jedno zdanie o tym, ze WKRÓTCE będzie mogła zapowiedzieć premierę singla po polsku, który będzie rozpoczęciem "sezonu letniego", cokolwiek ma to znaczyć. Wszystko to już było.

Tak więc taki wywiad o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Gala

Post autor: ediva »

Zapowiedź zapowiedzi premiery singla na sezon letni :lol3: Plus festiwal, czyli połowa muzycznego roku już z głowy; na jesieni znów Hit Hit Hurra, na końcu może Sylwester. I kolejny magiczny, bardzo muzyczny rok za nami :edi:
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Gala

Post autor: Marecki »

Część wywiadu -> http://e-gorniak.com/prasa/gala-03-04-2017/
Jeśli ktoś ma gazetę i chce przepisać całość proszę o PW ;)
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gala

Post autor: chicken1506 »

Przejrzałem to "coś" w sklepie i odłożyłem po 2 minutach na półkę. Nie mam zwyczaju nikomu źle życzyć, ale chyba tylko widmo głodu tę kobitę zmusi do zmiany postępowania. Chyba, że jakiś ksiądz uświadomi jej, jaki grzech popełnia marnując taki dar od Boga, jeśli już patrzymy w jej kategoriach.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Gala

Post autor: Eurydyka »

Wywiad nudny, absolutnie wtórny w stosunku do wywiadów, jakich Edyta udzieliła ostatnio kilku tabloidom przy okazji promocji reklamowanego przez siebie lakieru do paznokci. W rozmowie mocno dominuje wątek miłości do syna; biorąc pod uwagę, że Allanek jest już nastolatkiem, w tkliwym i czułym stosunku Divy do niego wydaje się coś niepokojącego, by nie rzec - perwersyjnego. Brak w tym wszystkim zdrowej równowagi, myślę.

Złaknionym refleksji o muzyce, muzycznych inspiracjach i procesach twórczych polecam wywiad z Anną Marią Jopek w najnowszych numerze Vivy!".
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala

Post autor: ray »

Przeczytałem. I niczego nowego się nie dowiedziałem.
Tytuł: "Nareszcie szczęśliwa".
We wstępniaku Anna Zejdler-Ibisz napisała:
Edyta Górniak dla swojego syna Allana jest gotowa na wszystko. To dla niego przeprowadziła się do Los Angeles. Zamknęła za sobą przeszłość i teraz wspólnie zaczynają nowy etap.
Ooo... "Nowy etap". :lol3:
Cały ten wywiad to są po prostu brednie, pustosłowie... Szkoda papieru, szkoda drzew na to...
Na szczęście tym razem jest dużo mniej o Darciu Krupie. Gdyby redaktor naczelną "Gali" nadal była Jastrzębska, a nie Zejdler-Ibisz, pewnie byłoby więcej. Ale i tak przezabawny jest ten patos w wypowiedziach Edyty:
Edyta Górniak pisze:Noszę ten ciężar mojego dziecka razem z nim i robię wszystko, by chronić choć resztkę jego dzieciństwa, o ile takie jeszcze zostało.
Ciekawe jest pytanie o relacje Edyty z siostrą:
Gala: A z siostrą przyrodnią też jesteście zaprzyjaźnione?
Edyta: To jest jeszcze temat do przepracowania. To, co mogłam zrobić sama, zrobiłam. Teraz jest czas dla niej, czekam, aż będzie gotowa.
:roll:

Jest też krótka notka biograficzna Edyty, która kończy się zdaniem:
W Los Angeles rozpoczęła współpracę ze słynnym producentem Davidem Fosterem.
:lol3:

Karolina Korwin Piotrowska napisała w książce "Ćwiartka raz", że Edyta jest znana z autoryzacji każdego przecinka. I w tym nowym wywiadzie to widać. Jest na przykład takie zdanie: "Wtedy wracam do LA z niespodziankami dla Allana od Babci Grażynki czy ukochanej cioci Uli". Znając zamiłowanie Edyty do nadużywania wielkich liter, obstawiam, że :edi:, kiedy dostała wywiad do autoryzacji, zmieniła w wyrazie "babci" małe "b" na duże.

Zdjęcia są niezłe. Edyta jest wystylizowana na American girl, oczywiście w tle są palmy... Widać Photoshop, ale Edyta nie wygląda na tych zdjęciach karykaturalnie. Na samym końcu jest napisane: "Sesja powstała dzięki marce Chiodo PRO"...

To jest smutne i zabawne zarazem, że kiedy w piątek podano informację, że Edyta będzie bohaterką 600 numeru "Gali", od razu można się było domyślić, o czym będzie wywiad - o Allanie, mamie, Bogu, Ameryce, byłym mężu, i że o muzyce nie będzie praktycznie nic.
Tak, jak przewidziałem 3 dni temu, ten wywiad jeszcze bardziej utrwala wizerunek Edyty jako celebrytki, a nie artystki.
Dla kontrastu: na okładce najnowszej "Vivy!" jest Anna Maria Jopek. Jak się zestawi wywiad Jopek z wywiadem Górniak, różnica jest kolosalna. No cóż - obie panie są utalentowane i wrażliwe, ale jednocześnie dzieli je przepaść intelektualna...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Gala

Post autor: Piter »

dorota pisze:
Marek pisze:Obrazek
upload image

myslałam,że jakiś fan przerobił zdjęcie, a to prawdziwe zdjęcie?
co oni jej zrobili z głową????????????????????????????????????

:shock: :shock: :shock: :shock:
Nie wiem co jej zrobili ale ładniej wygląda w dresie na tym zdjęciu niż w szalowych ciuchach na kolacji z Dzoanna. Może Photoshop puścił
Ogólnie rzecz biorąc Edyta nie nagrywa od dawna, jest leniwa, a lubi błyszczeć i być w centrum uwagi. Nie traci kontaktu z rzeczywistością, po prostu nigdy go nie miała. Dla mnie pytanie brzmi, czemu wciąż interesują się nią ludzie. To dla mnie fenomen.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Gala

Post autor: Virtual Tom »

Ta okładka mamusi z synusiem to początek niezłego cyrku - wspomnicie moje słowa :kijem:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Gala

Post autor: Marek »

Jak to czytam, to tak jakbym czytał jeden i ten sam wywiad z lat 90 tych.
Ten "nowy etap" to najgorszy z "etapów". To co było do zniszczenia w Polsce, zniszczone. Czas na Amerykę.

Szkoda, że tak potoczyła się kariera Edyty. Wielka szkoda....
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Gala

Post autor: karen »

Tymczasem na Pudelku o Bogu z tego własnie wywiadu: (dlatego daję tu)
http://www.pudelek.pl/artykul/108162/go ... na_jezusa/

To już naprawdę idzie w stronę Violetty V....
ODPOWIEDZ