Gala

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala

Post autor: ray »

Edyta faktycznie bardzo ładnie wyszła. Zresztą o wszystkich trenerach mogę to powiedzieć. Choć nóżki Edyty i Marii wyglądają na wyfotoszopowane.
Bardzo dobrze, że to nie Edyta, ale Piaseczny jest w środku. Nie jestem fanem jego muzyki, ale on sprawia wrażenie najsympatyczniejszego z całego jury, poza tym facet sprzedaje więcej płyt niż Górniak, Sadowska i Afromental razem wzięci.
To pierwsza okładka "Gali" z Edytą od czasu pamiętnego wywiadu w kwietniu 2013 roku, kiedy Edyta wespół z Agnieszką Jastrzębską (dziś już celebrytką) nie tylko osiągnęły dno, ale nawet je przebiły. Dlatego Edytę chwalę - wierzę, że ta sesja i wywiad wynikają wyłącznie z kontraktu, w którym trenerzy zobowiązani są do promowania programu na warunkach producenta. Na okładce "Vivy" Edyta też nie gościła od czasu premiery "My". I bardzo dobrze - do niczego nie jest jej to potrzebne.
W wywiadzie będą pewnie banały. "Tylko nam Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Baron i Tomson z zespołu Afromental opowiedzieli o tym, jakiego głosu poszukują, ile prawdy jest w plotkach na ich temat i jak układają się ich stosunki poza planem!" - liczę na to, że Edyta między peanami na cześć Marii nie będzie próbowała wbijać szpil Justynce. :-)
Na konkrety odnośnie do teledysku do "Oczyszczenia" czy premiery płyty nie liczę. Redaktorzy "Gali" wiedzą, że ich czytelnicy nie będą tym zainteresowani. :-)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Gala

Post autor: Matiz99 »

rav33 pisze:ta nóżka chyba coś przesunięta przez grafika, jakby się kończyła i nie było tyłka... dziwnie to wygląda ;)
Wydaje Ci się. Tyłeczek i to cały jest zasłonięty więc go nie widać :-) Poza tym długość drugiej nogi też się zgadza gdy sobie przedłużyć linię do niewidocznego kolana :-)
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Gala

Post autor: Margaret »

Wywiad z Edytą był króciutki, najkrótszy ze wszystkich. Najciekawsze stwierdzenie padło, że Edyta pracuje nad kilkoma projektami jednocześnie tj. praca nad 8 płytą, nagrywanie teledysku do "Oczyszczenia", Trasa L2L i the Voice.

Cieszę się, że powstanie videoclip do Oczyszczenia - no ale serio Edyta ? Trochę za późno.
Piosenka w eterze przepadła, w czasie premiery stwierdziła, że rozważa 3 scenariusze do clipu. Za długi odstęp między rozważaniem a realizacją. Na spokojnie nagrany materiał dołączyłabym do obrazu nowej piosenki ...
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Gala

Post autor: Frytka »

Pewnie klip wyjdzie z angielską wersją tekstową. A może angielska wersja tekstowa wyjdzie razem z płytą :hellobaby:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Gala

Post autor: Bob »

Matiz99 pisze:
rav33 pisze:ta nóżka chyba coś przesunięta przez grafika, jakby się kończyła i nie było tyłka... dziwnie to wygląda ;)
Wydaje Ci się. Tyłeczek i to cały jest zasłonięty więc go nie widać :-) Poza tym długość drugiej nogi też się zgadza gdy sobie przedłużyć linię do niewidocznego kolana :-)
Justyna nie odpuszcza.Poznaję .....To nie jest grycankowy udzior Edyty tylko posągowa k.dolna boskiej Jusi...Żaden fotoszop....ZemstaJusi i zaprzyjaźnionego grafika :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala

Post autor: ray »

Minęły właśnie 3 lata od ukazania się źenady dekady - 8 kwietnia 2013 wyszedł 500 numer "Gali" z Edytą na okładce i długim wywiadem pod tytułem "Przebudzenie". :roll:
Polecam jego lekturę wszystkim nowym fanom Edyty: http://e-gorniak.com/prasa/2013/04/gala-500/.
3 lata temu Edyta była w związku ze Schrammem, była buddystką i mieszkanką Warszawy, która twierdziła, że pracuje nad swoją nową, ósmą płytą. Dziś Edyta podobno jest wolna, jest katoliczką, mieszkanką Krakowa i nadal twierdzi, że pracuje nad swoją nową, ósmą płytą. :-)
Ten wywiad sprzed 3 lat nadal robi wrażenie. Edyta kłamała już w pierwszym zdaniu:
Edyta Górniak pisze:Większość okładek i wywiadów "Gali" ilustrowała dobre momenty mojego życia, przełomowe: karierę międzynarodową, wyjątkowe duety, np. z José Carrerasem...
A która okładka lub który wywiad "Gali" ilustrował jej karierę międzynarodową lub któryś z jej duetów? :-) Tylko dwie okładki "Gali" i towarzyszące im wywiady były związane z karierą Edyty - w listopadzie 2006 (tytuł "Wielki powrót Edyty Górniak" - chodziło o wydanie singla Loving you) i we wrześniu 2007, przed premierą "E.K.G." (Edyta powiedziała wówczas: "Teraz zależy mi tylko na tworzeniu muzyki. Na tym, by proponować nowe, piękne piosenki swoim fanom częściej, niż robiłam to dotychczas"). Wszystkie pozostałe okładki i wywiady dotyczyły tylko jej życia osobistego.
Później jest już część właściwa rozmowy, czyli przeplatanka - mieszanie z błotem byłego męża i peany na cześć Schramma. Najlepsza jest wypowiedź Edyty, że bardzo chciałaby mieć ze Schrammem dziecko, które - bez względu na to, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka - będzie się nazywało Sharlie Schramm. :lol3:
I sama końcówka:
Edyta Górniak pisze:Tylko mocna osobowość potrafi ze mną żyć. Taki jest Piotr. Do tej pory nikogo przy moim boku tak nie podziwiałam jak jego. Moja kariera też wreszcie wróciła na normalny tor. Ostatnio nagrałam kolejny międzynarodowy duet, który będzie miał premierę chwilę po premierze jubileuszowego numeru „Gali”, DVD koncertowe, przygotowuję następną płytę. Chciałabym, żeby była pod każdym względem przełomowa i wyjątkowa, bo będzie to moja ósma płyta. A jako że jestem numerologiczną ósemką, chciałabym, żeby ten album zmieścił wszystko, czym dzisiaj jestem. Chciałabym mieć go w ręku już dziś, ale od miesięcy, skrupulatnie i powoli, zbieram repertuar. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie premiera i że to będzie płyta, która „dogoni czas” i przywróci bieg wydarzeń, który przerwałam kiedyś, kiedy zrezygnowałam z siebie.
I po 3 latach nie ma ani koncertowego DVD, ani płyty. :-) A "międzynarodowy duet", czyli All the way z Mattem Duskiem przeszedł praktycznie niezauważony. Czemu do tej piosenki nie powstał klip? Przecież przez cały rok 2013 Edyta nie zagrała ani jednego koncertu, więc miała kupę wolnego czasu.
Jest tylko jeden plus - od 3 lat Edyta nie udzieliła żadnego dużego wywiadu dla "Gali" lub "Vivy!" - był tylko króciuteńki wywiad dla "Gali" na potrzeby promocji ostatniej edycji TVOP. Teraz Edyta preferuje "Fakt" i Jastrzabpost. :wink:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Gala

Post autor: karen »

nie wywołuj wilka z lasu /
Ale obstawiam ze predzej czy później przeczytamy o nawróceniu, miłosierdziu wdzięczności i miłości do wszystkich ludzi, no i tak przypadkiem przy okazji dowiemy się kto ja ostatnio oszukał okradł okłamał wykorzystał ;-)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Gala

Post autor: Matiz99 »

ray pisze:"międzynarodowy duet", czyli All the way z Mattem Duskiem przeszedł praktycznie niezauważony. Czemu do tej piosenki nie powstał klip? Przecież przez cały rok 2013 Edyta nie zagrała ani jednego koncertu, więc miała kupę wolnego czasu.
Daj spokój. Zapomniałem zgłosić ten duet do ankiety z kompromitacjami. Przecież ten duet to nic innego jak promocja nowej płyty Duska w Polsce. Utwór nie znalazł się na międzynarodowej edycji. Znalazł naiwną i ją wykorzystał; zapomniał. A ta ze swoją charakterystyczną dziecięcą radością napaliła się jak stonka na wykopki i pomyślała że angażuje się w wielki międzynarodowy projekt 8P
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Gala

Post autor: DAAMI »

Ostatnio wielu z Was nie mogło doczekać się nowego "wywiadu - rzeki" w Gali.

Już 3 kwietnia, w jubileuszowym wydaniu Edyta pojawi się na okładce Gali :)

Spełniło się Wasze "marzenie" :PP :D

Obrazek
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gala

Post autor: ANETA »

:shock: Allan ma twarz Edyty hehe. Jeszcze nie widziałam na żadnym zdjęciu by był tak do niej podobny, chyba z wielkiem traci podobieństwo do Darka. Ciekawe czym Edzia tym razem ,,zaskoczy" 8P Kiedy w koncu ta cholerna płyta ? :beczy:
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gala

Post autor: chicken1506 »

Światowo, będzie się działo...
Robimy konkurs: Ile zdań/wyrazów o muzyce?
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Gala

Post autor: karen »

Ale wyglada swietnie-kiecka genialna :hellobaby:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Gala

Post autor: ediva »

ANETA pisze::shock: Allan ma twarz Edyty hehe. Jeszcze nie widziałam na żadnym zdjęciu by był tak do niej podobny, chyba z wielkiem traci podobieństwo do Darka. Ciekawe czym Edzia tym razem ,,zaskoczy" 8P Kiedy w koncu ta cholerna płyta ? :beczy:
Wręcz przeciwnie - z wiekiem Allan coraz bardziej przypomina ojca. Podobieństwo jest wypośrodkowane, do obojga rodziców, nie mogą się go wyprzeć. Natomiast płyty nie będzie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala

Post autor: ray »

Edyta upodobała sobie udzielanie wywiadów z okazji jubileuszy. 4 lata temu była na okładce 500 numeru "Gali", rok później była gościem 100 odcinka internetowego talk-show Łukasza Jakóbiaka, a teraz będzie na okładce 600 wydania "Gali".

W 500 numerze "Gali" Edyta powiedziała: "Moja kariera też wreszcie wróciła na normalny tor". Ciekawe, czy w 600 numerze "Gali" :edi: będzie tego samego zdania. Dowiemy się już w poniedziałek. :)

Na pewno w tym wywiadzie Edyta pozwoli sobie na uszczypliwości w stronę byłego męża, pewnie też w stronę byłych teściów, może również Dustplastic.
Ta okładka i ten wywiad tylko utrwali wizerunek Edyty jako celebrytki, nie artystki. I jeszcze ten Allan na okładce... :roll:
Ale co tam... Wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek będzie się z czego pośmiać - a w końcu śmiech to zdrowie. :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Gala

Post autor: DeathlySilence »

ray pisze:Wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek będzie się z czego pośmiać - a w końcu śmiech to zdrowie. :)
Edytka zreanimuje na chwilkę nasze serca, dokona trepanacji czaszek i udrożni jelita. <3

Fajne zdjęcie, na luzie (poza ubiorem). American Dream. Uśmiechy do pozazdroszczenia. Kiecka rewelacyjna, chyba sobie taką sprawię. Obczaję dla samej sesji. Wywiad zapewne ktoś streści, wyłowi perełki i rzuci przede mną, wieprzem, za co z góry dziękuję.
ODPOWIEDZ