Newsweek

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Newsweek

Post autor: pijej1 »

przypisujecie i wkładacie w usta Eli słów których ona nigdy nie wypowiedziała!!! Kiedykolwiek nazwała sie krytykiem muzycznym?! zapytano ją co sądzi o nowym utworze Edi i oddała subiektywnej ocenie!!! a wy ją zaraz linczujecie!!! A dlaczego ją pytano o zdanie? no przecież jest specjalistą od emisji głosy znanym jurorem a wy panowe E i P jesteście nikim i wasza opinia i wasze litanie kierowane do Wspaniałej Edi i jej genialnej ostatnio twórczosci nic tutaj nie zmienią - bo dla mas akurat wasza opinia jest G...o warta! i jak sie wam podobają ostatnie nagrania serwowane Wam przez Edi to tylko współczuję bo dla mnie brzmią jak odrzuty z nowej płyty Mariny - jakby skomentowała to Doda są na poziomie ryby niskogłębinowej...
ale to znowu tylko moja opinia i g...o mnie obchodzi czy sie z nią zgadzacie czy nie 8P
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Newsweek

Post autor: Phealer33 »

pijej1 pisze:(...) a wy panowe E[ndeven] i P[healer33] jesteście nikim i wasza opinia i wasze litanie kierowane do Wspaniałej Edi i jej genialnej ostatnio twórczosci nic tutaj nie zmienią - bo dla mas akurat wasza opinia jest G...o warta! (...)
Oj, kotku...
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Newsweek

Post autor: caterina78 »

Mist pisze:Zlecieliscie sie jak stado kraczacych wron! Matko, nie podoba sie Zapendowskiej jej sprawa. Nie kazdemu musie sie podobac!! Nie jest to jednak powod zeby podwazac autorytet tej Pani, bo sie jej piosenka nie podoba. Przestancie byc infantylni :roll:
Mist , oczywiscie, tylko teraz pytanie jest nastepujace, wypowiedziala sie jako prywatna osoba, czy jako ekspert muzyczny?

Opinia osobista, szanuje i nie dociekam, ale juz jako ekspert -jednym slowem mnie nie zadowoli, chce zrozumiec motywacje, argumentacje w tym przypadku.

Po prostu jedno zdanie to za malo, jesli mowi to jako wciaz jak dla mnie autorytet muzyczny, czekam zatem na rozwiniecie wypowiedzi.

Nawet jesli moja opnia bedzie nadal inna to ja oczekuje od pani Eli jako profesjonalisty oswiecenia mnie w tej kwestii i wskazania obiektywnie tego, czego poprzez pryzmat fanowskich uczuc raczej nie dostrzegam, bez wzgledu na moje motywacje.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Newsweek

Post autor: Meg »

pijej1 pisze:bo dla mas akurat wasza opinia jest G...o warta
Tak samo jak Twoja :lol:
pijej1 pisze:jak sie wam podobają ostatnie nagrania serwowane Wam przez Edi to tylko współczuję
Dzięki za współczucie... naprawdę już nie daję rady, nie wiem jak mam to udźwignąć, jak mam sobie poradzić z tym że OTR mi się podoba :laughing:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Newsweek

Post autor: Mist »

caterina78 pisze:Mist , oczywiscie, tylko teraz pytanie jest nastepujace, wypowiedziala sie jako prywatna osoba, czy jako ekspert muzyczny?

Opinia osobista, szanuje i nie dociekam, ale juz jako ekspert -jednym slowem mnie nie zadowoli, chce zrozumiec motywacje, argumentacje w tym przypadku.
Zapendowska jest ekspertem a wy gadajta sobie co chceta!! Wcale nie trzeba miec Mgr Krytyk Muzyczny, zeby sie w temacie wypowiadac! Chyba nawet nie zdajecie sobie sprawy jak durne sa wasze niektore wypowiedzi (to nie do Ciebie Cat78)

....i gdyby Edyta na nia nie trafila kto wie, moze dzisiaj by byla ogrodnikiem-pszczelarzem :d
Nikt lepiej jak ona nie zna Edytowych zdolnosci. I jezeli nie podoba sie jej piosenka to pewnie dlatego, ze uwaza, ze Edyta rozmienila talent na drobne, ze powinna nagrywac z wyzszej polki, z najlepszymi kompozytorami i teksciarzami, producentami itp. Szkoda jej Edyty, bo powiedzmy sobie szczerze ona byla jedyna polska nadzieja na zaistnienie w swiecie. Juz kilka razy o tym wspominala. Ja rozumiem o co jej chodzi, bo mialo byc ambitnie a jest.... cliché. Teledyski ociekaja dramatyzmem, a to co sie slyszy jest okay ale nie powala.

Ja nie mam z tym problemu, nie oczekuje od kazdej piosenki ze bedzie angazowala mnie emocjonalnie... lub doprowadzala do ekstazy... :D Co do Edytytowych wydawnictw to ostanio, chociaz nie jestem zachwycona totalnie, to absolutnie sie ciesze, ze Edi cos nagrywa i wypuszcza. To cieszy mnie bardzo. Co do plyty to sie troche obawiam, ale czekam z niecierpliwoscia!! Bo plyty u Edyty pojawiaja sie raz na 100 lat....
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Newsweek

Post autor: vanity »

Ela ma prawo do wydawania opinii na temat tego co się jej podoba, a co nie. Jak każdy.
Nie bardzo rozumiem zarzut, że nie rozumie dzisiejszej muzyki. Ja też nie rozumiem i znam wielu co nie rozumie głównego nurtu. Będąc w miarę młodej daty osobą, odkrywam utwór Jeremy Pearl Jam i wałkuję nonstop na mp3 od kilku tygodni, nikt w dzisiejszych czasach tak na mnie nie działa (ewentualnie Ray Wilson jesst dość blisko), nawet Edyta ze swoimi nowymi produkcjami. Edytę uwielbiam, ale im młodszy utwór, tym mniej mi się podoba. Uczty dla ucha szukam w muzyce starszej daty, dzisiejsza, nawet jeżeli zwróci moją uwagę, po jednym dniu wydaje się mało warta.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Newsweek

Post autor: theshape »

Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Newsweek

Post autor: Dobi »

Newsweek z marca 2002
Przy nagrywaniu płyty pracowała z najlepszymi. Repertuar pomagał jej dobrać Chris Briggs – wcześniej pracował m.in. przy albumach Robbiego Williamsa i Geri Halliwell. Menadżerem mającym wprowadzić Edytę w świat jest Jim Beach, który od lat prowadzi interesy grupy Queen i Chrisa Rea.
- Dano mi nieograniczony budżet, pracowałam w najlepszych studiach na świecie i z najlepszymi producentami – twierdzi piosenkarka. – Chcę udowodnić, że słusznie zainwestowano we mnie tak duże pieniądze.
Pieniądze są duże i Górniak musi wylądować na światowych listach przebojów. Jeżeli się uda, będzie to największy sukces polskiego wykonawcy – jeśli nie, nieprędko ktoś wpompuje pieniądze w promocję artystki.
- Chciałem zamieć styl i bałam się, że nie uda mi się znaleźć odpowiedniego materiału, bo wszyscy autorzy pamiętali mnie z ballad i proponowali mi podobne utwory – mówi Edyta.
Nad większością nagrań umieszczonych w albumie „Perła” czuwali angielscy producenci, pracujący z zespołami Spice Girls czy Boyzone. Efekt? Górniak śpiewa piosenki dynamiczne, oparte na silnej sekcji rytmicznej, świetne do dyskoteki.
- Z takim repertuarem jej sukces w krajach niemieckojęzycznych w Skandynawii czy Hiszpanii wydaje się przesądzony – twierdzi Chris Briggs.
A o premierze "Perły":
- Uważam, że będzie to wydarzenie muzyczne dużej rangi – zapewnia Piotr Kabaj, szef Pomaton EMI.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Newsweek

Post autor: theshape »

Artykul o Kubiaku z najnowszego Newsweeka. O Edycie tez pisza przy okazji:
http://biznes.newsweek.pl/wiktor-kubiak ... 6,1,4.html
ella
Sit down
Sit down
Posty: 97
Rejestracja: 11 kwie 2007, 0:12
Lokalizacja: poland

Re: Newsweek

Post autor: ella »

Newsweek o Edycie, tytul mowi sam za siebie:

Krótka historia o tym, jak Edyta Górniak odleciała w kosmos ;(

https://www.newsweek.pl/polska/edyta-go ... ie/b6yv4jz
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Newsweek

Post autor: addar »

zauważ kto to napisał. Fotka tej Pani mówi o niej wszystko Xd
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Newsweek

Post autor: Stukus »

addar pisze:zauważ kto to napisał. Fotka tej Pani mówi o niej wszystko Xd
Addar Ty serio po wyglądzie oceniasz ludzi? :shock: Na moje oko wszystko u tej pani się zgadza :) ;)

Dobry tekst. Polecam tym, którzy wierzą, że głos Edyty cokolwiek znaczy. Zasłużony kubeł zimnej wody za "fikołki moralne" :edi:

Trafnie artykuł skomentowała KKP na swoim instagramie: https://www.instagram.com/p/CDdVW8zAyuT/
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Newsweek

Post autor: Gosia1423 »

Ja nie wiem, co trzeba mieć we łbie, żeby takie rzeczy wypisywać... Jeszcze, żeby to było po polsku... https://www.instagram.com/p/CDeC1jmg9mj ... urxixgx8zi
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Newsweek

Post autor: Piter »

Edyta rzeczywiście robi to wszystko dla kasy i pod PiS?
Czy wówczas zaczynałaby z Szumowskim?

Rozumiem, że ktoś może się gubić, ale pewne tezy są tu zbyt daleko posunięte.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Newsweek

Post autor: Blur »

addar pisze:zauważ kto to napisał. Fotka tej Pani mówi o niej wszystko Xd
Jeżeli zniżasz się do takiego poziomu i to jest Twój jedyny "argument", powinieneś liczyć się z tym, że ktoś odpowie Ci na tym samym poziomie. Spójrz w lustro, z tego co kojarzę widok będzie nienachalnie przyjemny, a przynajmniej w porównaniu z tą dziennikarką.

Co do artykułu. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Edyta śpiewała i chyba sama popełniła ten tekst: (...) consequences, sometimes you should take a step back (...), i tego jej właśnie życzę, jeszcze nie jest za późno.
ODPOWIEDZ