Newsweek

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Newsweek

Post autor: Marrcino »

Mysle ze to sie nie uda. Edyta raczej nie zamieszka z Doda wiec z ktorejs z Pan bedzie musial zrezygnowac. :wink2:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Newsweek

Post autor: Michael »

grzechoo pisze:No ciekawe czy Edyta chciałaby zamieszkać choćby na krótko razem z Dorotką
Nie wydaje mi się. 8)
Poza tym, czy widzicie w tym gronie jakieś divy oprócz Edyty? :P
Ktoś tu kiedyś napisał, że w tym kraju jest najpierw Górniak, później długo, długo nic i w pełni się z tym zgadzam.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Newsweek

Post autor: vanity »

pomysł wydaje się ciekawy, zapewne każdy z nas pamięta zloty div na zachodzie, fajne wykonania swoje, no i final :D ale.....
także przypuszczam, że co za dużo to niezdrowo, sam koncert może wypalić, ale mieszkanie wspólne.... to nie przejdzie nawet bez Dody - tak uważam.
po następne jakoś nie wyobrażam sobie Marylki śpiewającej światowe przeboje....
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Newsweek

Post autor: Marcin A. »

Mnie też taki pomysł bardzo się podoba, ale zamiast DODĘ i Marylę zaprosiłbym Kasię Kowalską i Kayah.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Newsweek

Post autor: Michael »

Marcin A. pisze:Mnie też taki pomysł bardzo się podoba, ale zamiast DODĘ i Marylę zaprosiłbym Kasię Kowalską i Kayah.
W takim układzie owszem. 8)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Newsweek

Post autor: ANETA »

Świetny pomysł, zaraz kojarzy mi sie to z koncertem jaki dały Mariah, Gloria ,Cher, Shakira itp były takie koncerty które zawsze chętnie oglądam :-) Połączenie Edyta + Doda byłoby ciekawe jakby Edzia weszła ze swoimi górkami w rockowe klimaty ale to napewno sie nie stanie bo one sie nie trawią nawzajem.A jednak taki koncert bez Dody... raczej nie będzie sie telewizji opłacał...Jednak połączenie Górniak+Kowalska+Kukulska+Kayah byłoby extra, chociaż znając życie gdyby już coś takiego miało powstać (w co ogólnie wątpię) to wrzuciliby napewno Jopek albo inną smętną ,,divę".
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Newsweek

Post autor: pilsner »

ANETA pisze:A jednak taki koncert bez Dody... raczej nie będzie sie telewizji opłacał...Jednak połączenie Górniak+Kowalska+Kukulska+Kayah byłoby extra, chociaż znając życie gdyby już coś takiego miało powstać (w co ogólnie wątpię) to wrzuciliby napewno Jopek albo inną smętną ,,divę".
oj tak takie połączenie byloby ekstra!!!
Ale bez Dody to raczej nie moze być, bo jednak to ona przyciąga i skupia na sobie największa uwagę mediów, widzów... to sie kiedys skończy, ale jak narazie ona gwarantuje oglądalność a to sie dla tv najbardziej liczy, a nie np. poziom artystyczny wokalistek!
Doda z Edka pewnie by sobie skoczyły do gardeł i wydrapały oczy, a Kukulska z Edytką zapewne by sie zaprzyjaźniły- a to drugie juz takie ciekawe dla TV nie jest :P
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Newsweek

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

witam po prawie miesiecznej przerwie w pisaniu na forum

Z calym szacunkiem ale do rpogramu ''Diwy'' jak sama nazwa wskazuje powinny byc zaproszone piosenkarki o wybitnych glosach, wiec sympatie czy antypatie trzeba tu zachowac dla siebie i rzeczowo podejsc do sprawy.

Edyta i owszem, Steczkowska i owszem i na wymienionych przez gazete bym zakonczyl no chyba ze Doda ktora chce byc Diwą ale to tylko po to aby jej udowodnic ze dziewcyna musi jeszcze dluuugo na takie miano pracowac ( glos ma dobry i owszem , ale Diwa to cos wiecej...)

Kukulska, Rodowicz czy Kowalska to niestety nie ten poziom, lubie wszystkie trzy , ale to sa piosenkarki, ani jedna z nich nie jest Diwą...

jeszcze szkoda tylko ze szwed nie zamierza zaprosic bylej zony, bo Kayah jak najbardziej by tu pasowała

wiec moja 4 wyglada tak :
1) Edyta
2) Justyna steczkowska
3) Kayah
4) Doda


.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Newsweek

Post autor: Michael »

Żeby być divą nie wystarczy mieć dobrego głosu, trzeba mieć też klasę, której Dodzie brakuje :P
Proponuję Górniak, Kayah, Steczkowską, Dudziak 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Newsweek

Post autor: Aro »

Jak dla mnie genialny pomysł! Edyta na oczach milionów spiewająca, a nie oceniająca. Ileż młodych osób mogłoby zwrócić na Edyte uwagę, zachwycić się jej głosem. Do tego jeszcze Spodek jako miejsce tego wydarzenia. Tak blisko mnie. Ja jestem za. :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Newsweek

Post autor: B@r »

pilsner pisze:Górniak+Kowalska+Kukulska+Kayah
Idealny sklad! :cloud9:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Newsweek

Post autor: grzechoo »

Magda skład moze byłby idealny gdyby nie Kowalska, jakos nie pasuje mi do niej okreśelnie diva, w jej miejsce wstawiłbym Justynę
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Newsweek

Post autor: B@r »

grzechoo pisze:Magda skład moze byłby idealny gdyby nie Kowalska, jakos nie pasuje mi do niej okreśelnie diva, w jej miejsce wstawiłbym Justynę
Posluchaj sobie plyty "Koncert Inaczej", Kaska w czerwonej sukni spiewajaca jazzowe i jazzujace standardy - czmeu wiec nie. Najlepiej niech bedzie cala piatka, lacznie z Justyna.

Zauwazcie, ze wszystkie piosenkarki triumfy swiecily w latach 90-tych... To byly czasy.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Newsweek

Post autor: vanity »

grzechoo pisze:jakos nie pasuje mi do niej okreśelnie diva,
bo Kaśka to taka trochę bardziej rockowa baba a nie diva.
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Newsweek

Post autor: duke »

nie wiem czy kto już pisał w newsweeku druzgocząca recenzja płyty EKG(1pkt na 6).
Recenzje zrobiono na zasadzie porównania Nowe płyty Górniak/Spears.
Napisali że tak miałkiej płyty jeszcze nie było ( dla porównania na albumie Britnej jest podobno min. 6 murowanych hitów).
Dodatkowo autor zwraca honor K. cerekwickiej, której zarzucił w poprzednim wydaniu nagranie najgorszej płyty roku...:)
Na końcu recenzent (de)-moralizuje:
"Lepiej pić i ćpać ale mieć dobrego producenta niż udawać świętą i pracować z mężem"
Nomen omen święte słowa...
niestety

[ Dodano: 2007-11-08, 17:55 ]
nie wiem czy kto już pisał o tym, że w newsweeku druzgocząca recenzja płyty EKG(1pkt na 6).
Recenzje zrobiono na zasadzie porównania Nowe płyty Górniak/Spears.
Napisali że tak miałkiej płyty jeszcze nie było ( dla porównania na albumie Britnej jest podobno min. 6 murowanych hitów).
Dodatkowo autor zwraca honor K. cerekwickiej, której zarzucił w poprzednim wydaniu nagranie najgorszej płyty roku...:)
Na końcu recenzent (de)-moralizuje:
"Lepiej pić i ćpać ale mieć dobrego producenta niż udawać świętą i pracować z mężem"
Nomen omen święte słowa...
niestety
ODPOWIEDZ