Newsweek

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
edytajk
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:03
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Newsweek

Post autor: edytajk »

Dzisiejszy Newsweek na stronie 6. zamieszcza krótki artykuł ze zdjęciem Edi.
Rzecz się tyczy hymnu na EURO 2012 :)
Wg. mnie duży pozytyw dla Newsweeka.
Skan artykułu znajdziecie tu: http://chomikuj.pl/edytajk/Edyta+Gorniak
:)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Newsweek

Post autor: Marrcino »

Dzieki za skan :) Oj wole zeby Edka juz nie spiewala zadnych hymnow. Niech sie czepiaja innych. :-)
Ela Gołaszewska
Make it happen
Make it happen
Posty: 163
Rejestracja: 11 kwie 2005, 15:28
Ulubiony album: ''EKG''
Ulubiona piosenka: ''Dziękuje Ci''
Lokalizacja: Łódż

Re: Newsweek

Post autor: Ela Gołaszewska »

Ja tam bym chciała ,żeby zaśpiewała Edytka pokaże - pojdzie na całość.Wyjda im oczy z zazdrości. :-D
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Newsweek

Post autor: Chill-out »

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Newsweek

Post autor: vanity »

wow Wiśnia 4 miliony - nieźle. i to bez piratów.
ale wyniki sprzedaży okrótne w obecnych czasach. strasznie rynek muzyczny zszedł na psy.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Newsweek

Post autor: GosiaczeQ_14 »

O a jednak ludzie chcą żeby Edi zaśpiewała... Zmienili zdanie?? Ciekawe dlaczego?? g:hmm2 może zaczęli ją doceniać a może po prostu znowu chcą mieć tematy do gadania?? :679: No ale jak Edi zaśpiewa to im szczeny opadną i nie ruszą nimi do końca mistrzostw :smile:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Newsweek

Post autor: Michael »

GosiaczeQ_14 pisze:Zmienili zdanie?? Ciekawe dlaczego??
Ja myślę, ze wyniki tej ankiety, to efekt kojarzenia Edyty z hymnem. Pierwsze skojarzenie statystycznego Kowalskiego na rzucone hasło "śpiewanie hymnu", to "Górniak" i wątpię, żeby w danej chwili ktoś zastanawiał się nad tym, jaka to miałaby być interpretacja 8)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Newsweek

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Michael pisze:Ja myślę, ze wyniki tej ankiety, to efekt kojarzenia Edyty z hymnem. Pierwsze skojarzenie statystycznego Kowalskiego na rzucone hasło "śpiewanie hymnu", to "Górniak" i wątpię, żeby w danej chwili ktoś zastanawiał się nad tym, jaka to miałaby być interpretacja
No też tak może być. No ale przecież niektórzy ludzie potrafią jeszcze myśleć. I chyba wiedzą jak głosują i czytają ze zrozumieniem :-) :688:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Newsweek

Post autor: vanity »

GosiaczeQ_14 pisze:No też tak może być. No ale przecież niektórzy ludzie potrafią jeszcze myśleć. I chyba wiedzą jak głosują i czytają ze zrozumieniem
podobno mało kto czyta ze zrozumieniem tekstu :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Newsweek

Post autor: ANETA »

Nie przejmuje sie ludźmi którzy wciaz ekscytują sie hymnem w wykonaniu Edyty, bo to dla mnie bezmózgi. Osoba normalna, wrazliwa i mająca chociaz odrobine słuchu muzycznego wie ze zaspiewała dobrze, ze w USA gwiazdy rózne cuda z hymnem robia i jest dobrze, dostaja burze oklasków. Czemu ten kraj jest taki ciemny???? ;( Eee tam juz nie chce mi sie wałkowac tematu ,,CIEMNOTA POLAKÓW" ....bo to bez sensu

Edyta powinna jednak zaspiewac jeszcze raz hymn :D chocby wałsnie po to by zagrac tym tłumokom na nerwach :D i pokazac ze takie wredne komentarze ma gdzies :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Newsweek

Post autor: Magda M »

ja uważam ze hymn powinien zaśpiewać facet z mocnym, niskim głosem.. tak żeby kibice mogli zaśpiewać razem z nim. Ma po prostu "zaśpiewać" bez zadnych wyciągnieć itp itd Śpiewanie hymnu na jakimkolwiek meczu [np siatkarzy :d ] wzbudza niesamowite emocje. Wierzcie lub nie ale więcej niż połowa ludzi ma łzy w oczach w takim momencie [ze mną na czele] dlatego ja bym nie chciała aby hymn zaśpiewała Edyta ani żadna inna wokalistka tylko FACET albo nawet sama orkiestra bo tak czy siatk wokalu nie słychać bo kibice robia swoje :) Edyta niech zaspiewa "let's get loud" :hellobaby:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Newsweek

Post autor: Michael »

magdamiecz pisze:dlatego ja bym nie chciała aby hymn zaśpiewała Edyta ani żadna inna wokalistka tylko FACET
Proponuję Robsona! :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Newsweek

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Osoba normalna, wrazliwa i mająca chociaz odrobine słuchu muzycznego wie ze zaspiewała dobrze, ze w USA gwiazdy rózne cuda z hymnem robia i jest dobrze, dostaja burze oklasków. Czemu ten kraj jest taki ciemny???? Eee tam juz nie chce mi sie wałkowac tematu ,,CIEMNOTA POLAKÓW" ....bo to bez sensu
ja nie uważam że to ciemnota, tylko wybór wersji. hymn śpiewa się dla narodu, a nie dla siebie, czy wybranych którzy lubią "cuda w hymnie jak w USA".
zastanawia mnie jedno. jeśli ja lubię stare wersje przebojów a nie lubię obecnych, przearanżowanych (choć też obecni mogą być utalentowani) itd.... to nawet mi się to chwali, że wolę starą wersję, ale jak już przekombinowanego hymnu nie polubię, to mi się zarzuca ciemnote, brak postępu..... :?
nie dziwię się, że niektórym się nie podobało, bo niby czemu wszystkim miało?
a co do komentarzy (ale tych z "językami") myślę że nie należy się przejmować. zawsze znajdzie się % aparatów, którzy zamiast argumentować lecą tzw łaciną podwórkową.

[ Dodano: 2007-06-09, 15:43 ]
magdamiecz pisze:ja uważam ze hymn powinien zaśpiewać facet z mocnym, niskim głosem.. tak żeby kibice mogli zaśpiewać razem z nim. Ma po prostu "zaśpiewać" bez zadnych wyciągnieć itp itd Śpiewanie hymnu na jakimkolwiek meczu [np siatkarzy ] wzbudza niesamowite emocje. Wierzcie lub nie ale więcej niż połowa ludzi ma łzy w oczach w takim momencie [ze mną na czele] dlatego ja bym nie chciała aby hymn zaśpiewała Edyta ani żadna inna wokalistka tylko FACET albo nawet sama orkiestra bo tak czy siatk wokalu nie słychać bo kibice robia swoje Edyta niech zaspiewa "let's get loud"
zgadzam się, że podczas hymnu występują emocje. ja je czasami miałam podczas meczu przed tv, a na boisku czy w hali jeszcze bardziej się to przeżywa. pozatym wydaje mi się że hymn wykonany na bosiku czy hali dodatkowo scala naród jak sobie to razem z zawodnikami pośpiewa (przecież nie sami kibole są zainteresowani meczami).
aha i bardzo żaluję, że nadal po tylu już latach, nadal nic z owymi kibolami nie zrobiono. jak zwykle olewka problemu który nas gnębi od dekad.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Newsweek

Post autor: Marrcino »

Newsweek 31/2007:

Artykul o Rinke Rooyensie - producencie JOS:

Polską rozrywką rządzili przez lata sami smutni faceci, aż zjawił się Rinke Rooyens. Dziś śmieszy nas swoim "Szymon Majewski Show" i ostro uczy VIP-y tańczyć na lodzie w zapowiadanej na jesień megaprodukcji TVP.
I sięga po następne pomysły, które zamierza zrealizować w najbliższych latach. Jest po wstępnej rozmowie z TVN o programie "Diwy". Chce zaprosić cztery znane piosenkarki do wspólnych występów w dwóch koncertach. Miejsce akcji - katowicki Spodek. Śpiewać będą miksy największych przebojów polskich i zagranicznych, a publiczność ubierze się raz na biało, a raz na czerwono. Wcześniej pokaże w telewizji przygotowania do koncertów i zdjęcia z pałacu diw, gdzie damy zamieszkają na krótko razem. Wstępną listę nazwisk już ma, wybuchowa kompozycja: Doda, Rodowicz, Górniak, Steczkowska. I znowu Holender będzie w swoim żywiole.
:d

Cytat z innego artylulu (Laski dają czadu) z tego samego numeru Newsweeka:
Na szczęście polskie gwiazdy show-biznesu przynajmniej na razie nie wymiotują publicznie. Wystarcza im pranie brudów i prowokacje. Po tym jak Edyta Górniak w telewizji powiedziała o utworze Dody "O Boże, ależ ta piosenka jest durna", wyzwana z miejsca przeszła do kontrataku: "Wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży". Wypominanie wieku koleżance i wdawanie się z nią w pyskówki to, jak się zdaje, niezły pomysł na autopromocję. A nowy album Dody "Diamond Bitch" ("Diamentowa suka") właśnie pojawił się na rynku.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Newsweek

Post autor: grzechoo »

No ciekawe czy Edyta chciałaby zamieszkać choćby na krótko razem z Dorotką
ODPOWIEDZ