Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Kolejny artykulik o Edycie na Pudlu, to wygląda jak jakaś seria na zamówienie.
Edyta Górniak szuka chłopaka:
http://www.pudelek.pl/artykul/143009/ed ... _zawodowa/
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

Steffie pisze:Kolejny artykulik o Edycie na Pudlu, to wygląda jak jakaś seria na zamówienie.
Edyta Górniak szuka chłopaka:
http://www.pudelek.pl/artykul/143009/ed ... _zawodowa/
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Pudelek zawsze (!) przepisuje każdy artykuł o Edycie z "Faktu" czy z "SE". Nic nowego. Zresztą nie tylko o niej. :)

Teraz pojawiają się w mediach wypowiedzi nowe EG często, bo była po prostu konferencja "Agenta" z jej udziałem. Diva rozmawiała na wiele tematów z różnymi redakcjami, więc każdy wątek = osobny tematy. Ot, cała tajemnica. Przecież tak jest zawsze, gdy Edyta pojawia się gdzieś publicznie i rozmawia przed kamerami. :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Pierdyliard newsikow codziennie... Pudelek nie przepisuje, tylko przerabia na swój sposob i dodaje tone zlosliwosci, których nie ma w wywiadach Edyty. Wszystko po to, żeby przedstawić ja i nie tylko w jak najgorszym świetle, bo myślą, że gdyby tak nie pisali, to ludzie by w to nie klikali, coz, mierza innych swoją, zakrzywiona miarka.
Poza tym ciekawe czy Edyta jest świadoma, że wypowiadając się dla WP w rzeczywistości mówi prosto do mikrofonu Pudla? Tak że nie jest prawdą, że Pudel zawsze przepisuje z "Faktu".
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Steffie pisze:Pudelek nie przepisuje, tylko przerabia na swój sposob i dodaje tone zlosliwosci, których nie ma w wywiadach Edyty.
Pudelek nie przepisuje, ale faktycznie te artykuły powstają na podstawie tego, co wcześniej napisał '"Fakt" czy "Super Express".
Widać to wyraźnie też w tym najnowszym artykule. Na przykład Pudelek przypomniał, że Edyta po przeprowadzce do Kalifornii najpierw spotykała się z prawnikiem "w figlarnych spodenkach" - to jest parafraza tego, co wcześniej napisał B@r w "Fakcie":
[quote="B@r w "Fakcie""]Według naszych informacji nowy wybranek Edyty jest młodszy od niej o kilka lat i poza wyjątkową inteligencją może pochwalić się dobrym gustem. – Interesuje się modą i widać to po jego ubiorze. Do drogich marynarek dobiera figlarnie krótkie spodenki. Ma też wyjątkowo białe zęby, na które wszyscy zwracają uwagę – opowiada nasz informator.[/quote]
Pudelek napisał też, że przy Williamie Edyta poczuła się tak swobodnie, że nawet przestała się malować na noc. I ten fragment to również przeróbka tego, co wcześniej napisał "Fakt", a konkretnie B@r:
[quote="B@r w "Fakcie""]Piosenkarka nie ukrywa, że czuje się, jakby przeżywała teraz drugą młodość. – Jest szaleńczo zakochana. Potrafi na przykład w środku nocy iść z mężczyzną na plażę bez makijażu i po prostu się wygłupiać – zdradza nasz informator.[/quote]
Złośliwe artykuły Pudelka o Steczkowskiej tak samo powstawały głównie na podstawie tego, co wcześniej pisał "Fakt".
Steffie pisze:Poza tym ciekawe czy Edyta jest świadoma, że wypowiadając się dla WP w rzeczywistości mówi prosto do mikrofonu Pudla?
Myślę, że Edyta ma to w nosie. Ona po prostu chce, by pisały o niej portale plotkarskie z Pudelkiem włącznie. Przecież nikt jej nie każe udzielać wywiadów dla "Faktu", "Super Expressu", WP, Jastrząb Post, przeAmbitnych czy Party - ona to robi z własnej nieprzymuszonej woli. Równie dobrze mogłaby udzielać wywiadów dla dziennikarzy muzycznych: Marii Szabłowskiej, Marka Niedźwieckiego, Pawła Sztompke, Marcina Wojciechowskiego, Piotra Metza, Artura Rawicza czy Gabi Drzewieckiej, tylko że ona nie chce.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Tak, wiem, ze Pudel w wiekszosci przepisuje z "Faktu", dzis pewnie bedzie o Allanie i wojsku, ale te ostatnie artykuly powstaly z ich wlasnych wywiadow dla WP, tak że nie jest prawdą, że Pudel zawsze przepisuje z "Faktu".
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Edyta Górniak znów się zakochała? "Jeden z adoratorów budzi w niej ciepłe uczucia"
https://www.pudelek.pl/artykul/143374/e ... 5362953:v3

Znowu temat tajemniczego Tomasza powrócił...

Dodano po 10 godzinach 16 minutach 56 sekundach:
Jak nie wrzuci sama czegoś do sieci, to paparazzi za nią polezą... ;P
Edyta Górniak i jej chwile dla kobietki: makijaż, włosy, paznokietki... (ZDJĘCIA)
https://www.pudelek.pl/artykul/143805/e ... 5362953:v3
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Pudelek...

Post autor: yourhigh »

"Górniak wściekła się na fanów czekających pod TVNem"

https://tv.pudelek.pl/video/Gorniak-wsc ... ria-22538/
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Pudelek pisze:Edyta, wychodząc ze studia, ochoczo pozowała fotoreporterom w seksownej sukience z motywem zwierzęcym i w butach za kolano. Niestety mniejszą sympatią obdarzyła fanów, którzy domagając się wspólnego zdjęcia z diwą, przeszkadzali jej w perfekcyjnemu pozowaniu przed paparazzi.
Niestety, tak właśnie było. Edyta mogła najpierw zająć się fanami, a paparazzi mogli chwilę poczekać. Ale nie - ona uznała, że pierwszeństwo mają paparazzi, a nie fani. :roll:
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: m&m »

Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

m&m pisze:Ona jest serio trochę nawiedzona.
Jesli komus zalezy na moim udziale i zabiegaja bym wystapil w ich programie to chyba oczywiste, ze zanim sie zgodze to stawiam warunki. Tez bym taka liste dal producentom. Jak najbardziej normalna sprawa, a to, ze o tym mowi glosno swiadczy tylko o tym, ze jest szczera.
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: m&m »

Nie. To nie jest normalne. To brak asymilacji, który bije od Edyty już od dawna. Ona nie jest pępkiem świata i czas najwyższy aby to do niej dotarło. Jakoś inni nie mają problemu - kto u ich boku wystąpi w programie. I nie jest to przejaw szczerości jak mówisz tylko zwykłe ograniczenie umysłowe.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

m&m pisze:zwykłe ograniczenie umysłowe.
Nie wiem co sie ostatnio dzieje na tym forum ale pelno tu ludzi ziejacych jadem.
Nazywanie kogos ograniczonym umyslowo jest zwyklym hejtem i chamstwem.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

Nie wiem co sie ostatnio dzieje na tym forum ale pelno tu ludzi ziejacych jadem.
Nazywanie kogos ograniczonym umyslowo jest zwyklym hejtem i chamstwem.
Oj tak tak. :roll:
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: m&m »

spot_me pisze:
m&m pisze:zwykłe ograniczenie umysłowe.
Nie wiem co sie ostatnio dzieje na tym forum ale pelno tu ludzi ziejacych jadem.
Nazywanie kogos ograniczonym umyslowo jest zwyklym hejtem i chamstwem.
Nie wydaje mi się aby ten termin był obraźliwy. Krytykę Edyty zbyt bardzo bierzesz do siebie. Może stąd ta reakcja. A moje stwierdzenie to przy innych komentarzach na tym forum można odebrać jako komplement.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Zaaferowana Edyta Górniak z telefonem przy głowie próbuje delektować się kawą na wynos (ZDJĘCIA)
https://www.pudelek.pl/artykul/144262/z ... 5362953:v3
ODPOWIEDZ