Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Wiadomo, ze slowo "przyjazn" jest tutaj uzyte troche na wyrost, bo przeciez taki naglowek bedzie sie dobrze klikac, jednak w tym przypadku mocno kibicuje tej relacji, jakkolwiek by ja nazwac. Przede wszystkim dlatego, ze Reni jest muzykiem i byc moze Edyta przebywajac z nia nabierze wiecej checi na muzykowanie czy nagrywanie plyty, tak jak udalo jej sie ostatnio wrocic do koncertowania. Licze na to i mocno kibicuje, oby wykorzystala jej umiejetnosci w celach muzycznych i nagrala dzieki niej plyte.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: rav33 »

Flux pisze:Trochę prędko się to nazywa przyjaźnią... Na pewno jest sympatia czy pewna nić porozumienia, ale niestety nie na płaszczyźnie muzycznej, skoro to taki temat tabu dla Edyty. Gościnny udział w koncercie to raczej jednorazowy "wyskok". Może jeszcze jakaś pojedyncza piosenka z tego wyniknie, więcej się nie spodziewam po tej relacji dla słuchaczy. Niemniej zdjęcia z Opola urocze. Dziewczyny wyglądają bardzo świeżo i promiennie.
I dodajmy, że przyjaźnie Edyty nie trwają długo. Potrafi zachłysnąć się znajomością, sporo o niej opowiadać w mediach i równie szybko z niej zrezygnować.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

A tego chochola Marcina trzyma :(
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Ten dzisiejszy artykuł Pudelka tradycyjnie powstał na podstawie artykułu B@ra dla "Faktu".
Fakt pisze:Fakt dowiedział się, że Reni Jusis (45 l.) i Edyta Górniak (47 l.) niespodziewanie zostały przyjaciółkami!
Co za brednie... :roll:
Swoją drogą, "Fakt" i Pudelek mogły wspomnieć, że przed laty Reni napisała dla Edyty słowa do piosenki To co najlepsze.

Nie sądzę, by Edyta, przebywając z Reni, nabrała chęci na nagranie płyty. Skoro już relacje z Dustami, Davidem Fosterem czy Donatanem nie wywołały w niej tej chęci, to nie inaczej będzie tym razem. Tym bardziej, że Edyta nie może się nawet zebrać do nagrania płyty akustycznej z muzykami, z którymi występuje teraz na letnich koncertach. Poza tym Reni powiedziała:
Reni Jusis pisze:Ilekroć mamy okazję, to gadamy o wszystkim, ale nie o muzyce.
To wiele tłumaczy.
rav33 pisze:I dodajmy, że przyjaźnie Edyty nie trwają długo. Potrafi zachłysnąć się znajomością, sporo o niej opowiadać w mediach i równie szybko z niej zrezygnować.
Dokładnie tak.
Były już medialne przyjaźnie z Evą Haliną Rich, z Magdą Mielcarz, z Joanną Krupą, a teraz przyszła kolej na Reni Jusis.

Myślę, że na tej "przyjaźni" więcej może zyskać Reni. Jej ostatnie albumy, "Bang!" i "Ćma", choć dobre, komercyjnie totalnie przepadły. Może jacyś fani Edyty odkryją teraz nową muzykę Reni, może nawet kupią płytę lub wybiorą się na koncert?
Z kolei Edyta może się od Reni nauczyć nieopowiadania mediom o swojej prywatności. Jusis niedawno się rozwiodła i w ogóle nie porusza tego tematu publicznie. Edyto, bierz przykład z koleżanki! ;-)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Kolega B@r powinien dostać bana na forum. Wchodzi na nie tylko po to, aby robić tanie sensacje w brukowcach. To jest forum przeznaczone dla fanów/sympatyków, a nie dla pseudo dziennikarzy, którzy nie mają pomysłu na "artykuł".
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Jeszcze tydzien sie nie skonczyl, a na Pudlu nowy temat, to juz zaczyna byc komiczne :edi:
Edyta Górniak spotyka się z... MALIKIEM MONTANĄ?
"Od dawna wiadomo, że wybiera sobie bad boyów"

http://www.pudelek.pl/artykul/148463/ed ... bad_boyow/
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Pudelek...

Post autor: michal.p »

No to już czysta głupota. Jak sobie w busie puści Biebera to na pudlu napiszą, że z nim kręci? O ile jestem zdania, że pudelek już dawno osiągnął poziom dna, to teraz jest jeszcze niżej. :klnie:
Jak ktoś w tą durnotę uwierzy, to naprawdę stracę wiarę w ludzkość...
Swoją drogą dziwię się Edycie, że pochwaliła jego twórczość, ale cóż. :583:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Zaraz po tym newsie o Edycie pojawil sie na Pudlu news o Fosterze i jego slubie z mlodsza o polowe dziewczyna. Nie wiem, czy to przypadek, czy nie, a ten pan chyba na zawsze bedzie mi sie kojarzyl z Edyta. Tak sie zastanawiam, dlaczego mimo bliskiej znajomosci Edyty z Fosterem nie udalo jej sie nagrac z nim zadnej piosenki. Czy rzeczywiscie poszlo tylko o pieniadze i terminy? Swego czasu byly nawet newsy, ze Edyta ma z nim jakas blizsza relacje. Ale patrzac na te zdjecia to chyba wole, ze nie udalo jej sie podbic jego serca i zostac jego kolejna zona oraz ze wrocila do Polski. A tak swoja droga to ciekawe czy z ta Katharine to taka prawdziwa milosc.

Amerykańska gwiazdka poślubiła dwa razy starszego eksojczyma Gigi i Belli Hadid w bajecznej sukni od Zaca Posena (FOTO)
https://www.pudelek.pl/artykul/148462/a ... sena_foto/
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: To co najlepsze »

że pudelek już dawno osiągnął poziom dna, to teraz jest jeszcze niżej
Dziś dokonał odwiertu..
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Jest Starowiślna, są zatem lody:
http://www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie, ... AId,333198

Ale te malinowe są trochę kwaśne. :P

Dodano po 21 godzinach 8 minutach 47 sekundach:
A jednak Tomasz chyba nie do końca jest na spalonym ;)
http://www.pudelek.pl/artykul/148855/na ... a_s/foto_1
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Ale trochę pogoda się nie zgadza...
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Mam nadzieję, że to żart...

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak dostała swój własny REALITY SHOW!
https://www.pudelek.pl/artykul/149658/t ... 5362953:v3
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

Edka będzie pewnie zdawała prawko :PP
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Pudelek...

Post autor: Margaret »

addar pisze:Edka będzie pewnie zdawała prawko :PP
Fakt ... nie pomyślałam o tym :strach: :boshe:
a ja myślałam, że skoro to przełomowy moment to pokażą jak Edi korzysta z in vitro lub ma podpisany jakiś kontrakt z amerykańską wytwórnią i trzyma tę informację w tajemnicy na potrzebę swojego show :]
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Pudelek...

Post autor: michal.p »

addar pisze:Edka będzie pewnie zdawała prawko :PP
Wystarczy, że Steczkowska zdawała :ha:
Nie no... kibicuję Edi jeśli się na to zdecydowała, ale na litość boską! Mam nadzieję, że nie wsiądzie za kierownicę z kamerami...
Niech stacja wyemituje jej koncert jak ma być gwiazdą tvn'u… Chociaż i tak tego tekstu z pudla nie należy brać na poważnie :P
I jeszcze ten fragment, że rusza w trasę po USA... Gdyby tak było... :( Diva wystąpi tylko w Chicago na Festival Polonaise, bo koncert w Nowym Jorku z tego co wiem jest odwołany :/
ODPOWIEDZ