Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Pudelek...

Post autor: pijej1 »

Kiedyś zwierzyłą się, że nie byłoby jej stać na opłacenie pobytu Analka sorki allanka w szpitalu w USA - nie wierzyłem. Teraz się okazuje, że nie stać ją na opłacenie mieszkania?!

Coś mi to przypomina - VV
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

Bardzo watpie w to, ze jej nie stac. To po prostu takie grazynowanie - tu nie zaplacic, tu cos na cwaniaka zalatwic.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Pudelek...

Post autor: lena7 »

To raczej takie kokietowanie - puszczanie oka w strone reklamodawcow. Mysle, ze jej zasoby finansowe i oszczednosci zaskoczylyby niejednego. To, ze uparcie odmawia kontraktom reklamowym swiadczy o tym, ze nie jest na etapie desperacji finansowej. Inaczej widzielibysmy ja co roku w jakiejs wielkiej kampanii i tez na insta reklamowalaby cos non stop.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

chyba jednak kasę ma bo już szuka ziemi pod szkołę :hellobaby:

Edyta Górniak planuje otworzyć... własną szkołę medytacji: "Miejsce, w którym ludzie będą ODZYSKIWAĆ SIEBIE" (WIDEO)

https://www.pudelek.pl/edyta-gorniak-pl ... 480249984a
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Pudelek...

Post autor: Margaret »

KrzysiekF pisze:8)

- Wykrzykiwał, że jest mu winna 80 tys. za wynajem domu w górach i chciał się z nią natychmiast rozliczyć - przytacza słowa naocznego świadka Plotek.

Normalnie interweniowałby menedżer. Niestety Górniak obecnie takiego nie posiada, bo lipcu rozwiązała z nimi umowę. Rozmówca serwisu relacjonuje, że wybuchła awantura. Na szczęście w końcu udało się mężczyznę uspokoić i nakłonić do innej formy kontaktu
https://gwiazdy.wp.pl/krepujaca-sytuacj ... 551059296a
Artykuł nieco przekłamany. Diva od lat nie ma menedżera. Ma tylko asystentów. Wieczorek generalnie pojawia się i znika. W ostatnim czasie raz jest a za chwilę go nie ma i znów jest. Ciężko mi się z połapać.
Rozumiem, że w takiej sytuacji wyszedłby Wieczorek i to on jakoś by to rozegrał, ale przecież obecnie zamiast niego Diva ma nową asystentkę i co ? Nic nie zrobiła? Nie miała odwagi wyjść i pogadać z człowiekiem?
To od czego ona jest? Od wożenia Edyty do McDonaldów i robienie story jak je fast foody i imprezuje? :roll:

Co do kwoty i zaległości ... rozumiem, że czynsz w Zakopanem nie jest najtańszy, ale aby taka kwota urosła to musiało minąć kilka ładnych miesięcy. Do tej pory facet nie miał okazji spotkać ją w górach tylko specjalnie wybrał się na drugi koniec Polski by wtargnąć na teren imprezy i wykrzykiwać na cały głos, że Diva to złodziejka? Nie chce mi się w to wierzyć...
Poza tym ustawowo ma zapewnione, że jak ktoś zalega z zapłatą czynszu więcej niż 1 miesiąc (lub 2, ale mogę się mylić) to możesz wypowiedzieć mu umowę. Nie skorzystał z tego przy kolejnym miesiącu zwłoki? :shock: :roll:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

:PP

Obrazek
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Pudelek...

Post autor: AS »

pijej1 pisze:Kiedyś zwierzyłą się, że nie byłoby jej stać na opłacenie pobytu Analka sorki allanka w szpitalu w USA - nie wierzyłem. Teraz się okazuje, że nie stać ją na opłacenie mieszkania?!

Coś mi to przypomina - VV
Stanowczo sprzeciwiam się obraźliwego nazywania tego chłopaka Analkiem. Co to wnosi do dyskusji? Obrzydliwa forma podkręcania niechęci, może nawet nienawiści. Nie jest nawet tematem tej dyskusji
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

Też nie rozumiem tego chamskiego przeinaczenia imienia, zresztą nie po raz pierwszy tutaj. Ale Edyta jest chamska zrywając nic nie znaczący papier :lol3:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Pudelek...

Post autor: audarya »

pijej1 pisze:Kiedyś zwierzyłą się, że nie byłoby jej stać na opłacenie pobytu Analka sorki allanka w szpitalu w USA - nie wierzyłem. Teraz się okazuje, że nie stać ją na opłacenie mieszkania?!

Coś mi to przypomina - VV
Post zgloszony do moderacji. Nie, nie obawiam sie zglaszac postow o glupiej tresci. I to nie jest nic personalnego - kazdemu zdarzy sie wypisywac bzdury - ja kiedys pisalam zle o Dodzie, niestety to nadal wisi, chyba, ze sama zglosze swoj post sprzed 15lat :PP

Dodano po 4 minutach 22 sekundach:
wodawodnista pisze:I dobrze by tak się stało. Ile można forsować jedną wokalistkę do tego programu ciągle nieustannie? Dla mnie to max 3 edycje i powinno się to kończyć, w takich programach potrzeba nieustannej świeżości w panelu jurorskim. Mam nadzieję, że w końcu Doda się załapie.
Lubie Edi jaka oceniajaca, ale tez uwazam, ze Doda bylaby suoer na tej pozycji, przynajmniej jeden raz dla kontrastu :D

Dodano po 4 minutach 30 sekundach:
pijej1 pisze:Wielu z nas od dawna uważa ją za idiotkę na tym forum.
Teraz branża zaczyna tylko być mniej potulna i tyle. Stąd jej szczere opinie o tym kim jest i jak wygląda z nią współpraca. Dlatego w 2020 roku w 25 lat po debiucie Dotyku wylądowała sama w górach. Tak się tym chwali jakby życie w górach było nie wiadomo jakim rarytasem :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Rozumiem mieszkanko nawet skromne w Warszawie ale w górach?! Przez 25 lat pustostan niczego się nie dorobił tylko bardzo złej opinii wśród ludzi z branży i jeszcze gorszej wśród prostaczków dla których śpiewa.
Nazywanie kogokolwiek “pustostanem” jest nieakceptowalne. Nie wiem kogo masz na mysli mowiac “wielu z nas” ale na szczescie to nie Sejm wiec prosze nie wypowiadaj sie za innych bo to jest mega sekciarskie. Post zgloszony do moderacji - kolejny.

Dodano po 7 minutach 40 sekundach:
lordarek1 pisze:chyba jednak kasę ma bo już szuka ziemi pod szkołę :hellobaby:

Edyta Górniak planuje otworzyć... własną szkołę medytacji: "Miejsce, w którym ludzie będą ODZYSKIWAĆ SIEBIE" (WIDEO)

https://www.pudelek.pl/edyta-gorniak-pl ... 480249984a

Kler dostal od Rzadu ogromny na Warmii w prezencie (to byl teren publiczny czyli wlasnosc nas wszystkich), teraz Kler sprzedaje je na dzialki za miliony…nie ma nic zlego w kupieniu ziemi za wlasne pieniadze by opowiadac o medytacji czy motylkoach latajacych - to prywatna sprawa Edyty. Przynajmniej nie bedzie upierala sie przy niepokalanym poczeciu jednoczesnie kryjac pedofilow i angazujac sie w handel dziecmi, w co zamieszany jest Watykan.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak wraca do musicalu "Metro"? "Otrzymała propozycję nie do odrzucenia

https://www.pomponik.pl/plotki/news-edy ... Id,5605751
Awatar użytkownika
KK E-G
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2021, 11:00
Ulubiona piosenka: Lime
Lokalizacja: Bielawa

Re: Pudelek...

Post autor: KK E-G »

Tu artykuł o koncercie "Murem za Polskim Mundurem" https://www.pudelek.pl/zaplakana-edyta- ... 574254784a


A tu już Edzia odpowiada https://www.youtube.com/watch?v=RkY3Mp454gw :!:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Pudelek...

Post autor: IgaAga »

Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego zazwyczaj śpiewa jedną zwrotkę nie jest w stanie emocjonalnie przebrnąć :beczy: , ale ja leci do kasy emocje wycisza :lol3:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

TYLKO NA PUDELKU: Żadna stacja NIE ZAPROPONOWAŁA Edycie Górniak sylwestrowego występu!

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 718319488a
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

Proponuje zamiast podawać te bzdety zajrzeć na insta Edyty. W punkt to skomentowała.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pudelek...

Post autor: Robik »

tomek7 pisze:Proponuje zamiast podawać te bzdety zajrzeć na insta Edyty. W punkt to skomentowała.
Napisałeś jakby Edyta była prawdomówną osobą :lol3: .
ODPOWIEDZ