Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Steffie pisze:No właśnie ma, przeczytaj uważnie jej ostatni wpis i dobrze, że wyłączyła komentarze, po co jej kolejne szambo na profilu:
http://www.instagram.com/p/B2fAHxuIXtJ/ ... 8p1hu7b869
Edycie chodzi też o bierna postawę Cleo, gdy nastąpił atak Donatana. Wiekszosc na jej miejscu by siedziała cicho, a ona nie, i dobrze.
Ale po co :edi: wraca do tego po takim czasie? A o biernej formie Cleo, to tylko taki argument, żeby jakoś się usprawiedliwić... Bo co to ma wspólnego z początkiem "afery" nakręconej przez :edi: teraz?

Już pomijam, że takie wypisywanie na insta i komentowanie na czyimś koncie jest dziecinne... Czyż nie powinna się skupić na promocji nowego singla? Może jakiś teledysk by nagrała? Resztę piosenek dograła i wydała jakiś album? Co z płytą akustyczną? Zamiast konkretów zajmuje się bzdurami.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Pudelek...

Post autor: Nuklodem »

Steffie pisze:Ale w którym momencie Edyta pluje jadem? Możesz sprecyzować? Słuchałam tych wypowiedzi i nie widziałam tam jadu tylko żal. Jeśli chodzi o wypowiedź pisemna, to taka ma inny wydźwięk, bo nie widać w niej emocji osoby wypowiadającej się, tylko sam przekaz pisemny, wątpię, żeby Edyta pluła jadem do Cleo, ona się bronila na swój sposób, jakkolwiek to z boku wyglada.
Chodzi mi o ton wypowiedzi. Cleo nie stanęła po stronie Edyty, więc poszła na stracenie. Tak to wygląda, jak mówiłem staram się wierzyć Edycie, ale to jest coraz trudniejsze, nie bez powodu jest w konflikcie z taką ilością osób. Szczerze, nie mam ochoty więcej tego komentować, tutaj wszystko zostało powiedziane.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Edyta swoje wie, więc i ton wypowiedź jest, jaki jest. Z tym się zgodzę, że powinna się skupić na nagrywaniu i zamknęłaby tym wszystkim usta. Tylko kto teraz będzie chciał z nią nagrywać? Wciąż licze na Gromee. ;-) Chyba wszyscy wiedzą, że takie aferki szkodzą. Jednak niestety Edyta daje się ciągnąć pismakom za często za język, a więc takie mamy efekty.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Pudelek...

Post autor: Cypix »

Na szczęście wiele lat temu pogodziłem się z faktem, że czasami Edyta Górniak zachowuje się jak idiotka...
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2019, 0:06 przez Cypix, łącznie zmieniany 1 raz.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Pudelek...

Post autor: Marrcino »

endeven pisze:Bojè siè o Reni
:lol3: :lol3: :lol3:

Reni Jusis forever <3 niech po cichu wykasuje numer divy :hellobaby:

Co za żenada... szkoda słów do Edzi :edi: Zachowuje się jak dziecko. Jedynym jej zajęciem obecnie jest wykłócanie się o stołek w durnym programie. Czasami wstyd być jej fanem. :oops:

Nie rozumiem tego w ogóle. Jedna zrezygnowała, miejsce się zwolniło to jurorem został ktoś inny. Czy z polecenia Edzi czy nie trzeba jej za to dziękować???? Czego ona oczekuje? Może Cleo powinna przelać jej 20 tys. ze swojej gaży? :roll: HELP

EDUARDA ZJEDZ SNICKERSA
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Stukus »

tomek7 pisze:I po co Kayah się w to miesza :shock:
Ja bym zadał pytanie po co :edi: takie głupoty sprzed roku wyciąga na światło dzienne? po co? po co? po co?
Mów dobrze, albo nie mów wcale! Takie głupoty to można przy winie z przyjaciółką przegadać a nie publicznie atakować młodszą od siebie koleżankę z branży. Mega słabe i co najgorsze wtórne. Edyta nikogo nie interesują Twoje dramy a swoimi wynurzeniami narażasz się na pośmiewisko. Czy Ty naprawdę uważasz, że to jest ważne w życiu? Nie brnij w to dalej, bo własne wojny Ciebie zniszczą.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Chyba Edyta nikogo nie zmusza do tego, żeby być jej fanem, a nawet pisała wyraźnie swego czasu, że jak się komuś coś nie podoba, to żeby nie śledził jej poczynań, natomiast wypisywanie o niej "idiotka" to chyba lekka przesada.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Steffie pisze:Chyba Edyta nikogo nie zmusza do tego, żeby być jej fanem, a nawet pisała wyraźnie swego czasu, że jak się komuś coś nie podoba, to żeby nie śledził jej poczynań, natomiast wypisywanie o niej "idiotka" to chyba lekka przesada.
Właśnie przez taką postawę jak Twoja - bezgraniczne uwilebienie, ciągłe cukrzenie i lukrowanie - :edi: ma zbyt duże mniemanie o sobie i odlatuje.

P. S. Zachowywać się jak idiotka, to nie "wypisywanie o niej idiotka". Mocne porównanie, ale jednak porównanie.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

Cleo jest obecnie na topie, ma więcej fanów niż Górniak. Chyba pierwszy raz ktoś miał jaja odpowiedzieć skorpionicy w tak odwazny i bezceremonialny sposób. Może już czas by wyciągnąć wnioski i zrozumieć lekcje. Jeśli to nie pomoże to następnym razem gdy wyjdzie na scenę w Opolu czy Sopocie może zostanie wygwizdana i nie dadzą jej śpiewać, wtedy skończą się zaproszenia, polecą w dół stawki i przyjdzie szczera pokorą. Król powinien teraz zaliczyć flop. Gromee powinien podziękować jej za dalszą współpracę. Tylko taka lekcja może jej czegoś nauczyć. Wątpię by tak się jednak stało.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Gosia1423 pisze:Właśnie przez taką postawę jak Twoja - bezgraniczne uwilebienie, ciągle cukrzenie i lukrowanie - :edi: ma zbyt duże mniemanie o sobie i odlatuje.

P. S. Zachowywać się jak idiotka, to nie "wypisywanie o niej idiotka". Mocne porównanie, ale jednak porównanie.
Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Mylisz lukrowanie z czymś innym. Gdybyś uważniej czytała posty, to byś wiedziała, że nie ma tu wiele z lukrowania czy bezgranicznego uwielbienia. Dużo wrogów ma Edyta wokół siebie, za dużo. Dużo ludzi, którzy jej źle życzą - nie dziwi mnie, że ma taką postawę w mediach. Fani, którzy nie są fanami i wypisują o niej w większości anonimowa krytykę w necie, nie rozumieja jej poczynań. Przykro się to czyta. A Edyta jest tylko człowiekiem, ma prawo popelniac też bledy. Nie zapominajcie o tym, zwłaszcza ci wszyscy zawsze idealni we wszystkim. Aha, i niestety obelga zawsze pozostanie obelga - czy ujęta w formie wymyślnej przenośni, czy też nie.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: strzalka21 »

To jest denne i idiotyczne. To musi byc konflikt rezyserowany.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

Strzalcia :edi: <3 welcome back
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

:ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha:

Proponuję taką zabawę dla rozluźnienia atmosfery - obstawiamy kiedy i z jakiego powodu Gromee okaże się być wrogiem divy.

Podejrzewam, że dociągniemy do końca roku (w końcu coś musi zaśpiewać na sylwestrze, żeby pieniążek wpłynął na konto), ale pewnie na początku roku dowiemy się, że diva jednak się rozczarowała jego postawą, gdyż nie bronił jej przed złymi kolegami i koleżankami z branży i nie stanął po jej stronie barykady.

Dodano po 4 minutach 14 sekundach:
Marrcino pisze:Nie rozumiem tego w ogóle. Jedna zrezygnowała, miejsce się zwolniło to jurorem został ktoś inny. Czy z polecenia Edzi czy nie trzeba jej za to dziękować???? Czego ona oczekuje? Może Cleo powinna przelać jej 20 tys. ze swojej gaży? :roll: HELP
Nie zapominajmy, że ta szumna rezygnacja pod pretekstem zdrowia mamy nastąpiła tylko wtedy i zapewne tylko dlatego, że podkupił ją TVN i zaproponował lepszą kasę za mniej roboty. Taka nasza święta, pełna poświęceń i wyrzeczeń :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

tomek7 pisze:To ze Cleo kręci to już wiadomo było od razu gdy Edyta ja poleciła.
Mnie się wydaje, że kręci i Edyta, i Cleo.
Przecież w całej sprawie była jeszcze jedna bohaterka - Natalia Nykiel.
Nykiel powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów, że dostała propozycję jurorowania w "The Voice Kids", gdy Edyta nagle zrezygnowała - o tym też był swego czasu artykuł na Pudelku:
https://www.pudelek.pl/artykul/134477/t ... ie_zgodze/

Wydaje mi się, że Nykiel mówiła prawdę. Obstawiałbym, że Cleo kręci, bo głupio jej się było przyznać, że była dopiero drugim wyborem producentów (albo nawet trzecim czy czwartym, tego nie wiemy), z kolei Edyta kręci, bo tak naprawdę nie zrezygnowała z "Voice'a" ze względu na chorobę mamy, tylko ze względu na "Agenta". Przecież Edyta sama później powiedziała (tutaj), że rozmowy z TVN-em w sprawie jej udziału w "Agencie" trwały około trzech miesięcy, czyli siłą rzeczy musiały się zacząć, jeszcze zanim ogłosiła, że nie wystąpi w "Voice".
Niestety, kłamstwo ma krótkie nogi, choć akurat w przypadku Edyty - długie. ;-)
tomek7 pisze:Patrząc na to co napisała Cleo to aż mo się śmiać chce z tej pseudo reklamy nowego singla. Słabe to. Doskonale wiedziała, ze jej wpis będą cytować wszystkie plotkarskie media. No to trzeba zrobić reklamę.
Ale czemu słabe? Z każdej sytuacji warto wyciągnąć coś dobrego. Cleo po prostu wykorzystała do promocji nowego singla fakt, że Edyta nagle w wywiadzie kompletnie bez powodu ją zaatakowała.
Wyobraźmy sobie odwrotną sytuację: Cleo nagle w wywiadzie kompletnie bez powodu atakuje Edytę, a Edyta jej spokojnie odpowiada i na końcu zapowiada premierę nowego singla. :PP

Jeszcze ten ostatni wpis Edyty na Insta... Najbardziej "podoba" mi się ten fragment:
Edyta Górniak pisze:Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów.
Fakty są takie, że Edyta przez miesiąc od premiery Króla nie odwiedziła ani jednej rozgłośni radiowej, tylko opowiadała w wywiadach dla portali plotkarskich o Cleo, o Donatanie, o Dodzie, o zamrożonych jajeczkach Joanny Krupy i o tym, czy Allan ma dziewczynę. :)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Pudelek...

Post autor: Cypix »

Steffie pisze:
Gosia1423 pisze:Właśnie przez taką postawę jak Twoja - bezgraniczne uwilebienie, ciągle cukrzenie i lukrowanie - :edi: ma zbyt duże mniemanie o sobie i odlatuje.

P. S. Zachowywać się jak idiotka, to nie "wypisywanie o niej idiotka". Mocne porównanie, ale jednak porównanie.
Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Mylisz lukrowanie z czymś innym. Gdybyś uważniej czytała posty, to byś wiedziała, że nie ma tu wiele z lukrowania czy bezgranicznego uwielbienia. Dużo wrogów ma Edyta wokół siebie, za dużo. Dużo ludzi, którzy jej źle życzą - nie dziwi mnie, że ma taką postawę w mediach. Fani, którzy nie są fanami i wypisują o niej w większości anonimowa krytykę w necie, nie rozumieja jej poczynań. Przykro się to czyta. A Edyta jest tylko człowiekiem, ma prawo popelniac też bledy. Nie zapominajcie o tym, zwłaszcza ci wszyscy zawsze idealni we wszystkim. Aha, i niestety obelga zawsze pozostanie obelga - czy ujęta w formie wymyślnej przenośni, czy też nie.
Ojojojoj, czyżby ktoś mie "odfanował" od Edyty?

Między przenośnią a porównaniem jest duża różnica...

Ja natomiast jestem ogromnym fanem głosu, charyzmy scenicznej, a nawet blednącej urody Edyty Górniak. Nie muszę być jednakowoż fanem jej jako człowieka w całokształcie, a tym bardziej jej idiotycznych zachowań, gdy np. raz na kilka lat znajduje sobie nową "koleżankę" z branży, której się uczepia i z która chce wojować - a jakże - w mediach! Albo gdy publicznie szkaluje swoich byłych partnerów, tudzież wymyśla teorie spiskowe o śmierci gwiazdy Szybkich i wściekłych. Faktycznie klasa która zasługuje na poklask. Długo miałem klapki na oczach, ale się ich pozbyłem, wyrosłem. Najlepszej przyjaciółce też potrafię czasami powiedzieć, że zachowała się w danej sytuacji jak idiotka. Nie znaczy to jednak, że mam ją za idiotkę, wówczas bowiem byśmy się nie przyjaźnili.
ODPOWIEDZ