Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Pudelek...

Post autor: Cypix »

Flux pisze:Niestety smutne jest to, że Edyta wciąż będzie się pogrążać. Na nic apele, przemyślenia, refleksje, rady. Ani wsparcie ani bojkot nic nie dadzą. Nie pomoże też źle rozumiana empatia. Najpierw trzeba zdać sobie sprawę z tego, gdzie tkwi przyczyna i chcieć pomóc sobie samej. Kiedy już ta afera ucichnie, nastroje się uspokoją, Edyta znajdzie kolejnego wyimaginowanego wroga lub wreszcie stworzy swoim działaniem takiego całkiem rzeczywistego. Fatalny, beznadziejny przypadek. Niereformowalny.
Niereformowalny zupełnie. Który to już raz? I dlatego ludzie widzący jej poczynania, a w zasadzie potyczki medialne, mają ją za idiotkę. Bo tak się zachowuje. Cleo po aferze pośladkowej nie chciała się w to mieszać, bo Donatan zrobił z niej gwiazdę, czego wcześniej nawet X-Factor nie potrafił. Jak mogła uciekała od tematu, dziennikarze nie odpuszczali. Ale Edyta teraz kreuje kolejną medialną burzę z powodu braku podziękowań za Voice sprzed roku. Czy to normalne? Palnęła coś w wywiadzie. No trudno. Przypadek? Skąd, jej w to graj, ciąg dalszy przecież nastąpił.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Gosia1423 pisze:Steffie jako jedyna doszukujesz się jakiegoś usprawiedliwienia dla :edi: Powinno Cię to zastanowić...

Ten wywód o udzielaniu wywiadów jest słaby. Przede wszystkim Edyta nie od dziś jest na scenie i nie jednego wywiadu udzieliła. A jeśli pomimo to w dalszym ciągu ma z tym problem, powinna omówić to ze specjalistą.
Gosia1423, wydaje mi sie, ze nie jestem jedyna, ktora stara sie zrozumiec pozycje Edyty, ale czesc osob, ktora widzi podobnie, na pewno nie bedzie tutaj wdawac sie w walke z wiatrakami. A jesli nawet jedyna, to coz, nigdy nie staram sie skreslac ludzi z powodu odmiennych pogladow czy zachowan, wylac na nich wiadra pomyj, zmieszac z blotem i pisac, ze ktos jest slaby, nieogarniety lub jak idiota. A w tym, ze probuje uswiadomic choc jednemu internetowemu krytykantowi, ze pisanie w necie to nie to samo co wywiad na zywo, nie widze nic zlego. Wez pod uwage tez to, ze Edyta to nie Jennifer Lopez, nie musi korzystac ze sztabu specjalistow przed kazdym publicznym wystapieniem. To Polska, nie USA.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Pudelek...

Post autor: Cypix »

Sztab ma, a że nie specjalistów, cóż, sama go sobie dobiera. Chylińska już kiedyś na ten temat się wypowiadała.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Steffie pisze: A w tym, ze probuje uswiadomic choc jednemu internetowemu krytykantowi, ze pisanie w necie to nie to samo co wywiad na zywo, nie widze nic zlego.
Ale co Ty tu porównujesz?! Zwykłych ludzi do piosenkarki, która jest na scenie od przeszło 20 lat?! Już pomijam, że pisanie w necie :edi: też nie wychodzi...

A co do specjalistów zgadzam się z Cypixem.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Gosia1423 pisze:Ale co Ty tu porównujesz?! Zwykłych ludzi do piosenkarki, która jest na scenie od przeszło 20 lat?!
Nie przeczytalas lub nie zrozumialas mojego wpisu. Dlaczego "zwykli" ludzie maja prawo obrazac kogos w internecie lub wylewac na kogos wiadro pomyj nie majac pojecia o tym, jak to w rzeczywistosci wyglada? Dlaczego sztab internetowych krytykantow zna sie lepiej na czyms, w czyms nie uczestniczy w realu? Latwo kogos krytykowac, trudniej samemu to przezyc, w dodatku tak idealnie jak w internetowych "poradach".
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

Steffie pisze:
Gosia1423 pisze:Ale co Ty tu porównujesz?! Zwykłych ludzi do piosenkarki, która jest na scenie od przeszło 20 lat?!
Nie przeczytalas lub nie zrozumialas mojego wpisu. Dlaczego "zwykli" ludzie maja prawo obrazac kogos w internecie lub wylewac na kogos wiadro pomyj nie majac pojecia o tym, jak to w rzeczywistosci wyglada? Dlaczego sztab internetowych krytykantow zna sie lepiej na czyms, w czyms nie uczestniczy w realu? Latwo kogos krytykowac, trudniej samemu to przezyc, w dodatku tak idealnie jak w internetowych "poradach".
A dlaczego Edyta ma prawo wylewać na ludzi wiadra pomyj mijając się z prawdą?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

ChristopherP pisze:A dlaczego Edyta ma prawo wylewać na ludzi wiadra pomyj mijając się z prawdą?
Przeciez ona tylko przedstawia swoj punkt widzenia, a osoby, ktore sa negatywnie do niej nastawione, twierdza, ze ona mija sie z prawda. :edi:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

Steffie pisze:
ChristopherP pisze:A dlaczego Edyta ma prawo wylewać na ludzi wiadra pomyj mijając się z prawdą?
Przeciez ona tylko przedstawia swoj punkt widzenia, a osoby, ktore sa negatywnie do niej nastawione, twierdza, ze ona mija sie z prawda. :edi:
Otóż nie, ona po prostu kłamie. To nie jest jej słowo versus czyjeś słowo. To jest jej własne słowo kontra jej własne słowo.

Edyta o współpracy w studiu z Donatanem w 2017 roku:
- Był czas na muzykę, rozmowy, szczerość, śmiech, łzy i na słuchanie muzyki. To był naprawdę wspaniały czas. W takiej atmosferze chciałabym nagrywać całą płytę.
W roku 2019:
W ogóle ta współpraca była bardzo trudna. (...) On potrafi być zabawnym człowiekiem, natomiast jest też potwornie trudny dlatego, że on nie szanuje kobiet. Ta praca w studio się dokonała właściwie tylko dlatego, że ja pokochałam ten utwór i dlatego, że był z nami reżyser dźwięku, który łagodził atmosferę. Ta atmosfera była na tyle dla mnie niezręczna, że kilka razy chciałam wyjść ze studia.
Kłamała wtedy czy kłamie teraz?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

ChristopherP pisze:
Steffie pisze: Nie przeczytalas lub nie zrozumialas mojego wpisu. Dlaczego "zwykli" ludzie maja prawo obrazac kogos w internecie lub wylewac na kogos wiadro pomyj nie majac pojecia o tym, jak to w rzeczywistosci wyglada? Dlaczego sztab internetowych krytykantow zna sie lepiej na czyms, w czyms nie uczestniczy w realu? Latwo kogos krytykowac, trudniej samemu to przezyc, w dodatku tak idealnie jak w internetowych "poradach".
A dlaczego Edyta ma prawo wylewać na ludzi wiadra pomyj mijając się z prawdą?
A skąd Twoja taka pewność i przekonanie o nieskazitelności :edi:? Przecież też nie uczestniczyłaś w tych wydarzeniach w realu. A krytyka konstruktywna nie jest niczym złym. Poza tym Edyta sama przeniosła aferę do neta, każdy widział co napisała. Sama rozpętała wojnę, a teraz wyłącza komentarze i udaje pokrzywdzoną.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pudelek...

Post autor: patrix2012 »

Stukus pisze:
tomek7 pisze: Edyta nie rozpętała żadnej gownoburzy z Doda. To Dorota zaczęła swoje wywody przed mikrofonem. Edyta zapytana o to, bardzo ładnie opowiedziała swój punkt widzenia. I tyle.
Tomek7 masz rację, rozpedzilem się trochę, jednak po wczorajszym żenujacym wystepie Edyty, bardziej jestem w stanie uwierzyć... Dodzie. W bardzo ładnie opowiedziany punkt widzenia Edyty po prostu nie wierzę.
Ja też myślę, że Doda ma rację
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

ChristopherP pisze:W roku 2019:
W ogóle ta współpraca była bardzo trudna. (...) On potrafi być zabawnym człowiekiem, natomiast jest też potwornie trudny dlatego, że on nie szanuje kobiet. Ta praca w studio się dokonała właściwie tylko dlatego, że ja pokochałam ten utwór i dlatego, że był z nami reżyser dźwięku, który łagodził atmosferę. Ta atmosfera była na tyle dla mnie niezręczna, że kilka razy chciałam wyjść ze studia.
Kłamała wtedy czy kłamie teraz?
Wydaje mi sie, ze wtedy zaklinala rzeczywistosc, a teraz powiedziala, jak to naprawde wygladalo. Albo jeszcze nie powiedziala wszystkiego. Po prostu nie mogla tego dluzej w sobie tlamsic. Wydaje mi sie, ze ona od poczatku zalowala wspolpracy z Donkiem, ale musiala robic dobra mine do zlej gry, w koncu od tego duzo zalezalo, promocja itd. Teraz po prostu jest po wszystkim, wiec dowiedzielismy sie calej prawdy albo jej czesci, nie wiadomo, co jeszcze wyskoczy. Problem z Edyta jest taki, ze ona nie umie za bardzo sciemniac w wywiadach i zawsze wali prosto z mostu, z grubej rury. Inna laska, gdyby ja taki Donek chwycil za tylek, usmiechnelaby sie szeroko i udala, ze tego nie widzi, ale nie Edyta. To samo jest z wywiadami, ona wali zawsze prawde, doslownie wywleka ja na swiatlo dzienne i dlatego to pozniej stanowi dla roznych osob problem. Postawa Cleo na pewno ja zawiodla na calej linii. Tym bardziej, ze wczesniej przeciez spijaly sobie z dziubkow.

Gosia1423 pisze:A skąd Twoja taka pewność i przekonanie o nieskazitelności :edi:? Przecież też nie uczestniczyłaś w tych wydarzeniach w realu. A krytyka konstruktywna nie jest niczym złym. Poza tym Edyta sama przeniosła aferę do neta, każdy widział co napisała. Sama rozpętała wojnę, a teraz wyłącza komentarze i udaje pokrzywdzoną.
Gosia1423, nie przekrecaj. Nikt tu nie pisze, ze Eda jest nieskazitelna. Poza tym to nie ona przeniosla afere do neta tylko Pudelki oraz rowniez odpowiedz Cleo spowodowala afere w necie.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

Steffie pisze:
ChristopherP pisze:W roku 2019:



Kłamała wtedy czy kłamie teraz?
Wydaje mi sie, ze wtedy zaklinala rzeczywistosc, a teraz powiedziala, jak to naprawde wygladalo. Albo jeszcze nie powiedziala wszystkiego. Po prostu nie mogla tego dluzej w sobie tlamsic. Wydaje mi sie, ze ona od poczatku zalowala wspolpracy z Donkiem, ale musiala robic dobra mine do zlej gry, w koncu od tego duzo zalezalo, promocja itd. Teraz po prostu jest po wszystkim, wiec dowiedzielismy sie calej prawdy albo jej czesci, nie wiadomo, co jeszcze wyskoczy. Problem z Edyta jest taki, ze ona nie umie za bardzo sciemniac w wywiadach i zawsze wali prosto z mostu, z grubej rury. Inna laska, gdyby ja taki Donek chwycil za tylek, usmiechnelaby sie szeroko i udala, ze tego nie widzi, ale nie Edyta. To samo jest z wywiadami, ona wali zawsze prawde, doslownie wywleka ja na swiatlo dzienne i dlatego to pozniej stanowi dla roznych osob problem. Postawa Cleo na pewno ja zawiodla na calej linii. Tym bardziej, ze wczesniej przeciez spijaly sobie z dziubkow.
:ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha: :ha:

Grób i mogiła, serio.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

ChristopherP pisze:Grób i mogiła, serio.
Dzis pytanie, dzis odpowiedz. Jestem przekonana, ze tak bylo. :P
Miejmy tylko nadzieje, ze nie opublikuje screenow wiadomosci od Donka, bo wtedy bedzie sie dopiero dzialo. Nowej muzy nie uswiadczymy. 8P
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

Na pewno było właśnie tak. To jedyne logiczne wytłumaczenie!
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

ChristopherP pisze:Na pewno było właśnie tak. To jedyne logiczne wytłumaczenie!
Czekam na twoja wersje wydarzen, skoro juz tak sobie klikamy. :hellobaby:
ODPOWIEDZ