Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Pudelek...

Post autor: lena7 »

Tak czytajac ten artykul o jej przeprowdzce na wies w gory probowalam sobie wyobrazic ja sama w tym domku z dala od miasta. Ja po przeprowadzce do nowego miasta w nowym mieszkaniu czulam sie samotna bez znajomych i wyobcowana w nowym otoczeniu choc jestem chyba dosc zaradna w porownaniu do divy i potrafie naprawic drobne rzeczy czy pojsc do sklepu po rozgaleziacz lub przelaczke. A ona na jakiejs wsi, sama, bez samochodu, nikogo kto jej dotrzyma towarzystwa lub pomoze z najdrobniejszymi rzeczami w domu. Mysli ze jej team bedzie dojezdzal na poludnie Polski na te wies by jej zalatwiac sprawunki codzienne czy moze bedzie wynajmowala sasiada do wszystkiego - i jedna i druga opcja to koszt, a trudno zarabiac mieszkajac na jakims polu majac za oknem wypas owiec. A ciekawe czy dojezdzac na pociag lub lotnisko bedzie autobusem :-D Zupelnie juz tam od samotnego myslenia i analizowania odleci w kosmos. Chyba do konca nie przemyslala tego zakupy, no chyba, ze to znow wynajem i sciema dla brukowcow, ze niby wlasnosciowe.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Pudelek...

Post autor: wodawodnista »

Za pół roku bedzie mieszkała znowu w Krakowie tudzież w Warszawie, więc co za różnica. Kraków też był objawieniem, do czasu USA :edi: Niech daje do Zimbabwe, tam dopiero ma naturę :edi:

Mi się wydaje, że to całe Podhale to tylko taka ucieczka, bo i tak nic ciekawego nie da się robić w czasie pandemii. Po pandemii Edzia wróci do życia publicznego w każdym tego słowa znaczeniu :edi:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Pudelek...

Post autor: audarya »

lena7 pisze:Tak czytajac ten artykul o jej przeprowdzce na wies w gory probowalam sobie wyobrazic ja sama w tym domku z dala od miasta...A ciekawe czy dojezdzac na pociag lub lotnisko bedzie autobusem :-D Zupelnie juz tam od samotnego myslenia i analizowania odleci w kosmos. Chyba do konca nie przemyslala tego zakupy, no chyba, ze to znow wynajem i sciema dla brukowcow, ze niby wlasnosciowe.
dlaczego bez auta? to trudne, ale nie niemozliwe :D Edyte stac na kierowce
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Pudelek...

Post autor: lena7 »

audarya pisze:Edyte stac na kierowce
Jakos trudno mi uwierzyc ze ja stac, zwazywszy, ze ona nic nie robi jako artystka. Zapewne zyje z oszczednosci, ale te kiedys sie kazdemu koncza. Nie ma kontraktu z zadna firma fonograficzna wiec nie ma tez zadnego miesiecznego wynagrodzenia.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Pudelek...

Post autor: audarya »

poki co jest kaska z the voice, ludzie maja rozne inwestycje, o ktorych nie mowia, mam nadzieje, ze u Edyty jest podobnie, z reszta teraz wielu ludziom jest ciezko ze wzgledu na pandemie
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Pudelek...

Post autor: lena7 »

Chyba Gosia Rozenek juz tez wyleciala z listy ''przyjaciolek'' Edyty:
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... #s=BoxOpMT
Jedną z takich osób jest Edyta Górniak, która ostatnio mówiła, że w szpitalach leżą statyści, nie chorzy.
- Nie czytałem tej wypowiedzi, ale nie - to nie są statyści. Myślę, że koronasceptyków już nic nie zdoła przekonać, jeśli przy takim dostępie do informacji, statystyk, zdjęć i nagrań ze szpitali wciąż mają wątpliwości. Niestety uważam, że - nie życzę oczywiście nikomu źle i mam nadzieję, że nikomu to się nie przydarzy - ewentualne nieszczęście, czyli zakażenie się COVID-19, mogłoby sprawić, że uwierzą, że coś takiego naprawdę istnieje. Dopóki się z tym nie zetkną, nie zderzą z objawami raczej nic już ich nie przekona, że są w błędzie. Bardzo mnie dziwi, że ludzie, którzy się na czymś nie znają odważają się wypowiadać głośno takie teorie. Bycie osobą publiczną nie upoważnia do zabierania głosu w każdym temacie.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

Ale Edyta się zna. Oglądała filmy na Youtubie.
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Pudelek...

Post autor: AS »

lena7 pisze:Chyba Gosia Rozenek juz tez wyleciala z listy ''przyjaciolek'' Edyty:
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... #s=BoxOpMT
Jedną z takich osób jest Edyta Górniak, która ostatnio mówiła, że w szpitalach leżą statyści, nie chorzy.
- Nie czytałem tej wypowiedzi, ale nie - to nie są statyści. Myślę, że koronasceptyków już nic nie zdoła przekonać, jeśli przy takim dostępie do informacji, statystyk, zdjęć i nagrań ze szpitali wciąż mają wątpliwości. Niestety uważam, że - nie życzę oczywiście nikomu źle i mam nadzieję, że nikomu to się nie przydarzy - ewentualne nieszczęście, czyli zakażenie się COVID-19, mogłoby sprawić, że uwierzą, że coś takiego naprawdę istnieje. Dopóki się z tym nie zetkną, nie zderzą z objawami raczej nic już ich nie przekona, że są w błędzie. Bardzo mnie dziwi, że ludzie, którzy się na czymś nie znają odważają się wypowiadać głośno takie teorie. Bycie osobą publiczną nie upoważnia do zabierania głosu w każdym temacie.

Pomijając już zdanie Edyty na temat pandemii - spójrzcie - jaka postawa się szerzy w mediach, a przez to i na ulicach: "Nie czytałem tej wypowiedzi, ale się nie zgadzam", "Nie słuchałem tego live'a, ale już mam swoje zdanie", "Nie oglądałem tej sztuki, ale teatr trzeba zamknąć". Ryba psuje się od głowy.

To większa zaraza niż covid.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: betka »

Wiecie co... Edyta przesadziła. Rozumiem jej intencje- że ludzie nie mogą się bać, że - jak próbował rapować Rubik w swoim hot16- "trzeba żyć", ale popłynęła za bardzo. Nie powinna w ogóle się wypowiadać w tym temacie.
Chciałabym tylko zauważyć, że teraz wszyscy tak chamsko traktują Edytę, tak okrutnie się o niej wypowiadają... a prawda jest taka, że jeszcze niedawno- jeszcze 2 miesiące temu, większość mówiła jak ona :) Ha. Teraz fajnie pokazać palcem i mówić- "idiotka". Wstydźcie się (kogo się tyczy)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Pudelek...

Post autor: pijej1 »

Wielu z nas od dawna uważa ją za idiotkę na tym forum.
Teraz branża zaczyna tylko być mniej potulna i tyle. Stąd jej szczere opinie o tym kim jest i jak wygląda z nią współpraca. Dlatego w 2020 roku w 25 lat po debiucie Dotyku wylądowała sama w górach. Tak się tym chwali jakby życie w górach było nie wiadomo jakim rarytasem :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Rozumiem mieszkanko nawet skromne w Warszawie ale w górach?! Przez 25 lat pustostan niczego się nie dorobił tylko bardzo złej opinii wśród ludzi z branży i jeszcze gorszej wśród prostaczków dla których śpiewa.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Pudelek...

Post autor: wodawodnista »

To raczej wynika z tego, że będąc ciągle w świetle fleszy człowiek zauważa, że prawdziwy świat jest nie tak daleko niż w zatłoczonej śmierdzącej Wawie. Zresztą o czym gadamy, za rok będzie zmiana bo odrodzi się w niej miłość do morskich fal :lol3:

Zazdroszczę jej, że może tak walnąć wszystko w kąt i sobie powiedzieć dziś góry, jutro majorka w piątek uzbekistan
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Pudelek...

Post autor: lena7 »

Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak STRACI POSADĘ w "The Voice of Poland"? Za wypowiedzi o szczepionkach...

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 691878496a
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Pudelek...

Post autor: wodawodnista »

I dobrze by tak się stało. Ile można forsować jedną wokalistkę do tego programu ciągle nieustannie? Dla mnie to max 3 edycje i powinno się to kończyć, w takich programach potrzeba nieustannej świeżości w panelu jurorskim. Mam nadzieję, że w końcu Doda się załapie.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

wodawodnista pisze:I dobrze by tak się stało. Ile można forsować jedną wokalistkę do tego programu ciągle nieustannie? Dla mnie to max 3 edycje i powinno się to kończyć, w takich programach potrzeba nieustannej świeżości w panelu jurorskim. Mam nadzieję, że w końcu Doda się załapie.
EDYTA GÓRNIAK STRACI PRACĘ W "THE VOICE OF POLAND"? MENAGER: TO SZTUCZNIE WYGENEROWANY TEMAT

https://plejada.pl/newsy/edyta-gorniak- ... at/ycgdyby

Plejada skontaktowała się z managerem Edyty Górniak, który zaprzeczył tym sensacjom. W rozmowie z nami Marcin Wieczorek zapewnił:
Jest to sztucznie wygenerowany temat. Wszystkie rozmowy, które telewizja TVP prowadzi z nami raczej temu zaprzeczają
Jednak Wieczorek znowu współpracuje z Edytą na to wyglada ;)
ODPOWIEDZ