Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Pudelek...

Post autor: Angie29 »

Oj tak Edi biedna reszta źli cały świat... O ile z doda każdy uwierzył w to jaka jest bo znamy Dodę z cietego języka to z Cleo może być ciekawie.... Bo ona ma swoją publikę jest na czasie od dłuższego czasu i niestety dla Edyty sporo osób w tym Show biznesie lubi Cleo... Ciekawe co Edyta chce ugrać na tym wszystkim.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

Angie29 pisze:Oj tak Edi biedna reszta źli cały świat... O ile z doda każdy uwierzył w to jaka jest bo znamy Dodę z cietego języka to z Cleo może być ciekawie.... Bo ona ma swoją publikę jest na czasie od dłuższego czasu i niestety dla Edyty sporo osób w tym Show biznesie lubi Cleo... Ciekawe co Edyta chce ugrać na tym wszystkim.
No, a kto ma teraz wiecej fanow? Edyta czy Cleo? ;-) Za kim stoi wytwornia, ma hit za hitem, itp? Strasznie divie sie ta wojna nie oplaci.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

Gdy juz sie wydaje, ze moze zmadrzala, spokorniala, zaczela sie kolegowac z innymi w branzy, to ona znow wyskakuje ze swa okropna natura. Na miejscu Gromee'iego uciekalbym od tej wspolpracy poki jeszcze go nie oplula swym jadem.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Jeżeli chciała kolejnego "artykułu" na pudelku, to się udało...
Cleo odpowiada na zarzuty Górniak: "Nie mieszaj mnie w swoje afery! Dałam ci DWA PREZENTY. Mało?"
https://www.pudelek.pl/artykul/150995/c ... 5362953:v3

Edyto, ugryź się czasem w język.
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Pudelek...

Post autor: adiX »

B@r pisze:To pokazuje jedno... Cały świat jest zły, tylko Edi taka biedna... Sama przeciwko wszystkim. Trochę wspolczucia!
Edyta po prostu nadinterpretuje róźne sytuacje, pewnie związane jest to z jej mega kompleksami. Nie rozumie, że nikt nie jest idealny, a każdą nawet drobną krytykę od razu uznaje za wielką obrazę. W pewnym sensie można jej współczuć, bo nie będzie nigdy szczęśliwa, jeśli czegoś z tym nie zrobi (chyba wiadomo czyją pomoc mam na myśli...).

Niech da jej do myślenia to, że nikt inny w branży nie jest skłócony z tyloma osobami.

Nawet jeśli Cleo nie podziękowała to nie wystarczy Edycie to, że zrobiła dobry uczynek i pomogła koleżance? Musi się jej odwdzięczać? Pogubiła się chyba kompletnie.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Pudelek...

Post autor: michal.p »

Ależ b@r będzie artykułów pisał na postawie Waszych komentarzy, ohoho.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

Te media i portale brukowe od dawna czekały na tego typu atrakcje. Od miesiąca jątrzyły sprawę złotej płyty i nie przyjęcia jej przez Edytę. Ileż razy można ciagle o to pytać?
Niestety Edyta za każdym razem nie potrzebnie rozwijała temat no i przesadziła. To ze Cleo kręci to już wiadomo było od razu gdy Edyta ja poleciła. Najpierw był ten jej wpis, w którym jakoby produkcja ja wybrała a rzeczywistości Edyta ja poleciła. I pewnie o to się rozchodzi.
Niepotrzebnie Edyta to roztrząsa. Zapewne tam chodzi o coś jeszcze innego ale my już o tym nie wiemy.
Szkoda bo Król zaczyna szaleć na listach a teraz jest afera, która te portaliki plotkarskie będą żyły tygodniami.
I po co Ci to Edyto?
Patrząc na to co napisała Cleo to aż mo się śmiać chce z tej pseudo reklamy nowego singla. Słabe to. Doskonale wiedziała, ze jej wpis będą cytować wszystkie plotkarskie media. No to trzeba zrobić reklamę.
Mogła info o singlu zamieścić zupełnie osobno. Byłoby to wiarygodniejsze.
Generalnie ten cały szolbiz to jedno wielkie bagienko, w którym i nasza diva i Cleo lubią się taplać.
Szkoda Króla.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1676
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

michal.p pisze:Ależ b@r będzie artykułów pisał na postawie Waszych komentarzy, ohoho.
Powinien tylko zacząć cytować, kto co napisał na forum EG. ;)
A tak serio to moim zdaniem Cleo trochę niepotrzebnie odpowiedziała na słowa Edyty i rozdmuchała się kolejna afera o nic. I po co to komu? Tylko pudelki szczekają i zacierają rączki. Myślę, że mogły ja bardziej dotknac slowa, które Edyta powiedziała na temat jej duetu producenckiego z Donatanem.
tomek7 pisze:Te media i portale brukowe od dawna czekały na tego typu atrakcje. Od miesiąca jątrzyły sprawę złotej płyty i nie przyjęcia jej przez Edytę. Ileż razy można ciagle o to pytać?
Niestety Edyta za każdym razem nie potrzebnie rozwijała temat no i przesadziła. To ze Cleo kręci to już wiadomo było od razu gdy Edyta ja poleciła. Najpierw był ten jej wpis, w którym jakoby produkcja ja wybrała a rzeczywistości Edyta ja poleciła. I pewnie o to się rozchodzi.
Niepotrzebnie Edyta to roztrząsa. Zapewne tam chodzi o coś jeszcze innego ale my już o tym nie wiemy.
Szkoda bo Król zaczyna szaleć na listach a teraz jest afera, która te portaliki plotkarskie będą żyły tygodniami.
I po co Ci to Edyto?
Patrząc na to co napisała Cleo to aż mo się śmiać chce z tej pseudo reklamy nowego singla. Słabe to. Doskonale wiedziała, ze jej wpis będą cytować wszystkie plotkarskie media. No to trzeba zrobić reklamę.
Mogła info o singlu zamieścić zupełnie osobno. Byłoby to wiarygodniejsze.
Zgadzam sie. Pudelek tak pytal, aż wypytal, no i się zrobiła afera. Szkoda. Po co im to wszystko?
A najbardziej na tym ucierpi muzyka i fani, którzy też się w to pewnie włącza.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: addar »

Mam wrażenie że Edyta poczuła się zdradzona przez cleo. Że ta nie stanęła po jej stronie w konflikcie z donatanem. Jako królowa oczekiwała wierności i przytakniecia że strony tych "których dotknęła swoją czarodziejka różdżka". Wyczuwajac złe intencje przeaanalizowala cała relacje z cleo i każde jej zachowanie przefiltrowala i nadała im negatywny stosunek.


Nie pamiętam samej treści ale w początkowym poscie o dostaniu się do voica cleo rzeczywiście zupełnie pominela wkład edyty, aż się zastanawialiśmy czy aby edyta nie kłamała bo wynikało z niego że to producenci sami zgłosili się do cleo i że jest im wdzięczna. Fanusie nagabywali ja by odniosła się do słów edyty że ona ja nominowana i dopiero potem były te misie i życzonka. Nie usprawiedliwia to jednak niepotrzebnego komentarza edyty.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

No i kolejny post na pudelku... :roll:
Edyta Górniak miażdży Cleo: "Podziękowania pod presją NIE MAJĄ DLA MNIE WAGI". I straszy, że pokaże jej skasowany post
https://www.pudelek.pl/artykul/150997/e ... wany_post/
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1676
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Jeszcze będzie ze 100 postów albo więcej, żeby jeszcze bardziej nakręcić aferę i wplątać w to większą ilość osób w tym fanów, tak jak napisał Tomek7, plotkarskie media tylko na to czekały. :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

Bawią mnie opinie, że po co Cleo odpowiedziała i że to złe Pudelki, itp. bo cytują słowa osób publicznych. Nikt nikogo do odpowiedzi nie zmusza! Ta sytuacja zaczęła się medialnie od Edyty. I u niej radzę widzieć źródło problemu. ;(

Ps. Złe plotkarskie media, hm. To czemu co chwile nie pytają one np. Kayah, Ani Dąbrowskiej czy innych tego typu osób o kłótnie? Odpowiedź jest prosta. One nie nawijają makaronu na uszy w tych tematach. Jeszcze nie widzicie, że Edyta tego chce? :)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2019, 21:10 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1676
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Edyta powiedziała to, co jej leży na sercu. Jak ty smarujesz swoje artykuły z opiniami na różne tematy, to jest dobrze? Prawda jest taka, że tylko czekacie na tego typu afery i zacieracie rączki, bo będą kliknięcia. :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

Steffie pisze:Edyta powiedziała to, co jej leży na sercu. Jak ty smarujesz swoje artykuły z opiniami na różne tematy, to jest dobrze? Prawda jest taka, że tylko czekacie na tego typu afery i zacieracie rączki, bo będą kliknięcia. :roll:
Jeśli ktoś chce tego typu artykułów, to dlaczego mu tego odmawiasz? Edyta świadomie mówi co mówi, wiedząc, jakie to niesie następstwa. Daj jej żyć!

A że inni mają potem prawo odnosić się do jej słów?! No normalna kolej rzeczy, że Cleo poczuła się wywołana do tablicy. Też wyrzuciła co jej na sercu leży, mimo że wcześniej stroniła od tego typu afer. Ale też nikt jej tak nie atakował.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1676
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Nie ma to jak dorabiać ideologię do swojej brudnej roboty. ;) A gdzie etyka dziennikarska? To zerowanie na ludzkich uczuciach, ot co. Tego was uczą na studiach? I naprawdę jestem ciekawa, kto chce takich artykułów. Jaki widz jest żadny takich igrzysk niskich lotów? Robiliście jakieś badania w "Fakcie"? Wiarygodne badania, a nie fejkowe?
ODPOWIEDZ