Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
kuba5959
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 13 cze 2018, 10:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: kuba5959 »

Nosowska mistrz :ha:
Tym filmikiem zakpiła z Edyty, więc raczej bardziej popiera Cleo. Zresztą Cleo już skomentowała tego posta, a Kasia polajkowała jej komentarz.
Edit. Cleo chyba usunęła swój komentarz
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Pudelek...

Post autor: michal.p »

Abstrahując od tej sytuacji.
Szkoda że nosowska tak pięknie nie śpiewa jak pięknie drwi z ludzi ;-)
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Pudelek...

Post autor: Katarzynaa »

Edyta ma 100% racji a wszyscy jak zwykle nie pamiętają albo nie śledzili tamtych wydarzeń z należytą uwagą. Osobiście pamiętam że wchodziłam na profile cleo i wywiady z nią w poszukiwaniu podziękowań... Jej pierwszy! Pierwszy wpis ich NIE ZAWIERAŁ. Dopiero po reakcji fanów raczyła podziękować. I kurde nie porównujmy drobnej przyslugi za polecenie kogoś do the voice Kids.. Cleo się trafiło jak ślepej kurze ziarno.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

kuba5959 pisze:Nosowska mistrz :ha:
Tym filmikiem zakpiła z Edyty, więc raczej bardziej popiera Cleo. Zresztą Cleo już skomentowała tego posta, a Kasia polajkowała jej komentarz.
Edit. Cleo chyba usunęła swój komentarz
A co takiego Cleo napisała?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

Kolejny temat z Malikiem w tle...

https://www.pudelek.pl/artykul/151057/t ... te_gorniak
Poznałem dziś milfa, z wyglądu Celine Dion. Mówiła, że nie chce, ale rozbieram już ją - rapuje Malik.

Fani natychmiast zaczęli podejrzewać, że tekst może dotyczyć Edyty Górniak. Dociekliwi czytelnicy Pudelka w mailach do redakcji pytają, czy to prawda. Skontaktowaliśmy się z osobą z otoczenia piosenkarki, która stanowczo zaprzecza, że między artystką a raperem doszło do czegoś więcej.

Ona się widziała z nim raz i to nie sam na sam, więc to może inna Celine Dion - mówi nasz informator.
:shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

tomek7 pisze:
kuba5959 pisze:Nosowska mistrz :ha:
Tym filmikiem zakpiła z Edyty, więc raczej bardziej popiera Cleo. Zresztą Cleo już skomentowała tego posta, a Kasia polajkowała jej komentarz.
Edit. Cleo chyba usunęła swój komentarz
A co takiego Cleo napisała?
Jej komentarz ciagle tam jest. Podobnie jak Donatana. I Kayah. I innych. Maksymalna polewka z Gorniak, zeby nie powiedziec wprost, ze robia sobie z niej idiotke.

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
tomek7 pisze:I fajne jest to, ze ani jednej ani drugiej w tej szopce nie poparła. Po porostu dystans.
No Co Ty? Przeciez to jest ewidentna kpina z Edyty.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Pudelek...

Post autor: Kopaneek »

spot_me pisze:Jej komentarz ciagle tam jest. Podobnie jak Donatana. I Kayah. I innych. Maksymalna polewka z Gorniak, zeby nie powiedziec wprost, ze robia sobie z niej idiotke.
I co z tego?
Zazdrośnice/wyrobnice w akcji. :hula: :hula2: :hula3: :bobo2:

Stare baby z mentalnością gimbazy.
Takie wojenki toczyło się mając lat naście.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

Kopaneek pisze:Takie wojenki toczyło się mając lat naście.
To oczywiscie o Edycie jak rozumiem.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Pudelek...

Post autor: Marrcino »

To Nosowska jest już na czarnej liście :lol3: Może Edzia coś odpowie... gównoburza musi przecież trwać 8P :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

Katarzynaa pisze:Edyta ma 100% racji a wszyscy jak zwykle nie pamiętają albo nie śledzili tamtych wydarzeń z należytą uwagą. Osobiście pamiętam że wchodziłam na profile cleo i wywiady z nią w poszukiwaniu podziękowań... Jej pierwszy! Pierwszy wpis ich NIE ZAWIERAŁ. Dopiero po reakcji fanów raczyła podziękować. I kurde nie porównujmy drobnej przyslugi za polecenie kogoś do the voice Kids.. Cleo się trafiło jak ślepej kurze ziarno.
Racja czy nie, nie uważasz, że jednak to dość infantylne i nieprofesjonalne? Wyobraź sobie, że Tobie ktoś nie od razu i nie dość podniośle podziękował w Twoim środowisku pracy - chodzisz i skarżysz się na to publicznie, w filmikach? A teraz wyobraź sobie, że jesteś wielką gwiazdą w swoim kraju i słyniesz z niepowagi, odlotów, fochów i tego, że nie jesteś w stanie pozbierać do kupy swoich nagrań, od lat - a ta oczerniona przez Ciebie osoba właśnie odniosła sukces.

Najwierniejsi fani Edzi, przestańcie już tak powiewać sztandarem nad każdym jej kretynizmem. Tzn. róbta co chceta, ale realizm by sie przydał. Można lubic jej głos, wygląd, gwiazdorstwo, ale takie zachowania to dno. Być może obliczone na materialny zysk.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

:edi:
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2019, 23:02 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

No cóż w tym całym bagnie jak czytam to co napisał ten obleśny Don to aż mnie szlak trafia. Szkoda, ze Edyta dała mu powód do tego by z niej teraz drwił i nagle wszyscy niby zapomnieli o tym co publicznie zrobił.
Branża tez śmiała się z niej po hymnie naście lat temu.
Tak jak napisałem jedno wielkie szambo ten polski szolbiz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Pudelek...

Post autor: Piter »

tomek7 pisze:No cóż w tym całym bagnie jak czytam to co napisał ten obleśny Don to aż mnie szlak trafia. Szkoda, ze Edyta dała mu powód do tego by z niej teraz drwił i nagle wszyscy niby zapomnieli o tym co publicznie zrobił.
Branża tez śmiała się z niej po hymnie naście lat temu.
Tak jak napisałem jedno wielkie szambo ten polski szolbiz.
Dlatego być może lepiej takie sprawy załatwiać face to face, a nie poprzez media.
Niemniej jednak rozumiem Edytę i drażni mnie ta chęć jej "unormowania". I jeszcze ten rechot z wariatki znerwicowanych koleżanek twierdzacych, ze to nie botox, a dieta bezglutenowa zmienia im rysy twarzy.
Nie podobał mi się komentarz Cleo po incydencie z Donatanem. Pomyślałem wtedy, że to taka cwaniara bez kręgosłupa. Dziwilem się, że Edyta jej po tym załatwiła pracę. Jak widać zła energia do ludzi wraca.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

michal.p pisze:Szkoda że nosowska tak pięknie nie śpiewa jak pięknie drwi z ludzi ;-)
Nosowska nie zadrwiła z Edyty, tylko z głupiego zachowania Edyty.
Katarzynaa pisze:Edyta ma 100% racji
Niestety nie.
Edyta powiedziała, że oddała Cleo swoje miejsce w "The Voice Kids", a ta jej nigdy za to nie podziękowała.
Cleo udowodniła, że to kłamstwo, publikując screeny wpisów z podziękowaniami, zdjęcia prezentów i przypominając, że dziękowała Edycie też w wywiadach promujących program.
Swoją drogą, Edyta co najwyżej tylko poleciła Cleo producentom "Voice'a", a nie załatwiła jej pracę czy oddała swoje miejsce. Prawdopodobnie po rezygnacji Edyty producenci najpierw zwrócili się do Natalii Nykiel i dopiero gdy ta odmówiła - do Cleo. Nykiel powiedziała w jednym z wywiadów, że po nagłej rezygnacji Edyty dostała propozycję jurorowania w "The Voice Kids", a że nie jest to osoba, która lubi jakieś medialne wojenki i celebryctwo, to myślę, że mówiła tutaj prawdę.
Katarzynaa pisze:Jej pierwszy! Pierwszy wpis ich NIE ZAWIERAŁ.
To prawda. Wbrew temu, co napisała Edyta, Cleo wcale nie skasowała tego posta, więc można to łatwo sprawdzić: -> https://www.facebook.com/CjakCLEO/photo ... =1&theater.

W tym pierwszym wpisie Cleo ciekawe jest to:
Cleo pisze:Kochani! Kilka dni temu dostałam propozycję aby zostać trenerką nowej edycji "The Voice Kids". Wczoraj zdecydowałam że przyjmę zaproszenie i podejmę wyzwanie sprawdzenia się w nowej roli.
Tymczasem w wywiadzie dla "Faktu" w listopadzie ub.r. Edyta powiedziała, że wszystko wtedy wydarzyło się w ciągu zaledwie kilkunastu godzin:
Edyta Górniak pisze:Oczywiście to nie były łatwe rozmowy z produkcją, to muszę powiedzieć, co się wydarzyło w ciągu kilkunastu godzin tak naprawdę. Załatwiłam zastępstwo za siebie, więc przynajmniej nie postawiłam jakby produkcji zupełnie w takim braku ruchu, no i jakoś to tam poszło.
-> https://onet100.vod.pl/i/fakt/edyta-gor ... ids/kfr2qg

Tak więc widać, że niestety to Edyta bardziej kręci...
Cleo też kręci, bo głupio jej się przyznać, że została jurorką dopiero jak Nykiel odmówiła. :PP
Zresztą, jak już ktoś tu wcześniej wspomniał, nie jest najważniejsze, kto bardziej kręci, tylko to, że Edyta kompletnie niepotrzebnie odgrzebała sprawę sprzed roku. Po co? Zwłaszcza teraz, kiedy jej nowy singiel przyjął się w radiach?
Osoby, które są wobec Edyty bezkrytyczne, zawsze będą uważały, że to druga strona jest winna - Cleo, Doda, Steczkowska, Rodowicz czy ktokolwiek inny... No, ale niestety tym razem jak na dłoni widać, że to ewidentnie Edyta rozpętała aferę - zaatakowała Cleo publicznie, więc tamta miała pełne prawo publicznie się bronić. I bardzo dobrze, że inne osoby z show-biznesu stanęły po stronie bezpodstawnie zaatakowanej Cleo. Brawo, Kasia Nosowska, brawo, Kayah! :klaszcze:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Pudelek...

Post autor: Kopaneek »

spot_me pisze:
Kopaneek pisze:Takie wojenki toczyło się mając lat naście.
To oczywiscie o Edycie jak rozumiem.
Nie.
O wszystkich celebrytkach, które postanowiły udzielić się pod postem Nosowskiej i o niej samej.
Zazdrośnice wykorzystają każdą chwilę, żeby dokopać tej, przez którą czują się gorsze.
ODPOWIEDZ