Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Pudelek...

Post autor: dorota »

Ona nie jest normalna.....
Czy jest ktoś, kto zechce mieć z nią cokolwiek wspólnego??? Chyba tylko masochista itp...
Brak mi słów....
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

I co najgorsze, wiadomo że każdy miewa spiny z innymi w pracy... Ale tylko ona dosłownie wszystko wywleka do fleszy i wywiadów, od sraczki dziecka, przez bardzo osobiste traumy, po takie właśnie "afery". Tylko Doda jest w stanie temu dorównać, jednak i ona jest mniej wydajna. Współpracować z EG to ryzyko, a czy warto się go podejmować?
Insza inszość, że Cleo odnosi ostatnio takie sukcesy, o jakich Diwa Jest Tylko Jedna może pomarzyć.
Angie29 pisze:Edi coś bierze i jej nie służy.... Załatwiła pracę Cleo a ta jej nie podziękowała.. Hmmm lubię Cleo często oglądam z nią wywiady to dziewczyna z kulturą osobista i sądzę, że jednak nie Edyta załatwiła jej ta prace skoro nie płaszczy się przed diva i nie dziękuję tygodniami oficjalnie za załatwienie pracy.... Edyta zejdź na ziemię dziewczyno każdy wokalista i wokalistka ma się przed Tobą płaszczyc.... Zresztą kogo ona już nie skreslila w tym show biznesie.....

Nie kojarzyła mi się Cleo z kulturą osobistą ani po tym, co i jak śpiewa, ani po sławetnym komentarzu "i tak nie poruch...sz". Niemniej, przesada z czepialstwem wobec niej. Odpisała z klasą, szok. Czytam dopiero i oczom nie wierzę, że :edi: poważna gwiazda kłóci się tak komciami w necie, odgraża, jak jakaś smarkula pod szkołą. Powinna ... się chyba przemyśleć, terapia :?: a najgorzej, że tak atakując innych, jednak może im mocno namieszać, słabo.

Nuklodem pisze:Cholernie mi przykro, osoba która potrafi dać tyle piękna na scenie, za chwilę tak pluje jadem, zawsze sobie to usprawiedliwiałem Edyty wrażliwością i poniekąd wierzę, że nie robi tego specjalnie, ale ileż można, każda cierpliwość się kiedyś kończy. :(

Bądźmy szczerzy: jest zabawnie, choć może bardzo oddanym fanom jest przykro.
Od zawsze wiadomo, że na scenie słodko wyje i misie pysie, a za sceną żmija i specjalistka od użerania się z kim popadnie ;) taki jej czar, serce i powalający zapach lecącego ducha.

Steffie pisze:Co tam Cleo może wiedzieć, czy Edyta wyda album, czy nie. :P Jakby przysiadła w studiu, to by wydała. Poza tym Edyta już niejednokrotnie dała wyraz temu, że jest nieugięta i ma gdzieś ludzkie gadanie. Z jednej strony lubię te jej nieugiętość. A do tego teraz przynajmniej widać jak na dłoni, kto jej dobrze życzy, a kto nie. :edi: A może ona po prostu zapomniała, że ta jej dziękowała? Ach, ta nasza Skorpionica.

Zapomniała czy nie, podziękowano jej czy nie, musi tak mielić tym jadowitym ozorem publicznie? :roll:
Nie ma co usprawiedliwiać wrednego charakteru ;)

Album może i wyda, ale już przed premierę i ta płyta, i ona została żartem.

spot_me pisze:Cleo jest obecnie na topie, ma więcej fanów niż Górniak. Chyba pierwszy raz ktoś miał jaja odpowiedzieć skorpionicy w tak odwazny i bezceremonialny sposób. Może już czas by wyciągnąć wnioski i zrozumieć lekcje. Jeśli to nie pomoże to następnym razem gdy wyjdzie na scenę w Opolu czy Sopocie może zostanie wygwizdana i nie dadzą jej śpiewać, wtedy skończą się zaproszenia, polecą w dół stawki i przyjdzie szczera pokorą. Król powinien teraz zaliczyć flop. Gromee powinien podziękować jej za dalszą współpracę. Tylko taka lekcja może jej czegoś nauczyć. Wątpię by tak się jednak stało.

Też wątpię. Po pierwsze, nie zyczę tego, załamałaby się, ma chyba problemy z emocjami, może chleje.
Po drugie, to jest nasza polska The Voice, zawsze ktoś naiwny pokusi się o współpracę. I dosłownie - o d...pę to współpracowanie z nią można potłuc XD

Stukus pisze: Doda, Sablewska, Steczkowska, Kora, Donatan, Cleo, Dustplastic, Rusin (chociaż tu topór wojenny został zakopany) Kto jeszcze Edyto?

Oj, co było z Korą?
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2019, 22:47 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Ale bzdury. Nie wiem, kto to pisze. 8)
Bardzo dobrze wypowiedziała się o Maliku. A najlepsze były ostatnie zdania, które dają nadzieję na dalszą współpracę z Gromee'm i nowa muzykę. I to jest w tym wszystkim najważniejsze. Psy szczekają, karawana idzie dalej. :edi:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

endeven pisze: Brak lojalności mozna kopnąć w cztery litery, jeśli ten, komu powinno się być lojalnym, rzuca sie na innych z pięściami i obmacuje bez pozwolenia kobiety. Akurat w takich sytuacjach to dość proste.

Jak widać na przykładzie chociazby Lecha W. i tego tam... Jankowskiego z Brygidy, nie takie proste.
Myślę też, że może po prostu Cleo albo nie zmacał, albo ona nie uwierzyła w pełni dramom Edzi, a sama nie interpretowałaby [kto wie czy nie przypadkowego] muśnięcia centymetra swojego tyłka jako powodu do wielkiego bicia medialnej piany i okładania się po ryjach. Od takich rzeczy są komediantki. Jakby ktoś faktycznie aż tak leciał na to leciwe d... :lol:

tomek7 pisze:Abstrahując już od niepotrzebnych powrotów do przeszłości Edyty, zastanawia mnie kto normalny robi zdjęcie prezentów i trzyma je w telefonie? Cleo tez niezle kręci ...

Ja. Odczep się :P

Steffie pisze: Gosia1423, wydaje mi sie, ze nie jestem jedyna, ktora stara sie zrozumiec pozycje Edyty (...)

Wez pod uwage tez to, ze Edyta to nie Jennifer Lopez, nie musi korzystac ze sztabu specjalistow przed kazdym publicznym wystapieniem. To Polska, nie USA.


Yhyyymm... Tylko że inne gwiazdy polskie się tak nie kompromitują jak Twoja ukochana.

Jesteś jedyna. I... możesz poczuć łączność z idolką.

Steffie pisze: Zapomniales tylko o jednym - sa ponoc wiadomosci od Donka, ktore moga jednoznacznie potwierdzic, jakie w rzeczywistosci bylo jego zachowanie i podejscie do Edyty. A Cleo wersji Edyty nie potwierdzila

Ponoć sronoć.

Donek to nie Cleo.

Edka jakoś dobrze sie z nim dogadywała, moze po prostu alkohol sie skonczyl?

Steffie pisze:
To musiala byc jakas dziwna sytuacja, bo nikt normalnie nie trzyma takich zdjec tyle czasu w telefonie.

Pierwsze słysze, że po roku nalezy kasowac fotki sobie.
Sam focę swoje prezenty dla innych nieraz, podobają mi się, oddaję coś, ale mam pamiątkę.
A Cleo mogla sfocic i zachowac,bo moze przeczuwala, co diwa odwali.
Albo obie sobie to ustawily.
Niemniej, Edi kretynska akcja.

Cypix pisze:Od kilku lat w jej przypadku powraca casus Villas. Tylko czekać na miłość bezgraniczną do piesków.

Leave Villas alone

karen pisze:
Ma żal do Cleo że nie stanęła po jej stronie... ale czy dobrze pamietam Opole i ta akcja było w czerwcu a nagrania do Voice jesienia, kilka miesięcy po tamtym, i co skoro wtedy ona ja poleciła to na tamta chwilę nie miała zalu? Teraz ten żal wypłynął?

Ok, jesli sprobowac uwierzyc w jedna z wielu basni 1000 i jednej nocy Edi o jej molestowaniu w studiach itd., to moze byla jeszcze w syndromie sztokholmskim

Steffie pisze:Psy szczekają, karawana idzie dalej. :edi:

Przez pustynię, widząc fatamorganę.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Widze, ze dzis byla dostawa towaru w sklepie, niezly odlot powyzej. 8)
Gość 17.09.2019 16:42
To jest właśnie polska mentalność. Mnostwo osób mówi, ze Donatan to seksistowski typek, ale bawimy sie w zmowę milczenia i wyśmiewamy ofiarę. Ja szanuje Edytę, ze miała odwagę dać gościowi w twarz.
pudel.pl
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

Steffie, post wyżej: Jak nie masz nic mądrego, wnoszącego do rozwinięcia dyskusji do napisania, tylko chcesz poatakować, to wyłącz forum. Totalnie zaniżają poziom Twoje posty tego typu, nikt w tym wątku nie pisze czegoś zaczepnie wobec forumowiczów poza Tobą. Komentarze z Pudelka cytować... po co?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Kamui Shiro pisze:... mozna kopnąć w cztery litery
Kamui Shiro pisze:... okładania się po ryjach.
Kamui Shiro pisze:tak leciał na to leciwe d...
Kamui Shiro pisze: Odczep się :P
Kamui Shiro pisze:Jesteś jedyna. I... możesz poczuć łączność z idolką.
Kamui Shiro pisze:Ponoć sronoć.
Kamui Shiro pisze: moze po prostu alkohol sie skonczyl?
Kamui Shiro pisze:Przez pustynię, widząc fatamorganę.
Kamui Shiro pisze: ... od sraczki dziecka ...
Kamui Shiro pisze: musi tak mielić tym jadowitym ozorem publicznie?
Kamui Shiro pisze: może chleje.
Kamui Shiro pisze: o d...pę to ... można potłuc XD
Po przeczytaniu powyzszego, prostackiego jezyka, odbieram(y) ponizsze jako prowokacje:
Kamui Shiro pisze:Steffie, jak nie masz nic mądrego, wnoszącego do rozwinięcia dyskusji do napisania, tylko chcesz poatakować to wyłącz forum. Totalnie zaniżają poziom Twoje posty tego typu
Ze co?
Kamui Shiro pisze: nikt tym wątku nie pisze czegoś zaczepnie wobec forumowiczów poza Tobą.
I kolejna prowokacja. Chyba zapomniales o sobie.
Kamui Shiro pisze:Komentarze z Pudelka cytować... po co?
Chyba przeoczyles, w jakim jestes topiku.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Pudelek...

Post autor: Kamui Shiro »

Używam barwnego języka, czasem rubasznego, takie mam/znam poczucie humoru tu. Od zwracania mi uwagi o to są moderatorzy. Ale nikt nie ma prawa sugerować mi na forum, że biorę jakiś "towar" - i do tego ograniczać swoją wypowiedź. Licz się ze słowami, nie ciągnij ludzi w swoje błotko.

Temat: Pudelek, ale bez przesady z cytowaniem co jakieś anony piszą tam. Chyba nie warto...
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2019, 23:19 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Steffie już wyraziłaś swoje zdanie, nikt się z Tobą nie zgadza. Nie dodajesz nic nowego i jeszcze cytujesz wyrywkowe zdania... Co do komentarzy na pudelku, większości nie mogłabyś zacytować...
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Stukus »

Kamui Shiro pisze:

Oj, co było z Korą?
Nie mogę znaleźć nagrania, wklejam więc link:
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,167 ... aczyl.html
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Pudelek...

Post autor: Kopaneek »

Kamui Shiro pisze:Komentarze z Pudelka cytować... po co?
Dokładnie tak.
Szczególnie w... temacie o tym samym tytule. :ha: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

Zastanawialem sie przez chwile czy Edyta ma chociaz czasem przeblyski, ze cos zlego powiedziala lub wyrzuty sumienia, ze potraktowala kogos nie po ''chrzescijansku'', czy moze jej megalomania jest juz na typ poziomie wywindowania, ze to totalnie spycha z jej swiadomosci, jednak po tej ciszy, ktora nastapila na jej Insta w ciagu ostatniej doby wnioskuje, ze jednak jest jej glupio i odczuwa wstyd i zazenowanie. Czyli jeszcze jest dla niej i dla nas jakas nadzieja 8)
Przeciez musiala zrozumiec ze, wyszlo na to, ze ''polska krolowa pokory'' oczekuje podziekowania za swe dobre uczynki 8)
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Pawel »

Edyta nie lubi przyznawać się do błędów ani wybaczać.
Ona pali za sobą mosty na zawsze a racja leży wyłącznie po jej stronie, nawet wtedy gdy jej nie ma.
Dlatego każde słowo przeciw niej od razu jest gniewem, obrazą, rozstaniem itd.
Nikt nie mam śmiałości powiedzieć jej w oczy co o niej myśli. Brawo dla Cleo za wytknięcie jej braku pracy nad muzyką, bo ma jeden z najlepszych i najbardziej zmarnowanych głosów na świecie.
Za talent wszyscy Edytę cenią. Za resztę mniej.

Nikt publicznie nie wyleje na nią pomyj bo ludzie mają trochę klasy i oleju w głowie i wiedzą, że nie wypada.
Ona sama niejednokrotnie przekracza granice dobrego smaku i wychowania obrażając innych albo np. zdradzając w wywiadach szczegóły z życia innych gwiazd choćby ostatnio jajeczka Krupy, a co to kogo obchodzi? To są prywatne sprawy.
Jak tak będzie klepała to wszystkie koleżaneczki za chwilę od niej uciekną bo gada na prawo i lewo. A one nabierają wody w usta kiedy o sobie to wszystko słyszą bo są zwyczajnie w szoku. Z początku są nią zachwycone, później czar pryska. Np Kayah od razu uciekła, kiedy Edyta wrzuciła na Instagram ich wspólne zdjęcie bez konsultacji. Tak się nie robi.

Dopiero niedawno nauczyła się rozmawiać z ludźmi po rozstaniach, że niby w zgodzie, na pozór im wybaczać. Przynajmniej tak mówi. Ale pamiętajmy, że Edyta nauczyła się perfekcyjnie ładnie o czymś opowiadać, a myśli np zupełnie inaczej.

Ojcu wybaczyła po śmierci, matce niedawno (ale to rodzina, więc trochę inna sytuacja).
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Pudelek...

Post autor: Kopaneek »

Pawel pisze:Nikt nie mam śmiałości powiedzieć jej w oczy co o niej myśli.
Ma. Albo raczej miał.
Później pada hasło do fanów: "jeżeli on będzie, Edyta nie wyjdzie". No i sami rozumiecie co się dzieje.

Edyta jest podziurawiona psychicznie, ma ogromne braki miłości, których nikt jej nie załata.
Tylko ona sama może to zrobić. Łatwiej jest niszczyć ludzi, bo nie są tacy, jakby chciała, żeby byli.
I później sobie tłumaczy, że było to konieczne, że oni swoim zachowaniem ją do tego zmusili. Itd.

W ogóle o czym my rozmawiamy? ;)
spot_me pisze:czy moze jej megalomania jest juz na typ poziomie wywindowania, ze to totalnie spycha z jej swiadomosci
Hola, hola. Akurat ona ma powody - jak nikt inny - czuć się lepszą od innych.
Megaloman czuje się lepszy ale nic za tym nie stoi.
spot_me pisze:Zastanawialem sie przez chwile czy Edyta ma chociaz czasem przeblyski, ze cos zlego powiedziala lub wyrzuty sumienia, ze potraktowala kogos nie po ''chrzescijansku''
Kwestia subiektywna co jest złe i niewłaściwe.
Dla wielu mówienie prawdy jest niewłaściwe. ;-)

Krupa musiał rozjechać kobietę, żeby jej uwierzyli w to, co o nim mówi...
Jak się okazało po czasie - i tak go oszczędziła.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2019, 23:58 przez ray, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto fragment zawierający wycieczki osobiste wobec jednego z użytkowników Forum.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

Kaśka Nosowska jak zwykle w punkt :lol3:
„Dziewczyny się poróżniły tam u nas w Polsce.. To się dzieje na całym świecie:)”

Lubię ja za to, ze z nikim się nie kłoci. Przynajmniej publicznie...
I fajne jest to, ze ani jednej ani drugiej w tej szopce nie poparła. Po porostu dystans.
ODPOWIEDZ