Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

@Bar, nie chodziło mi o Dodę, dajcie spokój tej Dodzie, nie interesuje mnie, co ona robiła ze swoimi facetami, choć ściemnianie, że się z kimś nie jest, a jest, też nie jest jakaś świetna strategia. :edi:

Jeśli chodzi o ciebie i twoje poglądy na temat Edyty, to uderzająca jest różnica między przesłodzonymi artykułami w "Fakcie" oraz slodko-pierdzacymi wywiadami, które zawsze robiłeś z Edyta a - jak się okazuje - prywatnymi opiniami, które nie mają nic wspólnego z linia pracodawcy. :edi: No, ale skoro twierdzisz, że masz pozwolenie...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

Dlaczego mi wkladasz cos w usta? Nie musze miec pozwolenia na prywatne opinie. Plus, moja prywatna opinia na temat Edyty z obecnego czasu nie rowna sie z moja opinia na jej temat np. sprzed roku. Ludzie zdanie zmieniaja, wiesz? Podpisuje sie pod tym co twierdzilem wtedy i co twierdze teraz ale i podkresle - wiele sie zmienilo.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Ok, rozumiem, po prostu prywatnie piszesz nagle inaczej, a jak będzie z wywiadami? Będą jeszcze jakieś czy to już koniec? ;) No i napisz koniecznie, co takiego się zmieniło. Nie mów, że jesteś rozczarowany działaniami muzycznymi Edyty, bo te akurat od lat wyglądają tak samo. Wygląda to tak, jakbyś się nagle pokłócił że starszym asystentem Edyty. :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

Ciesze sie Steffie na to pytanie. Odpowiadalem juz na nie. Zapraszam do mnie na social media. Oczywiscie dalej bardzo cenie glos Edyty, itp. To, ze teraz oceniam negatywnie obecny okres jej kariery, to nie znaczy, ze przekreslam wszystko. Zawodowo nie!!!!

Co do wywiadow - jesli Edyta bedzie postepowac zgodnie z tym co glosi (to bliskie dla mnie wartosci), to chetnie sie zglosze. Ale ona teraz uwaza jedno, a czyni drugie. A jako katolik na to nie pozwole.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Ale przecież Edyta teraz więcej pracuje niż parę lat temu. Nie wiem, skąd ta zła ocena. Co do drugiej części twojej wypowiedzi, to jest zbyt ogólnikowa, nie wiadomo, o co konkretnie ci chodzi - o 10 przykazań, które, a może o przykazanie miłości? ;) A pamiętasz, co Jezus powiedział faryzeuszom o cudzoloznicy?
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pudelek...

Post autor: rav33 »

B@r pisze:Ciesze sie Steffie na to pytanie. Odpowiadalem juz na nie. Zapraszam do mnie na social media. Oczywiscie dalej bardzo cenie glos Edyty, itp. To, ze teraz oceniam negatywnie obecny okres jej kariery, to nie znaczy, ze przekreslam wszystko. Zawodowo nie!!!!

Co do wywiadow - jesli Edyta bedzie postepowac zgodnie z tym co glosi (to bliskie dla mnie wartosci), to chetnie sie zglosze. Ale ona teraz uwaza jedno, a czyni drugie. A jako katolik na to nie pozwole.
dziwne pitu, pitu... dla mnie: wyleciałeś ze świty i teraz szczekasz... prywatnie, bo służbowo nie możesz, bo gazetka żyje z Edzi... słabe to.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

B@r pisze:A jako katolik na to nie pozwole.
Mocne. Wiele razy w historii, katolicy uzywali tego stwierdzenia i wszyscy wiemy z jakimi efektami. Ty tez czujesz moralne prawo do nawracania na 'wlasciwa' droge i to za wszelka cene?
Ostatnio zmieniony 29 mar 2019, 22:45 przez spot_me, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz odjeżdżają w objęciach spod sopockiego hotelu mercedesem za 350 tysięcy (ZDJĘCIA)

https://www.pudelek.pl/artykul/144489/e ... /foto_1#s1
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: tomek7 »

rav33 pisze:
B@r pisze:Ciesze sie Steffie na to pytanie. Odpowiadalem juz na nie. Zapraszam do mnie na social media. Oczywiscie dalej bardzo cenie glos Edyty, itp. To, ze teraz oceniam negatywnie obecny okres jej kariery, to nie znaczy, ze przekreslam wszystko. Zawodowo nie!!!!

Co do wywiadow - jesli Edyta bedzie postepowac zgodnie z tym co glosi (to bliskie dla mnie wartosci), to chetnie sie zglosze. Ale ona teraz uwaza jedno, a czyni drugie. A jako katolik na to nie pozwole.
dziwne pitu, pitu... dla mnie: wyleciałeś ze świty i teraz szczekasz... prywatnie, bo służbowo nie możesz, bo gazetka żyje z Edzi... słabe to.
No wreszcie ktoś to napisał :!: :!: :!: :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

B@r pisze:Ray, nasza encyklopedio, moze podziel sie ze Steffie linkami w odpowiednim temacie, bo ta pani ma problem z odróżnianiem mojej osoby od gazety. (Dziękuję, że wcześniej się ze mna zgodziłeś). Ja mogę mieć do Edyty jakieś zastrzeżenia, ale jak coś, piszę to (czy to na FB czy tu) jako ja. To jest to moja opinia, ale to nie ma nic wspólnego z gazeta.
Oczywiście, że możesz mieć do Edyty zastrzeżenia, zresztą sam mam do niej w dużej mierze dokładnie te same zastrzeżenia co Ty. Rozumiem też, że oficjalne stanowisko "Faktu" może różnić się od Twojego prywatnego zdania. Ale... jeszcze niedawno te Twoje prywatne opinie były inne - np. w sierpniu 2017 napisałeś na Instagramie Edyty:
bartoszpanczyk: I wy nazywacie sie fanami??? Co zazdrosc robi z ludzmi... Skoro nie podoba sie wam tryb zycia czy pracy Edyty to rozejrzyjcie sie dookola zamiast zatruwac innym zycie. Swiat muzyczny jest taki wielki. Po co tkwic przy kims kto was meczy i wywoluje takie niedobre emocje? "Szczesliwej drogi juz czas" ;) I jakim prawem ciagle byscie ustawiali drugiej osobie zycie? Mowiac jak ma zyc, nagrywac, pracowac, postepowac.
"Trochę" mi to nie pasuje do tego, co piszesz teraz.

W lipcu 2014 napisałeś na naszym forum, że dla Edyty od dawna liczą się tylko pieniądze i że gdyby ona kochała muzykę, toby koncertowała.
W sierpniu 2017 napisałeś na Instagramie Edyty, że jeśli komuś nie podoba się tryb jej pracy, by nie zatruwał innym życia i przekierował swoją uwagę na innych artystów.
A teraz, w marcu 2019 krytykujesz Edytę za to, że jest bardziej skoncentrowana na celebryctwie niż na pracy artystycznej.
To wszystko to są Twoje prywatne opinie. Jak to się dzieje, że one tak często zmieniają się o 180 stopni?
Nawiasem mówiąc, równo 10 lat temu, 29 marca 2009 wieczorem napisałeś na naszym forum panegiryk o Steczkowskiej (tutaj). Domyślam się, że teraz, 29 marca 2019 wieczorem już nie uważasz jej za nieziemską i za klasę samą w sobie. :PP

Wracając do Edyty... Fajnie, że ma nowego faceta, w końcu każdy z nas zasługuje na miłość. Nie podoba mi się tylko, że Górniak po raz kolejny robi ze swojego prywatnego życia show - przecież widać, że zdjęcia z restauracji to ustawka. Można było świętować urodziny Allana w pokoju w hotelu, można było wynająć salkę VIP w jakiejś knajpce, ale nie - całe towarzystwo po prostu "przypadkiem" usiadło w restauracji tuż przy oknie. :roll: I już następnego dnia Mazurkiewicz pojawił się w relacji live na Insta Wieczorka...
Przez ponad 2 miesiące, o ile nie dłużej, Edyta ukrywała swój nowy związek, w programach Mołek i Ibisza ściemniała, że jest sama (tak jak rok temu Doda), ale w końcu uznała, że już czas pokazać światu nowego faceta...
Steffie pisze:Poza tym jednak mam nadzieję, że nie skończy się to tak szybko jak poprzednie relacje, że ktoś tam się znowu wylansuje, a potem rozstanie, bo fajnie byłoby, gdyby Edyta ułożyła sobie życie prywatne. Szczęśliwy człowiek ma większe chęci do pracy, może pomyśli więcej o muzyce.
Skończy się tak samo jak z Williamem McKinneyem i Mateuszem Zalewskim.
Jesienią 2017 portale plotkarskie pisały, że Edyta rozstała się z Williamem, bo był zazdrosny o jej pracę, jesienią 2018 pisały dokładnie to samo o jej rozstaniu z Mateuszem, tak więc pewnie jesienią 2019 napiszą trzeci raz to samo. :edi:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

rav33 pisze:[quote="B@r]

dziwne pitu, pitu... dla mnie: wyleciałeś ze świty i teraz szczekasz... prywatnie, bo służbowo nie możesz, bo gazetka żyje z Edzi... słabe to.
[/quote][/quote]

Co rozumiesz przez pojęcie świta?

Poza tym nikt z niczego nie wyrzucal, bo do niczego takiego nie nalezalem. Bo rozumiem, ze świta to osoby, ktore z nia pracuja/wspolpracuja i przeprowadzaja wywiadu? Jak tak to jej swita liczy bardzo duzo osob :lol3: Edyta zrobi coś muzycznie fajnego to bede jedna z pierwszych osob, ktora to pochwali (jej zycia osobistego nie komentuje). Czekam na to niezmiennie! Teraz zdecydowalem sie na krytyke - uzasadniona - pomimo dobrego kontaktu z nia czy jej agentem. A jesli ktos ma z tym problem - to swiadczy to juz o tej osobie.

Tymczasem w tym roku zamiast muzyki (albo jak kto woli przed jesienna trasa akustyczna) szykuje sie tradycyjnie jeszcze troche komerchy. Jest propozycja udzialu w show i nowa reklama oraz piosenka do fabuły. Mozliwe, ze diwa tez cos znowu zaprojektuje (i nie mowa o ciuchach i lakierach). Podejrzewam, ze na to Edyta pewnie znajdzie czas, mimo wszystkich przeciwnosci. Z tego jest duza kasa, a troche osob poza nia z tego zyje. W sumie dobre i to.

A i w kwietniu bedzie znowu w “Jaka to melodia?”. Z Norbim raczej nie porozmawia już o “Metrze”.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Pudelek...

Post autor: IgaAga »

b@r, ale my cały czas tutaj o tym piszemy, że Edyta bardzo mało robi muzycznie od lat, wchodzi tylko w lukratywne projekty komercyjne i trudno uwierzyć, że muzyka to jej pasja, raczej przepustka do wygodnego życia.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

B@r, jakieś źródło tych rewelacji?
Przedtem jak Edyta robiła takie "projekty", to jakoś ci nie przeszkadzało, a teraz wielkie halo.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Były partner Edyty Górniak zatrzymany przez CBA! "Piramida finansowa, oszustwa, wyprowadzanie pieniędzy..."
https://www.pudelek.pl/artykul/144661/b ... 5362953:v3

Ten pseudo artykuł, to jakaś totalns przeginka. Edyta powinna w końcu pozwać pudelka...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Edyta Górniak była prześladowana w USA! Dlatego wróciła do Polski?:
https://www.pomponik.pl/plotki/news-edy ... Id,2930096

:roll:
ODPOWIEDZ